Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 2:13 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
 Więcej księży w Internecie !! 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 11:07 pm
Posty: 1063
Lokalizacja: Świat
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
Nie gniewam się :P

Spokojnie !!

Naprawdę traktuję ten problem poważnie - na górze strony masz różne przyciski, m. in. "wyloguj", "profil" - i dla Ciebie w tym momencie ważny : "lista ignorowanych".

Jak wejdziesz tam - potocznie mówiac - możesz "odignorować" kogo chcesz :)

_________________
Cor unum et anima una :)


N wrz 11, 2005 3:19 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 16, 2005 6:49 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Z Cesarsko Królewskiego Miasta Krakowa :P
Odpowiedz z cytatem
Post 
Od Annniki do Uczniaka:
Annnika napisał(a):
Nie gniewam się :P

Spokojnie !!

Naprawdę traktuję ten problem poważnie - na górze strony masz różne przyciski, m. in. "wyloguj", "profil" - i dla Ciebie w tym momencie ważny : "lista ignorowanych".

Jak wejdziesz tam - potocznie mówiac - możesz "odignorować" kogo chcesz :)


Annniko pozwoliłem sobie przekopiować Twój post ponieważ jeżeli nasz drogi kolega Uczniak ma Cie na ignorze to nie przeczyta Twojej wypowiedzi i tym samym nie będzie wiedział jak zmienić ten stan rzeczy. Dlatego też pozwoliłem sobie przyjąć role pośrednika między Wami :)

_________________
Why should I go where everyone goes?
Why should I do what everyone does?


N wrz 11, 2005 3:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 11:07 pm
Posty: 1063
Lokalizacja: Świat
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
Wiecie, jedna kwestia mnie zastanawia. Dlaczego on się mnie pyta, jak cofnać "ignore", skoro jak mnie "zignorował" to i tak mojej odpowiedzi nie odczyta :rotfl2: ??

EDIT:

No właśnie, dzięki Procent, coś późno mój post został dosłany :]

Papa!

_________________
Cor unum et anima una :)


N wrz 11, 2005 4:11 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2005 7:58 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Częstochowa
Odpowiedz z cytatem
Post 
Powtarzam: nie ignoruję nikogo i nie mam takich zamiarów! Mogę się nie zgadzać, kłocić, obstawać przy swoim zdaniu ale nie rezygnuję z dobrych manier!
Dzięki Procent za pośrednictwo!
Pozdr

_________________
szukam ale wciąż błądzę


Pn wrz 12, 2005 7:44 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So wrz 17, 2005 10:14 am
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Post 
Słuchajcie księdza obowiązkiem jest psługa Kościołowi poprzez Skaramenty i Głoszenie Słowa Bożego to wymaga spotakonia twarzą w twarz i kapłani do końca nie będą mogli poświęcić tyle czasu na necie...
Jest druga opcja którą w niektórych krengach zakonnych rozpatrujemy...
Mianowicie posługa braci(nie kapłanów) i sióstr zakonnych. Takie osoby mogły by poświęcić o wiele więcej czasu na net i rozmowy... Kwestia jest tylko taka że nie ma we wszystkich klasztorach netu, oraz to ze przełożeni nie zawsze widzą dobro wypływające z internetu i ewangelizacji przez sieć...
Ale to idzie z czasem...
Jestem jak najbardzie za tym aby w tym sieci było jak najwięcej ludzi wykształconych i uduchowionych..
Wspieram was ...
br Łukasz OFMCap brlukasz@o2.pl


So wrz 17, 2005 11:03 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 07, 2003 11:10 pm
Posty: 22
Lokalizacja: Górny Śląsk
Odpowiedz z cytatem
Post 
Niewątpliwie -dla każdego fachowca, znajdzie się tutaj miejsce, Bracie Łukaszu ... :)

_________________
Przez codzienność do świętości
Któż jak Bóg ?


So wrz 17, 2005 9:37 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post 
Ad ddv

Problem mniej w heretyckości SVII , który w interpretacji tradycyjnej , jakoś mieści się w ramach . Jan Paweł II mówił o tym dwukrotnie , co skwapliwie było pomijane milczeniem. Problem raczej w heretyckiej interpretacji posoborowej , której jako jeden z niewielu przeciwstawił się abp Lefebvre. Warto poczytać co pisał , choćby dla obiektywnej oceny. Wiele z jego przewidywań sprawdziło się. To czym mówił kard Macharski w TVP3 (topic niżej ) , abp Lefebvre pisał to już 30 lat temu. Takich kwiatów jest znacznie , znacznie więcej. Prędzej niekatolikami można nazwać kościół w Azji zatracający sens bóstwa Chrystusa. Nie bądźmy bardziej papiescy od papieża , zostańmy przy interpretacji ekskomuniki danej w liście do biskupów Chile przez kard Ratzingera w 1988 roku. .

Dzisiaj wychodzi wiele faktów o SVII i trzeba je na spokojnie analizować , nawet jeśli to przykre.
Przytoczę tu jedna wypowiedź dr Alice von Hildebrand , wdowy po jednym z ostatnich wielkich - von Hildebrandzie.


(..) Miałam ten zaszczyt, że odbyłam dwugodzinną rozmowę z kardynałem Oddi w marcu 1985 roku. Jego Eminencja powiedział mi: "Wiedząc, że śmierć już jest blisko, Jan XXIII zawołał mnie i powiedział: 'Silvio, Silvio. Mój pontyfikat był niepowodzeniem. Nic z tego, co chciałem osiągnąć, nie zostało zrobione, a to, czego nie chciałem, aby zaistniało - zrealizowało się." (…)
Całość artykułu dostępna na :
http://www.bibula.com/19/main.php?page=janxxiii


Pt wrz 23, 2005 1:33 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2005 11:30 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Post Jestem za:)
Uważam, że obecność osób duchownych n anecie podnosi poziom czatu i rozmowy. Tylko...skąd zwerbować kapłana lub zakonnika na net? :-P

_________________
"...Sunt lacrimae rerum et mortalia tangunt..."


N wrz 25, 2005 1:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 11:07 pm
Posty: 1063
Lokalizacja: Świat
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
JA wchodzęna różne fora, i jak znajdę kogoś fajnego, to zapraszam i tyle :D No i rozsyłam zaproszenia na maile znajomych kapłąnów :)

_________________
Cor unum et anima una :)


N wrz 25, 2005 10:27 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 07, 2005 8:11 am
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Post 
Trzeba by całe życie spędzić tutaj, aby prostować wszystkie wpisane bzdury. :?

_________________
www.msza.net


Pn wrz 26, 2005 4:55 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So lip 17, 2004 3:20 pm
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Post 
Skończcie z pisaniem o VII. Błagam Was! Nie pozwólmy, zeby lefebryści niszczyli jedność. My Was szanujemy, ale Wy wiecie, że tylko pełna jedność z Kościołem jest czymś, czego chce Jezus. Dążcie do niej. "Cokolwiek związecie na Ziemi..." Zrozumcie to.

_________________
BO MÓJ PAN WIELE MI UCZYNIŁ, ON MOIM BOGIEM, BO MÓJ PAN WIELE MI UCZYNIŁ ON MNIE WYZWOLIŁ!


N paź 02, 2005 6:18 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 11, 2004 10:06 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Odpowiedz z cytatem
Post 
Kościół posoborowy obraca się w gruzy bez pomocy kogokolwiek.

_________________
Katolik wierzący. Bez wiary nie można podobać się Bogu. Wierzę tylko w prawdy objawione.


N paź 02, 2005 9:51 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 07, 2003 11:10 pm
Posty: 22
Lokalizacja: Górny Śląsk
Odpowiedz z cytatem
Post 
Moje zdanie o "lefebryźmie" wyrobione po całej serii dyskusji z nimi jest krótkie i zwięzłe
- niebezpieczna sekta, próbująca odrywać najbardziej wartościowych, najbardziej konserwatywnych członków z Kościoła Katolickiego.
Nie widać ich bowiem podczas prób Ewangelizacji - widać ich natomiast w niekończących się atakach na Kościół Powszechny. :(

_________________
Przez codzienność do świętości
Któż jak Bóg ?


Śr paź 12, 2005 10:36 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 11, 2004 10:06 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Odpowiedz z cytatem
Post 
ddv napisał(a):
Moje zdanie o "lefebryźmie" wyrobione po całej serii dyskusji z nimi jest krótkie i zwięzłe
- niebezpieczna sekta, próbująca odrywać najbardziej wartościowych, najbardziej konserwatywnych członków z Kościoła Katolickiego.
Nie widać ich bowiem podczas prób Ewangelizacji - widać ich natomiast w niekończących się atakach na Kościół Powszechny. :(

Polecam coś z Magisterium, a wtedy okaże się kto kogo atakuje. :)
Cytuj:
Cel wrogów Chrystusa Pana: zrujnować królestwo Jezusa Chrystusa

http://www.nonpossumus.pl/encykliki/Piu ... /wstep.php

_________________
Katolik wierzący. Bez wiary nie można podobać się Bogu. Wierzę tylko w prawdy objawione.


Śr paź 12, 2005 11:03 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 11:57 am
Posty: 5
Lokalizacja: Kościerzyna
Odpowiedz z cytatem
Post 
ddv, daj spokój !!! Szkoda nerwów na sekciarzy. On i tak nic nie zrozumie. Nie jest tu przecież dlatego, żeby coś zrozumieć, tylko po to by wprowadzać zamęt i chaos, podbnie jak jego idol (tzw. biskup) zrobił to w KK.

Szkoda palce nadwyrężać i stukać w klawisze. Widzisz, że gdzie się pojawi - robi to samo. ak nikt go nie bdzie zaczepiał, to sam się wyniesie.

A w bzdury, które wypisuje, przecież i tak nikt normalny nie uwierzy.

_________________
Gratuluję wygranej !!!


Pn paź 17, 2005 12:31 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL