Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 10:33 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
falcon wędrowny napisał(a):
Zadbany facet,to nie goguś,a goguś to nie zadbany facet.
Piękna kobieta,to nie laleczka,a laleczka to nie piekna kobieta.
Uganiać się za kimś,a związać się z nim to dwie różne sprawy.


To teraz przemyśl to co napisałeś bo w sumie odpowiedziałeś sobie sam na pytanie. Ale Ty wrzucasz wszystkich facetów w rurkach i z wystyliowaną fryzurą do jednego worka - bezwartościowy goguś.

Cytuj:
Żart,a drwina to również dwie różne sprawy.


Trudno tutaj stwierdzić kto naśmiewa się a kto żartuje a kto kpi, tym bardziej że anonimowo.

Cytuj:
Kopciuszku!Proszę wybrać mak z popiołu.


A to - Kopciuszku - to do kogo?


Pt gru 28, 2018 1:37 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
Cytuj:
To teraz przemyśl to co napisałeś bo w sumie odpowiedziałeś sobie sam na pytanie. Ale Ty wrzucasz wszystkich facetów w rurkach i z wystyliowaną fryzurą do jednego worka - bezwartościowy goguś.


Przemyślałem zanim napisałem.
Tak.Uważam,że każdy w rurkach i z żelem na głowie to goguś.

Cytuj:
Trudno tutaj stwierdzić kto naśmiewa się a kto żartuje a kto kpi, tym bardziej że anonimowo.


Więc nie możesz stwierdzić,że się z kogoś naśmiewam.
Ja zaś daję słowo,że tego nie robię.

Cytuj:
A to - Kopciuszku - to do kogo?


Kopciuszek to właśnie piękna kobieta.Może być do Ciebie jeśli chcesz.
Nie chcesz-nie musisz. ;)


Aha! wybierze mnie teraz?? Na to akurat nie odpowiedziałaś. :lol:


Pt gru 28, 2018 1:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
falcon wędrowny napisał(a):
Tak.Uważam,że każdy w rurkach i z żelem na głowie to goguś.


Tylko dlatego że to nie Twój styl? Ja też nie noszę nażelowanej fryzury i nie noszę rurek. Ale nie uważam że każdy gość w rurkach i z porządną fryzurą to goguś. To podobnie jak sądzić że każda atrakcyjnie wyglądająca i zadbana kobieta ma pusto w głowie.

Cytuj:
Kopciuszek to właśnie piękna kobieta.Może być do Ciebie jeśli chcesz.


Ja jestem transseksualistą i wyglądam jak facet.

Cytuj:
Aha! wybierze mnie teraz?? Na to akurat nie odpowiedziałaś.


Na to pytanie może odpowiedzieć Viridiana. Jeśli chce. I jeśli rzeczywiście te wszystkie cechy by w Tobie znalazła.


Pt gru 28, 2018 2:05 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 14, 2018 8:41 pm
Posty: 787
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
Wespecjan napisał(a):
Beobachter napisał(a):
Normalne. Potem i tak życie weryfikuje :)

Kobiety są butne i wybredne tylko w pewnym, krótkim oknie czasowym (22-28), poźniej mięknie im rura.


Mam 16.


Pt gru 28, 2018 2:20 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
equuleuss

Cytuj:
Ale nie uważam że każdy gość w rurkach i z porządną fryzurą to goguś.


Sprowadzasz to do czystej teorii która zakłada że każdy może być porządny i wartościowy bo ma do tego prawo.
Ja zaś swoje zdanie opieram na praktyce i własnych doswiadczeniach.
Fakt ten pozwala mi sądzić,że (niestety) mam rację.

Cytuj:
Ja jestem transseksualistą i wyglądam jak facet.


,,Kopciuch,, też nie wyglądał efektownie grzebiąc w popiele. :) Pewnych prawd to jednak nie zmieniło.

Cytuj:
Na to pytanie może odpowiedzieć Viridiana. Jeśli chce.


Nie wymagam,ani nawet nie proszę. ;)


Pt gru 28, 2018 2:27 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
falcon wędrowny napisał(a):
Sprowadzasz to do czystej teorii która zakłada że każdy może być porządny i wartościowy bo ma do tego prawo.


Nie, Ty wydaje się nie rozumiesz pewnej prostej prawdy że nie wygląd czy styl stanowi o człowieku i trudno jest wyrokować że każdy facet w rurkach to goguś.

Cytuj:
Ja zaś swoje zdanie opieram na praktyce i własnych doswiadczeniach.
Fakt ten pozwala mi sądzić,że (niestety) mam rację.


David Beckham to ikona metroseksualnego faceta a męskości chyba nikt mu nie odmówi. A może się nie rozumiemy w pewnej kwestii, ja nie mam na myśli faceta który spędza przed lustrem pół dnia i chodzi do kosmetyczki. Po prostu to że facet założy sobie rurki czy ma stylizowaną fryzure nie oznacza że jest niemęskim gogusiem myślącym tylko o tym jak wygląda i aby sobie nie złamać paznokcia.

Cytuj:
,,Kopciuch,, też nie wyglądał efektownie grzebiąc w popiele. :) Pewnych prawd to jednak nie zmieniło.


Pisząc to że jestem transem oznacza to iż nie czuję się kobietą i nie wyglądam jak kobieta. Zresztą ludzie zwracają się do mnie - per pan.


Pt gru 28, 2018 2:34 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
Cytuj:
A może się nie rozumiemy w pewnej kwestii...


No z całą pewnością.

Cytuj:
Pisząc to że jestem transem oznacza to iż nie czuję się kobietą i nie wyglądam jak kobieta. Zresztą ludzie zwracają się do mnie - per pan.


Dla ułatwienia zaś w profilu masz-kobieta.
Czyli tak:
Jesteś kobietą,ale się nią nie czujesz.
Wyglądasz jak facet i ludzie tak się do Ciebie zwracają.
Nie można Ci zatem napisać,żeś piękna bo wyglądasz jak facet i nie czujesz się kobietą.
Nie sposób również pisać do Ciebie jak do mężczyzny,bo jesteś kobietą i Twój profil to jasno sugeruje.
Wprawdzie za wszystkim nadążam i rozumiem to, jednak znacząco mi to pokrzyżowało szyki.
I jak mam się tego wykaraskać? :co:
Wiem.
Najlepiej jak po prostu się stąd zabiorę. 8-O


Pt gru 28, 2018 3:04 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
falcon wędrowny napisał(a):
Dla ułatwienia zaś w profilu masz-kobieta.


Nie ma tutaj opcji transseksualista FtM. W takim razie moge zmienić na - mężczyzna i wypowiadać się z pozycji faceta. Zaznaczając że to trans-facet.

Cytuj:
Nie można Ci zatem napisać,żeś piękna bo wyglądasz jak facet i nie czujesz się kobietą.


Ale możesz napisać żem przystojny, kobiety tak twierdzą.

Cytuj:
Najlepiej jak po prostu się stąd zabiorę.


Nie przesadzaj.


Pt gru 28, 2018 3:10 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 14, 2018 8:41 pm
Posty: 787
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
Jeśli chodzi o moje podejście do tych nieszczęsnych rurek czy coś, to nie twierdzę, że on jest od razu taki czy owaki, ale z drugiej strony wygląd, a może raczej styl też świadczy o człowieku.


Pt gru 28, 2018 3:26 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
Viridiana napisał(a):
Jeśli chodzi o moje podejście do tych nieszczęsnych rurek czy coś, to nie twierdzę, że on jest od razu taki czy owaki, ale z drugiej strony wygląd, a może raczej styl też świadczy o człowieku.


W rozmowie z pewną inteligentną kobietą też zdarzyło mi się przedstawiać poglądy na to że taki wystylizowany goguś w rurkach kobiety nie obroni i na wojnę nie pójdzie, bo zamiast karabinu to potrafi trzymać tylko grzebień, ale ta niewiasta oburzyła się poniekąd i skwitowała że jej to obojętne, może być w rurkach, bo kobieta po prostu chce być kochana i to jest dla niej ważne. No i masz.


Pt gru 28, 2018 3:33 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz lis 22, 2018 6:41 pm
Posty: 149
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
Viridiana napisał(a):
Wespecjan napisał(a):
Beobachter napisał(a):
Normalne. Potem i tak życie weryfikuje :)

Kobiety są butne i wybredne tylko w pewnym, krótkim oknie czasowym (22-28), poźniej mięknie im rura.


Mam 16.


Jeszcze baaaardzo dużo przed Tobą. Nie zamartwiaj się na zapas :)


Pt gru 28, 2018 4:36 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 14, 2018 8:41 pm
Posty: 787
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
equuleuss napisał(a):
W rozmowie z pewną inteligentną kobietą też zdarzyło mi się przedstawiać poglądy na to że taki wystylizowany goguś w rurkach kobiety nie obroni i na wojnę nie pójdzie, bo zamiast karabinu to potrafi trzymać tylko grzebień, ale ta niewiasta oburzyła się poniekąd i skwitowała że jej to obojętne, może być w rurkach, bo kobieta po prostu chce być kochana i to jest dla niej ważne. No i masz.


No tak. Tylko każdy po prostu ma trochę inne oczekiwania wobec partnera. Dlatego dobrze, że bywamy różnorodni. :) Oczywiście raczej stawiamy miłość na pierwszym miejscu, ale miłość można wyrażać na różne sposoby. I tyle.

Beobachter napisał(a):
Viridiana napisał(a):
Wespecjan napisał(a):
Kobiety są butne i wybredne tylko w pewnym, krótkim oknie czasowym (22-28), poźniej mięknie im rura.


Mam 16.


Jeszcze baaaardzo dużo przed Tobą. Nie zamartwiaj się na zapas :)


Czy się martwię, nie umiem określić, bardziej zastanawiam się. Ale też wiem, że jestem związana z różnymi środowiskami (w pozytywnym znaczeniu myślę), więc nigdy nic nie wiadomo.


Pt gru 28, 2018 5:20 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
Beobachter napisał(a):
(...)
Jeszcze baaaardzo dużo przed Tobą. Nie zamartwiaj się na zapas :)

Dlaczego tak sądzisz? Teściowa mego stryja miała 17 lat, gdy wyszła za mąż. Może to i było bardzo dawno temu, ale moja kuzynka stanęła na ślubnym kobiercu mając 18 lat. Podobnie zrobiła inna koleżanka. Studia pokończyły i normalnie żyją. Fakt, że mogły liczyć na rodziny, bo była potrzebna opieka przy dzieciach, gdy one studiowały. Młodzi ludzie zwykle mają sporo energii, a energia przydaje się przy zakładaniu rodziny.


Pt gru 28, 2018 5:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
sachol napisał(a):
Wespecjan napisał(a):
Beobachter napisał(a):
Normalne. Potem i tak życie weryfikuje :)

Kobiety są butne i wybredne tylko w pewnym, krótkim oknie czasowym (22-28), poźniej mięknie im rura.

Jak wybieraja wg zlych kryteriow to maja zlych mezow i sa nieszczesliwe. Jesli wazne sa dla nich tylko wyglad czy zasob piemiezny.
Kierujac sie wartosciami tymi ktore sa wazne takie jak uczciwosc, milosc do Pana Boga bez kompromisow w kwestii seksualnisci do tego dojrzalosc emocjonalna to takiego mezczyzne niezwykle trudno znalezc.

Takie osoby są, ale trudno im sie znaleźć, bo nie lubią ostentacji i autopromocji. Bóg powinien dopomóc takim się nawinąć.


Pt gru 28, 2018 5:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
sachol napisał(a):
Zakochanie to nie milosc i nie jest konieczne nawet do rozwoju milosci.


Wrócę jeszcze do tego zdania ponieważ jednak nie potrafię się z tym zgodzić. To w takim razie na czym chcesz budować związek na całe życie i na czym chcesz budować miłość małżeńską? Jeśli nie zakochasz się w swoim mężu to zakochasz się w kimś innym. To nawet niebezpieczne. Tak jak wybór mężczyzny tylko dlatego że posiada jakieś cechy charakteru, ale zupełnie nie wydaje się być atrakcyjny pod względem fizycznym i pod innymi względami.

A potem on - żona nie chce się ze mna kochać a ja nie wiem co jest grane. Ona - seks może nie istnieć. Dlatego że wybrała mężczyznę który ją nie pociąga i nie podoba się jej, a który miał tylko jakieś pozytywne cechy charakteru i wydawał się być ''facetem o dobrym sercu''. Czy na tym buduje się związek taki jak małżeństwo gdzie eros - wspołżycie seksualne ma istotne znaczenie? Czy też pojmuje się małżeństwo w sensie - dopuszczę chłopa raz w celu wzbudzenia potomka i po sprawie, jakoś dam radę.

A póżniej tworzy się taki letni związek, bez polotu i bez uczucia, przypominający raczej układ.


So gru 29, 2018 11:01 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL