Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 12:04 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 co poczac.. 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
Jak ktoś lubuje się za bardzo w dobrach doczesnych, to Dobry Tato Niebieski pozbawi i majątku aby ktoś przejrzał na oczy.


no dokladnie tego sie boje i dlatego tak sie nakrecam. czy mam to sprzedac wszytsko, paniczdomini utrafil w sedno chyba


Śr wrz 23, 2015 6:38 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
Chcialabym jeszcze podac linka w ktorym autor pisze zupelnie o tym o co mi chodzi http://epatmos.pl/na-poludnie/item/bo-k ... ego-izaaka


Śr wrz 23, 2015 10:49 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
i jeszcze jedno pytanie jesli moge czy np z obenych tu kobiet jakbyscie sobie wyobrazily ze Bog chce abyscie oddaly ubogim swoj pierscionek zareczynowy i np obraczke bo to najwartosciowsza dla was rzecz to zrobilybyscie to bez namyslu bo ja nie rozumiem czy to ze tego nie robie to tylko dlatego ze ja taka materialistka jestem czy to normalne ze mi zal tych rzeczy ?I czy Bog moze okazac milosierdzie i zmienic zdanie jak sie bedzie do Niego modlic i zmieni styl zycia(nie kupowanie niczego)


Śr wrz 23, 2015 11:28 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 1:11 am
Posty: 1747
Lokalizacja: Warszawa, Przyjaciele Oblubieńca
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
kobieto, wyluzuj trochę... masz przypadłość którą trzeba leczyć, a która zdecydowanie zaburza Ci relację z Bogiem.

a ten link który podałaś prowadzi do strony (i artykułu) prowadzonej przez Badaczy Pisma Świętego - to taki odłam Świadków Jehowy. Więc proponowałbym nie studiować tego :) bo nawet jak parę fajnych rzeczy tam jest, to możesz nie odróżnić herezji od prawdy, i tylko pogorszyć swoją sytuację.

_________________
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!


Śr wrz 23, 2015 1:05 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Śr lis 19, 2014 9:38 pm
Posty: 941
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
monietta napisał(a):
i jeszcze jedno pytanie jesli moge czy np z obenych tu kobiet jakbyscie sobie wyobrazily ze Bog chce abyscie oddaly ubogim swoj pierscionek zareczynowy i np obraczke bo to najwartosciowsza dla was rzecz to zrobilybyscie to bez namyslu bo ja nie rozumiem czy to ze tego nie robie to tylko dlatego ze ja taka materialistka jestem czy to normalne ze mi zal tych rzeczy ?I czy Bog moze okazac milosierdzie i zmienic zdanie jak sie bedzie do Niego modlic i zmieni styl zycia(nie kupowanie niczego)

Jestem szczęśliwą mężatką od 13 lat... pierścionka zaręczynowego nigdy nie dostałam :roll: , obrączkę zgubiłam :D - teraz mam 'zastępczą' od teściowej :mrgreen: ... nie postrzegam tych (ani innych) przedmiotów jako 'najwartościowsze' i dobrze mi z tym... Tobie też radzę uniezależnić się od nich, bo widzisz jaki z tym kłopot... samej będzie Ci trudno - skorzystaj z pomocy, o której wspominali przedmówcy... W 'posiadaniu' nie ma nic złego - ważny jest Twój stosunek do tego co posiadasz. Im szybciej skorzystasz z pomocy - tym szybciej odczujesz ulgę i będziesz mogła nadal cieszyć się życiem :)


Śr wrz 23, 2015 1:59 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
odczuje ulge jak mi ktos powie co ma zrobic


Śr wrz 23, 2015 2:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
monietta napisał(a):
odczuje ulge jak mi ktos powie co ma zrobic


Poproś na modlitwie o okazje do pomocy ubogim, wkrótce na pewno taka pojawi się przed Tobą. :-D :-D.
Może jest w parafii grupa zajmująca się pomaganiem ubogim, może warto zapytać.
I jeszcze jedno : pewien polityk powiedział,że pomagać, nie zawsze znaczy dać głodnemu rybę; zje po jakimś czasie znowu będzie głodny. Trzeba dać mu wędkę, wtedy sam sobie złowi.
Słyszałaś o kimś takim jak św Bakhita? Jako niewolnica materialnie nie miała nic, mimo to dawała ludziom najwięcej ze wszystkich.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Śr wrz 23, 2015 2:18 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 6:55 pm
Posty: 372
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
monietta napisał(a):
odczuje ulge jak mi ktos powie co ma zrobic

Ta myśl o pozbyciu się wszystkiego NIE POCHODZI od Boga, nie traktuj jej poważnie.


Śr wrz 23, 2015 2:42 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
ale mi nie chodzi o pomaganie, bo wiem jak sie pomaga, czy ktos mi wkoncu moze wytlumaczyc to o co mi naprawde chodzi?bo kazy cos napisze ale w rzultacie dalej nic nie wiem. u mnie dziala to tak
obsesja zwiazana z nabyciem pierscionka=mysl ze to dziwne ze mi tak na nim zalezy=poczucie winy i mysl od BOGA ZEBY GO ODDAC UBOGIM bo stoi na przeszkodzie Bogu=strach i modlitwa o pozowlenie zatrzymania go=poczucie ze BOG SIE POGNIEWA JESLI TEGO NIE ZROBIE I JAK BEDE GO NOSILA Bogu na zlosc?=proba odnalezienia usprawiedliwienia ze dobrze robie zatrzymujac go.

ja naprawde kocham BOGA, MAM POPROSTU CIAGLE MYSLI ZE BOG CHCE ODDANIA NAJCENNIEJSZYCH DLA MNIE PRZEDMIOTOW takich jak pierscionek pozniej obraczka jedna torebka ktora uwielbiam, bizuteria ktora nawet wcale nie jest wartosciowa ale ja lubie bardzo itp. w sumie chodzi o osobiste rzeczy nie takie domowe.
ja nie chce zeby mi tak zalezalo na tych rzeczach poprostu tak mam, jest to uciazliwe, np sprawdzanie czy mnie nikt nie okradl czy nie pali sie dom itp To nie jest tak ze ja te rzeczy uwielbiam poprostu kiedys nie mialam duzo i teraz kiedy mam cos wartosciowego chce aby to mi starczylo na cale zycie w razie jesli kiedys znow bede biedna.wiem, ze to masakrycznie glupie ale dla mnie to jest mega problem. te mysli mnie torturuja, mam bole brzucha nie moge spac, poradzcie cos prosze


Śr wrz 23, 2015 2:44 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 6:55 pm
Posty: 372
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
Jak się leczysz? Farmakologia, psychoterapia? Od kiedy? Z jakim skutkiem?


Śr wrz 23, 2015 2:52 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
I to i to, biore prozak i terapia od 2 lat co tydzien, mialam wczesniej rozne rodzaje natrectw. wydawalo mi sie ze juz jest dobrze..


Śr wrz 23, 2015 3:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
Czy nie napisałem Ci dość jasno? NIE, NIE MUSISZ ODDAWAĆ PIERŚCIONKA, A ZACHĘTA DO TEGO JAKĄ ODCZUWASZ NIE POCHODZI OD BOGA.
Ale... wyjaśnienie w TEJ sprawie nie pomoże - bo jak znam tę przypadłość, znajdziesz sobie natychmiast inną sprawę. I dlatego wszyscy raczej starają Ci się zwrócić uwagę na PRAWDZIWY problem, którym bynajmniej nie jest sprawa oddania pierścionka.
Niech Cię Bóg błogosławi!

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr wrz 23, 2015 7:35 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
monietta napisał(a):

obsesja zwiazana z nabyciem pierscionka

MAM POPROSTU CIAGLE MYSLI ZE BOG CHCE ODDANIA NAJCENNIEJSZYCH DLA MNIE PRZEDMIOTOW takich jak pierscionek pozniej obraczka jedna torebka ktora uwielbiam, bizuteria,
ja nie chce zeby mi tak zalezalo na tych rzeczach poprostu tak mam, jest to uciazliwe, np sprawdzanie czy mnie nikt nie okradl czy nie pali sie dom itp



To objaw choroby, z którą walczysz. Jak napisali inni, problemem nie jest pierścionek, ani torebka, tylko choroba. Leczenie jest długie.
Bardzo ważna jest cierpliwość, ponieważ obsesje i kompulsje z reguły wolno reagują na zastosowane metody terapii. 2 lata leczenia to niezbyt długi czas.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Śr wrz 23, 2015 9:55 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
ale paniczdomi napisal cos innego!a jesli to nie nerwica akurat tylko glos Boga to co?


Cz wrz 24, 2015 12:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 1:11 am
Posty: 1747
Lokalizacja: Warszawa, Przyjaciele Oblubieńca
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: co poczac..
a kowalski ma łupież i co z tego... nie szukaj wymówek i pasujących Ci wypowiedzi, pomijając te które Ci nie pasują.

_________________
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!


Cz wrz 24, 2015 12:42 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL