Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:12 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 274, 275, 276, 277, 278  Następna strona
 Katastrofa smoleńska - czy to był zamach? 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): So wrz 14, 2013 8:21 pm
Posty: 599
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Jockey napisał(a):
Adam M. napisał(a):
Nie, nie ma - bo jak slusznie Maykasahara zauwazyla nie ma tu zadnej wspolnoty interesow.
W P.E. beda nieobecni, bo przede wszystkim oprocz p.Legutko z nikim sie nie beda mogli dogadac. A rozmowy nieoficjalne sa tam o wiele wazniejsze od oficjalnych. Cel wyslania tych 3 orlic Szydlo, Zalewskiej i Kepy jest dla mnie niepojety. Przeciez bez codziennego przekazu od prezesa beda tam biedaczki zupelnie zagubione.
Jeszcze bardziej zaskakujaca jest ilosc glosow ktore dostaly, juz nie mowie o Szydlo, ale Zalewska ?
Czy Kepa ?

Oczywiście nie masz racji. Ale to juz norma.
Po pierwsze zobaczymy co będzie bo UE juz nie będzie tak socjalistyczna jak była.
Socjaliści przerżnęli wybory.
Po drugie nie wiadomo jakie nowe frakcje powstaną po tych wyborach bo stare raczej bedą znikać.
A co do Zalewskiej, Szydło i Kępy widać w ich okręgach widza coś czego ty nie widzisz.
Ale jak jesteś za oceanem i czytasz, słuchasz i oglądasz tylko pewne media to nie dziw się.
KOD dużo krzyczy ale nie za bardzo ma poparcie. Zobacz co się wydarzyło w wyborach. KE leży na deskach. Nie pomógł protest niepełnosprawnych przed wyborami samorządowymi, nie pomogłem strajk nauczycieli. Chociaż wszyscy widzieli ze ma to być rozróba polityczna. Nie pomógł film Sekielskich, nie pomógł zmasowany atak na Kościół, nie pomogły drwiny z Matki Bożej i z Najświętszego Sakramentu. Tusk przyjechał na białym koniu i nic nie uzyskał. Zapewne na jesieni cześć partii z KE zniknie ze sceny politycznej. PSL juz się wymiguje i wspominają o błędzie. Podobno Pawlak ma pomysł na odbudowę PSL.
Czas pokaże. Wybory 13 października.


Jockey, wprowadzasz w błąd co do wyników wyborów. Owszem, socjaliści stanowiący drugą siłę w PE otrzymali nieco słabszy wynik niż w poprzednich wyborach, ale nie na korzyść partii eurosceptycznych, tylko liberałów z ALDE i Zielonych, którzy bardzo poprawili swoje wyniki. Mimo bardzo dobrego wyniku we Francji i we Włoszech, eurosceptycy uzyskali w całej UE słabszy wynik niż w poprzednich wyborach. Pis naprawdę w UE jest osamotniony - Brytyjczycy (gdzie eurosceptyzy uzyskali słaby wynik) są już jedną nogą poza UE. Sojusz z faszyzującymi Salvinim i Le Pen dla polskiego polityka może oznaczać polityczne samobójstwo - poza tym, tak jak pisałam wyżej - oni nie są dominującą siłą w UE.
Co do Zalewskiej i Szydło i innych podobnych - one kompletnie nie mają kompetencji, nie znają prawa ani języków obcych. Ale - w Polsce są kojarzone z programami socjalnymi. Oraz - ich wady dla uboższych, słabiej wykształconych wyborców na Podkarpaciu (z całym szacunkiem) mogą być zaletami - bo są proste, przaśne, "swojskie".

Jockey, a co do filmu Sekielskich - co on ma do rzeczy? Chyba w interesie całego społeczeństwa, wszystkich partii, a przede wszystkim ludzi wierzących powinna być walka z pedofilią w Kościele? Ja jestem bardzo wdzięczna braciom Sekielskim za ten film, nie atakujący w żaden sposób wiary, a pokazujący ogromny problem, demaskujący sprawców i oddający wreszcie jakąś sprawiedliwość ofiarom.

_________________
http://vanillivi-de-az.livejournal.com/


Śr cze 12, 2019 10:10 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
A to sobie pogadaliście.
Może coś na temat?

Rozumiem, że wiara w buchy, nity, mgły, bomby izo- jakieś tam już całkiem wygasła i trzeba teraz pocieszać się bieżączką polityczną się pocieszać?
Fakt, prócz wydawanych przez podkomisję, a nie komisję pieniędzy, nic się nie zmienia od raport KBWL.
CFIT.

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Pn cze 17, 2019 7:21 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
MayKasahara napisał(a):
Jockey, a co do filmu Sekielskich - co on ma do rzeczy? Chyba w interesie całego społeczeństwa, wszystkich partii, a przede wszystkim ludzi wierzących powinna być walka z pedofilią w Kościele?


Nieprawda. W interesie wszystkich powinna być walka z pedofilią WSZĘDZIE - w środowiskach artystów, lekarzy, nauczycieli itp itd. Doskonale pamiętam jak to środowisko z którego się wywodzą Sekielscy ubolewało nad losem pewnego ściganego przez prawo amerykańskie przestępcy seksualnego. Nie nosił sutanny, robił za to dobre filmy..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pn cze 17, 2019 7:43 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
PeterW napisał(a):
Nieprawda. W interesie wszystkich powinna być walka z pedofilią WSZĘDZIE - w środowiskach artystów, lekarzy, nauczycieli itp itd. Doskonale pamiętam jak to środowisko z którego się wywodzą Sekielscy ubolewało nad losem pewnego ściganego przez prawo amerykańskie przestępcy seksualnego. Nie nosił sutanny, robił za to dobre filmy..



Piotrek przepraszam bardzo to już naprawdę w wątku o katastrofie będziecie rozkminiać walkę z pedofilią?
Możesz mi wytłumaczyć co Sekielscy i Polański, oraz ci co noszą sutannę mają wspólnego z katastrofą z 10 kwietnia/

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Pn cze 17, 2019 9:46 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So sie 05, 2017 1:23 pm
Posty: 396
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Co sądzicie o raporcie Macierewicza?
https://www.youtube.com/watch?v=BJ31o-HV3GU


So kwi 10, 2021 9:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Raport Antoniego Macierewicza jest wiarygodny mniej niż MAKu i Tatiany Anodiny ;)

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


So kwi 10, 2021 10:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Mały Książę napisał(a):
Raport Antoniego Macierewicza jest wiarygodny mniej niż MAKu i Tatiany Anodiny ;)
Bo?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So kwi 10, 2021 10:23 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Barney napisał(a):
Mały Książę napisał(a):
Raport Antoniego Macierewicza jest wiarygodny mniej niż MAKu i Tatiany Anodiny ;)
Bo?

Bo Bomba Termobaryczna to androny większe niż te w TVN w programie Ewy Ewart o Władimirze Putinie ;)
EDIT:
Sekta pancernej brzozy ?

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


So kwi 10, 2021 10:24 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Przed chwilą obejrzałem w TVP1 Stan Zagrożenia Ewy Stankiewicz i ani razu nie usłyszałem nazwiska Antoniego Macierewicza. Dziwne.


N kwi 18, 2021 10:21 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Także obejrzałem. Z tego co mówiła sama Stankiewicz, to Macierewicz był tym, który film blokował. Miał on być już wyemitowany dużo wcześniej (kilka podchodów było). Nawet w dzień kiedy była już oficjalna zapowiedź na TVP 1 w ostatniej dosłownie chwili zrezygnowano z emisji. Ponoć dlatego, że wypuszczenie filmu we wcześniejszych terminach mogłoby zaszkodzić śledztwu i raportowi komisji Macierewicza, ale nie wiem w jaki sposób, bo film jednoznacznie pokrywa się z ustaleniami komisji...

Początek nie był zbyt ciekawy. Potem się "rozkręca", choć oczywiście tezy w nim zawarte nie są niczym nowym. Dużo wcześniej powstawały podobne dokumenty z takimi samymi tezami, także jeśli chodzi o element zaskoczenia, to go nie było... Bo być nie mogło. O tym wszystkim już słyszeliśmy i widzieliśmy wcześniej.

Co do ustaleń i samej tragedii, to dla niektórych ludzi nawet gdyby sam Putin wystąpił publicznie i oznajmił, że służby rosyjskie "maczały w tym palce" za zgodą ówczesnych władz Polski, to będą tacy, którzy i tak uznają to zdarzenie za winę pilotów, naciski pijanego generała Błasika w kokpicie i telefoniczne rozkazy Jarosława Kaczyńskiego, żeby ładować za wszelką cenę...

Ta tragedia na dobre podzieliła polskie społeczeństwo. Według mnie wciąż jesteśmy daleko od prawdy, a tajemnic nie ubywa. Bo jeżeli nawet uznamy, że doszło do wybuchu (czego osobiście nie wykluczam), to pozostaje cała seria pytań : kto za tym stał? Kto wiedział? Gdzie odjechały trzy karetki na sygnale z miejsca zdarzenia? I co z tymi wszystkimi piątkowymi samobójstwami osób, które mogły wiedzieć i widzieć coś więcej?

Odnoszę wrażenie, że jeszcze bardzo długie lata ta tragedia będzie osią sporu pomiędzy Polakami. Oczywiście sympatie polityczne nie są tu bez znaczenia.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N kwi 18, 2021 11:04 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
https://www.money.pl/gospodarka/pobil-k ... jdjopP9DWU
Ach ci spokojni ...

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn kwi 19, 2021 8:14 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
mniszek_pospolity napisał(a):

Ta tragedia na dobre podzieliła polskie społeczeństwo. Według mnie wciąż jesteśmy daleko od prawdy, a tajemnic nie ubywa. Bo jeżeli nawet uznamy, że doszło do wybuchu (czego osobiście nie wykluczam), to pozostaje cała seria pytań : kto za tym stał? Kto wiedział? Gdzie odjechały trzy karetki na sygnale z miejsca zdarzenia? I co z tymi wszystkimi piątkowymi samobójstwami osób, które mogły wiedzieć i widzieć coś więcej?

Odnoszę wrażenie, że jeszcze bardzo długie lata ta tragedia będzie osią sporu pomiędzy Polakami. Oczywiście sympatie polityczne nie są tu bez znaczenia.

A mi się wydaje że wiekszości Polaków twmat Katastrofy Smolenskiej i jej przyczyn już niewiele obchodzi. Temat za dlugo był grzany w mediach ikażdemu się przejadło.


Pn kwi 19, 2021 8:46 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
sachol napisał(a):
A mi się wydaje że wiekszości Polaków twmat Katastrofy Smolenskiej i jej przyczyn już niewiele obchodzi. Temat za dlugo był grzany w mediach ikażdemu się przejadło.
Co to jest 96 osób zabitych przez L. Kaczyńskiego, Putina, Tuska, pilotów (niepotrzebne skreślić) do już grubo ponad 100 tysięcy Polaków zabitych przez Morawieckiego, J. Kaczyńskiego i Niedzielskiego swoimi decyzjami paraliżującymi kraj i przestawiającymi służbę zdrowia na leczenie jednej, modnej choroby?


Pn kwi 19, 2021 9:05 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Jeśli ktoś zrobi krzywdę mojemu dziecku to mam sobie powiedzieć a co tam. Jedna ofiara wobec 96 w katastrofie smoleńskiej albo grubo ponad 100 tysięcy Polaków zabitych...itd? Trzeba wskazać winnych, napiętnować i ukarać sprawców. Wojny ruskim nie wypowiemy ale trzeba przynajmniej osądzić zdrajców po naszej stronie.


Pn kwi 19, 2021 1:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Katastrofa smoleńska - czy to był zamach?
Aquarius napisał(a):
Jeśli ktoś zrobi krzywdę mojemu dziecku to mam sobie powiedzieć a co tam. Jedna ofiara wobec 96 w katastrofie smoleńskiej albo grubo ponad 100 tysięcy Polaków zabitych...itd?
Jestem przekonany że dla Kaczyńskiego ważniejsza jest śmierć 1 brata niż 100 tysięcy Polaków.


Pn kwi 19, 2021 1:35 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 274, 275, 276, 277, 278  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL