Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 2:08 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1342, 1343, 1344, 1345, 1346, 1347, 1348 ... 1353  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Parę słów dla zdezorientowanych:
Obrazek

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt sty 05, 2024 11:59 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Chodzi o to by uderzyć w Telewizję Republika, by nie było niezależnych mediów tylko same GazWyb/TVN a z drugiej strony ruskie trolle.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Pt sty 05, 2024 3:11 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14116
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Ja gdzieś czytałem że jakaś grupa ryba z Ikea Polska jest powiązany z ruskimi.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt sty 05, 2024 6:27 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14116
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Tak w kwestii nowych regulacji. Ciekawy głos ze świata medycyny odnośnie pigułki dzień po.
https://www.hli.org.pl/pl/news-pl/9897- ... CobYpyiJU8

Już pomijam kwestię moralności że jednak nie jest to żadna antykoncepcja jak próbują liberalne media wmówić a środek wczesnoporonny. Wszystko co chemicznie nie pozwala na zagnieżdżenie się małego człowieka w łonie kobiety to środki wczesnoporonne. Tutaj opis tego jakie spustoszenie ten środek robi w ciele kobiety. I oczywiście dwulicowość oszołomów z UE.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn lut 12, 2024 11:28 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
1. Zdaje się, że istnieją dwa rodzaje środków z dwiema różnymi substancjami czynnymi, o tym drugim nie było tam chyba mowy?
2. "Głos ze świata medycy" i pani udzielająca wywiadu w tv trwam ;)
3. Na forum jest przyzwolenie na nazywanie innych ludzi oszołomami?


Śr lut 14, 2024 11:53 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
1. Zdaje się, że istnieją dwa rodzaje środków z dwiema różnymi substancjami czynnymi, o tym drugim nie było tam chyba mowy?
KAŻDY środek "dzień po" działa poronnie.
Cytuj:
2. "Głos ze świata medycy" i pani udzielająca wywiadu w tv trwam ;)
A jak w Trwam, to już lekarz przestaje być lekarzem?
Cytuj:
3. Na forum jest przyzwolenie na nazywanie innych ludzi oszołomami?
Ciekawe, że najważniejszy, gdy gdy mowa o zabijaniu , dla niektórych staje się bon-ton (to, że dzieci się zabija, to nieważne. Zbrodnią jest nazwanie nawołujących do tego "oszołomami".

No cóż, czyżby był to ostrzejszy epitet, niż "morderca"? Bo ja tak ich właśnie nazywam.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr lut 14, 2024 3:20 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14116
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
1. Zdaje się, że istnieją dwa rodzaje środków z dwiema różnymi substancjami czynnymi, o tym drugim nie było tam chyba mowy?
I co to zmienia. I jedna i druga zabija dziecko poczęte. Zajęła się jednym z preparatów dostępnych i opisała konsekwencje. Konsekwencje dla zdrowia

radozz napisał(a):
2. "Głos ze świata medycy" i pani udzielająca wywiadu w tv trwam ;)

Czy przez to, że jest wierzącą chrześcijanką to jej doktorat w dziedzinie, którą się zajmuje i w której się wypowiada jest mniej ważny? I czy przez jej wyznanie fakty o których mówi coś zmieniają?
radozz napisał(a):
3. Na forum jest przyzwolenie na nazywanie innych ludzi oszołomami?

Określiłem oszołomami tych którzy są zaślepieni i wbrew jakimkolwiek faktom używają do manipulacji. Jakoś przemilczałeś dwulicowość. Zapewne to nie razi bo to przecież w środowiskach lewicowo-liberalnych norma. W zasadzie lewackich bo z lewicą to ci ludzie już nie mają za dużo wspólnego. To bardziej lewica rozporkowa, albo inaczej neomarksiści. To teraz żebyś zrozumiał oszołom.
https://wsjp.pl/haslo/podglad/73424/oszolomstwo
Cytuj:
sposób traktowania czegoś nacechowany radykalizmem, oderwaniem od rzeczywistości i chęcią narzucenia swojego zdania innym
I w taki właśnie sposób traktują elity UE sprawę bo w przypadku chorób to lek jest zły ale jeśli chodzi o zabijanie nienarodzonych dzieci to każdy sposób jest ok. Jest to oderwany od rzeczywistości chęć narzucenia swojego zdania. A i nie powiedziałem kto jest tym oszołomem. Określiłem grupę która manipulacją i swoją władzą próbują narzucić swój lewacki sposób myślenia wszystkim. O konsekwencjach zdrowotnych dla tych matek nawet nie wspominam. A potem będzie płacz i będą uczestniczyć w różnych programach wspomagających powrót do normalności i wybaczenia sobie. Wielką popularnością cieszą się takie terapie np. Winnica Racheli https://www.krakow.szarytki.pl/?page_id=11052
Moi przyjaciele pomagają takim osobom i to co opowiadają co takie osoby przezywają. Brak słów.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr lut 14, 2024 6:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Nie chodziło o to, która działa wczesno poronnie a która nie, tylko o to że @Jockey jak i ta pani twierdzili jakoby tabletka "dzień po" siała spustoszenie w ciele kobiety, zupełnie pomijając fakt, że istnieją również inne rodzaje tych tabletek- to jest manipulacja właśnie, która już w pierwszym akapicie rzuca się w oczy.
Mówicie, czy zdanie pani jest mniej warte bo występuje w tv trwam, a ile jest dla was warte zdanie osób występujących w tvn?
Jak ja posługiwałem się danymi z obiektywnych źródeł, to @Barney mnie porównywał do Gierka albo wstawiał obrazki niewidomych ludzi - śmiechom nie było końca. Jak wy wstawiacie wywiady z katolickiej tv, to już jest czysty obiektywizm.
Tv Trwam - źródło naukowe mocno propagandowe, manipulujące faktami dla swoich celów, co zresztą opisałem wyżej.
Piszecie o chęci narzucania swojego zdania, a cóż wy innego robicie jak nie narzucacie swojego zdania? Hipokryzja pełną gębą.
I na koniec jeszcze pytanie - czy mogę zwracać się od teraz do was per oszołom? Zgodnie z definicją przytoczoną przez @Jockeya mam chyba prawo?


Śr lut 14, 2024 8:25 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
Nie chodziło o to, która działa wczesno poronnie a która nie, tylko o to że @Jockey jak i ta pani twierdzili jakoby tabletka "dzień po" siała spustoszenie w ciele kobiety, zupełnie pomijając fakt, że istnieją również inne rodzaje tych tabletek- to jest manipulacja właśnie, która już w pierwszym akapicie rzuca się w oczy.
Każda tabletka tego typu powoduje spustoszenie - i dziwię się, że takiej oczywistości nie wiesz.

Ale nie chce mi się gadać z kimś, kto dla celów ideologicznych popiera morderstwo a największym dla niego problemem jest, kiedy się morderczych oszołomów nazwie oszołomami.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr lut 14, 2024 10:30 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Barney napisał(a):
Ale nie chce mi się gadać z kimś, kto dla celów ideologicznych popiera morderstwo a największym dla niego problemem jest, kiedy się morderczych oszołomów nazwie oszołomami.

Wskaż mi proszę, w którym miejscu napisałem, że popieram morderstwo.
I czy mogę do ciebie zwracać się per oszołom od teraz?


Śr lut 14, 2024 10:47 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14116
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
I na koniec jeszcze pytanie - czy mogę zwracać się od teraz do was per oszołom? Zgodnie z definicją przytoczoną przez @Jockeya mam chyba prawo?

Wskaż miejsce w którym nazwałem oszołomem konkretną osobę. Wskazałem grupę działającą i mającą podwójne standardy. Zresztą tak jest zawsze w tych środowiskach. Kali wiecznie żywy

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz lut 15, 2024 1:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Jockey napisał(a):
Wskaż miejsce w którym nazwałem oszołomem konkretną osobę. Wskazałem grupę działającą i mającą podwójne standardy. Zresztą tak jest zawsze w tych środowiskach. Kali wiecznie żywy

Nie ty jeden używałeś takich słów, kolega @Barney ma w tej dziedzinie nawet większe osiągnięcia. Dlatego pytałem się ciebie jako osobę decyzyjną , czy to akceptowalny poziom dyskusji, żeby w ten sposób do siebie się odnosić.
To że nazwałeś grupę oszołomów tzn. że każdego z członków tej grupy określasz mianem oszołoma, jaka to różnica czy nazwiesz tak kogoś w liczbie mnogiej czy liczbie pojedynczej.
Myślę, że nie zaakceptowałbyś tego gdybym ja się tak zaczął do ciebie zwracać, więc szanujmy również innych o odmiennych poglądach.


Cz lut 15, 2024 9:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
Nie chodziło o to, która działa wczesno poronnie a która nie, tylko o to że @Jockey (...)
I to jest clou Twojej postawy. Skupiasz się na jakichś pierdołach by dowalić tym, którzy coś usiłują robić, żeby tego mordowania dzieci nie było, a gdy ktoś próbuje wrócić do tego najważniejszego tematu to piszesz "nie chodziło o to".

Tu mordują dzieci, a Ty będziesz dyskutował o tym, czy nazwanie morderców "oszołomami" jest cacy czy be.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt lut 16, 2024 12:49 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N maja 22, 2005 11:05 am
Posty: 1580
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Barney napisał(a):
I to jest clou Twojej postawy.

O mojej postawie to masz na tę chwilę takie pojęcie jak o przemyśle mleczarskim miałeś.
I nadal nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie, czy mogę się do ciebie zwracać per oszołom?


Pt lut 16, 2024 8:51 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
radozz napisał(a):
Barney napisał(a):
I to jest clou Twojej postawy.

O mojej postawie to masz na tę chwilę takie pojęcie jak o przemyśle mleczarskim miałeś.
No cóż, nic o mleczarstwie nie pisałem, co pokazuje poziom Twoich "argumentów" ;)
A przesłanki do Twojej postawy pokazałem, więc powyższe muszę uznać za unik.
Cytuj:
I nadal nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie, czy mogę się do ciebie zwracać per oszołom?
Szczerze mówiąc, mam to gdzieś, nie zajmuję się p...łami, by odwrócić uwagę od rzeczy istotnych, jak Ty (patrz mój poprzedni wpis).

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt lut 16, 2024 10:01 am
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1342, 1343, 1344, 1345, 1346, 1347, 1348 ... 1353  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 87 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL