Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:32 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 869 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58
 Na Owsiaka nie daję. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
Arwena napisał(a):
Kwota Moja Droga tak niewielka w skali kraju i w skali porównania wydatków na Służbę Zdrowia na przykladzie Stadionu jaki podalas jest tutaj imho owszem znaczącą jesli weźmie się pod uwagę , iż z tego przy obsłudze Orkiestry całkiem znosnie żyją osoby tam zatrudnione. Nieźle raz robią imprezę nakręconą medialnie , a potem obsługa... Tym perfidniej przy tym wygląda zakaz prowadzenia działalności dla innych. No ale fakt ekspert orzeknie, że wirus tu nie zaraża i ...spoko.

To już nie moja rzecz. Mowie tylko ze ludzie mają wyobrazenie jak by Owsiak ratowal polska służbę zdrowia gdzie to sa tak naprawde marne grosze.


Pn lut 01, 2021 5:27 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
Przecież nie chodzi Owsiakowi o żadne ratowanie dzieci. Po pierwsze kasa dla Owsiaków, po drugie polityka i wpływ na młodzież

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn lut 01, 2021 5:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
sachol napisał(a):
Arwena napisał(a):
Kwota Moja Droga tak niewielka w skali kraju i w skali porównania wydatków na Służbę Zdrowia na przykladzie Stadionu jaki podalas jest tutaj imho owszem znaczącą jesli weźmie się pod uwagę , iż z tego przy obsłudze Orkiestry całkiem znosnie żyją osoby tam zatrudnione. Nieźle raz robią imprezę nakręconą medialnie , a potem obsługa... Tym perfidniej przy tym wygląda zakaz prowadzenia działalności dla innych. No ale fakt ekspert orzeknie, że wirus tu nie zaraża i ...spoko.

To już nie moja rzecz. Mowie tylko ze ludzie mają wyobrazenie jak by Owsiak ratowal polska służbę zdrowia gdzie to sa tak naprawde marne grosze.


Tak masz rację w kontekście nakładów na Służbę Zdrowia to grosze ale panu Owsiakowi o to chodzi, by ludzie tak myśleli, że pomagają , że cel szczytny , że na chore dzieci czy seniorów - no kto nie da ? Prawda że chwytliwe. Ba nawet kupi Fundacja sprzęt, bo gdyby całość zbiórki przeznaczali na inne cele - no to mogłoby być dla nich nieprzyjemnie. Ale prawda o WOŚP - to także ta druga strona medalu podana w moim wpisie. I wielu tak jak Ty mówi - to już nie moja rzecz - a szkoda.


Pn lut 01, 2021 11:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
Jockey napisał(a):
Przecież nie chodzi Owsiakowi o żadne ratowanie dzieci. Po pierwsze kasa dla Owsiaków, po drugie polityka i wpływ na młodzież
Myślę że odwrotnie. Chodzi o politykę i wpływ na młodzież, a kasa to taka "górka".

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt lut 02, 2021 12:16 am
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt lut 02, 2021 10:04 pm
Posty: 1
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
"Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu".

Przyklejanie serduszek to trąbienie innym co zrobiliśmy.
WOŚP namawia do grzechu moim zdaniem.

Jezus powiedział do swoich uczniów:
"Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie".

Są fundacje takie jak:
Kawałek nieba czy Puckie Hospicjum Pw. Św. Ojca Pio, które nie trąbią przed całym światem jakie to one są dobre i nie naklejają serc by wszyscy do okoła wiedzieli, że się pomogło. Pomagają ciężko chorym w ciszy.


Śr lut 03, 2021 12:04 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
PeterW napisał(a):
Przecież Owsiak poparł Strajk Kobiet, nie odcinając się (nic mi o tym nie wiadomo) od demolowania kościołów, przeszkadzania w odprawianiu Mszy, szydzenia z "katoli" i co najważniejsze popierania aborcji, której Kościół stanowczo mówi "nie", a za czynne popieranie aborcji (pomoc w jej przeprowadzeniu) obowiązuje ekskomunika - czyż nie?


Muszę w jakiejś części oddać honor Owsiakowi, za to że nie jest za aborcją na żądanie - przynajmniej dobre i to..
Owsiak podziękował Strajkowi Kobiet, który nie protestował w weekend, ale przeznaczył ten czas na wsparcie zbiórki. Stwierdził również, że nie jest za tym, by aborcja była "na pstryknięcie".
https://dorzeczy.pl/kraj/170949/owsiak- ... encom.html

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Śr lut 03, 2021 3:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
PeterW napisał(a):
PeterW napisał(a):
Przecież Owsiak poparł Strajk Kobiet, nie odcinając się (nic mi o tym nie wiadomo) od demolowania kościołów, przeszkadzania w odprawianiu Mszy, szydzenia z "katoli" i co najważniejsze popierania aborcji, której Kościół stanowczo mówi "nie", a za czynne popieranie aborcji (pomoc w jej przeprowadzeniu) obowiązuje ekskomunika - czyż nie?


Muszę w jakiejś części oddać honor Owsiakowi, za to że nie jest za aborcją na żądanie - przynajmniej dobre i to..
Owsiak podziękował Strajkowi Kobiet, który nie protestował w weekend, ale przeznaczył ten czas na wsparcie zbiórki. Stwierdził również, że nie jest za tym, by aborcja była "na pstryknięcie".
https://dorzeczy.pl/kraj/170949/owsiak- ... encom.html

Litości.. dziekujmy mu ze jest tylko za tym aby zabijać tylko chorych i niepotrzebnych..


Śr lut 03, 2021 3:39 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
Gdzie to wyczytałaś?

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Śr lut 03, 2021 4:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
PeterW napisał(a):
Gdzie to wyczytałaś?

W artykule ktory zalinkowałes. Owsiak krytykowal zmiane "kompromisu"


Cz lut 04, 2021 12:19 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
A gdzie ja piszę o dziękowaniu? Moja wypowiedź jedynie koryguje (i to nieznacznie) poprzednią o odcinaniu się/nieodcinaniu się Owsiaka od uczynków/poglądów/celów Strajku Kobiet. Jak sobie dobrze kojarzę, to SK wrzeszczy o aborcji na żądanie, z czym się ów Owsiak nie zgadza, za co mu się też co nieco (symbolicznie, ale zawsze) oberwało.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Cz lut 04, 2021 10:22 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
PeterW napisał(a):
A gdzie ja piszę o dziękowaniu? Moja wypowiedź jedynie koryguje (i to nieznacznie) poprzednią o odcinaniu się/nieodcinaniu się Owsiaka od uczynków/poglądów/celów Strajku Kobiet. Jak sobie dobrze kojarzę, to SK wrzeszczy o aborcji na żądanie, z czym się ów Owsiak nie zgadza, za co mu się też co nieco (symbolicznie, ale zawsze) oberwało.

Taaa jasne bo wcześniej caly czas biedaczek popierajac owy Strajk Kobiet nie wiedział co postulują..


Cz lut 04, 2021 2:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
Imho zadziałała u niego czysta interesownosc. Dogadał się , by mu strajkujący nie psuli akcji swoimi wrzaskami - no bo jak to by wyglądało podchodzi ktoś z puszka i slyszy po kobiecemu - wy....... :wink:


Pt lut 05, 2021 11:56 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
To tak jakby ktoś miał złudzenia co do WOŚP. https://wpolityce.pl/polityka/537994-sk ... oyCfpVsbvY
Po tym każdy katolik powinien odpuścić sobie dawanie na Owsiaka

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lut 05, 2021 10:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Na Owsiaka nie daję.
Mimo wszystko postawiłbym granicę pomiędzy p.Owsiakiem & Co a wolontariuszami. Dzieciaki zbierające w dobrej wierze na szczytne cele - to zawsze dobry sygnał, nawet jeśli są tylko narzędziem w różnych gierkach.

I to one będą najbardziej skrzywdzone, gdy w pewnym momencie zdadzą sobie sprawę w czym uczestniczyły. Być może do końca życia nie wezmą już udziału w żadnej akcji...

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt lut 05, 2021 10:29 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 869 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL