Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 2:41 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr sty 08, 2014 10:36 pm
Posty: 2
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
Witam,
Ostatnio pewien ksiądz zasugerował mi, żebym poprosiła o modlitwę w formie prezentowanej przez Lozano. Niby wiem, jak ona wygląda, czytałam książki i przesłuchałam konferencje na yt, ale chciałabym spytać, czy ktoś z Was ma własne doświadczenia odnośnie tej modlitwy. Jak on przebiega, jak wlaściwie wygląda?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź


Śr sty 08, 2014 10:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 11:03 pm
Posty: 1064
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
Mowa o tym?
1. Zawierzenie Jezusowi nie tylko tej modlitwy, ale całego swojego życia. Oraz wypowiedzenie żalu za to, co było złe: niewłaściwe wybory, ignorowanie dobra, niewierność, odejście od Boga.
2. Przebaczenie. Wypowiadamy kolejne sprawy do przebaczenia konkretnym osobom, także sobie. A wszystko w imię Jezusa.
3. Wyrzeczenie. Także w imię Jezusa wyrzekamy się duchów, które „podczepiając” się pod nasze słabości zwodzą nas, utrudniają, ciągną w dół. Ważne jest nazwanie ich, a także kłamstw, które zakorzeniły się w naszej świadomości i o ogradzają nas od Boga i radości życia.
4. Związanie duchów. Osoba posługująca staje w autorytecie Jezusa i związuje duchy, których się wyrzekliśmy.
5. Błogosławieństwo Ojca. W życie w wolności wkraczamy oddani Miłości. Temu, który błogosławi nam w każdej chwili. Błogosławi naszemu powołaniu. Chce nas na tym świecie.
http://www.wspolnotarodzin.pl/news.php?readmore=118


Śr sty 08, 2014 11:50 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 2012
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
Cytuj:
3. Wyrzeczenie. Także w imię Jezusa wyrzekamy się duchów, które „podczepiając” się pod nasze słabości zwodzą nas, utrudniają, ciągną w dół

taka prawda a Bogaty nie będzie zdawał się z biednym bo go biedny wykorzysta pretensje trzeba miec wyłacznie do siebie i wysnóc wnioski na przyszłosc co działa w obie strony po prostu Biblia kodeks drogowy

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


Śr sty 08, 2014 11:53 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
A to nie jest ta pięciostopniowa modlitwa uwolnienia? Zupełnie inna od tradycyjnych modlitw i podobno o wiele łagodniejszym charakterze.
Miałam przez tą modlitwę zdaje się przejść, ale trafiło mi się, że się w tym czasie gdy się odbywała jak na złość się pochorowałam.


Cz sty 09, 2014 12:18 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 2012
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
Mozecie mi napisac od czego uwalnia ta modlitwa gdyz jestem ciekawa? Moze mi ktos wytlumaczyc? Ja przymierzam sie do nowenny pompejanskie jednak trzy razy dziennie zmawiac rozaniec troche duzo.

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


Cz sty 09, 2014 12:27 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
Nie chcę skłamać, ale z tego co zrozumiałam to nie jest jakieś spektakularne uwalnianie od demonów, ale pożegnanie z przeszłością i łagodne, płynne uwalnianie od wszystkiego co trzyma na ścieżce zła.


Cz sty 09, 2014 1:38 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 2012
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
Czy jest ta litania jakas dluga modlitwa .Znajduje sie ona w ksiezeczce do nabozenstwa? Czy trzeba jej gdzies indziej poszukac? Jak czesto ja sie zmawia?Z tego co piszecie taki maly egzorcyzm :) Smiem twierdzic do pelni szczescia brakuje mi tej modlitwy.Chetnie bym z niej skorzystala, laski wypraszane nia brzmi obiecujaco.

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


Cz sty 09, 2014 1:43 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
Skąd ci przyszło do głowy, że to litania jest? Nigdzie tego nie doczytałam.


Cz sty 09, 2014 9:26 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 2012
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
Więć jakies już omamy mam hehe wydawało mi sie ,że tak pisze w temacię .Było pózno wiec mogło mi sie pomylić.

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


Cz sty 09, 2014 11:46 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr sty 08, 2014 10:36 pm
Posty: 2
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
Tą modlitwą posługują specjalne grupy. Jest ona dość dokładnie opisane w książce "Modlitwa uwolnienia" N. Lozano oraz omówiona w jego konferencjach (youtube). Chodziło mi bardziej o prywatne doświadczenia z tą modlitwą, jak ona wygląda tak 'technicznie' czy 'od kuchni'


Cz sty 09, 2014 1:25 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
Należę do formacji (jeśli można to tak nazwać), gdzie przeprowadza się taką modlitwę. Osobiście nie miałam z nią styczności. Duchowny prowadzący tłumaczył mi na czym to polega. Przesłał mi nawet na maila linka do filmu, ale przyznam, że nic z tego nie zrozumiałam. Wiem tylko tyle, że to nie jest tradycyjna modlitwa o uwolnienie.


Pt sty 10, 2014 12:33 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 6:06 pm
Posty: 1243
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
mindmonkey napisał(a):
Mozecie mi napisac od czego uwalnia ta modlitwa gdyz jestem ciekawa? Moze mi ktos wytlumaczyc? Ja przymierzam sie do nowenny pompejanskie jednak trzy razy dziennie zmawiac rozaniec troche duzo.



Nowenna Pompejanska owszem ale trzeba sie tez zstanowic,dlaczego mam ja odmawiać,chce sprawdzic czy sie dokona to o co bede prosic?Jezeli tak to nie ma co zaczynac
+


Pn sty 13, 2014 10:02 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
Mam przed sobą możliwość skorzystania z takiej modlitwy, ale im bliżej mi do niej tym bardziej mnie denerwuje/irytuje. Czy jest sens latania na tego typu modlitwy, kiedy pogodziłam się już z przeszłością?


So sie 23, 2014 9:46 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Śr maja 04, 2011 8:49 pm
Posty: 823
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
joannabw napisał(a):
Mam przed sobą możliwość skorzystania z takiej modlitwy, ale im bliżej mi do niej tym bardziej mnie denerwuje/irytuje. Czy jest sens latania na tego typu modlitwy, kiedy pogodziłam się już z przeszłością?


Trudne pytanie, na które odpowiedzieć możesz chyba tylko ty sama. Samo uczucie jako argument na nie sama wiesz, że to trochę mało. Jak tak jest na starcie, to umysł zaraz cie podpowie tysiące racjonalnych podpowiedzi, dlaczego nie skorzystać.


Warto chyba tak przeformułować pytanie, aby zarówno skorzystanie jak nie skorzystanie było neutralne w twoich emocjach.


Śr sie 27, 2014 9:37 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pt gru 27, 2013 6:26 pm
Posty: 525
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: modlitwa pięciu kluczy wg. Lozano
joannabw napisał(a):
Mam przed sobą możliwość skorzystania z takiej modlitwy, ale im bliżej mi do niej tym bardziej mnie denerwuje/irytuje. Czy jest sens latania na tego typu modlitwy, kiedy pogodziłam się już z przeszłością?

A czytałaś jego książkę? Przeczytanie jej wiele by rozjaśniło czy iść czy nie. Ja bym chętnie poszła, ale w mojej okolicy nigdzie jej nie ma.


Cz sie 28, 2014 6:24 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL