Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:08 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1348, 1349, 1350, 1351, 1352, 1353  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Jockey napisał(a):
Żadna wycieczka po prostu podsumowanie twoich wpisów w tym temacie. Zero samodzielnego myślenia za to 100% przekazu z Czerskiej i Wiertniczej.

No oczywiście że to nie wycieczka osobista, poprzednio to była manipulacja, teraz podsumowanie, czekam z niecierpliwością na kolejne racjonalizowanie swoich podwójnych standardów ;)
Co do przekazu, to chcę po prostu żebyś miał pełen obraz sytuacji, bo niby skąd miałbyś się dowiedzieć że pan Morawiecki poupychał miliony na kontach żony a ludziom kazał obniżać wymagania? W tv republice o tym się nie mówi.
A dzięki mnie już wiesz i twoje życie może być pełniejsze :)


Wt lut 27, 2024 11:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
Morawiecki: Ku*** siedzą ci bogaci Amerykanie,


Nie chowaj teraz głowy w piasek. Zostałaś przyłapany na kłamstwie którą podałeś za prawdę twoje słowa .

radozz napisał(a):
2.Afera taśmowa - proszę cię, przypomnę że niedawny premier polskiego rządu zechciał wyartykułowac takie zdanie: "mają zapier**** za miskę ryżu", jak to się ma to "robienia laski amerykanom", które to stwierdzenie było prawdą.


Więc albo udowodnij że tak powiedział Morawiecki do Polaków że mają zapier**** za miskę ryżu, albo odwołaj. Podałem ci link do taśmy z nagrania i opisu nic takiego nie wynika. Ale Ty to masz w nosie.


Wt lut 27, 2024 11:27 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
No oczywiście że to nie wycieczka osobista, poprzednio to była manipulacja, teraz podsumowanie, czekam z niecierpliwością na kolejne racjonalizowanie swoich podwójnych standardów ;)
Co do przekazu, to chcę po prostu żebyś miał pełen obraz sytuacji, bo niby skąd miałbyś się dowiedzieć że pan Morawiecki poupychał miliony na kontach żony a ludziom kazał obniżać wymagania? W tv republice o tym się nie mówi.
A dzięki mnie już wiesz i twoje życie może być pełniejsze :)

Jak już rozmawiamy o standardach to zapraszam do
lajkonik.2 napisał(a):
Więc albo udowodnij że tak powiedział Morawiecki do Polaków że mają zapier**** za miskę ryżu, albo odwołaj. Podałem ci link do taśmy z nagrania i opisu nic takiego nie wynika. Ale Ty to masz w nosie.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr lut 28, 2024 7:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Jockey napisał(a):
Jak już rozmawiamy o standardach to zapraszam do
lajkonik.2 napisał(a):
Więc albo udowodnij że tak powiedział Morawiecki do Polaków że mają zapier**** za miskę ryżu, albo odwołaj. Podałem ci link do taśmy z nagrania i opisu nic takiego nie wynika. Ale Ty to masz w nosie.

Ale co tu udowadniać.
Pan lajkonik nie potrafi nawet prawidłowo przeczytać mojej wypowiedzi albo nie rozumie co czyta. I już w swoim pytaniu stosuje manipulację.

Dla przypomnienia moja wypowiedź:

2.Afera taśmowa - proszę cię, przypomnę że niedawny premier polskiego rządu zechciał wyartykułowac takie zdanie: "mają zapier**** za miskę ryżu", jak to się ma to "robienia laski amerykanom", które to stwierdzenie było prawdą.


I pytanie lajkonika:

Więc albo udowodnij że tak powiedział Morawiecki do Polaków że mają zapier**** za miskę ryżu, albo odwołaj.

Była taka zgadywanka, znajdź 10 różnic, tutaj będzie łatwiej i wystarczy znaleźć jedną.


Śr lut 28, 2024 9:49 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Powtarzać pomówienie po propagandzie - to jedno. W końcu mogłeś się pomylić, a jak widać, byle tylko było z odpowiedniej strony zaserwowane, wierzysz we wszystko, co ci powiedzą.
Ale powtarzam pomówienie wówczas, gdy zostałeś pouczony (podano Ci oryginalny tekst) - to już [cenzura].

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz lut 29, 2024 1:09 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Mareczku, jeśli któraś część mojej poprzedniej wypowiedzi jest niejasna, to pisz śmiało, postaram się wyjaśnić.


Cz lut 29, 2024 10:04 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
Pan lajkonik nie potrafi nawet prawidłowo przeczytać mojej wypowiedzi albo nie rozumie co czyta. I już w swoim pytaniu stosuje manipulację.


Pan radozz sam nie wie co pisze, albo ktoś inny za niego posty pisze. Panie radozz, Morawiecki został premierem w 2017 roku, a zmanipulowane jego wypowiedzi zostały nagrane w 2013 roku, gdy pełnił funkcję prezesem banku BZ WBK, gdy rozmawiał z ówczesnym szefem banku PKO BP Zbigniewem Jagiełło oraz prezesem spółki PGE, Krzysztofem Kilianem i jego zastępczynią Bogusławą Matuszewską. Więc pisanie o nim ze jako premier polskiego rządu wypowiedział te zmanipulowane słowa, i porównywaniu do Sikorskiego który wypowiadał słowa (które skalowały Polskę) jak były minister, to oczerniane Morawieckiego.

Moje pogrubienia

PeterW napisał(a):
Minister Radosław Sikorski jest jednym z negatywnych bohaterów afery taśmowej. Została nagrana jego rozmowa z ówczesnym ministrem finansów Jackiem Rostowskim.


radozz napisał(a):
2.Afera taśmowa - proszę cię, przypomnę że niedawny premier polskiego rządu zechciał wyartykułowac takie zdanie: "mają zapier**** za miskę ryżu", jak to się ma to "robienia laski amerykanom", które to stwierdzenie było prawdą.
3. jw.


lajkonik.2 napisał(a):
Nie chowaj teraz głowy w piasek. Zostałaś przyłapany na kłamstwie którą podałeś za prawdę twoje słowa Więc albo udowodnij że tak powiedział Morawiecki do Polaków że mają zapier**** za miskę ryżu, albo odwołaj. Podałem ci link do taśmy z nagrania i opisu nic takiego nie wynika. Ale Ty to masz w nosie.


Cz lut 29, 2024 10:28 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
lajkonik.2 napisał(a):
Pan radozz sam nie wie co pisze, albo ktoś inny za niego posty pisze. Panie radozz, Morawiecki został premierem w 2017 roku, a zmanipulowane jego wypowiedzi zostały nagrane w 2013 roku, gdy pełnił funkcję prezesem banku BZ WBK, gdy rozmawiał z ówczesnym szefem banku PKO BP Zbigniewem Jagiełło oraz prezesem spółki PGE, Krzysztofem Kilianem i jego zastępczynią Bogusławą Matuszewską. Więc pisanie o nim ze jako premier polskiego rządu wypowiedział te zmanipulowane słowa, i porównywaniu do Sikorskiego który wypowiadał słowa (które skalowały Polskę) jak były minister, to oczerniane Morawieckiego.

Moje pogrubienia

PeterW napisał(a):
Minister Radosław Sikorski jest jednym z negatywnych bohaterów afery taśmowej. Została nagrana jego rozmowa z ówczesnym ministrem finansów Jackiem Rostowskim.


radozz napisał(a):
2.Afera taśmowa - proszę cię, przypomnę że niedawny premier polskiego rządu zechciał wyartykułowac takie zdanie: "mają zapier**** za miskę ryżu", jak to się ma to "robienia laski amerykanom", które to stwierdzenie było prawdą.
3. jw.


lajkonik.2 napisał(a):
Nie chowaj teraz głowy w piasek. Zostałaś przyłapany na kłamstwie którą podałeś za prawdę twoje słowa Więc albo udowodnij że tak powiedział Morawiecki do Polaków że mają zapier**** za miskę ryżu, albo odwołaj. Podałem ci link do taśmy z nagrania i opisu nic takiego nie wynika. Ale Ty to masz w nosie.


Dobrze, że pogrubiłeś fragmenty bo sam sobie odpowiedziałeś na swoje zarzuty.

1. Zamiast napisać, że wypowiedział te słowa Morawiecki, napisałem, że wypowiedział je niedawny premier polskiego rządu, którym był w momencie pisania przeze mnie przedmiotowego posta, a nie że wypowiedział je JAKO były premier polskiego rządu w momencie nagranej rozmowy - widzisz różnicę.

2.Co do słów o misce ryżu, nie napisałem nigdzie, że wypowiedział je do Polaków, co mi zarzuciłeś. A to że je wypowiedział to jest na nagraniach.
Natomiast to, że pochwala tego rodzaju działania, również znajduje się na nagraniach i mówi o tym w kontekście tej miski ryżu właśnie.

Będziemy zapie…ać i rowy, kur…, kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć, emerytury, mniejsze oczekiwania.


Zapraszam do kopania rowów ;)

3. Rozmowy Sikorskiego i Morawieckiego miały charakter prywatny i nie miały ujrzeć światła dziennego, więc nie ma znaczenia czy to był premier czy minister, bo to nie były słowa wypowiedziane w przestrzeni publicznej, dlatego możemy sobie je oceniać teraz wg własnych przekonań.
Sam Morawiecki nigdy nie przeprosił za te słowa, gdyż właśnie powołał się na prywatny charakter rozmów i ich nielegalne nagranie.

4. Chętnie teraz przeczytam twoją opinię o obniżaniu oczekiwań przez p. Morawieckiego i redystrybuowaniu jego milionów na konta małżonki, których to nie chciało mu się ujawnić mimo zapewnień, że zostaną ujawnione.


Cz lut 29, 2024 11:49 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
4. Chętnie teraz przeczytam twoją opinię o obniżaniu oczekiwań przez p. Morawieckiego i redystrybuowaniu jego milionów na konta małżonki, których to nie chciało mu się ujawnić mimo zapewnień, że zostaną ujawnione.


Co Ci zrobiła małżonka Morawieckiego?
A'propos - jak tam senator Łapówka - Grodzki?

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Cz lut 29, 2024 12:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
Dobrze, że pogrubiłeś fragmenty bo sam sobie odpowiedziałeś na swoje zarzuty.


No widzisz wyłożyłem ci jak krowie na rowie a ty dalej nie możesz pojąć.

radozz napisał(a):
1. Zamiast napisać, że wypowiedział te słowa Morawiecki, napisałem, że wypowiedział je niedawny premier polskiego rządu, którym był w momencie pisania przeze mnie przedmiotowego posta


No a niedawny premier polskiego rządu takich słów nie wypowiedział, za całej swojej kadencji. Więc o co ci jeszcze chodzi?

radozz napisał(a):
a nie że wypowiedział je JAKO były premier polskiego rządu w momencie nagranej rozmowy - widzisz różnicę.


Nic o tym nie pisałeś wcześniej, napisałeś że powiedział niedawny premier polskiego rządu- |widzisz różnicę?

radozz napisał(a):
2.Co do słów o misce ryżu, nie napisałem nigdzie, że wypowiedział je do Polaków, co mi zarzuciłeś. A to że je wypowiedział to jest na nagraniach.


A kogo ten zmanipulowany wpis miał dotyczyć Niemców? A na nagraniach jest jeszcze coś więcej co powiedział Morawiecki. Podolem ci link, wyłożone masz tam czego te słowa dotyczyły.

Tak więc stwierdzenie „Trzeba słuchać ludu, obiecać im, czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania. Mają zap…ać za miskę ryżu”, nie jest zarejestrowane na taśmach z Sowy i Przyjaciół. Nie jest też parafrazą słów, które w rozmowie padają.

https://wpolityce.pl/polityka/417210-ja ... -slowa-pmm

radozz napisał(a):
Będziemy zapie…ać i rowy, kur…, kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć, emerytury, mniejsze oczekiwania.


To co robi Merkelowa… Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa, czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier…. za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała

— mówił na nagraniu Morawiecki.

My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my, ludzie, we the people, w Niemczech… czy… czy w Hiszpanii i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania, bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapie…ać i rowy, kur…, kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć, emerytury, mniejsze oczekiwania .

Widzisz różnicę?

radozz napisał(a):
Zapraszam do kopania rowów


Żadna praca nie hańbi, a zwłaszcza w dzisiejszych czasach, każda nawet mała firma elektryczna posiada kopareczkę i pracownicy wykwalifikowani
którzy kładą kable sami sobie kopią rowy i zasypują. Bardzo przyjemna praca. Kabinka cieplutko, praca na świeżym powietrzu, cichutko silnik pracuje radyjko w kabinie gra. Potrafił byś taka ko pareczkę obsługiwać? :-o

radozz napisał(a):
3. Rozmowy Sikorskiego i Morawieckiego miały charakter prywatny i nie miały ujrzeć światła dziennego, więc nie ma znaczenia czy to był premier czy minister, bo to nie były słowa wypowiedziane w przestrzeni publicznej, dlatego możemy sobie je oceniać teraz wg własnych przekonań.


Miały charakter prywatny na temat Państwa Polskiego . Polskość to murzyńskość. Polska tylko na papierze istnieje. Znasz to ?

radozz napisał(a):
4. Chętnie teraz przeczytam twoją opinię o obniżaniu oczekiwań przez p. Morawieckiego i redystrybuowaniu jego milionów na konta małżonki, których to nie chciało mu się ujawnić mimo zapewnień, że zostaną ujawnione.


Nie wiem ile Ty masz lat, ale przejedź sobie po Polsce i zobacz jak wygląda i jak się ludziom żyje, i porównaj jak Polska wyglądała za poprzednich rządów i jak się obywatelom żyło. Co do majątku Morawieckiego, to on już sam odpowiedział w kampanii wyborczej obecnemu premierowi. Ja zostawiłem wielkie pieniądza i zająłem się Polską, a pan zostawił Polskę dla wielkich pieniędzy.


Cz lut 29, 2024 4:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
Mareczku, jeśli któraś część mojej poprzedniej wypowiedzi jest niejasna, to pisz śmiało, postaram się wyjaśnić.
Wystarczy, jeśli przeprosisz za powtarzanie pomówień.

Poza tym nie jesteśmy w tak bliskich stosunkach, byś zdrabniał moje imię - to niegrzeczne. Trochę kultury, "Europejczyku". Najlepiej polskiej...

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz lut 29, 2024 5:42 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
@lajkoniku nie będę się odnosił do twoich wypowiedzi, gdyż jest to bezcelowe, jeśli nie zrozumiałeś co napisałem, to najwidoczniej tak musi być ;)

Marku, oczywiście zgodnie z twoim życzeniem zaprzestaję zdrabniania twojego imienia, ale nie wiedziałem że uznajesz to za afront, gdyż niedawno Jockey mówił o Sikorskim Radzio i nikt tutaj nie zwrócił mu uwagi że z kulturą jest na bakier ;)
A pisanie o mnie "Europejczyk" w cudzysłowie, leming, wyrażanie się o innych oszołom - to zdaje się również twoje słowa, itd. to też oczywiście w twoim kanonie zachowań dozwolone zwroty do innych ludzi. :)
A co do pomówień to napisałem w odpowiedzi do lajkonika wszystko co chciałbyś na ten temat się dowiedzieć.

PeterW napisał(a):
A'propos - jak tam senator Łapówka - Grodzki?

Jeśli popełnił przestępstwo to powinien ponieść konsekwencje.

Cytuj:
Co Ci zrobiła małżonka Morawieckiego?

Stać cię na więcej.


Cz lut 29, 2024 8:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Tylko na tyle Cię stać? Na "przepraszam, zostałem wprowadzony w błąd" już nie?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz lut 29, 2024 9:47 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
PeterW napisał(a):
A'propos - jak tam senator Łapówka - Grodzki?

Jeśli popełnił przestępstwo to powinien ponieść konsekwencje.

Acha. "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"
Immunitet - mówi Ci to coś?
Cytuj:
Cytuj:
Co Ci zrobiła małżonka Morawieckiego?

Stać cię na więcej.

No dawaj. Popisz się

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pt mar 01, 2024 12:17 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Barney napisał(a):
Tylko na tyle Cię stać? Na "przepraszam, zostałem wprowadzony w błąd" już nie?


Bez cudzysłowia musiałbyś to napisać, żeby to były prawdziwe słowa ;)

PeterW napisał(a):
Acha. "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"
Immunitet - mówi Ci to coś?

Ale co ja mam wspólnego z jego immunitetem?
Każdy kto popełnia przestępstwo powinien trafić przed wymiar sprawiedliwości i zostać osądzony, niezależnie czy będzie to Grodzki czy Tusk czy Morawiecki.

Cytuj:
No dawaj. Popisz się

Nie mam pojęcia o czym piszesz.


Pt mar 01, 2024 8:17 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1348, 1349, 1350, 1351, 1352, 1353  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL