Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 10:01 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1349, 1350, 1351, 1352, 1353  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Fakt brnięcia w manipulację stawia pod znakiem zapytania sens dalszej z Tobą rozmowy.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt mar 01, 2024 12:25 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Barney napisał(a):
Fakt brnięcia w manipulację stawia pod znakiem zapytania sens dalszej z Tobą rozmowy.

Marku, pisałem to już wcześniej, jeśli coś jest dla ciebie niejasne - pytaj, postaram się wytłumaczyć.


Pt mar 01, 2024 7:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Dla mnie wszystko jest jasne jak Słońce. Udawanie z Twojej strony, że zwrócenie uwagi na Twoje manipulacje jest objawem rzekomego "niezrozumienia" pięknie pokazuje kolejną manipulację ;)

---------------------------------------------------------
A teraz w praktyce - lewicowe deklaracje kontra fakty.
Tak się kończy w praktyce lewicowa „troska o kobiety”: po przyjęciu ustaw o aborcji, rząd Hiszpanii wydaje dwukrotnie więcej na wsparcie na zabiegi przerywania ciąży niż na pomoc finansową dla kobiet w ciąży.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt mar 08, 2024 8:52 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Lewicowcy od samego początku mieli krew na rękach. Czemu się dziwisz jak maja takich ojców

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt mar 08, 2024 10:47 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Barney napisał(a):
Dla mnie wszystko jest jasne jak Słońce. Udawanie z Twojej strony, że zwrócenie uwagi na Twoje manipulacje jest objawem rzekomego "niezrozumienia" pięknie pokazuje kolejną manipulacje

Jeśli zechciałbyś wskazać który konkretnie fragment mojej wypowiedzi próbował cię zmanipulować , to mógłbym się jakoś odnieść do zarzutu.


So mar 09, 2024 1:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Po co pytasz, skoro nie interesują Cię odpowiedzi?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N mar 10, 2024 12:54 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Poproszę o skonkretyzowanie pytania Marku i postaram się zadowolić cię moją odpowiedzią.


N mar 10, 2024 12:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Juz Ci tu wskazywano (także ja).
Szkoda czasu i atlasu na powtarzanie.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn mar 11, 2024 10:42 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Na przyszłość mogę ci z mojej strony życzyć, abyś nie zarzucał czegoś komuś, nie mając intencji uargumentowania swoich zarzutów, możesz w ten sposób sprawić komuś przykrość.


Pn mar 11, 2024 2:24 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Na przyszłość mogę CI życzyć, abyś, skoro już nie czytasz, co się do Ciebie pisze, to byś przynajmniej tego nie ujawniał, domagając się powtórzenia :)
EOT, dzieciaku (i nie mam na myśli wieku).

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn mar 11, 2024 6:45 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Miło mi, że sobie ulżyłeś tą inwektywą, polecam się na przyszłość :)
Co do meritum natomiast, jeśli coś przeoczyłem to zwrócę ci honor, tylko wskaż mi ten fragment. Na ten moment jednak uważam, że piszesz nieprawdę, a z nieprawdą ci nie do twarzy Marku ;)


Pn mar 11, 2024 8:12 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
Miło mi, że sobie ulżyłeś tą inwektywą, polecam się na przyszłość :)
Co do meritum natomiast, jeśli coś przeoczyłem to zwrócę ci honor, tylko wskaż mi ten fragment. Na ten moment jednak uważam, że piszesz nieprawdę, a z nieprawdą ci nie do twarzy Marku ;)

czyli jak klasyczny pampers musisz mieć ostatnie zdanie. Jak na razie to udowodniono tobie że po pierwsze manipulujesz a po drugie nie czytasz tego co się do ciebie pisze.

Jak będziesz przeciągał tę sztubacką pyskówkę to wylecisz z tematu

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt mar 12, 2024 11:00 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
W linku podanym przez lajkonika napisane jest:

Morawiecki w rozmowie z 2013 roku rzeczywiście mówi o obniżaniu oczekiwań i pracy za miskę ryżu, ale używa tych sformułowań w zupełnie innym kontekście.


Czyli z ust Morawieckiego (niedawnego byłego premiera) padają słowa o pracy za miskę ryżu, takie stwierdzenie znajduje się na tych taśmach.


To co robi Merkelowa… Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa, czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier…. za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała

mówił na nagraniu Morawiecki.


Morawiecki rozwijając swoje słowa wypowiedziane o misce ryżu, w kontekście obniżaniu oczekiwań i sytuacji gospodarczej Niemiec po II wojnie światowej, niejako pochwala tego typu pogląd czego daje przykład w kolejnym zaprezentowanym cytacie.


My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my, ludzie, we the people, w Niemczech… czy… czy w Hiszpanii i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania, bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapie…ać i rowy, kur…, kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć, emerytury, mniejsze oczekiwania

powiedział Mateusz Morawiecki.



Będziemy zapie…ać i rowy, kur…, kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć, emerytury, mniejsze oczekiwania


To bezpośrednia odezwa do narodu o obniżaniu oczekiwań, żebyśmy jako obywatele nie wymagali za dużo od życia, nie gromadzili zbyt wiele dóbr i zasobów, żeby nie zabrakło czasem ludziom na szczytach czyli również Morawieckiemu, który w gromadzeniu dóbr ma doświadczenie ponadprzeciętne ;)


Śr mar 13, 2024 8:59 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8092
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Transmisja z zaćmienia słońca na żywo: https://www.nasa.gov/nasatv/


Pn kwi 08, 2024 7:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8092
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
W odpowiedzi na atak na spowiednika w St. Mary’s Catholic Cathedral w Amarillo, w Teksasie, przez osobę najprawdopodobniej "zmagającą się z problemami psychicznymi” w świątyni dla celów bezpieczeństwa mają być zainstalowane kamery.
https://pch24.pl/teksas-ksiadz-zaatakowany-gazem-podczas-spowiedzi-zawieszono-dyzury-w-konfesjonalach/.
Z jednej strony posunięcie wydaje się słuszne, ale z drugiej strony kamery mogą przestraszyć penitentów, którzy mogą dość szeroko rozumieć tajemnicę spowiedzi.


Pt kwi 19, 2024 6:47 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1349, 1350, 1351, 1352, 1353  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL