Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 7:48 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 304  Następna strona
 Polityka 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Jockey napisał(a):
Ale z tego co pamietam to Ziemkiewicz miał nie jechać do tego "faszystowskiego" -jak sam go określił -kraju. Czyli jakaś zmiana?
Ziemkiewicz to cwaniaczek, farbowany lis, oszust, typowy "grifter":
https://dyskusje.radiokatolik.pl/viewto ... 3#p1197693

Ta sytuacja odsłoniła jego całkowitą hipokryzję: Przez lata pisał, że elitki wstydzą się, nienawidzą Polski i między innymi dlatego posyłają dzieci na studia na Zachód i co proszę, cichutko wysyła córke do Oksfordu. Od razu to zauważyłem, a czytam że Radosław Sikorski mąż brzydkiej Żydówki, dziś podniósł ten argument. I ma 100% racji, co więcej, jeśli to prawada, że czesne za studia licencjackie na Oxfordzie kosztują te 20k funtów szterlingów rocznie, to córcia tego nie płaci tylko ojciec, czyli RAZ a skąd Ziemkiewicz ma pieniądze na studia córki: z utyskiwania w mediach na to jak w w Polsce jest źle i jakie mamy złe elity, które wstydzą się Polski i kształcą dzieci za granicą. Jest to następna sprawa pokroju "urodzin Mazurka" momentu gdzie nagle hipokryzja ludzi z telewizora wychodzi eksplozją niczym granat w klopie.

A jak się Ziemkiewicz tłumaczył z tego, że córcię wysyła na Oksford? Ano że zdolna matematycznie a w Polsce uczelnie są w 3 setce światowych rankingów , więc niejako musiał wysłać ją za granicę. Akurat coś o tym mogę powiedzieć i powiem tyle: poziom wykształcenia w Polsce z przedmiotów matematycznych, ścisłych, medycznych, biologicznych dentystycznych jest bardzo dobry, kto się tylko przykłada do nauki i programu absolutnie w niczym nie ustępuje kolegom z UK, Polak robi studia w Polsce a potem z powodzeniem doktorat za granica, świetnie wykształconym z przedmiotów "naukowych", ścisłych można zostać po każdej polskiej politechnice i nie potrzeba zagranicy, ale co Ziemkiewicz mówi nam tutaj, że dla niego liczy się "ranking" czyli nazwa uczelni a więc papier, jak widać to nie jest człowiek który patrzy na meritum umiejętności a raczej na to kto daje papiery.

Podsumowując, Ziemkiewicz jest to jedna z bardziej odrażających postaci na łżeprawicy, ale jest chwalony przez tzw dziadków pisowskich, ludzi którzy bezkrytycznie łykają jego bałamucenie i udawanie dla pieniędzy, co tu dużo mówić.


N paź 03, 2021 8:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18241
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
No proszę, kolejny popis Wespecjana - wygląda na to, ze tylko pluć potrafisz. Na wszystko i wszystkich.
ALe za to, przyznaję, w tym jesteś świetny.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N paź 03, 2021 10:57 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Barney aż mnie dziwi że się dziwisz bo jakim jest koń każdy widzi. Masz jakieś złudzenia? Pokaz mi chociaż jeden jego wpis w którym nie ma nienawiści i plucia? Chociaż jeden

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N paź 03, 2021 11:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Lewicowa partia, Rupa Huq zamieściła w sobotę na swoim Twitterze uzasadnienie decyzji o odmowie zgody na wjazd Ziemkiewicza do Wielkiej Brytanii. Jak czytamy w piśmie, poglądy Ziemkiewicza są sprzeczne z wartościami wyznawanymi w Wielkiej Brytanii i mogą być obraźliwe. Czyli powodem zatrzymania i niewpuszczenia Ziemkiewicza do Wielkiej Brytanii były jego poglądy polityczne. O jaka wolność słowa do wyrażania swoich poglądów obowiązuje w Wielkiej Brytanii.


Pn paź 04, 2021 9:17 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18241
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Pytałem Wespecjana, kiedy i gdzie ostatni raz zaangażował się np. w dyskusję np. ze Świadkami Jehowy lub podobną. Nie dostałem odpowiedzi...

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn paź 04, 2021 9:28 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Barney napisał(a):
Pytałem Wespecjana, kiedy i gdzie ostatni raz zaangażował się np. w dyskusję np. ze Świadkami Jehowy lub podobną. Nie dostałem odpowiedzi...
A co ti ma wspólnego z tym wątkiem?
p.s. Towarzystwo Strażnica to dziś niszowa sekta chyląca się ku marginalizacji, poświęcanie na nich wysiłku w kontekście obrony katolicyzmu jest zadaniem dla hobbystów. Prawdziwym zagrożeniem dla katolicyzmu jest posoborowie, które podszywa się pod Kościół.

Demaskacja polityków i dziennikarzy jest konieczna, po to by ludzie bojkotowali wybory całkowicie, bo polityk niczego bardziej nie pragnie niż legitymizacji wyborczej od ludu do oszukiwania, golenia i przyciskania butem tego ludu.

Demaskacja posoborowia jest konieczna by katolicy zobaczyli że to oszuści demontujący katolicyzm i by odbyło się jak najwięcej porzuceń posoborowia i przejść do katolicyzmu, tradycji, czyli tam gdzie doktryna katolicka, tradycyjna pobożność i wiara jest rzeczywistym kultem Pana Jezusa.

Trzeb budzić katolików, bo gdy zaśpią to obudzą się na ślubie homoseksualistów szafowanym przez biskupkę w paliuszu z ekoskóry.


Pn paź 04, 2021 2:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18241
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Oczywiście, lepiej pluć na Kościół katolicki.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn paź 04, 2021 2:56 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Sprawa Rafała Ziemkiewicza. Brytyjska ambasador wezwana do MSZ

"Zaproszę w tym tygodniu do MSZ Panią Ambasador Wielkiej Brytanii Annę Clunes, by upewnić się, że wolność słowa należy do katalogu brytyjskich wartości i zapytać, jak koresponduje to z postawą brytyjskich służb w sprawie Rafała Ziemkiewicza" - poinformował na Twitterze wiceminister spraw zagranicznych.

https://wydarzenia.interia.pl/polska/ne ... Id,5560887


Pn paź 04, 2021 5:07 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Wespecjan napisał(a):
Podsumowując, Ziemkiewicz jest to jedna z bardziej odrażających postaci na łżeprawicy

Obejrzałem sobie wczorajsze wyjaśnienia Rafała Ziemkiewicza odnośnie zaistniałej sytuacji:
https://www.youtube.com/watch?v=tUllzHRW7y8
i mamy po JP2 kolejny punkt do listy rozbieżności.
Jako wolnościowiec nie odbieraj córce R.Z. prawa do studiowania gdzie chce i jej ojcu prawa do płacenia za to.


Pn paź 04, 2021 6:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Aquarius napisał(a):
Wespecjan napisał(a):
Podsumowując, Ziemkiewicz jest to jedna z bardziej odrażających postaci na łżeprawicy

Obejrzałem sobie wczorajsze wyjaśnienia Rafała Ziemkiewicza odnośnie zaistniałej sytuacji:
https://www.youtube.com/watch?v=tUllzHRW7y8
i mamy po JP2 kolejny punkt do listy rozbieżności.
Jako wolnościowiec nie odbieraj córce R.Z. prawa do studiowania gdzie chce i jej ojcu prawa do płacenia za to.

Ale ja nie jestem "wolnościowcem". Wolnościowiec dzisiaj to tylko zamiennik słowa liberał, które się skompromitowało.
Odnośnie apelu: dla mnie nie ma znaczenia co i gdzie ona studiuje, tylko relację pomiędzy tym co głosi jej ojciec a jak w rzeczywistości się zachowuje. Przez lata wypominał "elitom" co sam robi. Jak można z hipokryty robić ofiarę czy bohatera. Ogarnijcie się.


Pn paź 04, 2021 7:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Nie rozumiem, GB wyszla z Unii zeby sobie przyjmowac u siebie tylko tych ktorzy sie im podobaja ( miedzy innymi ograniczyc naplyw emigrantow ze Wsch. Europy ), a teraz zdziwienie ze nie wpuscila Ziemkiewicza?
Maja do niego jakies anse, to go sobie nie wpuscili a za co dokladnie to ich sprawa. Moze jego wypisy sie jakiemus urzednikowi z Home Office nie spodobaly i wystarczy. Moga robic co chca, tak jak tego chcieli i robia.
Mialem podobna historie z kolega z Niemiec, cos sie nie spodobalo urzednikowi z Imigration i mimo mego zaproszenia nigdy tu nie zawital.


Wt paź 05, 2021 2:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Adam M. napisał(a):
Nie rozumiem, GB wyszla z Unii zeby sobie przyjmowac u siebie tylko tych ktorzy sie im podobaja
GB nigdy nie była w Schengen.

........
Ziemkiewicz to zarobkiewicz, nie zdziwie się jak zaraz ogłosi jakąś premierę nowej książki czy coś.


Wt paź 05, 2021 2:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Adam M. napisał(a):
Nie rozumiem, GB wyszla z Unii zeby sobie przyjmowac u siebie tylko tych ktorzy sie im podobaja ( miedzy innymi ograniczyc naplyw emigrantow ze Wsch. Europy ), a teraz zdziwienie ze nie wpuscila Ziemkiewicza?
Maja do niego jakies anse, to go sobie nie wpuscili a za co dokladnie to ich sprawa. Moze jego wypisy sie jakiemus urzednikowi z Home Office nie spodobaly i wystarczy. Moga robic co chca, tak jak tego chcieli i robia.


Pierniczysz jak mały adaś po dużym piwie. Gdyby go nie wpuścili i powiedzieli że go po prostu nie wpuszczają to było wszystko w porządku. Maja do tego prawo. Ale nie maja prawa go nie wpuścić ze względu na jego poglądy , jak to oznajmili , ponieważ zgodnie z międzynarodowym paktem praw obywatelskich i politycznych, podpisanym również przez Wielką Brytanię, nie można nikogo traktować inaczej ze względu na jego poglądy, jeśli nie wymówili tego paktu, a napisali oficjalnie w piśmie, że nie wpuszczają go z powodu jego poglądów, to złamali prawo międzynarodowe. A po zatem co za niewpuszczenie, gdy Ziemkiewicz porostu został zatrzymany i wsadzony do aresztu. Zabrano mu telefon, leki na cukrzycę, przeprowadzono kontrolę osobistą, i wsadzono do wspólnej celi, w której przesiedział kilka godzin.


Wt paź 05, 2021 7:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Najlepiej wytocz im proces, o czym jakos ze strony Ziemkiewicza nie slychac, wezwanie p. ambasador to tez bylo takie brzekniecie szabelka i nie nastapi ( wg polskiej prasy ). Jesli urzednik podejmie decyzje na granicy o niewpuszczeniu to nie ma zmiluj sie i wracasz, tak wyglada rzeczywistosc. Teorie o tym co Brytyjczycy zlamali a czego nie mozna sobie w buty wlozyc.


Cz paź 07, 2021 1:11 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Bo tak nam objawił oświecony AdamM.
Poczekamy i zobaczymy. Sprawy związane z dyplomacją załatwia się bez fleszy i kamer.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz paź 07, 2021 7:52 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 304  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL