Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:57 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 rozwodnik mnie obserwuje 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt wrz 16, 2016 9:31 pm
Posty: 33
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post rozwodnik mnie obserwuje
Piszę, bo już mam dość.Zacznę od tego, że wprowadziłam się do nowego mieszkania i bloku. Tu klatkę obok wyczaił mnie rozwodnik który próbował mnie poderwać najpierw zostawiając mi list w skrzynce potem było tak ,że mnie nachodził i pukał w nocy. Powiedziałam o tym rodzinie. moja rodzina przekazała mu informację,żeby zostawił mnie w spokoju i trzymał się ode mnie z daleka.Po tym dał mi spokój ale cały czas sledzi mnie w oknie jakby nic do niego nie docierało. Boję się,że zrobi mi krzywdę.Mieszka w klatce obok i pewnie już na stałe.Miał już ślub kościelny do tego jest alkoholikiem i ma też problemy z prawem. Nawet z nim nie rozmawiam , tratuje jak obcego. Boję się tego człowieka.Co mam zrobić by przestał mnie obserwować w oknie? cały czas żyje w strachu.Choć sąsiedzi co go znają mówią,że nie jest grozny ale ma czasami dziwne zachowanie jak takie , że może np w zapukać w nocy.Cały czas żyję w strachu.Czy obserwowanie w oknie może oznaczać coś złego? nie jestem ale czuję się prześladowana.


Cz lis 24, 2016 1:07 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 08, 2014 3:30 pm
Posty: 444
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: rozwodnik mnie obserwuje
agnessa napisał(a):
Piszę, bo już mam dość.Zacznę od tego, że wprowadziłam się do nowego mieszkania i bloku. Tu klatkę obok wyczaił mnie rozwodnik który próbował mnie poderwać najpierw zostawiając mi list w skrzynce potem było tak ,że mnie nachodził i pukał w nocy. Powiedziałam o tym rodzinie. moja rodzina przekazała mu informację,żeby zostawił mnie w spokoju i trzymał się ode mnie z daleka.Po tym dał mi spokój ale cały czas sledzi mnie w oknie jakby nic do niego nie docierało. Boję się,że zrobi mi krzywdę.Mieszka w klatce obok i pewnie już na stałe.Miał już ślub kościelny do tego jest alkoholikiem i ma też problemy z prawem. Nawet z nim nie rozmawiam , tratuje jak obcego. Boję się tego człowieka.Co mam zrobić by przestał mnie obserwować w oknie? cały czas żyje w strachu.Choć sąsiedzi co go znają mówią,że nie jest grozny ale ma czasami dziwne zachowanie jak takie , że może np w zapukać w nocy.Cały czas żyję w strachu.Czy obserwowanie w oknie może oznaczać coś złego? nie jestem ale czuję się prześladowana.

Trochę dziwny tytuł postu.
Bardziej cie martwi to, że jest po ślubie niż to, że jest alkoholikiem i miał problemy z prawem. :cfaniak:

_________________
Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.


Cz lis 24, 2016 2:06 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N lip 24, 2005 5:26 pm
Posty: 99
Post Re: rozwodnik mnie obserwuje
Nie masz innych zmartwień? Policja nie zareaguje, bo brak szkodliwości społecznej, sąsiedzi uspokajali, bo widocznie go znają. Natomiast ja widzę zestawienia, które są dziwne: Rozwodnik mnie obsewuje - podchodzi, zaczepia? Nie. Jaki związek ma jego prawdopodobny ślub kościelny do obserwacji oraz to, że jest rozwodnikiem. Dlaczego nie masz traktować obcego jak obcego? Bać się należy wówczas, gdy istnieją ku temu realne przyczyny. Jest przestępcą kryminalnym, który krzywdzi ludzi? Podglądacze, ekshibicjoniści nie są zwykle groźni. Jeśli obserwuje przez okno- zasłania się okno i tyle.
Tym razem ja zamykam wątek, by ktoś nie zalecił Ci jako skutecznego rozwiązania sprawy, odmówienia jakieś zbiorówki nowenn i mszy o uzdrowienie podglądacza. Nie ma też wynikania, że sprzeciwiam się praktykom religijnym.
To sprawa dla policji, jeśli nosi znamiona nękania.


Cz lis 24, 2016 2:38 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL