Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 3:18 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Wstydliwy problem 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N gru 30, 2018 2:18 am
Posty: 1
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Bezsenność a masturbacja
Witam!
Przychodzę z problemen, mianowicie jestem w wieku dojrzewania i mam pokusy nieczyste. Nie jest to moze bardzo niezwykle, problem w tym ze pojawiaja sie problemy z zasypianiem Czasami potrafię przelezec ponad godzinę bez snu, a przez ten cały czas mam silną bądź słabszą pokusę.Czasami przez pewien czas jej nie ma, ale nigdy nie zdążę zasnąć do momentu, aż powróci. Wtedy tylko masturbacja pomaga mi zasnąć. Wiem, że to nie jest żadne rozwiązanie, dlatego zadaję to pytanie na forum. Wie ktoś, co na to zaradzić(próbowałem już się modlić i liczyć barany)

Przepraszam jeśli temat się powtarza, nie widzialem jednak takiego tematu, gdzie chodzi specyficznie o bezsenność i masturbację.


N gru 30, 2018 2:32 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wstydliwy problem
Wcześniej wstawaj - by troszkę (bez przesady jednak) brakowało Ci snu, uprawiaj sporty, tak by się zmęczyć. Jak nie możesz zasnąć spróbuj coś poczytać - jak będzie nudne to tym lepiej ;-) np. jakąś lekturę szkolną, może przewertuj podręcznik z matematyki, potem odmów fragment różańca.
Chodzi o to byś szedł spać zmęczonym.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


N gru 30, 2018 1:11 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL