Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:30 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 czy ksiądz może utrzymywać kontakt z takimi osobami 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: czy ksiądz może utrzymywać kontakt z takimi osobami
Agnesso ksiądz to też człowiek i nie ma obowiązku unikać dobrych znajomych nie zależnie od płci. Przeszkadzało Ci to, że się dobrze im rozmawiało? Może byłaś troszkę zazdrosna o znajomą :) Co musiał pomyśleć o Tobie ten ksiądz, gdy zwróciłaś mu uwagę... Ja bym sobie pomyślała w pierwszej kolejności o tym, że nikt nie ma prawa dobierać mi znajomych, niezależnie od tego kim są.
Nie powinno się oceniać człowieka po tym, czy jest singlem czy żonaty, albo księdzem czy zakonnica.
Gdybyś w podobny sposób rozmawiała z żonatym kolegą, to ja również moglabym Ci powiedzieć, słuchaj Agnessa ten człowiek ma żonę, nie możesz się z nim spoufalać, najlepiej wcale nie rozmawiajcie, bo to nie wypada, jeszcze się w Tobie zakocha, albo rzuci żonę!


Pt sty 13, 2017 4:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: czy ksiądz może utrzymywać kontakt z takimi osobami
Brawo Jaśminowa! :brawo: :bukiet:

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Pt sty 13, 2017 4:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: czy ksiądz może utrzymywać kontakt z takimi osobami
Cytuj:
Gdybyś w podobny sposób rozmawiała z żonatym kolegą, to ja również moglabym Ci powiedzieć, słuchaj Agnessa ten człowiek ma żonę, nie możesz się z nim spoufalać, najlepiej wcale nie rozmawiajcie, bo to nie wypada, jeszcze się w Tobie zakocha, albo rzuci żonę!


Brawo Jaśminowa! I tak rób :-D :bukiet: :aniol:


Pt sty 13, 2017 6:06 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt wrz 16, 2016 9:31 pm
Posty: 33
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: czy ksiądz może utrzymywać kontakt z takimi osobami
do Derayes człowieku czy ja nazywam ją opętaną? Nie! podałam przykład jak mówiła św Monika wystarczy jedna osoba opętana i człowiek schodzi na złą drogę wiem coś o tym. Tak samo jak miałam b wierzących znajomych wystarczył ich kolega i przez niego przeszli na kocią wiarę potem wyszłi z tej wiary aż stali się atestami.Do tego może doprowadzić zła znajomość,.Tak im namieszał im w życiu że są teraz ateistami.Jak mówi przysłowie z kim się przystajesz takim się stajesz. Człowieku nie czuje do tej kobiety nienawiści tylko żal mi jej. Po prostu boję się o niego , bo niewiele brakuje. Nie nazywam tego kto słucha metalu opętanymi ale czy to jest dobra muzyka?


Pt sty 13, 2017 7:11 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: czy ksiądz może utrzymywać kontakt z takimi osobami
Agnessa. Dostałaś kilka odpowiedzi, bardziej miłych, mniej miłych. Ja do tego wątku przyznam się mam mieszane uczucia. Taki trochę plotkarski, o księdzu co to gadał sobie z kobitą (albo na odwrót). Dalsze tłuczenie tego tematu chyba nie za bardzo ma sens.

Innymi słowy
Zamykam

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pt sty 13, 2017 7:38 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Śr lis 19, 2014 9:38 pm
Posty: 941
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Odp. do zamkniętego wątku agnessy.. dla złagodzenia klimat;)
Na prośbę corrolli jeszcze ten jeden post, dla osłody ;-) (PW)


agnessa

Derayesa trochę poniosło :mrgreen: wybacz ;) ale Jaśminowa ma zupełną rację :)

Napiszę z doświadczenia. Jestem mężatką i przyjaznię się z księdzem, którego odwiedzamy w jego parafii, w innym mieście, ludzie nas tam nie znają. Na powitanie i pożegnanie dłuuuugi miś - przytulasy :3majsie: i całusy ;) oraz miś - Misiek tak do niego się zwracamy (również nasze dzieci, mama np. na wspólnym obiedzie) - mój pomysł :mrgreen: - częściowo od imienia :D

Jak wychodzimy na wygiby :x ;) mam na sobie kieckę, szpile i osoby postronne, które spotykamy przypadkiem na mieście mogą yyy nad interpretować :P i niepotrzebnie się martwić jak Ty :)

Jego przełożony, ksiądz proboszcz nas zna i gdyby nie to, że wcześnie chadza spać - wybrał by się z nami, bo też jest wesoły, towarzyski lubi klimat kafejek, degustacje :x ;) i nie ma w tym nic złego :) To są ludzie. Też potrzebują ciepła. Możliwości odreagowania różnych zgryzotek. :-D

Zaznaczam, że wieczór zaczynamy wspólną Mszą Sw. podczas któtrej przyjmujemy do serca Pana Jezusa i jest On z nami calutkiy czas :aniol:

Więcej wyrozumiałości ;) Modlitwa jak najbardziej :-D

Pozdrawiam :)

Metal? ... uwielbiam ostre brzmienie 8) :mrgreen: ;)


Pt sty 13, 2017 8:38 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL