Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:00 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 325, 326, 327, 328, 329  Następna strona
 PiS wróć! 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 19, 2010 11:26 pm
Posty: 3715
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Dodatkowe wpływy z LTE były ujęte w zakałdanym planie przychodów ,a zysk z NBP nie wpłynie na poziom deficytu sektora finansów publicznych liczony według metodologii ESA2010.

_________________
Panie, nie wywyższa się serce moje, oczy moje nie chcą patrzeć z góry. Ps 131


Pt gru 23, 2016 3:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Mnie nie wiele potrzeba, ja tylko poczekam (mam czas a jestem cierpliwy).


Pn sty 02, 2017 4:02 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
A tymczasem Pani Premier Szydło zawdzięczamy 79 ofiar mrozu. Dzieki dobrej zmianie,lecz do końca zimy daleko oj daleko. Pachnie mi to rekordem :(


Pt sty 13, 2017 5:45 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Najlepiej po całosci, zapewne premier Szydło, o Dudzie i Kaczynskim nie mówiąc, jest winna temu że w Polsce nastały mrozy, znaczy miało być ocieplenie klimatu ale PiS wygrał wybory, przy okazji niekórym mózgi zmroziło choc może nie bardzo było co mrozić ;)

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pt sty 13, 2017 10:58 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
To jest śmiałe założenie ze posiadają mózg.
Poprostu Polskę zmroziło na myśl o wprowadzanych zmianach przez PiS.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt sty 13, 2017 11:10 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 13, 2008 3:33 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Zielona Góra
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Derayes, Jockey - nic chłopaki nie kumacie albo sklerozę macie. Bene nawiązuje do ataków Pisu na rządy PO-PSL w poprzednich latach. Wtedy zamarzający bezdomni to była ewidentnie wina Tuska!!!

_________________
Sapere aude!


So sty 14, 2017 2:29 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Jockey napisał(a):
To jest śmiałe założenie ze posiadają mózg.
Poprostu Polskę zmroziło na myśl o wprowadzanych zmianach przez PiS.

Tego śmiałego założenia już dawno się pozbyłem.
Te dobre zmiany to tylko "strzał" pod publiczkę. Wielkie obietnice a biedacy jak umierali tak umierają.
Po idiotycznym ministrze od zagranicy az po wydawkę floty na prokreację wsrod "elementu" mamy jeszcze to:
http://kobieta.wp.pl/zyja-za-mniej-niz-cena-bochenka-chleba-co-piata-rodzina-nie-ma-nawet-lazienki-6079759059571329a
Tyle warte Państwo o jego Rząd ile jego opieka nad najsłabszymi.
A tu PiS niczym nie odbiega od platfusów.
Ta sama banda tyle że bardziej ordynarna.


So sty 14, 2017 3:22 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
To nie było do ciebie a do Derayesa.
Jednak ta ekipa nie mówi jak poprzednia ze nic nie mogą. Oni próbują coś zmienić. Czy dobrze to robią to czas pokaże. Jak na razie mimo opozycji która wciąż próbuje podpalić Polskę sprawy idą do przodu.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So sty 14, 2017 5:52 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Temat nazywa się "PiS wróć!"
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nocny-zajazd-misiewicza/vc1dd13
Udał Wam się ten M.
Uważam że tytuł jest raczej nie na miejscu.
Po PiSie nikt rozsądny już nie będzie chciał rządzić.
Ja mam alternatywę, ale jest wielu "skazanych na Polskę",współczuje im.
Niech już ten PiS zostanie przy rządach "do końca świata i dzień dłużej".


So sty 21, 2017 3:24 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Normalnie męczennicy w Polsce. Są zmuszeni do życia w Polsce. Normalnie koszmar i tragedia.
Po PiS szykuje się Schetyna a nawet walczy o to z Petru. Ale masz racje oni rozsądni nie są. Oni są umoczeni. Schetyna jeszcze w aferę hazardowa po której wyleciał z otoczeńia Tuska. A Petru ma skazę bycia przybocznym Balzerowicza.
Jak na razie nie widzę kto w ogóle ma szanse wygrać z PiS wybory. Opozycja zamiast walczyć z PiSem to tylko walczy ze sobą.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So sty 21, 2017 4:21 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Jockey,a co mnie do diabła obchodzi z kim walczy opozycja? To tylko Twoje urojenie. Dla mnie jest miarodajne to co ja widzę. A widzę kto kogo zwalcza i to mi wystarczy. Ja widzę komunę bis. Miewam takie same odczucia obrzydzenia jak za czasów "towarzyszy" i jestem przekonanym że Ty i wielu z Twojej opcji tęsknicie za tamtą "urawniłowką". Ja nauczyłem się żyć w demokratycznych warunkach i strasznie mnie boli gdy w MOJEJ małej OJCZYŹNIE człowiek staje przeciw człowiekowi, dawni koledzy z pracy spoglądają wrogo na siebie a wręcz w wielu rodzinach rodzeństwo i pokolenia patrzą na siebie złym okiem.
Do czego to prowadzi?
Kto tego dokonał?
Cytuj:
Jak na razie nie widzę kto w ogóle ma szanse wygrać z PiS wybory
I bardzo dobrze. Niech wygrywają następne i następne. Niech siedzą w tym bagnie do końca świata i dzień dłużej. To ich wytwór ich chorej wyobraźni i niech jedzą piją sr..ą w ich izolacji bo kiedyś stwierdzą że nikt nie bierze ich poważnie i będzie powód do następnego wrzasku i zawodzenia bo mają nowych wrogów. I znowu będzie im dobrze. I tak w kółko. Enklawa i getto w centrum Europy.
Mała uwaga na koniec.
Jeśli Jarosław K. ustami Błaszczaka uważa (oraz wy nim sterowani) że za blokadę miejsca do gadania bzdur można postawić posła przed sąd
to chyba czas na nowego psychiatrę lub Konstytucję RP. Chyba Jarosław K. połapał się już w tym.
Nawet upublicznienie tajemnicy państwowej z mównicy Sejmu jest bezkarne. Spytaj Jarosława K.-potwierdzi Ci to.


N sty 22, 2017 9:51 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Bene(klon) napisał(a):
Jockey,a co mnie do diabła obchodzi z kim walczy opozycja? To tylko Twoje urojenie. Dla mnie jest miarodajne to co ja widzę. A widzę kto kogo zwalcza i to mi wystarczy. Ja widzę komunę bis. Miewam takie same odczucia obrzydzenia jak za czasów "towarzyszy" i jestem przekonanym że Ty i wielu z Twojej opcji tęsknicie za tamtą "urawniłowką". Ja nauczyłem się żyć w demokratycznych warunkach i strasznie mnie boli gdy w MOJEJ małej OJCZYŹNIE człowiek staje przeciw człowiekowi, dawni koledzy z pracy spoglądają wrogo na siebie a wręcz w wielu rodzinach rodzeństwo i pokolenia patrzą na siebie złym okiem.
Ogladasz TVN to widzisz Polskę ich oczami a dokładniej taka jak oni chcą żebyś widział.
Ty widzisz komunę bis bo tak mówi GW i TVN a ja widzę ze rządzą nami ludzie którzy są patriotami. Wprawdzie gospodarczo są socjalistami i nie wiadomo co będzie dalej się działo z gospodarka ale jak na razie nie wprowadzili żadnych durnych pomysłów gospodarczych.
Jeśli chodzi o stawanie człowiek przeciwko człowiekowi to wojnę polsko polską rozpoczął Donaldinio a podsycają media. To po części jest efekt marginalizowania ludzi związanych dzisiaj z PiS. Trwało to latami.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N sty 22, 2017 10:03 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Jockey napisał(a):
Donaldinio

Na początek przypomnij sobie własne słowa dobrze?????????????????????????????
Potem zacznij myśleć nim napiszesz słowo.
Rozumiem że piszesz o Panu Premierze Donaldzie Tusku. Rozumiemy się chyba?

Do rzeczy. Gdybym kierował się tak jak próbujesz mi imputować pewnymi środkami przekazu i tylko nimi, skończyłbym pewnie tak jak Ty.
Cytuj:
Wprawdzie gospodarczo są socjalistami i nie wiadomo co będzie dalej się działo z gospodarka ale jak na razie nie wprowadzili żadnych durnych pomysłów gospodarczych.

Oto słowo zmanipulowane.
Medice cura te imsum - MODERATORZE!!!


N sty 22, 2017 10:16 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Zastanawialem sie gdzie to napisac...i chyba tutaj bedzie najlepiej.
PiS zaistnail w USA. :D Oczywiscie w przenosni.
Trump w ciagu jednego dnia zwolnil 80 ambasadorow, zerwal umowe o wolnym handlu z panstwami azjatyckimi. W ciagu nastepnych kilku dni, zaczal budowe muru, na granicy z Meksykiem, ograniczyl fundusze organizacjom i to takim jak np ONZ popierajacym aborcje, czy "reczniie, posterowal" gospodarką :D , wskazujac gdzie firmy amerykanskie maja lokowac swoj kapital.
Czy mnie to cieszy? Taaak! :D :cfaniak:


Cz sty 26, 2017 9:30 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Umowa z panstwami azjatyckimi nie byla podpisana, noe ma na razie zadnej budowy muru tylko dekret o jej rozpoczeciu ktory na razie spowodowal tylko odwolanie wizyty prezydenta Meksyku w Stanach i pogorszenie stosunkow miedzy oboma krajami w przededniu rozmow na temat NAFTA, co do finansowania organizacji proaborcyjnych to chodzi o organizacje promujace aborcje poza granicami Stanow. Na miejsce Stanow z takim samym funduszem wchodzi Holandia ( finansowana przez Stany, wiec wtf ? )
Wskazywac gdzie prywatne firmy maja produkowac to sobie rzad moze, ale aby je zachecic do powrotu do Stanow to o wiele wiekszy wysilek trzeba bedzie wykonac ( ulgi podatkowe ).
Czy sie ciesze - mam raczej mieszane uczucia.


Pt sty 27, 2017 10:51 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 325, 326, 327, 328, 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL