Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 5:44 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4930 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 329  Następna strona
 PiS wróć! 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post PiS wróć!
Chyba juz czas na taki temat.
Teraz dokładnie widać jak zarzadzał PiS naszym krajem co pozwoliło nam sie bogacić a co pozostało z kłamstw i manipulacji rządzacego PO.

Sondaże wskazują wzrost notowac PiS spadek PO, czy nareszcie ludzie zobaczyli tę obłudę i kłamstwa? manipulację tworzoną przez "rózowo-czerwoną" grupę interesów.

Cytuj:
Partia Jarosława Kaczyńskiego wyrównała swój najlepszy wynik od wyborów 2007 r. i osiągnęła 30 proc. poparcia.


http://www.niezalezna.pl/article/show/id/18488


Śr mar 25, 2009 10:21 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N gru 07, 2008 10:51 pm
Posty: 160
Odpowiedz z cytatem
Post 
Tak ja czuję sie oszukany... O niespełnionych wyborczych obietnicach nawet nie ma co się rozpisywać... Każdy widzi jak jest, a wszystkiego na kryzys zrzucić się nie da. Kłamstwo goni kłamstwo...


Śr mar 25, 2009 10:37 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 26, 2008 2:51 am
Posty: 454
Lokalizacja: Niemcy
Odpowiedz z cytatem
Post 
Radzio8927 napisał(a):
Tak ja czuję sie oszukany... O niespełnionych wyborczych obietnicach nawet nie ma co się rozpisywać... Każdy widzi jak jest, a wszystkiego na kryzys zrzucić się nie da. Kłamstwo goni kłamstwo...


Zadziwia mnie naiwność tych, którzy swoje glosy oddali na PO.
Przecież nie potrzeba chyba zbyt dużego intelektu, aby wiedzieć, że Tuskowe obietnice to gruszki na wierzbie.
Swoją drogą - najbardziej zabawnym jest, iż tym razem ateiści w cud uwierzyli. 8O


Śr mar 25, 2009 11:19 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N gru 07, 2008 10:51 pm
Posty: 160
Odpowiedz z cytatem
Post 
Chciałbym tylko jeszcze napomknąć, że nie głosowałem na Po :) Co nie przeszkadza mi czuć się oszukanym ponieważ obecny premier składal swe obietnice wszystkim Polakom, nie tylko zaś tym którzy oddadzą głos na jego partię.


Śr mar 25, 2009 11:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post 
A ja nie czuję się oszukana, gdyż na platformę, ani PSL nie glosowałam.
Niech w piersi biją się ci, co nawoływali, by babci schować dowód.
Mam nadzieję, że przejrzeli na oczy, gdyz ten wynik 48% dla platformy
wynika stąd, że wielu potencjalnych wyborców zraziło się do wszystkich partii, a część nie odpowiadających ankieterom nie wiedzą na jaką partię będą glosować.
PiSie wróć! to dobre hasło, popieram!!!

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Śr mar 25, 2009 11:24 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt sty 18, 2008 9:19 pm
Posty: 9
Odpowiedz z cytatem
Post 
Nie przepadam za polityką zarówno PO, jak i PIS. Na chwilę obecną nie ma partii, która spełniałaby moje oczekiwania.
Hmm... Wymieńcie Waszym zdaniem największe osiągnięcia PIS.


Śr mar 25, 2009 11:39 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 4:58 pm
Posty: 4
Odpowiedz z cytatem
Post 
Może byśmy się zastanowili jakie błędy popełnił PIS, że w kolejnych wyborach społeczeństwo nie ich nie poparło?

Moim zdaniem głównym błędem PIS-u była walka na zbyt wielu frontach na raz. Polacy głosujący na PIS oczekiwali głównie rozliczenia z komuną i wymazania "grubej kreski". PIS zaczął wojować nie tylko z komuchami, ale również ze służbą zdrowia, szkolnictwem i wymiarem sprawiedliwości. Zamiast skupić się na UB/SB/PZPR rozmienił się na drobne i przegrał.

Ciekawe, czy politycy PIS wyciągnęli jakieś wnioski ze swojej klęski, czy też nadal uważają że ONI są 'the best' tylko społeczeństwo nie dorasta do ich wizji.


Śr mar 25, 2009 11:42 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 26, 2008 2:51 am
Posty: 454
Lokalizacja: Niemcy
Odpowiedz z cytatem
Post 
GURU napisał(a):
Może byśmy się zastanowili jakie błędy popełnił PIS, że w kolejnych wyborach społeczeństwo nie ich nie poparło?

Moim zdaniem głównym błędem PIS-u była walka na zbyt wielu frontach na raz. Polacy głosujący na PIS oczekiwali głównie rozliczenia z komuną i wymazania "grubej kreski". PIS zaczął wojować nie tylko z komuchami, ale również ze służbą zdrowia, szkolnictwem i wymiarem sprawiedliwości. Zamiast skupić się na UB/SB/PZPR rozmienił się na drobne i przegrał.


Zgadzam się z powyższym i dodam jeszcze, iż niewybaczalnym błędem była polityka Jarkacza przeciw LPR i Samoobronie.
Jak widzimy PSL, wcale lepszym nie jest. Widocznie partie chłopskie już tak mają. :(


Śr mar 25, 2009 11:56 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 09, 2005 9:03 pm
Posty: 154
Odpowiedz z cytatem
Post 
klarcia napisał(a):
Radzio8927 napisał(a):
Tak ja czuję sie oszukany... O niespełnionych wyborczych obietnicach nawet nie ma co się rozpisywać... Każdy widzi jak jest, a wszystkiego na kryzys zrzucić się nie da. Kłamstwo goni kłamstwo...


Zadziwia mnie naiwność tych, którzy swoje glosy oddali na PO.
Przecież nie potrzeba chyba zbyt dużego intelektu, aby wiedzieć, że Tuskowe obietnice to gruszki na wierzbie.
Swoją drogą - najbardziej zabawnym jest, iż tym razem ateiści w cud uwierzyli. 8O


A niby w co uwierzyli ? W cuda o Irlandii ?

Motywy głosowania na PO były raczej inne. Odsunięcie PIs od władzy i postawienie na mniejsze zło (w ich mniemaniu) czyli PO. Całkiem niemało ludzi tak głosowało.

Obietnice przedwyborcze nie mają znaczenia - liczy się to jak kto rządzi. Choćby nawet kłamał w kampanii lepsze to niż realizacja bezsensownych populistycznych hasełek.

_________________
"Tu spoczywa bumelant"


Śr mar 25, 2009 11:59 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N gru 07, 2008 10:51 pm
Posty: 160
Odpowiedz z cytatem
Post 
Obietnice może i nie, ale to w jaki sposób będziesz obiecywać, na pewno tak.


Cz mar 26, 2009 12:13 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 09, 2005 9:03 pm
Posty: 154
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
kosiarz napisał(a):
Teraz dokładnie widać jak zarzadzał PiS naszym krajem co pozwoliło nam sie bogacić a co pozostało z kłamstw i manipulacji rządzacego PO.



Wiadomo jak PIS wróci to i kryzys pójdzie sobie precz, to oczywista oczywistość jak mawiał prezes Kaczyński :D

_________________
"Tu spoczywa bumelant"


Cz mar 26, 2009 12:34 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 11, 2007 11:20 pm
Posty: 2880
Lokalizacja:
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post 
No ba, w końcu hossę i rozwój gospodarczy, to PiS sprawił, a kryzys jest winą PO :>

_________________
Tak, to znowu ja. Wiem, że nie tęskniliście.


Cz mar 26, 2009 12:57 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post 
Katka napisał(a):
No ba, w końcu hossę i rozwój gospodarczy, to PiS sprawił, a kryzys jest winą PO :>


u nas nie powinno byc kryzysu...bo co to jest kryzys?

brak pieniadza na inwestycje, brak inwestycji?

Tutaj jest odpowiedz na pytanie co zobił PiS...

http://czytelnia.onet.pl/1,8,8,35600471 ... forum.html


Cz mar 26, 2009 1:07 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 12:39 am
Posty: 4
Odpowiedz z cytatem
Post 
Sadrysta napisał(a):
Motywy głosowania na PO były raczej inne. Odsunięcie PIs od władzy i postawienie na mniejsze zło (w ich mniemaniu) czyli PO. Całkiem niemało ludzi tak głosowało.

Na przykład ja. I żadnego cudu nie oczekiwałam, byleby pogonili tę bandę paranoików.


Cz mar 26, 2009 1:09 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PiS wróć!
Sadrysta napisał(a):
kosiarz napisał(a):
Teraz dokładnie widać jak zarzadzał PiS naszym krajem co pozwoliło nam sie bogacić a co pozostało z kłamstw i manipulacji rządzacego PO.



Wiadomo jak PIS wróci to i kryzys pójdzie sobie precz, to oczywista oczywistość jak mawiał prezes Kaczyński :D


masz racje z pewnoscią rząd PiS by przeciwdziałał wzrostowi bezrobocia, Tusk nic nie robi. W tym roku juz mamy ok 250 tys nowych bezrobotnych!


Cz mar 26, 2009 1:10 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4930 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL