Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 10:59 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Kto steruje historią? 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kto steruje historią?
Andy72 napisał(a):
Przynajmniej kandydat niezależny, nie muzułmanin, nie mormon. A przy Hilary to zatęsknimy do Obamy.

Hilary to nawet nie ma o czym mówić, powinna siedzieć w psychiatryku na mocnych proszkach. Chyba w jej przypadku przesadzili z praniem mózgu :-D https://www.youtube.com/watch?v=YMHOcmDVBP0#t=17 Jedni mówią, że to opętanie, inni że epilepsja. Epilepsji nigdy nie miała, poza tym ja wiem jak wyglądają ataki epilepsji, ponieważ muszę im przeciwdziałać. I to nie był atak epilepsji.

Obama dostał nobla za wszczęcie wojny od ziomków którym się sprzedał, gdyby jego czarni bracia wiedzieli czego się po dopuszczał, sami by mu dżihad zrobili. Generalnie o Stanach piszą mega katastroficznie we wszelkich orędziach i tych usankcjonowanych przez Kościół i tych nie. Tak więc ktokolwiek by tam nie przyszedł już na starcie jest uwalony w ich chory system tezy i antytezy, na bazie którego są zbudowane rządy większości krajów świata.


Pt lip 29, 2016 10:13 pm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kto steruje historią?
Andy72 napisał(a):
Maxiu napisał(a):
tylko bez 3 osób, ale tego nie jestem pewien z głowy. Trumpa pokazywano jako kandydata na prezydenta już w bajkach np. Simpsonowie w 2000 roku !!! https://www.youtube.com/watch?v=3xGiGHeSQz8 Tak więc zachodzi pytanie - przypadek ? :) Moim zdaniem to przez przypadki można sobie co jedynie poodmieniać, a tam nie ma żadnych przypadków, tylko czysta reżyserka.


Podejrzewam że żadna reżyserka tylko Simpsonowie naprawdę przewidują przyszłość (sceptyk powie - przypadki), tylko że nie pochodzi to od Boga tylko od szatana. Wystarczy spojrzeć na rysunki - tam ludzie wyglądają jak pory czy inne warzywa.


Z tego co wiem to system illuminacki jest oparty na kabale, te wszystkie rytualne mordy gwiazdeczek z hellywood były wykonane w formie tzw. ofiar kabalistycznych. W necie można znaleźć filmy, druga sprawa, że gwiazdki które padały ofiarami zaczęły, za dużo pyskować, i mówić o rzeczach o których nie powinny były. W związku z tym zostały usunięte. Dla przykładu Prince mówił o chemitralsach i innych nie ma go. Jackson o Illuminati w przemyśle muzycznym nie ma go, podobnie jak 2Paca etc. To żadne przypadki. W necie można nawet zobaczyć doktorka co załatwił Jackson w fartuszku wolnomularskim błękitnym na fotkach, więc o czym tu gadać. Całe te Stany to wylęgarnia zła. Szkoda mi tylko tych dobrych ludzi, którzy tam mieszkają, bo oni będą tez musieli przyjąć to co jest zapisane temu krajowi, choć wierzę, że Ci dobrzy pozostaną.


Pt lip 29, 2016 10:23 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kto steruje historią?
Cóż, ja mocno wierzę że Marilyn Monroe została zamordowana bo mogła za dużo wiedzieć będąc kochanką Kennedyego, widziałem nawet film dokumetalny który go opluwał i sugerowano że to on mógł chcieć ją usunąć. Ohyda.
Jane Mansfield zginęła w wypadku samochodowym.
Wszystko można upozorować jakkolwiek, mimo iż wierzę w spiski typu NWO, masoni, nie chcę isć w kierunku szukania spisku w każdym wydarzeniu.
Wierzę też że Lennona zastrzelił szaleniec a wszak Lennon był Żydem, lewicowcem i nihilistą choć lubię wiele jego piosenek.

Hillary nie jest chora psychcznie, realizuje PLAN, jest jego częscią.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


So lip 30, 2016 11:30 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kto steruje historią?
To Lennon był twórcą cytatu, w którym to wywyższał się nad Jezusa, no i padł ofiarą szaleńca, dla którego był "największym człowiekiem na ziemi" a potem szaleniec się rozczarował.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


So lip 30, 2016 11:59 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kto steruje historią?
Derayes napisał(a):
Cóż, ja mocno wierzę że Marilyn Monroe została zamordowana bo mogła za dużo wiedzieć będąc kochanką Kennedyego, widziałem nawet film dokumetalny który go opluwał i sugerowano że to on mógł chcieć ją usunąć. Ohyda.
Jane Mansfield zginęła w wypadku samochodowym.
Wszystko można upozorować jakkolwiek, mimo iż wierzę w spiski typu NWO, masoni, nie chcę isć w kierunku szukania spisku w każdym wydarzeniu.
Wierzę też że Lennona zastrzelił szaleniec a wszak Lennon był Żydem, lewicowcem i nihilistą choć lubię wiele jego piosenek.

Hillary nie jest chora psychcznie, realizuje PLAN, jest jego częscią.


Co zaskakujące Kennedy został zdjęty za to, że wypowiedział w swoim sławetnym przemówieniu wojnę Chazarskim banksterom (tak nazywam tzw. dzisiejszych Żydów, bo powinni być nazywani po imieniu od kogo pochodzą, w VIII w przeszli na Judaizm przez prozelityzm i to ten już skundlony talmudyczno-rabiniczny, nie za wiele mający wspólnego z mozaizmem głoszonym przez Mojżesza - moimzdaniem Talmud jest gorszy od Mein Kampf, ze względu jak tam określają Matkę Bożą, Jezusa, oraz nas nie-żydów). Wprowadził już nawet do obiegu własnego dolara, w internecie można go zobaczyć, aby wyrwać USA spod kurateli Banku Rezerw Federalnych należącego do Rothshilda. Potem oni dalej się mścili na ich sadze i ucierpieli jego dwaj bracia z tego co pamiętam. Ukarali ich za to, że się wyłamali i nie chcieli być pieskami jak ich poprzednicy, mimo iż rodzina Kennedy też jest wymieniona jako jedna z tych niechlubnych, to John cos próbował, ale skończył z kulą w głowie.

A u Hilary widać, że została poddana MK Ultra podobnie jak i inni politycy, czy gwiazdeczki mainstreamu, by bez szemrania propagować ich plan. Mogli też podpisać cyrograf i dać się dobrowolnie opętać, jak to miało w przypadku wielu masonów. Można mieć do tego sceptyczny stosunek to nawet poniekąd zdrowe, ale może też prowadzić do ignorancji tragicznej w skutkach, zwłaszcza w obliczu tak wielu dowodów. Czytam o tym kilku dekad i teoriami spiskowymi można to było nazwa ćwierć wieku temu, jak wychodząc z PRL uczyliśmy się świata. Dziś większość z tego został potwierdzona dowodami, dokumentami, nagraniami. Nie mamy się bać tylko oprzeć się w 100 % na Jezusie, ale fakty znać. Takie jest moje zdanie.

Co do Lennona, to on siedział w tym systemie illuminackim dość głęboko myślę, zresztą nagrano o tej sprawie programy. Ich teksty były mocno dwuznaczne i jak się okazuje, hołdowali oni wiadomo komu tylko w bardziej pod ukryty sposób, nie jak ma to miejsce dziś już bezpardonowo, do tego stopnia, że ich illuminaccy każą im się przyznawać do cyrografów w wywiadach TV. Kolejny przykład czasów ostatecznych kiedy Ci, którzy się świadomie sprzedali nawet się już nie ukrywają, a wręcz tym obnoszą.


So lip 30, 2016 12:31 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kto steruje historią?
Lubię wczesnych niewinnych Beatlesów:
Love me do
She loves you
Please Mr. Postman
Twist and Shout
Help
A nie późniejszą psychodelię. Podobno narkotyki rozszerzają umysł artysty, ale ja widzę że jakość Sierżanta Pieprza była dużo gorsza.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


So lip 30, 2016 12:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kto steruje historią?
Maxiu napisał(a):

Co zaskakujące Kennedy został zdjęty za to, że wypowiedział w swoim sławetnym przemówieniu wojnę Chazarskim banksterom (tak nazywam tzw. dzisiejszych Żydów, bo powinni być nazywani po imieniu od kogo pochodzą, w VIII w przeszli na Judaizm przez prozelityzm i to ten już skundlony talmudyczno-rabiniczny, nie za wiele mający wspólnego z mozaizmem głoszonym przez Mojżesza - moim zdaniem Talmud jest gorszy od Mein Kampf, ze względu jak tam określają Matkę Bożą, Jezusa, oraz nas nie-żydów). Wprowadził już nawet do obiegu własnego dolara, w internecie można go zobaczyć, aby wyrwać USA spod kurateli Banku Rezerw Federalnych należącego do Rothshilda. Potem oni dalej się mścili na ich sadze i ucierpieli jego dwaj bracia z tego co pamiętam. Ukarali ich za to, że się wyłamali i nie chcieli być pieskami jak ich poprzednicy, mimo iż rodzina Kennedy też jest wymieniona jako jedna z tych niechlubnych, to John cos próbował, ale skończył z kulą w głowie.


Oczywiscie, a nie tak dawno w szwedzkiej gazecie przeczytałem, że po latach jakoby miało się okazać ze to jednak Osvald strzelał.
To jak ponury dowcip o JPII, że policja włoska ustaliła że to Papież pierwszy strzelał do Ali Agcy.....
Na Reagana też był zamach.
Nixona usunęli montując aferę a był on krytyczny wobec Żydów, tzn. Chazarów o których piszesz.

Maxiu napisał(a):
A u Hilary widać, że została poddana MK Ultra podobnie jak i inni politycy, czy gwiazdeczki mainstreamu, by bez szemrania propagować ich plan.


Ona przecież sama jest Chazarką, nie musiała niczego łykać......

Maxiu napisał(a):
Mogli też podpisać cyrograf i dać się dobrowolnie opętać, jak to miało w przypadku wielu masonów. Można mieć do tego sceptyczny stosunek to nawet poniekąd zdrowe, ale może też prowadzić do ignorancji tragicznej w skutkach, zwłaszcza w obliczu tak wielu dowodów. Czytam o tym kilku dekad i teoriami spiskowymi można to było nazwa ćwierć wieku temu, jak wychodząc z PRL uczyliśmy się świata. Dziś większość z tego został potwierdzona dowodami, dokumentami, nagraniami. Nie mamy się bać tylko oprzeć się w 100 % na Jezusie, ale fakty znać. Takie jest moje zdanie.


Widzisz, obaj należymy do tej samej drużyny.
Oczywiscie że trzeba znać fakty i dociekać prawdy.

Maxiu napisał(a):
Co do Lennona, to on siedział w tym systemie illuminackim dość głęboko myślę, zresztą nagrano o tej sprawie programy. Ich teksty były mocno dwuznaczne i jak się okazuje, hołdowali oni wiadomo komu tylko w bardziej pod ukryty sposób, nie jak ma to miejsce dziś już bezpardonowo, do tego stopnia, że ich illuminaccy każą im się przyznawać do cyrografów w wywiadach TV. Kolejny przykład czasów ostatecznych kiedy Ci, którzy się świadomie sprzedali nawet się już nie ukrywają, a wręcz tym obnoszą.


To prawda.
Jawne plucie na Boga ze sceny, ohydne bluźnierstwa itd.

Andy72 napisał(a):
Lubię wczesnych niewinnych Beatlesów:
Love me do
She loves you
Please Mr. Postman
Twist and Shout
Help
A nie późniejszą psychodelię. Podobno narkotyki rozszerzają umysł artysty, ale ja widzę że jakość Sierżanta Pieprza była dużo gorsza.


Co do muzyki czy tekstów to rzecz gustu, ja akurat lubię i tych wczesnych i późniejszych minus piosenki z Białego Albumu gdzie jazgotała Yoko Ono w tym potworek Revolution Nr 9 który był zdaje się jej dziełem.
Potem niby wrócili do prostszej muzyki.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


So lip 30, 2016 1:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kto steruje historią?
Małe sprostowanie, Osvald strzelał do Kennedyego ale nawet nie trafił, a strzelały 3 inne osoby.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


So lip 30, 2016 1:38 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL