Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 11:40 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Biorezonans 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Biorezonans
biznesinfo napisał(a):
Obecnie jestem zafascynowany możliwościami maszyny rifa, ale tej tworzonej przez ochotników: spooky2.pl. Pytaj, postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć.

Na jakiej zasadzie działa takie urządzenie i jakie są podstawy naukowe tej metody?
To pytanie wstępne. Kiedy odpowiesz, to na pewno będę miał ich więcej :wink:

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


Ostatnio edytowano Pn paź 07, 2019 1:37 pm przez merss, łącznie edytowano 1 raz

ujednolicenie pisowni tytułu wątku



Pn paź 07, 2019 1:05 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 20, 2014 9:45 am
Posty: 246
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Na wstępie napiszę, że nie zamierzam nikogo przekonywać do tej metody, no bo po co? Sam spróbowałem na sobie, bo w internecie można znaleźć naprawdę dużo materiału zarówno za, jak i przeciw.

Generalnie za wstęp może posłużyć: https://www.spooky2.pl/rife-machine/
Z tego co wiem jakiś naukowiec (autor książek do fizyki na uczelni u córki - mogę popytać), zauważył że powłoki elektronowe mają postać fali, a nie punktów elektronów. Jeżeli jest fala, jest i częstotliwość - no są to podstawy naukowe do zastosowania tej metody. https://pl.wikipedia.org/wiki/Atom

Generalnie jest kilka mediów, które przekazują częstotliwość do organizmu.
Może być prąd, laser, fale radiowe.

Jako ciekawostki podam, że oprócz powyższych mogą być fale skalarne: rodzaj fal radiowych, ale mają one szczególne właściwości, wśród których najważniejszą jest ta, że organizm ludzki się nimi posługuję - są one dla niego zupełnie naturalne (nie męczą go).

Inna ciekawa metoda przekazywania częstotliwości jest oparta na podobieństwie molekularnym. Tu przyznam, na początku obawiałem się tej metody, bo faktycznie wygląda jak naukowe voodoo https://www.spooky2-mall.com/blog/scien ... e-healing/

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Pn paź 07, 2019 2:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
biznesinfo napisał(a):
Generalnie za wstęp może posłużyć: https://www.spooky2.pl/rife-machine/

Ciezko jest przebrnac przez ten artykul, poniewaz az roi sie w nim od niescislosci. Przypuszczam, ze w oryginale byl to obcojezyczny tekst, ktory ktos wrzucil do translatora a potem usilowal zredagowac. Robila to osoba bez nawet podstawowej wiedzy technicznej, ale powiedzmy, ze nie bede ocenial ksiazki po okladce i przymkne na to oko :wink:

Z tego opisu wynika, ze traktujemy organizm jakas fala elektromagnetyczna (w sumie nigdzie nie jest to napisane, ale tak zakladam). Pewne czestotliwosci sa absorbowane rezonansowo przez drobnoustroje, ktore w skutek tego umieraja. Czy dobrze zrozumialem?
1. Jesli tak, to chcialem zapytac skad wiadomo, ze tak jest? Kto zbadal to zjawisko, w jaki sposob i gdzie opublikowal swoje badania?

2. Skad wiadomo jakie czestotliwosci zabijaja ktore drobnoustroje?

3. Jaka jest roznica pomiedzy czestotliwoscia, ktora uszkadza bakterie a taka, ktora uszkadza nasze tkanki?

4. Slyszalem, ze przy pomocy biorezonansu mozna takze diagnozowac. Jak przebiega taki proces?
Cytuj:
Jako ciekawostki podam, że oprócz powyższych mogą być fale skalarne: rodzaj fal radiowych, ale mają one szczególne właściwości, wśród których najważniejszą jest ta, że organizm ludzki się nimi posługuję - są one dla niego zupełnie naturalne (nie męczą go).

Czym jest fala skalarna i co to znaczy, ze organizm sie nia posluguje?

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


Pn paź 07, 2019 4:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Cytuj:
Inna ciekawa metoda przekazywania częstotliwości jest oparta na podobieństwie molekularnym. Tu przyznam, na początku obawiałem się tej metody, bo faktycznie wygląda jak naukowe voodoo https://www.spooky2-mall.com/blog/scien ... e-healing/

Na czym polega podobienstwo molekularne? Pod podanym linkiem nie znalazlem wyjasnienia a jedynie zbior odnosnikow do niepowiazanych ze soba badan.

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


Pn paź 07, 2019 4:13 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
biznesinfo napisał(a):
zauważył że powłoki elektronowe mają postać fali, a nie punktów elektronów. Jeżeli jest fala, jest i częstotliwość - no są to podstawy naukowe do zastosowania tej metody. https://pl.wikipedia.org/wiki/Atom


Powłoki elektronowe to poziomy energetyczne (ściśle określone - nie dowolne) elektronów. Elektrony za to to cząstki których stan określa się funkcjami falowymi, opisującymi prawdopodobieństwo ich położenia i pędu.

Cytuj:
Generalnie jest kilka mediów, które przekazują częstotliwość do organizmu.
Może być prąd, laser, fale radiowe.

Co to znaczy "przekazują częstotliwość"?
Naświetlenie czegokolwiek promieniowaniem o określonej częstotliwości albo powoduje wybicie elektronu ze stanu podstawowego, w następnej kolejności zapełnienie powłoki elektronem z niższej powłoki. Zmiana energii powoduje wyemitowanie odpowiedniego kwantu energii.. Tak z grubsza oczywiście mówiąc.

Cytuj:
Jako ciekawostki podam, że oprócz powyższych mogą być fale skalarne: rodzaj fal radiowych,


Że co proszę???

Cytuj:
ale mają one szczególne właściwości, wśród których najważniejszą jest ta, że organizm ludzki się nimi posługuję - są one dla niego zupełnie naturalne (nie męczą go).


No już od jakiegoś czasu ludzie posługują się falami radiowymi.. Radio, telewizja, telefony..



Cytuj:
Inna ciekawa metoda przekazywania częstotliwości jest oparta na podobieństwie molekularnym.


To znaczy robisz jakieś okłady z wieprzowiny (tak przykładowo)?

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pn paź 07, 2019 4:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
biznesinfo napisał(a):
Obecnie jestem zafascynowany możliwościami maszyny rifa, ale tej tworzonej przez ochotników: spooky2.pl. Pytaj, postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć.

Na jakiej zasadzie działa takie urządzenie i jakie są podstawy naukowe tej metody?
To pytanie wstępne. Kiedy odpowiesz, to na pewno będę miał ich więcej :wink:

Nie słyszałam o żadnych pozytywach tej "metody", ani podstawach naukowych. Dla mnie to ściema i żerowanie na ludzkie krzywdzie.
Do czegokolwiek dodacie przedrostek "bio"- na pewno dobrze się sprzeda.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Pn paź 07, 2019 5:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18241
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Rzeczywiście, niezły bełkot pseudonaukowy (w sensie w jakim zdefiniował to słowo Józef bocheński http://100-zabobonow.blogspot.com/2008/04/belkot.html ).

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn paź 07, 2019 7:30 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 20, 2014 9:45 am
Posty: 246
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Może najpierw powiem trochę o sobie: wiek średni, dda, ze względu na ogrom urazów do bliźniego, męczony chorobami z perspektywą raka włącznie. Działając w/g powiedzenia "jak ktoś chce szuka sposobu, jak nie - powodu", trafiam na strasznego (spookyego). Tak naprawdę mało mnie interesują szczegóły techniczne w/g jakich działa, bardziej skupiam się na tym aby sobie pomóc i niezaszkodzić. Mam go do września zeszłego roku i stwierdzam że działa.

Najpierw kupiłem zestaw początkowy. Działał, ale traktowanie siebie ciągle prądem nie należy do zadań łatwych, czy przyjemnych. Wypróbowaliśmy na sobie (ja z małżonką), doszliśmy do wniosku że warto kupić plazmę, tak aby za pomocą fal radiowych leczyć dzieci też.

Później dokupiliśmy generator X, ze względu że zapewnia on szybki skan organizmu. Potem skalar, ze względu że skanowanie skalarne opisuje niedobory organizmu oraz zapewnia najłagodniejsze leczenie częstotliwościami i umiejscowiliśmy go u nas w sypialni. Na koniec dokupiliśmy zdalnych (remote), aby przeprowadzać regularnie detoks oraz tępić komary, omacnice mrówki i inne które się bardzo u nas plęgły.

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Wt paź 08, 2019 7:32 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 20, 2014 9:45 am
Posty: 246
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
biznesinfo napisał(a):
Generalnie za wstęp może posłużyć: https://www.spooky2.pl/rife-machine/

Ciezko jest przebrnac przez ten artykul, poniewaz az roi sie w nim od niescislosci. Przypuszczam, ze w oryginale byl to obcojezyczny tekst, ktory ktos wrzucil do translatora a potem usilowal zredagowac. Robila to osoba bez nawet podstawowej wiedzy technicznej, ale powiedzmy, ze nie bede ocenial ksiazki po okladce i przymkne na to oko :wink:

Z tego opisu wynika, ze traktujemy organizm jakas fala elektromagnetyczna (w sumie nigdzie nie jest to napisane, ale tak zakladam). Pewne czestotliwosci sa absorbowane rezonansowo przez drobnoustroje, ktore w skutek tego umieraja. Czy dobrze zrozumialem?
1. Jesli tak, to chcialem zapytac skad wiadomo, ze tak jest? Kto zbadal to zjawisko, w jaki sposob i gdzie opublikowal swoje badania?

2. Skad wiadomo jakie czestotliwosci zabijaja ktore drobnoustroje?

3. Jaka jest roznica pomiedzy czestotliwoscia, ktora uszkadza bakterie a taka, ktora uszkadza nasze tkanki?

4. Slyszalem, ze przy pomocy biorezonansu mozna takze diagnozowac. Jak przebiega taki proces?
(ciach)

Czym jest fala skalarna i co to znaczy, ze organizm sie nia posluguje?


Cały spooky jest projektem tworzonym przez amatorów, podobnie jak linux. Stąd, jeżeli ktoś miał do czynienienia z takimi inicjatywami, to wie że mają one swoje plusy i minusy oraz wymagają odpowiedniego podejścia. Tu nie ma certyfikatów, ale są fascynaci z całego świata, którzy swój wolny czas przeznaczają aby rozwijać projekt i pomagać zainteresowanym.

Źle zrozumiałeś biorezonans. Biorezonans jest to wywrócenie do góry nogami całej fizyki, która obecnie uważana jest za prawdziwą. W/g definicji na jakich zbudowany jest spooky, częstotliwość jest podstawową cechą (nie tylko powłoki atomowej). Przywrócona i opisana jest teoria eteru oraz błędy Teorii Względności na której bazuje współczesna fizyka. Chcesz - drąż temat, są dostępne materiały. Np jeśli chodzi o podobieństwo molekularne: https://www.spooky2videos.com/video/wor ... y2-remote/

Aby nie reklamować swojej strony, poniżej wkleję taki swój wstęp do strasznego. Od lat 30-tych biorezonans jest ciągle rozwijany - bazy danych są ogromne i nadal uzupełniane.

Jeszcze tylko opiszę jak wygląda diagnostyka strasznego. Można diagnozować badając pracę serca (spooky pulse). Serce jest takim naturalnym generatorem częstotliwości elektrycznych, na każde zagrożenie organizmu reaguję odpowiednio. Za pomocą generatoraX można przepuścić przez organizm (albo chory organ) prąd z różnymi częstotliwościami i otrzymać wynik na których częstotliwościach występuję blokada. No i jeszcze można zeskanować organizm za pomocą skalara - tutaj wynik powie w jakich zakresach częstotliwości organizm ma niedobory.

Oczywiście można taki zbiór częstotliwości porównać z bazą danych i wyjdzie wtedy jakie choroby są przypisane do takich częstotliwości. Z tym że taka diagnoza jest błędna. Kiedyś się zastanawiałem jak diagnozują komercyjne firmy posługujące się biorezonansem. Oni skanując, chyba puszczają tylko częstotliwości charakterystyczne dla danych patogenów (bakterii, pasożytów itp) i pokazują opór organizmu w procentach.

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Wt paź 08, 2019 8:06 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 20, 2014 9:45 am
Posty: 246
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
@PeterW https://www.spooky2scalar.com/what-are-scalar-waves/

Pozwolę sobie wkleić tekst z https://melancholia.xyz/?zdrowie

Maszyna Rife jest to urządzenie, które w latach 30-tych potrafiło ze zdumiewającą skutecznością poradzić sobie z rakiem. Można ją kupić w zadziwiająco niskiej cenie tutaj: https://www.spooky2.pl/ . Ten tekst piszę po ponad miesięcznych testach, bo tyle jestem jej posiadaczem (od 10-9-2018). To nie są żadne czary, ani magia. Ta maszyna naprawdę potrafi zabić patogen, a potem za pomocą trybu detox, usunąć szkodliwe pozostałości z organizmu. Ze zdrowiem miałem długotrwałe i poważne kłopoty, na które nic innego nie potrafiło zaradzić. A próbowałem naprawdę wiele rzeczy.

Co do obsługi, to musiało minąć trochę czasu, abym potrafił wykorzystać jej możliwości na jakimś przyzwoitym poziomie. Bardzo pomaga rozszerzenie do przeglądarki imtranslator. Ze stron "Spooky2", polecam w kolejności od najważniejszej: polską edycje www - tu można zamówić sprzęt, wsparcie - opisy wszelkich problemów, recenzje - przechwałki użytkowników, wideo - filmiki-poradniki, deptak - fascynujące opisy ze zdjęciami, forum - tu początkującym zalecam dużo ostrożności.

Co do biofeedbacku, to sama maszyna nie rozpoznaje co jest, a co nie jest patogenem. Ona tylko mówi jak organizm reaguje na daną częstotliwość. Patogen, tak jak ukrywa się przed systemem obronnym organizmu, tak samo może ukryć się przed skanowaniem maszyną rifa. Skanowanie jest skuteczne, ale trzeba się też nauczyć z niego korzystać.

Jednak jak częstotliwość jest trafiona, organizm zostaje zalany toksynami - pozostałościami po ubitym patogenie. Może wtedy wystąpić efekt herxheimera. Takim wielkim zaskoczeniem była dla mnie bakteria yersinia pestis, czyli dżuma. Postanowiłem użyć program zabijający tą bakterię, gdy usłyszałem od znajomego, że ona bardzo często powoduje poważne dolegliwości kręgosłupa.

Jestem przekonany, że podstawy zdrowia tkwią w psychice. Zbudowanie odpowiedniego nastawienia, budującego zdrowie, nie jest prostą rzeczą. To co wydaje się odpychające na pierwszy rzut oka, w dalszej perspektywie, może przynieść wiele dobra. Często biorezonans jest wiązany z okultyzmem, albo wykorzystywany bardziej do uszczuplenia portfela klienta niż podratowania jego zdrowia. Niestety w dzisiejszych czasach dużo zależy od opinii o danym produkcie, a ta o biorezonansie nie jest pozytywna.

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Wt paź 08, 2019 8:27 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Mam wrażenie, że piszesz tak, aby wszystko zagmatwać i nic nie wyjaśnić. Skoro źle zrozumiałem jak działa biorezonans, to w takim razie jak działa? Czy możesz to wyjaśnić własnymi słowami?

Czym jest fala skalarna i co to znaczy, że organizm się nią posługuje? Ominąłeś to pytanie.

biznesinfo napisał(a):
W/g definicji na jakich zbudowany jest spooky, częstotliwość jest podstawową cechą (nie tylko powłoki atomowej).

Wybacz, ale to jest bełkot. Częstotliwość czego? Fali? Jakiej fali? Powłoka atomowa to, to obszar w którym gęstość prawdopodobieństwa (kwadrat modułu funkcji falowej) znalezienia elektronu jest najwyższa. Powłoka atomowa nie ma częstotliwości, więc nie wiem o czym piszesz.
biznesinfo napisał(a):
Przywrócona i opisana jest teoria eteru oraz błędy Teorii Względności na której bazuje współczesna fizyka.

Kto tę teorię przywrócił, na jakiej podstawie i gdzie to opublikował?
Cytuj:
Np jeśli chodzi o podobieństwo molekularne: https://www.spooky2videos.com/video/wor ... y2-remote/

Czyli tak jak podejrzewałem, jest to zwykły bełkot. Nie jest możliwe przesłanie żadnej informacji przy wykorzystaniu zjawiska splątania kwantowego. Gość w filmiku mówi po prostu losowe mądrze brzmiące fakty z fizyki, których sam nie rozumie i mydli w ten sposób oczy słuchaczom.
Cytuj:
Można diagnozować badając pracę serca (spooky pulse). Serce jest takim naturalnym generatorem częstotliwości elektrycznych, na każde zagrożenie organizmu reaguję odpowiednio.

To się nazywa EKG i rozkminił to Willem Einthoven już w 19 wieku :wink:
biznesinfo napisał(a):
Za pomocą generatoraX można przepuścić przez organizm (albo chory organ) prąd z różnymi częstotliwościami i otrzymać wynik na których częstotliwościach występuję blokada.

Na jakiej zasadzie otrzymywane są te wyniki i czym jest blokada?
biznesinfo napisał(a):
No i jeszcze można zeskanować organizm za pomocą skalara - tutaj wynik powie w jakich zakresach częstotliwości organizm ma niedobory.

Częstotliwościach czego i co to w ogóle jest ten skalar :?:
biznesinfo napisał(a):
Oczywiście można taki zbiór częstotliwości porównać z bazą danych i wyjdzie wtedy jakie choroby są przypisane do takich częstotliwości.

W jaki sposób powstała ta baza danych? Kto ją stworzył i jak?

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


Wt paź 08, 2019 8:38 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 20, 2014 9:45 am
Posty: 246
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Mam wrażenie, że piszesz tak, aby wszystko zagmatwać i nic nie wyjaśnić. Skoro źle zrozumiałem jak działa , to w takim razie jak działa? Czy możesz to wyjaśnić własnymi słowami?

Temat jest trudno wytłumaczyć, bo oparty jest na trochę innych definicjach niż nas uczono w szkole. Nie ugryziesz wszystko na raz, bo to jest zbyt dużo materiału. Jak czytałeś odnośniki, które Ci przesłałem to pewnie trafiłeś na cytat:

Nicola Tesla stwierdził, że jeśli chcesz poznać wszechświat, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji. Wszystko we wszechświecie ma swoją częstotliwość wibracji, zwaną inaczej częstotliwością rezonansową.


Dla nas jest obce takie myślenie, gdyż według tego co nas uczą na lekcjach fizyki atom składa się z jądra i latających wokół niego elektronów. Gdzie tu jest miejsce na częstotliwość? Jednak są już urządzenia, które mogą pokazać jak w rzeczywistości wygląda atom i jakie ma własności. Są też naukowcy, którzy zrewidowali swoje zapatrywania w tej materii.

Teoria eteru została zastąpiona prawami grawitacji. Jednak nie jestem w stanie wszystko opisać i dać linki do odpowiednich doświadczeń. Aż taki czasowy to nie jestem.

I dlatego masz kłopot, podobnie jak ja na początku, zrozumieć dlaczego wartość częstotliwości jest taka fundamentalna. Ona pozwala materii utrzymać swoją spójność. Działając z zewnątrz można ją wzmocnić, bądź rozwalić. Coś jak śpiewaczka operowa, która jest w stanie głosem poniszczyć szklanki.
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Cytuj:
Np jeśli chodzi o podobieństwo molekularne: https://www.spooky2videos.com/video/wor ... y2-remote/

Czyli tak jak podejrzewałem, jest to zwykły bełkot. Nie jest możliwe przesłanie żadnej informacji przy wykorzystaniu zjawiska splątania kwantowego. Gość w filmiku mówi po prostu losowe mądrze brzmiące fakty z fizyki, których sam nie rozumie i mydli w ten sposób oczy słuchaczom.

(ciach)

biznesinfo napisał(a):
Oczywiście można taki zbiór częstotliwości porównać z bazą danych i wyjdzie wtedy jakie choroby są przypisane do takich częstotliwości.

W jaki sposób powstała ta baza danych? Kto ją stworzył i jak?


Oprócz tego, że ten gość sobie pobełkotał, to również zbudował i sprzedaje te swoją maszynkę, za pomocą której poradziłem sobie z plagą komarów tego roku. A mieszkam blisko Wisły, która wylała na początku lata.

Możesz sobie ściągnąć i zainstalować strasznego u siebie, wtedy będziesz miał dostęp do baz danych. Masz po polsku kurs https://www.spooky2videos.com/courses/s ... -programs/

Dla ciekawych polecam cały kurs po polsku (nie jest długi): https://www.spooky2videos.com/courses/s ... re-course/

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Wt paź 08, 2019 10:13 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18241
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
No proszę, bije komary, pozwala kontrolować umysł, "leczy, świeci i wychowuje dzieci".
Niesamowite jak w XXI wieku zachowały się przesądy, obudowując się jedynie w "techniczne" dekoracje (zresztą kiepskie - przynajmniej 30% wyjaśnień producenta które zacytowałeś to bełkota "naukawy" który z nauką ma tylko tyle wspólnego, ze używa zaczerpniętych z niej słów "skalarne", "pole" itd).
Chociaż i tak byłeś łagodny - w Sieci spotkać się można z jeszcze większymi bzdurami:
Cytuj:
Fale skalarne mogą oddziaływać na czas albo na przestrzeń, jak też na obie te wielkości naraz. Oddziałują na pola świadomości. Stanowią idealny nośnik informacji, ponieważ ich energia nie maleje wraz z kwadratem odległości od nadajnika. Bariera prędkości światła nie jest dla nich żadną przeszkodą.
http://ag.108.pl/index.php/wiedza-nauka-technika/104-fala-skalarna-tesli
Litości.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt paź 08, 2019 10:28 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Brutalnie mówiąc jest to nauka głoszona przez tych, którym się nie chciało uczyć fizyki, ale jednak coś do nich ze świata fizyków dotarło i sobie wyobrażają coś jakoś. Niby tak, ale nie..

Cytuj:
Dla nas jest obce takie myślenie, gdyż według tego co nas uczą na lekcjach fizyki atom składa się z jądra i latających wokół niego elektronów. Gdzie tu jest miejsce na częstotliwość?


Oj tam oj tam.. Będę złośliwy i powiem że trzeba było podjąć studia fizyczne lub chemiczne, a nie zatrzymywać się na podstawówce.. ;-)

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Wt paź 08, 2019 11:20 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 20, 2014 9:45 am
Posty: 246
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Biorezonans
Barney napisał(a):
Chociaż i tak byłeś łagodny - w Sieci spotkać się można z jeszcze większymi bzdurami:
Cytuj:
Fale skalarne mogą oddziaływać na czas albo na przestrzeń, jak też na obie te wielkości naraz. Oddziałują na pola świadomości. Stanowią idealny nośnik informacji, ponieważ ich energia nie maleje wraz z kwadratem odległości od nadajnika. Bariera prędkości światła nie jest dla nich żadną przeszkodą.
http://ag.108.pl/index.php/wiedza-nauka-technika/104-fala-skalarna-tesli
Litości.

Dobrze, że nie przeczytałem tego, zanim zaopatrzyłem się w strasznego :cfaniak: . W takim razie rozumiecie dlaczego nie widzę sensu aby dyskutować więcej o biorezonansie? Wszystko jasne? Uważam wątek za zamknięty.

_________________
Zawiłe problemy wymagają gruntownego omówienia, a zasoby mam ograniczone. Polecam moje dzieło: https://melancholia.xyz


Wt paź 08, 2019 11:30 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL