Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:16 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 325, 326, 327, 328, 329
 PiS wróć! 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Co do Trumpa to nawet amerykańscy republikanie maja i mieli mieszane uczucia. Jak widać amerykański KOD jest bardziej radykalny niż polski. Nasi nie robili takich burd jak Amerykanie. Możliwe ze nasi tez do tego dojdą. Moim zdaniem wybrano go to trzeba ścierpieć jak sie komuś nie podoba. Jak nie bedzie sie sprawdzał i nie bedzie realizował tego co Amerykanie chcieli to za pare lat kolejne wybory. Ciekawi mnie czy amerykańskie lewactwo bedzie tak samo destrukcyjne jak polskie. Różnica pewnie bedzie taka ze Trump nie bedzie taki łagodny jak PiS dla totalnych opozycjonistów.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So sty 28, 2017 1:07 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Czy trzecia na liście osoba jest tam skutkiem konkursu?
--Członkowie reprezentujący środowiska społeczno-gospodarcze i finansowe
http://www.ncbr.gov.pl/o-centrum/rada-c ... klad-rady/
Pytam tylko bo podobno rozwiązywano "problemy kolesiostwa" a wychodzi wprost przeciwnie.


N sty 29, 2017 10:09 am
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Bene(klon) napisał(a):
A tymczasem Pani Premier Szydło zawdzięczamy 79 ofiar mrozu. Dzieki dobrej zmianie,lecz do końca zimy daleko oj daleko. Pachnie mi to rekordem :(

Tak bolesną śmierć ponoszą ofiary mrozu. Najczęściej bezdomni.
http://www.misja.com.pl/jak-zamarza-czlowiek-bezdomny/


N sty 29, 2017 4:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Jockey napisał(a):
Co do Trumpa to nawet amerykańscy republikanie maja i mieli mieszane uczucia. Jak widać amerykański KOD jest bardziej radykalny niż polski. Nasi nie robili takich burd jak Amerykanie. Możliwe ze nasi tez do tego dojdą. Moim zdaniem wybrano go to trzeba ścierpieć jak sie komuś nie podoba. Jak nie bedzie sie sprawdzał i nie bedzie realizował tego co Amerykanie chcieli to za pare lat kolejne wybory. Ciekawi mnie czy amerykańskie lewactwo bedzie tak samo destrukcyjne jak polskie. Różnica pewnie bedzie taka ze Trump nie bedzie taki łagodny jak PiS dla totalnych opozycjonistów.


Podobieństwo zaiste jest, tyle że hucpa, agresja i chamstwo wyrażone silniej bo i kraj większy ;)
Lewactwo najwyraźniej eskaluje agresję bo nie może już nawet zniesc wyników demokratycznych wyborów, gdyż, wedle starej lewackiej zasady, demokracja jest po to aby lewacy wygrywali.
Tyle starań, prania mózgów a tu taki Trump a w Polsce PiS.... :mrgreen: :PPPP :lol: :-D

Poglądy konserwatywne czy chrzescijańskie są niemile widziane, jest to wręcz faux pas, zupełnie jakby satanisci przyszli na mszę do koscioła i głosno wyrażali niechęc do Boga.
Na amerykańskich uczelniach ostanio pojawił się trend zaprzeczania zbrodniom stalinizmu.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


N sty 29, 2017 9:01 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Derayes i art. Wasze miłe uwagi zostały przeniesione do
viewtopic.php?f=11&t=9068&start=3510
Kolejne tego typu wyskoki bedą karane. Dla jednego z was skończyć sie to może banem stałym bo jest juz na warunku. Proponuje więcej dystansu i nie wkręcać sie w polityczne pyskówki i wyzywanie jak to miało miejsce tutaj.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sty 30, 2017 1:58 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Jockey napisał(a):
Derayes i art. Wasze miłe uwagi zostały przeniesione do
http://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.ph ... start=3510
Kolejne tego typu wyskoki bedą karane. Dla jednego z was skończyć sie to może banem stałym bo jest juz na warunku. Proponuje więcej dystansu i nie wkręcać sie w polityczne pyskówki i wyzywanie jak to miało miejsce tutaj.


Dzięki Jockey :D , z całym poszanowaniem dla moderacji .
Nadużywałem waszego czasu dość, myślę że czas się rozstać jak reszta bardziej rozsądnych ludzi. Poznałem parę fajnych osób (Pozdrawiam).
Chcę się oficjalnie pożegnać póki mam szansę, dziękuję za wspólnie spędzony czas było mi przyjemnie.


Pn sty 30, 2017 2:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
kiedyś art-33 napisał(a):
Dzięki Jockey :D , z całym poszanowaniem dla moderacji .
Nadużywałem waszego czasu dość, myślę że czas się rozstać jak reszta bardziej rozsądnych ludzi. Poznałem parę fajnych osób (Pozdrawiam).
Chcę się oficjalnie pożegnać póki mam szansę, dziękuję za wspólnie spędzony czas było mi przyjemnie.

A kim jest w twoim życiu Jezus Chrystus ? Miło zawsze się Ciebie czytało arcie :) Pozdrawiam

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Pn sty 30, 2017 3:25 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Do mediów reżimowych dołączyła Gazeta Prawna
http://prawo.gazetaprawna.pl/galerie/10 ... -2016.html
Jak oni mogli tych z PiSu tak gloryfikować a tego świętego Rzeplińskiego postawić poza podium. Normalnie dyskryminacja

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt sty 31, 2017 11:30 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Przeciez to ranking najbardziej wplywowych prawnikow teraz, a Rzeplinski po opuszczeniu TK zadnych wplywow nie ma.
Dla mnie zreszta Duda, czy Przylebska rowniez a usadowiono ich zaraz za prezesem.


Wt sty 31, 2017 11:36 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr lip 31, 2013 5:58 pm
Posty: 247
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
kosiarz napisał(a):
PiS wróć! Chyba juz czas na taki temat.
www.niezalezna.
"Niezależna"..Buhahahhaaa ! :D


N mar 21, 2021 5:32 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 325, 326, 327, 328, 329


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL