Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 8:55 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20279 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1319, 1320, 1321, 1322, 1323, 1324, 1325 ... 1352  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Andy72 napisał(a):
Konrad Berkowicz o dyktaturze korporacji, video sprzed lat
https://www.facebook.com/watch/?v=626717650817497
Korwiniści przynajmniej widzą zagrożenie ze strony korporacji, podczas gdy np. tacy randyści kochają korporacje.
Komunizm i kapitalizm dążą ostatecznie do tego samego: do władzy kilku monopolistycznych wielkich korporacji, Teoria konwergencji się kłania.
A "zaszczepiłeś" się grzecznie? Bo jeśli tak, to dołożyłeś się do "do władzy kilku monopolistycznych wielkich korporacji"


Cz sty 13, 2022 5:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Zaszczepiłem się, ale jestem ostrożnym covidosceptykiem.
Nie podoba mi się to , co robi się z nieszczepionymi.(ma być nawet jakiś specjalny podatek)
Cytuj:
Stopniowo można było zauważyć konsekwencje określane jako grupa minimalna. Tak zwyczajna różnica, jak kolor oczu ustanowiony przez autorytet spowodowała rozłam między grupami.

Niebieskookie dzieci zaczęły traktować resztę dzieci w sposób agresywny i nieodpowiedni. Uczniowie z brązowymi oczami zaczęli odczuwać dyskryminację i nadużycia ze strony drugiej grupy.

https://pieknoumyslu.com/jane-elliot-i- ... minimalna/

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Cz sty 13, 2022 5:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Andy72 napisał(a):
Zaszczepiłem się, ale jestem ostrożnym covidosceptykiem.
To w takim razie twoje czyny przeczą twoim słowom.


Cz sty 13, 2022 6:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Nie jestem za nieszczepieniem, jestem za wyborem.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Cz sty 13, 2022 6:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Andy72 napisał(a):
Nie jestem za nieszczepieniem, jestem za wyborem.
Andy nie wciskaj kitu, nie można być "ostrożnym covidosceptykiem" i jednocześnie lecieć się "szczepić" na kowida. Sam się ośmieszasz.
Nie można być "ostrożnym sceptykiem broni palnej" a w domu trzymać naładowany pistolet. Nie można być "ostrożnym sceptykiem wobec marihuany" i jednocześnie popalać sobie.

Słownie potępiasz korporacyjny komunizm a w uczynkach lecisz dodać im zysku i siły do zniewalania innych - grzecznie szczepiąc się.

Człowieka definiują uczynki a nie słowa, bo słowa mało kosztują.


Cz sty 13, 2022 6:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Racja
https://www.youtube.com/watch?v=f-key4tN-Q8
:P

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Cz sty 13, 2022 6:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr sie 31, 2011 12:45 pm
Posty: 1261
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Partia, której nazwy nie wolno wymawiać

https://www.facebook.com/zakazanapartia/

:]


Cz sty 13, 2022 7:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Amen


Cz sty 13, 2022 7:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18241
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
No, fakt, teraz pajace będą miały szacun foliarstwa, bo Facebook ich zablokował...

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz sty 13, 2022 11:00 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Barney napisał(a):
No, fakt, teraz pajace będą miały szacun foliarstwa, bo Facebook ich zablokował...
Jedno zdanie, dwa wyzwiska. Opanuj się człowieku, bo nie dość, że kapujesz notorycznie na innych, to jesteś tu jednym z głównych oszczerców.


Cz sty 13, 2022 11:50 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18241
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Podtrzymuję swoją ocenę ich działalności oraz tych, u których zyskają szacun.
Co do wyzwisk nikt Ciebie nie przeskoczy i tak...

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt sty 14, 2022 12:03 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
A Rafał Ziemkiewicz wprost mówi, że konto Konfederacji zostało usunięte, bo jako jedyni niszczyli kasiasty interes szczepionkowy koncernom farmaceutycznym.

No, ale on to też "foliarz" tak jak połowa wyborców PiS - u... (wcześniej na margines wypadł Jan Pospieszalski, bo posłanka od wiadomego gestu Lichocka się obruszyła na program "Warto rozmawiać"...)

https://konfederacja.com.pl/facebook-us ... dobry-1-4/

Podział staje się coraz bardziej jasny i klarowny... Z jednej strony Pospieszalski, Ziemkiewicz, Konfederacja, część PiS - u, Solidarna Polska, zaś z drugiej Simon od feministek i cmentarzy, Michnik, Lis, Michalik, Gozdyra, Lewica, PO, Środa...

Ciekawe

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pt sty 14, 2022 12:30 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18241
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Podział jest jeszcze prostszy: z jednej strony odpowiedzialni, z drugiej nieodpowiedzialni, którzy wówczas, gdy zagrożenie robi się ekstremalne, mylą ludzi i wprowadzają wątpliwości co do konieczności oczywistych działań: dystansu, szczepień, podstawowych zasad higienicznych.

Cenię Ziemkiewicza, Pospieszalskiego kiedyś też ceniłem i przykro mi, że się osuwają w tym kierunku (choć w nierównym stopniu).
I nie, nie sądzę, żeby było zasadne umieszczać PIS po warcholskiej stronie sporu covidowego.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt sty 14, 2022 12:58 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Dlatego napisałem część PiS - u, bo przeciwna segregacji jest chociażby Anna Maria Siarkowska. Góra partii pewnie jest za wszystkimi przymusami, choć sami wyborcy... Tu nie jest na pewno tak "różowo". Poza tym osoby w pełni zaszczepione, które też są przeciw ciężko nazwać "antyszczepionkowcami" czy foliarzami... Do grona przeciwników dodać warto jeszcze Kaję Godek...

Co do tej odpowiedzialności... Czy odpowiedzialne było przyzwalanie na udział w wielotysięcznych manifestacjach feministkek w szczycie pandemii przez Simona? Zachęcanie do tego polityków Lewicy, PO, środowiska GW, czy innych pań Olejnik? No, ale to ci "odpowiedzialni", nie tam pajace. Trochę to wszystko się kupy nie trzyma.

Strajku Kobiet Facebook nie usunął, bo dezinformacji nie było, były tylko czyny, a słowa (w tym wypadku inne zdanie niż medialni eksperci) są na to wychodzi bardziej szkodliwe niż gromadzenie ludzi na protestach, w ścisku, tłoku, często bez maseczek, bez dystansu i higieny (plucie na policjantów przez Lempartową na strajkach to z pewnością była pierwszorzędna zasada higieny)...

O tej faszystowskiej zagrywce Facebooka jako walce z interesem szczepionkowym wspominał Ziemkiewicz (swoją drogą warto posłuchać co mówi o Austrii czy Australii, mocne).

Ja nadal uważam, że to ingerencja w demokrację, bo teraz próbuje się forsować fałszywą tezę, że Konfederacja to tylko i wyłącznie temat Covid (chociaż warto sprawdzić kto w listopadzie ubiegłego roku składał projekty ustaw dotyczących zerowego VAT na żywność, prąd, gaz, pomysły, z których teraz korzysta PiS próbując ratować sytuację związaną z inflacją. Pytanie kim są rządzący, skoro korzystają z pomysłów "pajaców" itd), ale nie chcę tu mieszać i tematu polityki i Covida, choć w zasadzie jedno i drugie tak się przenika nawzajem, że ciężko tego nie powiązywać. Ta decyzja Facebooka też wpisuje się w temat covidowo-polityczny...

Jak to było? Nie zgadzam się z twoimi poglądami, ale będę pierwszym, który da się zabić, żebyś mógł je głosić... Facebook rozgrywa wszystkich jak chce. Pod najbardziej głupimi tłumaczeniami. A o dezinformacji wciąż nie ma żadnych konkretów. Już bardziej wiarygodna decyzja byłaby gdyby usunęli konto Razem uzasadniając, że to nawoływanie do totalitarnego systemu (komunizm, bolszewizm) i nawet można by się z tym zgodzić.

Bo o nawoływanie do nienawiści na tle religijnym ("dym w kościołach") na strajkach kobiet nie ma co liczyć. Czy tam gloryfikowania przestępstw (zbrodnia przeciw życiu poczętemu), "Aborcja jest ok"...

Trzeba patrzeć po prostu dalej i szerzej. Nie oszukujmy się. Dziś Konfederacja, jutro środowiska pro - life, pojutrze PiS za "konflikty z UE", a potem i może profil papieża czy biskupów.

Ludzie w końcu obudzą się z ręką w nocniku. Czyli na Facebooku gdzie nie ma ani odrobiny poglądów konserwatywnych, prawicowych, narodowych, wolnościowych, katolickich... Będzie i zielono i czerwono i tęczowo, fajnie będzie, kolorowo... Tylko w tych kolorach katolicy o konserwatywnych poglądach nie będą się mieli prawa odezwać, zaistnieć, coś przekazać. Wszystko zgodnie z regulaminem Facebooka, polityczną lewacką poprawnością... A powody? Zawsze się znajdą. I uzasadnienia też. A jak nie?

"Nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobi?..."

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pt sty 14, 2022 3:48 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18241
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Nikt nie jest za blokowaniem przez Facebooka - choć niektórzy (np.ja) są zbulwersowani, że hałas jest dopiero wówczas, gdy dotknęło to partii politycznej (w dodatku faktycznie szkodliwej).

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt sty 14, 2022 8:57 am
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20279 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1319, 1320, 1321, 1322, 1323, 1324, 1325 ... 1352  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL