Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn maja 13, 2024 8:06 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
 Lech Wałęsa - wydzielony 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 3:48 pm
Posty: 521
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Jockey napisał(a):
Nie. Dlatego ze ustalono to na popijawie w Magsalence pomiędzy czerwonymi a różowymi.


I czarnymi, którzy dekomunizacji bali i boją się, jak diabeł święconej wody. Oczywiście własnej, bo przecież nie cudzej. To właśnie ich agentem był Wałęsa. http://opinie.newsweek.pl/lech-walesa-b ... 178,1.html


N lut 28, 2016 7:20 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Cytuj:
Wypisujesz głupoty. Wiesz chociaż dlaczego nie dało się przeprowadzić pełnej dekomunizacji, jak np. w Niemczech? Domyślam się że nie, więc Ci podpowiem - bo w Niemczech zachowały się wszystkie lojalki, a w Polsce jedynie kilka.


Michnik niby zniszczył z Wałęsą? "Dejże" spokój. :mrgreen: a może Kaczor?
Jockey Ci odpowiedział...

Za to Ty masz lojalniki na pisowskich prokuratorow... ;)


N lut 28, 2016 8:32 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 3:48 pm
Posty: 521
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
kosiarz napisał(a):
Cytuj:
Wypisujesz głupoty. Wiesz chociaż dlaczego nie dało się przeprowadzić pełnej dekomunizacji, jak np. w Niemczech? Domyślam się że nie, więc Ci podpowiem - bo w Niemczech zachowały się wszystkie lojalki, a w Polsce jedynie kilka.


Michnik niby zniszczył z Wałęsą? "Dejże" spokój. :mrgreen: a może Kaczor?


Akta zniszczyła SB. Myślałam, że nawet dzieci o tym wiedzą.

Nie wstydzisz się odzywać w tematach o których nie masz bladego pojęcia? :?


N lut 28, 2016 9:06 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Hades napisał(a):

Nie sztuką jest wziąć kartę kredytową - nabrać na nią aż po limit i nakupować tego co potrzeba - wtedy żyje się lepiej. Natomiast dług trza spłacić i w ten czas oddaje się berło z długiem innym i whala - byliśmy dobrym rządem bo Polacy mieli lepiej. Pffffff.....

Powyższy wykres który wkleiłem z długiem Polski nie obejmuje ostatnich 6 lat (jest jeszcze gorzej) rośnie wprost proporcjonalnie z roku na rok.
Brednie typu "o spłaciliśmy dług Gierka i dzięki temu zakupiliśmy F-16 dla armi" (biorąc kolejny - większy dług) - wprawiają mnie w furię!


Trochę nie w temacie ale to trzeba sprostować. Ten wykres który wkleiłeś jest trochę zmanipulowany ponieważ akurat za poprzednich rządów PIS dług publiczny niewiele wzrósł,a jego prawdziwa eksplozja nastąpiła za ostatnich rządów PO i to pomimo przesunięcia środków z OFE.
Instytut Sobieskiego podaje nawet, że dług publiczny wynosi nie ok 50% PKB lecz ok 200% PKB.

Ale masz rację że przez kredyt to można trochę podrasować rozwój,co jest ryzykowne jeśli dług jest zbyt duży.

Do tego warto zwrócić uwagę na środki jakie otrzymywaliśmy z UE, a także ''zyski'' z prywatyzacji.
Niektóre zródła dochodów powoli się kończą, a klif fiskalny hamuje większy rozwój.


N lut 28, 2016 9:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Hades napisał(a):
Cytuj:
Hades, masz poważne braki wiedzy. Poczytaj o działaniach operacyjnych SB, dowiesz się z kim do czynienia miał Wałęsa i do kogo donosił za pieniądze. To byli mordercy, szantażyści, manipulacją niszczący ludziom życia i charaktery.


Chętnie poczytam daj jakiś namiar.
Co do Lecha nie mam zamiaru go ani bronić ani sądzić bo nie mam żadnej wiedzy ani dowodów aby cokolwiek o nim powiedzieć. Jest jakiś link to aktów wskazujących coś konkretnego?
Jak jest to poproszę.
Jak nie ma, to o czym tu mowa?


Daj? Znajdź sobie, wystarczy popracować z googlem.

Szok...

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


N lut 28, 2016 9:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Hades napisał(a):
Obrazek

Daje do myślenia


No daje. Czy wklejając grafikę autor popatrzył w kalendarz, który mamy rok? Czy autor wklejki zdaje sobie sprawę, że w 2009 rządziła już PO?

Oczywiście podawanie długu kwotowo, w oderwaniu od PKB jest dziełem nieuka ale to już mieliśmy ustalone, jaką wiedzę posiada wklejający podobne głupoty.

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


N lut 28, 2016 9:50 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Obrazek

Zmanipulowany? Przez obcokrajowców??
jak pisałem jest dużo gorzej!!!!!

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


N lut 28, 2016 10:05 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Teraz jeśli myślisz że PiS to poprawi to powodzenia.
PKB zostawmy na póżniej - pozwól że przedstawię ci "tezę"

Na grafach masz czysty dług Polski (rosnący) na przestrzeni lat - to zadłużenie zagraniczne.W takim tempie nie będzie nas stać na spłacane odsetek a co tu gadać bez sensu o spłacie długu.

o PKB masz tu:
http://www.finanse21.pl/co-to-jest-prod ... o-pkb.html

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


N lut 28, 2016 10:20 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Ten ostatni wykres który wkleiłeś to akurat pokazuje jak to wzrósł dług publiczny za rządów PO.
Wcześniejszy wykres to jakieś zupełne nieporozumienie,czysta manipulacja.
Za rządów PIS dług wzrośnie jeszcze bardziej szczególnie ze względu na program +500.
Natomiast smutne jest to, że za poprzednich rządów zadłużenie państwa silnie wzrosło,ale kasa nie poszła na żadne zasiłki i jeszcze dodatkowo przesunięto środki z OFE.
Zrobiono to aby dług publiczny nie przekroczył poziomu krytycznego,ale to czysta kombinacja.
Dodatkowo zostały jeszcze podniesione podatki.
Dług wzrósł,ale społeczeństwo nie było tu beneficjentem.


Pn lut 29, 2016 2:03 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Poza tym najlepiej przedstawiać dług jako procent PKB,bo wtedy skala zadłużenia jest bardziej miarodajna.


Pn lut 29, 2016 2:12 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Manipulacja w tym pierwszym ? Gdzie? Nie uwzględnia rządów PO dlatego załączyłem ten 2 graf.Tam jest PO az po pocz 2 PiS. W sumie jak poszperam to skombinyje tabele samego II PiS (to cały czas rośnie i to makabrycznie).

Odsetki płacimy z tych liczb z pow. wykresów chyba nie z PKB.
Jakby nie było dług rośnie - więc nie wiem gdzie te zyski śą?

Dlatego mówię rząd do roboty są poważniejsze problemy teraz w PL niż afery i wyzywanie się i kopanie pod sobą i inne dziecinne zagrywy.
Problem jest poważny a ci sobie robią jakieś gierki durnowate zamias siąść nad gospodarką!!!!!!!!!

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


Pn lut 29, 2016 2:42 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Odsetki płacimy z liczb, a nie z PKB - i wszystko jasne. :-D

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


Pn lut 29, 2016 7:11 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Martyś napisał(a):

I czarnymi, którzy dekomunizacji bali i boją się, jak diabeł święconej wody. Oczywiście własnej, bo przecież nie cudzej. To właśnie ich agentem był Wałęsa. http://opinie.newsweek.pl/lech-walesa-b ... 178,1.html


Jak to młodzi piszą na necie: buhaha albo muhaha.
Bredzisz, i Ty i ów redaktorek gównościekowego Newsweeka.

A tu jakbym czytał tutejszych KODowców, poputczików, lewaków i dwóch katolików w łączności z Michnikiem, niczym wciąż odtwarzana, nudna jak flaki z olejem fałszywa melodyjka:

Cytuj:
Warto, żeby katolicko-narodowa prawica, robiąca w Polsce “dobrą, esbecką zmianę”, wygrzebująca z szaf zmarłych komunistów stare dokumenty, od czasu do czasu zrobiła sobie przerwę w swoim zapale. Rewolucjonistom z PiS przyda się chwila refleksji, wyciszenia, rachunku sumienia i żalu za grzechy. Tak, jak uczył papież Polak. Gdzieś w zaciszu kościoła, choćby pod obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Modlicie się Panowie do tej samej matki Jezusa, przed którą klęczy Lech Wałęsa. Nie mnie oceniać intencje tych modlitw. Ale jak to powiedział kiedyś ktoś mądry: “po owocach ich czynów poznacie ich”.


Łał, jużeśmy co poniektórych poznali, w tym i Wałęsę, po owocach właśnie.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pn lut 29, 2016 11:41 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Holmes napisał(a):
Odsetki płacimy z liczb, a nie z PKB - i wszystko jasne. :-D


No widzisz - nareszcie.
Po ich owocach ich poznacie. Teraz koknij na te wykresy jeszcze raz.
Pracę rządu ocenia się po gospodarce nie teczkach SB czy UOP czy innych dokumentach.

Dobre jest PKB? Dobre bo można wziąśc większy kredyt? Z takim myśleniem daleko nie zajdziemy.

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


Pn lut 29, 2016 12:41 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N gru 22, 2013 7:23 pm
Posty: 956
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Hades napisał(a):
Manipulacja w tym pierwszym ? Gdzie? Nie uwzględnia rządów PO dlatego załączyłem ten 2 graf.Tam jest PO az po pocz 2 PiS. W sumie jak poszperam to skombinyje tabele samego II PiS (to cały czas rośnie i to makabrycznie).

Odsetki płacimy z tych liczb z pow. wykresów chyba nie z PKB.
Jakby nie było dług rośnie - więc nie wiem gdzie te zyski śą?

Dlatego mówię rząd do roboty są poważniejsze problemy teraz w PL niż afery i wyzywanie się i kopanie pod sobą i inne dziecinne zagrywy.
Problem jest poważny a ci sobie robią jakieś gierki durnowate zamias siąść nad gospodarką!!!!!!!!!


To zobacz sobie kiedy Marcinkiewicz był premierem i zestaw to ze swoim wykresem.


Czyżbyś uważał,że afery należy zamieść pod dywan?
Sądzisz że dochodzenie prawdy i sprawiedliwości jest niepotrzebne?
Czołowym politykom należy się jakaś warstwa ochronna?
W imię miłosierdzia?
Złodziej złapany za rękę lubi robić dużo szumu,że to niby jemu stała się krzywda.
Zadziwiające jest jak wielu to nie przeszkadza,że poważne afery uchodzą bezkarnie.


Pn lut 29, 2016 1:11 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 85 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL