Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 6:26 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
 Medialne przekłamania 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
I z tego co pamietam był dość kontrowersyjny. Porem zaczął trochę inaczej pisać i sprzyjać bardziej liberalno konserwatywnej opcji.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt lut 02, 2016 4:25 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 3:48 pm
Posty: 521
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Jockey napisał(a):
Lis nigdy nie splamił się obiektywizmem.


Lis nigdy nie krył, że gardzi pisowskimi oszołomami. I chwała mu za to. :-P

Cytuj:
Pospieszalski nie do końca jest z mojej bajki ale nic złego o nim nie można powiedzieć. Profesjonalizm pełny.


Oj tak! :D

Tylko dlaczego z gorliwością taniego głupkowatego trolla wałkuje temat śladów materiałów wybuchowych na wraku smoleńskim?
http://www.dailymotion.com/video/xuydnk ... am?start=1

Trotyl! Wszędzie trotyl! :P


Wt lut 02, 2016 5:03 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Martyś napisał(a):

Lis nigdy nie krył, że gardzi pisowskimi oszołomami. I chwała mu za to. :-P


Raczej
Traktuje tych którym służy niezmiernie poważnie. :mrgreen:
Podwładnych jak śmieci, a swoich odbiorców jak debili
. :mrgreen:

Ot i cała prawda.

Przecież wyraznie wiadomo którzy są tymi baranami w jego przekonaniu:
https://www.youtube.com/watch?v=DC33I4C4f_c


Śr lut 03, 2016 12:58 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/monika-o ... eci/8zksn0


Pt lut 12, 2016 2:10 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
A czy ktoś mówił, że mamy sądy niezawisłe? Pamiętacie może Donalda z sędzią na meczu? Tak samo w sprawach Waszczykowskiego...
Sądy III RP nie zrobią krzywdy swoim. Dzieci resortowe do jakich należą Lis i Olejnik są pod szczególną ochroną wszelkich służb IIIRP co widać np. w takim orzeczeniu sądu jak powyższe.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lut 12, 2016 8:29 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Drogi @Jockeyu proszę Cię abyś zanim napiszesz zadał sobie trud i sprawdził kto tak powiedział:

http://www.prezydent.pl/aktualnosci/nominacje/art,6,prezydent-powolal-69-osob-do-pelnienia-urzedu-sedziego.html

ja wiem, że wolałbyś by sądy w Polsce działały dokładnie tak jak Ty na forum - niestety jest inaczej, Przykro mi bardzo z tego powodu jakoś musisz z tym żyć.

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Pt lut 12, 2016 10:34 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
jeszcze PiS-owska czernia nie zawłaszczyła wszystkich sądów ja by się marzyło Jockeyowi.


Pt lut 12, 2016 3:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
tak w kwestii Lisa .
http://natemat.pl/167773,tomasz-lis-oba ... wa-prawicy

Zdaje się że i tu na forum to się dosyć często przewijało.


N lut 14, 2016 2:04 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
sylvian napisał(a):
Przecież wyraznie wiadomo którzy są tymi baranami w jego przekonaniu:
https://www.youtube.com/watch?v=DC33I4C4f_c
Obejrzyj jeszcze raz ten materiał,proszę.Może uda Ci się zrozumieć o czym mówił Lis


N lut 14, 2016 2:44 pm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
kiedyś art-33 napisał(a):
tak w kwestii Lisa .
http://natemat.pl/167773,tomasz-lis-oba ... wa-prawicy

Zdaje się że i tu na forum to się dosyć często przewijało.
Obawiam się art że chybiłeś tym wpisem, bo barany i prostaki nie są w stanie zrozumieć 6 i pół minut słowa mówionego.


N lut 14, 2016 2:55 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Bene(klon) napisał(a):
kiedyś art-33 napisał(a):
tak w kwestii Lisa .
http://natemat.pl/167773,tomasz-lis-oba ... wa-prawicy

Zdaje się że i tu na forum to się dosyć często przewijało.
Obawiam się art że chybiłeś tym wpisem, bo barany i prostaki nie są w stanie zrozumieć 6 i pół minut słowa mówionego.
Barany i prostaki to według Lisa jego widownia. Więc argument oprócz tego że chamski i ad personam to w dodatku nie trafiony.
A za ten post dostajesz ostrzeżenie.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lut 14, 2016 3:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Jockey może doprecyzujesz kto i za co dostał '" osta" ? bo nie wiem ja bene czy może sam sobie karnie wlepiłeś .


N lut 14, 2016 5:50 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
między nami jest Jockey mała różnica ja nic nie muszę udawać ja jestem zawsze sobą. :D


N lut 14, 2016 6:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
donchichot napisał(a):
Drogi @Jockeyu proszę Cię abyś zanim napiszesz zadał sobie trud i sprawdził kto tak powiedział:

http://www.prezydent.pl/aktualnosci/nominacje/art,6,prezydent-powolal-69-osob-do-pelnienia-urzedu-sedziego.html

ja wiem, że wolałbyś by sądy w Polsce działały dokładnie tak jak Ty na forum - niestety jest inaczej, Przykro mi bardzo z tego powodu jakoś musisz z tym żyć.


I co miałoby z tych nominacji wynikać?

Sędziowie są nominowani, ładne okrągłe słowa przy takich okazjach, a....... dalszy awans zawodowy to za co....? Na pewno umiejętności zawodowe, lecz nie tylko. Przykładowy sędzia Łączewski, który skazał Kamińskiego (abstrahuje o wyrokowania w jego sprawie).

Sędzia otrzymuje sprawę z tzw automatu, tj według kolejności wpływu spraw. Niemniej może być to zmienione. Z reguły, któryś w wiceprezesów skreśla sędziego z automatu, wpisując innego i dając swoją parafkę. Dotarcie do tego dokumentu wyjaśniłoby, czy sędzia Łączewski był skierowany do tej sprawy indywidualnie i jeśli tak to przez kogo. Sędzia ów znany jest on z różnych kontrowersyjnych wyroków, być może nadawał się do tego typu sprawy po wcześniejszym swoim działaniu.

Po 1989 roku nie przeprowadzono żadnej weryfikacji sędziowskie (ani prokuratorskiej). Znaczy stare układy w tym naturalne rodzinne (syn idzie droga ojca), czyli w dużej mierze postkomunistyczne pozostały. To takie kliki decydują w dużej mierze o awansie sędziów. Układ magdalenkowy z SLD, PSL i dalej już z PO bez PiSu. Podobnie działo się w prokuraturze w której dodatkowo szef nie miał ostatnimi laty władzy nad podwładnymi. Czyli znowu o wszystkim decydowały "niezależne prokuratorskie " układziki z reguły miejscowe.
Po ostatniej wpadce słynnego sędziego art zamieścił dość zabawny tekst w obronie sędziego z GW (zachować jako niezły wzór krętactwa dla każdej sprawy :D ). Oczywiście, że była to prowokacja, podobna jak ta z sędzią Milewskim żenująco dyspozycyjnym na telefon z "Kancelarii Premiera". Tego typu prowokacje obnażają stan polskiego sądownictwa o którym społeczeństwo przekonuje się od czasu do czasu w sądach przy okazji niektórych spraw.

Dlatego powoływanie się na słowa prezydenta, który nie ma żadnego wpływu na dalszą karierę sędziów jest właśnie tego rodzaju manipulacją o których tu dyskutujemy lub zwykłą naiwnością.

Przy okazji. Zauważył kto, że w Niemczech szybko sprawnie przeprowadzono weryfikacje agentów, rozliczono się ze spuścizną NRD?
To samo nie udało sie w byłych demoludach i są ku temu powody.


N lut 14, 2016 6:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medialne przekłamania
Robur napisał(a):
Po ostatniej wpadce słynnego sędziego art zamieścił dość zabawny tekst w obronie sędziego z GW (zachować jako niezły wzór krętactwa dla każdej sprawy :D ). Oczywiście, że była to prowokacja, podobna jak ta z sędzią Milewskim żenująco dyspozycyjnym na telefon z "Kancelarii Premiera". Tego typu prowokacje obnażają stan polskiego sądownictwa o którym społeczeństwo przekonuje się od czasu do czasu w sądach przy okazji niektórych spraw.


Nie wiem z czego był słynny, mam spory ubaw bo mnie nie podnieca ani PiS ani PO, moje poglądy są znane nie zmieniły się od lat.czytam namiętnie Politykę czy Przegląd, jaką jeszcze samokrytykę zgłosić ?


N lut 14, 2016 7:18 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 175 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL