Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 10:11 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 610 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona
 Kącik samotnych serc 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
Zuben Ninja napisał(a):
Różnie jest na portalach randkowych dlatego proponuję najpierw zapoznać się z tym filmikiem:

https://www.youtube.com/watch?v=SWkbsPqOJLQ

Tinder dla katolika? Litosci. Tam ludzie szukają kogoś na jednorazowy seks


Cz lip 23, 2020 5:12 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
sachol napisał(a):
Tinder dla katolika? Litosci. Tam ludzie szukają kogoś na jednorazowy seks

Gość dał w nazwie "Tinderowe BHP" ale powiedział wyraźnie aby uważać na wszystkie portale randkowe bo nigdy nie wiadomo na kogo można trafić.


Cz lip 23, 2020 5:23 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
Cytuj:
mniszku_pospolity - a co jeśli wymodlisz sobie ponętną samicę a na spotkanie przyjdzie Ci taka Rafalala?


Mam nadzieję, że Pan Bóg za wstawiennictwem św. Józefa nie dopuści do mnie żadnej Rafalali czy tam kogoś w "tym stylu" ;) Tam chyba takie osoby nie trafiają. Poza tym to raczej nie jest typowy portal randkowy - fundamentem jest modlitwa. A niej nigdy za wiele. Poza tym jak nie spodoba mi się jakaś kobieta, którą poznam, to przecież nikt mnie nie zmusi, żebym się z nią ożenił.

To nic zobowiązującego - po prostu przez miesiąc będę się modlił się o dobrego męża dla jakiejś niewiasty, a ona za mnie o dobrą żonę ;d Tylko tyle i aż tyle : ) - co tydzień będziemy się o sobie coś niecoś więcej dowiadywać - mi bardzo spodobały się świadectwa tam zamieszczone - doprawdy warto przeczytać.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz lip 23, 2020 5:41 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
Dzisiaj to nawet na katolickich portalach trzeba uważać na kogo się trafi. Oczywiście nie wszyscy są tacy. Ale z jednym się zgadzam na tym filmie wszyscy są idealni, a szczególnie kobiety. Oczywiście faceci też są wybredni i prezesami jak to na filmie było.Na tinderze nie byłem,bo nie szukałem jednorazowych spotkań i tego typu podobne rzeczy.


Cz lip 23, 2020 6:55 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
Dajcie sobie spokój z szukaniem żony, skoro tak musicie uważać...

Trzeba po prostu starać się zachowywać zdrowy rozsądek. I tyle. Upadki się zdarzają, cóż - takie życie. Ważne by wstać i wziąć z tego upadku naukę.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Cz lip 23, 2020 7:06 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
Też się nie bawię w żadne portale randkowe ani Tindery ale gościa lubię sobie czasami posłuchać co ma do powiedzenia - szczególnie w kwestii relacji damsko-męskich.


Cz lip 23, 2020 7:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
Ja z góry nie zakładam, że wszędzie i na każdym kroku czyha na mnie jakiś podstęp. Oczywiście tak jak Peter napisał: zdrowy rozsądek przede wszystkim. Jednak wszystkiego się bojąc i z góry zakładając i podejrzewając wszystko co najgorsze można równie dobrze zamurować się w domu i zacząć prowadzić pustelniczy tryb życia ^^

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz lip 23, 2020 8:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
Zuben Ninja napisał(a):
Też się nie bawię w żadne portale randkowe ani Tindery ale gościa lubię sobie czasami posłuchać co ma do powiedzenia - szczególnie w kwestii relacji damsko-męskich.

To już o. Szustak zna się lepiej na relacjach damsko- meskich bo mowi z reguły w perpektywie planu Boga na te relacje a to najbardziej katolika powonno interesować.


Cz lip 23, 2020 8:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
PeterW napisał(a):
Dajcie sobie spokój z szukaniem żony, skoro tak musicie uważać...

Trzeba po prostu starać się zachowywać zdrowy rozsądek. I tyle. Upadki się zdarzają, cóż - takie życie. Ważne by wstać i wziąć z tego upadku naukę.

Faktem jest że niektórzy mężczyzni nie zachowują rozsadku i jak zobaczą ładną fotke i łzawą napisana hostoryjkę to zaraz ślą pieniądzę i oszustwa na biedną ukrainkę co potrzebuje na bilet nadal się udają. Sama raz jednego mężczyznę przed tym ustrzeglam jak tylko się dowiedzialam że sie nabiera.. a cóż chłop inzynier 2 kierunki skończone i by pieniądze utopił


Cz lip 23, 2020 8:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
Proponuję wejść na uStudni i zapoznać się z tą inicjatywą, bo trochę chyba odbiegamy mimo wszystko od tematu. Tam nie ma łzawych historyjek, ładnych fotek Ukrainek i próśb o jakieś pieniądze. Nie o to chodzi. Oszuści są wszędzie, na każdym kroku. Jednak ta strona, jej cel i misja to raczej coś zupełnie innego - osobiście wątpię, żeby akurat na takich portalach podszywały się oszustki czy kto tam jeszcze.

Ograniczone zaufanie w internecie to wiadoma sprawa, ale co mi "grozi", że będę się modlić za jakąś panią (a ona za mnie), a za miesiąc (jak zechcemy) możemy wymienić się danymi kontaktowymi, umówić na spotkanie?

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz lip 23, 2020 9:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
mniszek_pospolity napisał(a):
Proponuję wejść na uStudni i zapoznać się z tą inicjatywą, bo trochę chyba odbiegamy mimo wszystko od tematu. Tam nie ma łzawych historyjek, ładnych fotek Ukrainek i próśb o jakieś pieniądze. Nie o to chodzi. Oszuści są wszędzie, na każdym kroku. Jednak ta strona, jej cel i misja to raczej coś zupełnie innego - osobiście wątpię, żeby akurat na takich portalach podszywały się oszustki czy kto tam jeszcze.

Ograniczone zaufanie w internecie to wiadoma sprawa, ale co mi "grozi", że będę się modlić za jakąś panią (a ona za mnie), a za miesiąc (jak zechcemy) możemy wymienić się danymi kontaktowymi, umówić na spotkanie?

Nie odnosilam sie do Twojego posta, pisalismy ogolnie o portalach randkowych.
A o inicjatywie ustudni slyszlam. Jedna osoba ktora znam korzystala z tej inicjatywy, z osoba z ktora sie wspolnie modlila "nie zaiskrzylo" ale 2 miesiace pozniej spotkala kogos innego.


Cz lip 23, 2020 9:37 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
sachol napisał(a):
To już o. Szustak zna się lepiej na relacjach damsko- meskich bo mowi z reguły w perpektywie planu Boga na te relacje a to najbardziej katolika powonno interesować.

Masz rację Szustak zna się na relacjach damsko-męskich bo niejedną panienkę już obrócił. I to akurat jest prawda, do której sam się przyznał.


Cz lip 23, 2020 10:06 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
Zuben - mam takie dziwne wrażenie, że usiłujesz coś napisać, byle napisać. Mądrze, głupio - nieważne - byle by coś było..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Cz lip 23, 2020 11:09 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
PeterW napisał(a):
Zuben - mam takie dziwne wrażenie, że usiłujesz coś napisać, byle napisać. Mądrze, głupio - nieważne - byle by coś było..

Wszystko co piszę jest przeze mnie planowane - gdybym chciał spamować to za te 5 lat (od 2015 r.) miałbym kilka - kilkanaście tysięcy postów nabitych a nie kilkaset.


Cz lip 23, 2020 11:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik samotnych serc
mniszek_pospolity napisał(a):
U mnie może coś się "ruszy" za sprawą oczywiście modlitwy. (...)


Powodzenia! :-D Jest szansa albo na poznanie materiału na żonę, albo na zawarcie wartościowych znajomości.

Zuben Ninja napisał(a):
Różnie jest na portalach randkowych dlatego proponuję najpierw zapoznać się z tym filmikiem:
https://www.youtube.com/watch?v=SWkbsPqOJLQ


Tego pana powinni zatrudniać na swatkę. Mówi lekko o poważnych sprawach. Widać, że ma duże doświadczenie, mógłby dokonywać wstępnej selekcji i oddzielić ziarno od plew.


Pt lip 24, 2020 1:37 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 610 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL