Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 07, 2024 8:51 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Cyrograf zniszczył mi życie !!! 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn wrz 29, 2014 5:16 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Cyrograf zniszczył mi życie !!!
Kilkanaście lat temu podpisałem cyrograf z szatanem… Własną krwią ! Chciałem iść na skróty. Sprzedałem duszę za kobiety i pieniądze. Po odrzuceniu Boga i zawarciu paktu zauważyłem, że zaczęły umierać osoby, które w życiu miały ze mną jakiś zatarg. Wśród nich był też pewien ksiądz. Może zgony tych osób były tylko przypadkami, ale trochę osób umarło tragiczną śmiercią.
Mijały lata…dorabiałem się, poznałem dziewczynę z którą założyliśmy rodzinę. Urodziło nam się dziecko. Wydawało się, że nic już człowiekowi do szczęścia w życiu nie jest potrzebne…
Nagle w jednej chwili straciłem wszystko. Żona odeszła, straciłem też pieniądze i dziecko. Zostałem z niczym…Pogrążyłem się w ogromnej rozpaczy. Nie mogłem nic zrobić. Jedno błache zdarzenie rodziło następne i następne. Nie mogłem nad tym zapanować.
Pewnej nocy miałem dziwny sen…Usłyszałem wyraźny, męski, łagodny głos, który powiedział do mnie „ Módl się do Niej, tylko Ona Ci pomoże” Zrozumiałem, że chodzi o Matkę Bożą…
Kupiłem różaniec i zacząłem się na nim modlić o pojednanie w rodzinie…
Mijały dni, tygodnie, a łaska nie przychodziła. Nie wytrzymałem !!! Zacząłem różańcem rzucać po ścianach, deptać go, bluźnić Matce Bożej od najgorszych !!! W końcu pojechałem do kościoła i tam wyrzuciłem różaniec…Już tej samej nocy miałem znowu ten dziwny sen, w którym znowu usłyszałem ten sam łagodny, piękny męski głos. Tym razem powiedział „ Odzyskasz swoją żonę i różaniec”
Znowu zacząłem się modlić. Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności trafiłem do egzorcysty. Zaniemówił gdy mu wszystko opowiedziałem. (To co opisuję na tym forum, to tylko mały skrawek tego co się działo w moim życiu). Przed przystąpieniem do modlitwy o uwolnienie musiałem zostać przebadany przez psychiatrę. Badania wykluczyły jakiekolwiek zaburzenie. Zostały przeprowadzone egzorcyzmy. Nigdy w życiu niczego się tak nie bałem…
Mijały miesiące, potem lata, a ja wciąż się modliłem. Przez różaniec i koronkę doświadczałem tyle łask, że zwykłemu zjadaczowi chleba w głowie by się to nie pomieściło. A jednak pojednania w małżeństwie nie wymodliłem. Od kilku lat chodzimy z żoną po Sądach i się szarpiemy za głowy.
Setki, może tysiące modlitw, a łaska nie przyszła…Nie mam już siły. Naprawdę już mi się nie chce.
Podjąłem ostatnią walkę w intencji uzdrowienia w rodzinie przez Nowenne pompejańską. Dzisiaj piąty dzień modlitwy, ale nie widzę chyba sensu jej odmawiania. Nie ma już o co…Chyba żona już kogoś ma, więc po co modlić się ? Nie chcę już być z kimś takim. Nie otrzymałem łaski od Boga. Kiedyś go zdradziłem, a teraz mnie zdradziła ukochana osoba. Wygląda to tak jakbym poznał Boga sprawiedliwego, a nie miłosiernego. Czuję się strasznie zawiedziony. Szkoda ! Ale nie odsunę się od niego…już nigdy więcej.


Pn wrz 29, 2014 9:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
Z góry przepraszam, że mój post nie pomoże rozwiązać Twojego problemu, ale mógłbyś napisać coś więcej o tym cyrografie? Myślałem, że takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach. Jak się to technicznie odbyło? Napisałeś krwią jakąś umowę i podpisałeś? Czy może ktoś Ci ją podsunął? Jak to wyglądało?

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Pn wrz 29, 2014 10:03 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): So sie 23, 2014 10:28 pm
Posty: 834
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
Może nie będzie to to co chciałbyś usłyszeć, ale właśnie tak sobie wyobrażam poukładany Świat i Boga. Najpierw sprawiedliwość, później pokora (żal), a na koniec miłosierdzie.


Pn wrz 29, 2014 11:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
rick napisał(a):
Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności trafiłem do egzorcysty. Zaniemówił gdy mu wszystko opowiedziałem.

A to jakiś praktykant był? Znaczy się ten egzorcysta.
rick napisał(a):
Sprzedałem duszę za kobiety i pieniądze

Tanio się sprzedałeś :P .
rick napisał(a):
Od kilku lat chodzimy z żoną po Sądach i się szarpiemy za głowy.

To po co się szarpiecie? Dziecko kiedyś dorośnie i będzie miało was w głębokim poważaniu, a wy się może ockniecie z pytaniem: po co to komu było.


Pn wrz 29, 2014 11:28 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): So sie 23, 2014 10:28 pm
Posty: 834
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
Ale zaraz. Czy podpisując cyrograf nie dostaje się automatycznie gwarancji, że diabeł spełni nasze prośby, a zabierze nam duszę dopiero po śmierci?


Pn wrz 29, 2014 11:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
A kto Ci takich bajek nawstawiał? Czytałeś Pana Twardowskiego?


Pn wrz 29, 2014 11:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
joannabw napisał(a):
A kto Ci takich bajek nawstawiał? Czytałeś Pana Twardowskiego?


Najwyrazniej :wink:


rick- ja rozumiem to ze czujesz sie zawiedziony ale widzisz, łaskę to już otrzymujesz bo wróciłes do Boga. Co do żony to wiesz, do tanga trzeba dwojga. Czasem bywa ze nie da się już nic zrobic...

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Wt wrz 30, 2014 7:22 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn wrz 29, 2014 5:16 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
joannabw napisał(a):
A kto Ci takich bajek nawstawiał? Czytałeś Pana Twardowskiego?



Ale ja tu nie jestem po to, aby Ciebie lub kogokolwiek przekonywać.
Egzorcysta zaniemówił, bo jak pisałem powyżej na forum nie ujawniłem wiele faktów z życia, o których nie mogę tutaj mówić.

Egzorcyzmy nade mną przeprowadzano w Licheniu, a tam takich osób jak ja jest bardzo dużo.

Zresztą poczytajcie co pisze o tym fronda:

http://www.fronda.pl/blogi/modlitewnik/ ... 11439.html


Wt wrz 30, 2014 8:07 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt sie 29, 2014 11:48 am
Posty: 23
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
Może zamiast się szarpać po prostu przeprosić (w pokorze nie licząc na nic) i samemu wybaczyć.

Brak przebaczenia jest olbrzymią przeszkodą dla Bożej Łaski.

I życzę cierpliwości. Na niektóre rzeczy potrzeba dużo czasu.


Wt wrz 30, 2014 8:39 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr sie 24, 2011 4:31 pm
Posty: 194
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
Wiedz, że szatan walczy o Twoją duszę, wszelkimi sposobami - Daje Ci negatywne myśli, zniechęca Cię i sprawia, że wszystko wydaje Ci się już bez żadnego sensu.

Jeśli miałeś taki sen, to jest to również pewnego rodzaju znak - Bóg jest miłością i nigdy w to nie trać ufności. Ufaj Panu Bogu, czytaj Pismo Święte - Bo jego słowo ma moc stwórczą, to co powie, stanie się.

Jeśli brakuje Ci ufności, czytaj Pismo Święte, a Bóg przemieni Twoje serce.

Nie wszystko dzieje się od razu, ja wiem, jak możesz się czuć, nie mając siły, nie mając ufności, ale nie poddawaj się, bo wtedy szatan będzie znowu górą, a Bóg jest silniejszy od złego. Módl się na różańcu, bo Matka Boża chroni nas przed złem i wyprasza nam łaski jak nikt inny.

Pomodlę się za Ciebie - Głowa do góry, nie licz na własne siły, bo jesteśmy tylko ludźmi, zaufaj Panu Bogu, że On daje Ci wystarczająco sił, nawet jeśli tego nie czujesz.

_________________
www.rcs.org.pl < - Ruch Czystych Serc


Wt wrz 30, 2014 10:19 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
rick napisał(a):
joannabw napisał(a):
A kto Ci takich bajek nawstawiał? Czytałeś Pana Twardowskiego?



Ale ja tu nie jestem po to, aby Ciebie lub kogokolwiek przekonywać.
Egzorcysta zaniemówił, bo jak pisałem powyżej na forum nie ujawniłem wiele faktów z życia, o których nie mogę tutaj mówić.



Tamto nie bylo do Ciebie tylko do Pit CK! :-D

Pit CK napisał(a):
Ale zaraz. Czy podpisując cyrograf nie dostaje się automatycznie gwarancji, że diabeł spełni nasze prośby, a zabierze nam duszę dopiero po śmierci?

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Wt wrz 30, 2014 10:21 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
Potwierdzam :lol:


Wt wrz 30, 2014 10:24 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr wrz 24, 2014 11:20 pm
Posty: 4
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
Nic straconego :) Bartolo Longo - kapłan szatana i okultysta został katolickim świętym.

Poczytaj sobie troszkę:

http://rozaniec.info/kto-szerzy-rozanie ... olo-longo/


Wt wrz 30, 2014 3:09 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): So sie 23, 2014 10:28 pm
Posty: 834
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
joannabw napisał(a):
A kto Ci takich bajek nawstawiał? Czytałeś Pana Twardowskiego?

No pewnie, że czytałem i stąd cała moja wiedza o tym. A Ty miałaś prawdziwy cyrograf w ręce, że takim ekspertem jesteś?


Wt wrz 30, 2014 6:01 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16891
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Cyrograf zniszczył mi życie !!!
Jest ekspertem.


Wt wrz 30, 2014 6:27 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL