Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn maja 06, 2024 3:30 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Czy komuś zaszkodziła wizyta u bioenergoterapeuty? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2012 7:21 pm
Posty: 2503
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy komuś zaszkodziła wizyta u bioenergoterapeuty?
jonaszek napisał(a):
Ja niestety byłem u dwóch, zaprowadziła mnie bliska osoba.

Ja byłam jako piętnastolatka, zabrała mnie mama. To było ponad 20 lat temu i o negatywnych skutkach bioenergo nie mówiło się jeszcze wcale (albo mówiło się mało).
Mężczyzna wodził dłońmi w odległości ok. 5 cm nad ciałem, nie dotykał go wcale. Powiedział, że mam chory kręgosłup, chociaż nigdy się na bóle kręgosłupa nie skarżyłam, a dolegliwości na które miał mi pomóc były całkiem innego rodzaju.
Przedziwna sprawa, nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć, ale po wyjściu od niego rozbolał mnie ten kręgosłup pierwszy raz w życiu i to tak, że myślałam nie dojadę już do domu. W samochodzie leżałam na tylnym siedzeniu i modliłam się żebyśmy już byli na miejscu.
Mama była bardzo przestraszona, ale próbowała to sobie i mnie tłumaczyć, że to widocznie tak ma być ;)
W domu wzięłam środki przeciwbólowe, słabo pomagały ale ból do następnego dnia zluzował.
Hmm... dziwne to było. O takich skutkach się raczej nie słyszy, gdyby wszyscy tak mieli reagować to gabinety tych szarlatanów byłyby puste...;)

_________________
"... when [God] beget the Messiah among them"
1 QSa2, 11-12


Pt sty 10, 2014 9:18 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL