Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 7:07 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brak wiary na spotkanie dobrego mężczyzny.
Może się tak zdarzyć, że ludzie się zakochają w sobie i nawet planują ślub, a potem jedna osoba wycofa się, i zostawia tę drugą ze złamanym sercem. Jeśli osoba odchodząca, wstąpi w związek małżeński z kimś innym, to ta ze złamanym sercem musi sobie jakoś poradzić. Nawet jeśli w normalnych warunkach chciałaby, by doszło do ślubu z tą pierwszą osobą, to musi sobie ułożyć życie z kimś innym, jeśli chce mieć rodzinę, i w takiej sytuacji trudno od niej wymagać, by zakochała się na nowo (bo serce nie sługa), ale może po chrześcijańsku ślubować miłość tej nowej osobie i strać się ją realizować. Ale czy ma prawo do wspomnień i do ich kultywowania? Zobaczcie, co jest na topie na reddit
klik:
Cytuj:
(...) problem między mną (23 lata) a moim mężem (24 lata). Najpierw spotykaliśmy się przez rok, pobraliśmy się 2 lata temu. Zaszłam w ciążę około 7 miesięcy temu, więc niedawno zaczęliśmy omawiać imię dla dziecka. Odkąd dowiedzieliśmy się, że będzie dziewczynką, mój mąż chce nazwać ją imieniem jego byłej dziewczyny. Dla niego to nie żadna ex, ale ta, z którą spotykał się przez długi czas i ta, którą kochał najbardziej. Na początku naszego związku mieliśmy przez nią pewne problemy, ale ona wyprowadziła się w inną okolicę, więc problemy zniknęły. Naprawdę ją kochał i nigdy tego nie ukrywał, ale myślałem, że to już będzie koniec, gdy się wyprowadzi. Teraz dał jasno do zrozumienia, że ​​chce, aby dziecko miało jej imię, a imię, które ja wybrałam, mogę dać drugiemu dziecku. Kiedy spytałem go, dlaczego tak bardzo chce tego imienia, powiedział, że nawet jeśli on i jego ex nie poradzili sobie z problemami, to nie znaczy, że on nie chce, aby coś mu o niej przypominało. Nie rozumie, jak bardzo to źle wpływa na mnie i powtarza tylko, że to hormony. Czy on wciąż jest zakochany w niej i czy to normalne, że chce tak nazywać nasze dziecko?

Smutne to, ale co poradzić - jak widać są to prawdziwe życiowe problemy.


So sty 05, 2019 8:30 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL