Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 10:18 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
 Lech Wałęsa - wydzielony 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
sylvian napisał(a):


1. A tak na logikę po co mieliby podrabiać na taką skalę dokumenty na Wałęsę który wtedy niewiele znaczył?

2. Ktoś wierzy w to tłumaczenie Wałęsy, że opatrzność Boska nad nim czuwała i dlatego wygrywał regularnie w totka na początku lat siedemdziesiątych?

3. Dlaczego Wałęsa jak był prezydentem wypożyczył z IPN teczki na swój temat i powyrywał kartki?


1. Musi prorokami jakmi są skoro antycypowali późniejszą wielkośc Wałęsy :mrgreen:

2. Skoro Matkem Boskom potem w klapem wetknon to jak inaczej? :mrgreen:

3. A musi co by je w ramki oprawic i na scianie ku pamięci przyszłych pokoleń powiesic :mrgreen: :PPPP

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pt mar 04, 2016 2:54 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2015 5:45 pm
Posty: 646
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Derayes napisał(a):
Skoro Matkem Boskom potem w klapem wetknon to jak inaczej? :mrgreen:

Przyszłem do domu, a tam obiad na stole nie ma go. To ja siem pytam która godzina, bo już po piątej było. Rano gazety nie czytałem, bo wiadomo, sobota to i do roboty nie szłem. Więc mówiem mu: niech pan nie robi zgorszenia. A poza tym, jeżeli prezydent, zgodnie z faktami, tak to właśnie wygląda.


Pt mar 04, 2016 4:33 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 3:48 pm
Posty: 521
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Gdzie byliście "prześmiewcy" 20 lat temu, gdy Urban kpił w swoim NIE z "etosu" Wałęsy? Śmialiście się wówczas razem z nim, czy wtedy nowela z cyklu "Pan Prezydent powiedział" Was jeszcze nie śmieszyła?
Czy to przypadkiem nie J. Kaczyński ze swoim PC oficjalnie zgłosili Dyzmę-Bolka, jako kandydata na prezydenta?
Czy to nie kato-konserwy wybrały właściciela długopisu z JP2 i klapy z MB na urząd prezydenta RP?
Czy to nieprawda, że od początku lat 80-tych, aż do prezydentury Wałęsę bezwarunkowo wspierali Kaczyńscy i Kościół?

Wylewając na niego "łajno" nie zapominajmy Bracia w Wierze, że siedzimy w tym samym "szambie". W każdym razie niektórzy z nas...
:P

Mnie w sprawie TW Bolka najbardziej bawi, że idzie 27 rok odzyskania niepodległości i 24 rok od przyznania się Wałęsy, a gawiedź dalej tańczy tak, jak im. śp. Kiszczak zagra. :D


Pt mar 04, 2016 5:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Martysiu aleć widzisz, po czynach a bywa i po ujawionych swiadectwach i dokumentach ich poznacie.

Urbanisko jak kipiało tak i kipi nienawiscią do polskosci, patriotyzmu i uczciwosci i stąd jego tfurczosć, atakował Solidarnosć.

A Bolek pokazał potem nie raz co potrafi i ludzie sie odeń odwrócili, w kolejnych wyborach poniósł klęskę.

A poza tym, na kogo było głosować, na tego semitę Mazowieckiego czy szemranego agenciaka Tymińskiego?.....

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pt mar 04, 2016 9:13 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Martyś ma trochę racji (acz jest ślepa na jedno oko - bo druga strona robi i robiła dokładnie odwrotnie - wystarczy zerknąć do GW z czasów wyborów Wałęsa-Mazowiecki - co oni tam wygadywali!).

Jednak strona żądająca ujawnienia Prawdy postępuje racjonalnie - ponieważ coś się stało od roku 1997 - mianowicie wiemy, że Wałęsa był agentem.

Ten sam fakt jednak nie uracjonalnia niekonsekwentej postawy obozu magdalenkowego.

Inna rzecz, że ja powiem tak - nawet gdybym wiedział wówczas to co wiemy dziś, i tak głosowałbym na Wałęsę. Bowiem gdyby wybrano Mazowieckiego byłoby jeszcze gorzej. A Tymiński też był prawdopodobnie agentem.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt mar 04, 2016 9:28 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Ani me ani be ani kukuryku to było dopiero coś.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Pt mar 04, 2016 9:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Z Lechem Wałęsą zawsze coś było "nie tak". Jako dzieciak interesowałem się polityką, więc wiedziałem kim jest lew z"polskiego ZOO". Nie przypadł mi do gustu i nawet nie czułem wielkiego smutku jak przegrał z Kwaśniewskim wybory, choć co ja tam wiedziałem... Wszak miałem 8 lat xd

Już wiele lat temu Andrzej Gwiazda czy śp. Anna Walentynowicz dawali do zrozumienia czy wprost sugerowali, że Wałęsa był TW Bolkiem. Wtedy nikt nie brał tego na poważnie. Podobno nawet śp. Jacek Kuroń coś napomykał, Kornel Morawiecki, ale ich słowa nie mogły się przebić.

Potem mamy projekt ustawy ujawniającej agentów - złożonej przez JKM. Macierewicz zaczyna, wspiera go śp. Jan Olszewski i... rach ciach, "nocna zmiana", teczki nieujawnione. Wtedy a tych listach byli liderzy KPN, ZChN, Muczulski, Chrzanowski, więc nie mogło się udać.

Wałęsa mógł się przyznać - powiedzieć, że tak się działo, żałuje tego i jest mu wstyd. No, ale po co? Lepiej było brnąć w te bzdury i niedorzeczności, gadać o wygrywaniu w Lotto, a fakty są smutne. Naród pewnie by zrozumiał, wybaczył, ale lepiej iść w zaparte.

Dziś Lech Wałęsa to jakaś groteska... chodzi w tym podkoszulku z napisem "Konstytucja", ośmiesza się, błaznuje, gada coś o jakichś kosmitach, nawołuje wręcz do przemocy. Oto co się stało z legendą, bohaterem, autorytetem milionów Polek i Polaków. Smutne to, ale prawdziwe.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N lip 28, 2019 10:09 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
Centkiewicz o Chrzanowskim:
Cytuj:
Chrzanowski Wiesław(„Emil”/„Spółdzielca”/„Pertex”/„Expert”/„Expert C”) – jego postawa z lat 1945–1973 budzi mój wielki szacunek i jest w zasadzie kwintesencją moich poglądów na PRL oraz sposób funkcjonowania w warunkach komunistycznej opresji. Chrzanowski odrzucił zarówno zbrojną irredentę, jak i kolaborację przebraną w pozytywizm oraz realizm, którymi tłumaczono nierzadko „dialog” z bezpieką. Ostatecznie sam uległ tej pokusie i marząc o wyjeź- dzie na Zachód, przystał na kawiarniane rozmowy z SB, co dało podstawę do zarejestrowania go jako TW „Spółdzielca”. W 1975 r. zorientował się, że przekroczył granicę, którą sam przed laty wyznaczył, i odmówił dalszych kontaktów. (...)

Nie wiem jak jest, trochę mi się nie chce wierzyć że w wyniku samej rozmowy zarejestrowali go jako TW... ale się cieszę, że podczas przesłuchania nie przystałem na następne spotkanie w kawiarni, tylko powiedziałem, ze jak chca sie spotykać to poproszę o wezwanie. Może i ja byłbym wówczas TW?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn lip 29, 2019 10:04 am
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL