Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 02, 2024 12:54 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 modlitwa do świętej Faustyny 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: modlitwa do świętej Faustyny
Tiberius napisał(a):
ale tez nie mozna naduzywać tego sformułowania, gdyż jak tak kazdy będzie myślał to moze sobie pozwolić na zycie - hulaj dusza czego zapragnie, a Bóg i tak wybaczy. Lepiej byc ostrożnym i jesli tez się Boga z wzajemnością kocha to nie popelniac tych grzechów umyślnych, pilnować się, a wiadomo, ze nieumyślnie, czy z silnej pokusy inne grzechy i tak się pojawią - i właśnie te grzechy Bóg przebaczy.

Podałam przykład syna marnotrawnego. On szczerze żałował i wrócił. Ojciec czekał na powrót. O powrocie do Boga może być mowa tylko w przypadku szczerego żalu za grzechy i Bóg na to czeka.
Tiberius napisał(a):
To mi się zgadza, jesli jestes w tym wieku. Chodzi mianowicie ze ja jestem w przedziale 20-30, a w sumie nie mogło być tak abyś też była w anaologicznym wieku gdyż co by taka kobieta w moim wieku robiła na forum katolickim, 99% kobiet ktore udalo mi sie poznac potrzebuje tylko wypić i się zabawić, a kościół odchodzi na tradycje w niedziele... Tragedia z tymi czasami, ale wierze równoczesnie, ze są tez jeszcze (z mojego pokolenia) dziewczyny na poziomie które się szanują i przede wszystkim respektują wartości Chrześcijańskie.

Mnie też Twój wiek się zgadza, ale nie z tego względu, że młodzi mężczyźni bardziej od kobiet szanują wartości chrześcijańskie, ale raczej ze względu na sposób Twojej argumentacji swoich sądów :).
A co do młodych kobiet, to trochę przesadzasz. Nie są gorsze od mężczyzn. Nie generalizuj. Może Ty na takie trafiasz. Praktycznie nieliczne z moich byłych uczennic zachowują się tak jak Ty to przdstawiasz, a wypuściłam już spod swoich skrzydeł niemało młodzieży.
Tu na forum też jest sporo młodych kobiet w Twoim wieku. Właściwie więcej niż w moim :).

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


So lut 28, 2015 1:33 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: modlitwa do świętej Faustyny
Chyba zrozumieliśmy cel założenia wątku. Jego kontynuacja z przyczyn ujawnienia prawdziwego wyznania autora wątku wydaje się bezprzedmiotowa.


Pn mar 02, 2015 3:44 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL