Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 30, 2024 3:24 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Dowody na istnienie Boga 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 02, 2009 10:32 pm
Posty: 3864
Płeć: mężczyzna
Post Re: Dowody na istnienie Boga
gabriel napisał(a):
witoldm napisał(a):
Jeśli Acro chcesz wierzyć w istnienie smoka, twoja wola, lecz wytłumacz mi, czego w niego chcesz wierzyć.
Ja wyjaśniłem że wierzę w Boga, bo ma on mi wiele do zaoferowania i to na całą wieczność.
A nie chciał bym ciągle siedzieć na bezrobociu i to przez całą wieczność.


Acro nie wierzy w to czego sie nie na opisac matematyczno-hemicznym wzorem

Acro pisał, że - i owszem - w wiele rzeczy wierzy, np. w to, że dożyje emerytury (i dlatego odkłada), ale gabriel sprawnie filtruje informacje żeby mu czasem jakiś fakt nie skomplikował życia. Ale rzeczywiście, w żadne wzory HEMICZNE Acro nie wierzy.

Cytuj:
Ale kiedy go zapytalem dlaczego wierzy dziewczynie ze go kocha choc na to nie ma naukowych dowodow juz nie umial odpowiedziec

Bynajmniej, Acro odpowiedział. Możliwe, że Gabriel nie zrozumiał, albo wyparł tę wiedzę.

_________________
Bo jeśli Boga nie ma, to chwała Bogu! Ale jeśli, nie daj Boże, Bóg jest, to niech nas ręka boska broni!


Cz sie 21, 2014 9:55 pm
Zobacz profil
Post Re: Dowody na istnienie Boga
Akurat ta wiara mnie zadowala, nie mam po co szukać innej.
Ja jej całej nie pojąłem, pomimo dość długiego życia, miałbym szukać i szukać, a kiedy żyć według niej?
Z wiekiem człowiek nie znosi próżnych poszukiwań.
Możliwe że i tobie to przejdzie.


Cz sie 21, 2014 9:57 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Post Re: Dowody na istnienie Boga
acro
Cytuj:
Doliczono się jakoś 10 tys systemów wierzeń

Ja znam takiego ktory wierzy ze acro jest idiota , wiec to juz nie 10000 a 10001

Ale....kiedy pisze ze systemy wierzen maja / powinny miec na celu optymalny i charmonijny rozwoj spolecznenstwa .a chrzescijanstwo jest tym walsnie najlepszym .to acro udaje ze tego nie widzi i dalej zawziecie pisze o 10 000 systemow wierzen udajac ze nie widzi roznicy w tym aspekcie o ktorym pisze
Dla niego nie ma roznicy miedzy chrzescijanstwem a wiara w boginie Eris

Powoli przestaje sie dziwic temu czlowiekowi ktory uznaje acro za idiote

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Cz sie 21, 2014 10:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 03, 2011 5:20 am
Posty: 1909
Lokalizacja: EU
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Dowody na istnienie Boga
Mam kumpla co gra na charmonji.

_________________
The illiterate of the 21c. will not be those who cant read and write, but those who cant learn, unlearn, and relearn


Cz sie 21, 2014 10:05 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Post Re: Dowody na istnienie Boga
acro
Cytuj:
Bynajmniej, Acro odpowiedział. Możliwe, że Gabriel nie zrozumiał, albo wyparł tę wiedzę.

Nie ,nie odpowiedziales dlaczego wierzysz dziewczynie ze Cie kocha a nie wierzysz w Boga .Oczywiscie zawsze mozesz mnie wyprowadzic z bledu piszac lub wklejajac to po raz drugi

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Cz sie 21, 2014 10:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 02, 2009 10:32 pm
Posty: 3864
Płeć: mężczyzna
Post Re: Dowody na istnienie Boga
witoldm napisał(a):
Akurat ta wiara mnie zadowala, nie mam po co szukać innej.
Ja jej całej nie pojąłem, pomimo dość długiego życia, miałbym szukać i szukać, a kiedy żyć według niej?
Z wiekiem człowiek nie znosi próżnych poszukiwań.
Możliwe że i tobie to przejdzie.

Przeszło mi już dawno.

gabriel napisał(a):
acro
Cytuj:
Bynajmniej, Acro odpowiedział. Możliwe, że Gabriel nie zrozumiał, albo wyparł tę wiedzę.

Nie ,nie odpowiedziales dlaczego wierzysz dziewczynie ze Cie kocha a nie wierzysz w Boga .Oczywiscie zawsze mozesz mnie wyprowadzic z bledu piszac lub wklejajac to po raz drugi

Bo w przypadku dziewczyny mam poważne przesłanki, aby wierzyć. W przypadku Boga - zero.

_________________
Bo jeśli Boga nie ma, to chwała Bogu! Ale jeśli, nie daj Boże, Bóg jest, to niech nas ręka boska broni!


Cz sie 21, 2014 10:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Post Re: Dowody na istnienie Boga
Acro
Cytuj:
Bo w przypadku dziewczyny mam poważne przesłanki, aby wierzyć

No nie moge sie doczekac odpowiedzi jakie to sa te "powazne przeslanki"

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Cz sie 21, 2014 10:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 02, 2009 10:32 pm
Posty: 3864
Płeć: mężczyzna
Post Re: Dowody na istnienie Boga
gabriel napisał(a):
acro
Cytuj:
Doliczono się jakoś 10 tys systemów wierzeń

Ja znam takiego ktory wierzy ze acro jest idiota , wiec to juz nie 10000 a 10001

Wow, mistrz ciętej riposty! W piaskownicy nikt ci nie podskoczy, prawda?
Pomijam fakt, że wspomniana wiara nie byłby systemem religijnym, ale nie chcę psuć jakże błyskotliwej puenty...

Cytuj:
Ale....kiedy pisze ze systemy wierzen maja / powinny miec na celu optymalny i charmonijny rozwoj spolecznenstwa .

Akurat jestem pewny, że ten rozwój nie jest HARMONIJNY.

Cytuj:
Ale....kiedy pisze ze systemy wierzen maja / powinny miec na celu optymalny i charmonijny rozwoj spolecznenstwa .a chrzescijanstwo jest tym walsnie najlepszym .

Jak to zmierzyłeś, Mędrcze i Mistrzu Polszczyzny?

_________________
Bo jeśli Boga nie ma, to chwała Bogu! Ale jeśli, nie daj Boże, Bóg jest, to niech nas ręka boska broni!


Cz sie 21, 2014 10:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 02, 2009 10:32 pm
Posty: 3864
Płeć: mężczyzna
Post Re: Dowody na istnienie Boga
gabriel napisał(a):
Acro
Cytuj:
Bo w przypadku dziewczyny mam poważne przesłanki, aby wierzyć

No nie moge sie doczekac odpowiedzi jakie to sa te "powazne przeslanki"


Sama mi to wielokrotnie mówiła, a nie ma specjalnego interesu, aby kłamać.
Wiele jej zachowań też na to wskazuje.
Kilka kolejnych przesłanek nie nadaje się do ogłaszania publicznie, zwłaszcza na tym forum... :oops:

_________________
Bo jeśli Boga nie ma, to chwała Bogu! Ale jeśli, nie daj Boże, Bóg jest, to niech nas ręka boska broni!


Cz sie 21, 2014 10:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Post Re: Dowody na istnienie Boga
acro
Cytuj:
Pomijam fakt, że wspomniana wiara nie byłby systemem religijnym, ale nie chcę psuć jakże błyskotliwej puenty...

Moze ten czlowiek z tego ze wierzy iz acro jest idiota zrobil sobie jakis system religijny .Ta sytuacja jest bardzo rozwojowa w miare dlugosci stazu acro na forum
Cytuj:
Akurat jestem pewny, że ten rozwój nie jest HARMONIJNY

Pisalem ze najbardziej optymalny ,nikt nei twierdzi ze idealny
Oczywiscie rozumiem ze to ateizm jest tym lepszym systemem wg Ciebie co ?
Cytuj:
Jak to zmierzyłeś

Poniewaz w tym systemie ludziom sie zyje najlepiej

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Cz sie 21, 2014 10:20 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Post Re: Dowody na istnienie Boga
Acro napisał(a):
gabriel napisał(a):
Acro
Cytuj:
Bo w przypadku dziewczyny mam poważne przesłanki, aby wierzyć

No nie moge sie doczekac odpowiedzi jakie to sa te "powazne przeslanki"


Sama mi to wielokrotnie mówiła, a nie ma specjalnego interesu, aby kłamać.
Wiele jej zachowań też na to wskazuje.
Kilka kolejnych przesłanek nie nadaje się do ogłaszania publicznie, zwłaszcza na tym forum... :oops:

Ahaaaa...sama Ci to mowila ? A skad wiesz ze Cie nie oszukuje ?
Malo to dziewczyn tak mowi ?
Te kilka przeslanek nie nadajace sie do pisania publicznie tez moze byc udawane :D

No wiec jak wyglada ta Twoja wiara ? Mizernie , bardzo mizernie

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Cz sie 21, 2014 10:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 02, 2009 10:32 pm
Posty: 3864
Płeć: mężczyzna
Post Re: Dowody na istnienie Boga
Cytuj:
Moze ten czlowiek z tego ze wierzy iz acro jest idiota zrobil sobie jakis system religijny

Ciągle będzie to trudne. Z całą pewnością, o wiele dalsze od spełnienia kryteriów religii niż stalinizm czy nawet hitleryzm a coś pamiętam, że gabriel zarzekał się, że te systemy religiami nie były...

Cytuj:
Ta sytuacja jest bardzo rozwojowa w miare dlugosci stazu acro na forum

Rety, jakie metafory, Mickiewicz się przy tobie rumieni ze wstydu :D Nawet napisana prawie po polsku!

Cytuj:
Pisalem ze najbardziej optymalny ,nikt nei twierdzi ze idealny
Oczywiscie rozumiem ze to ateizm jest tym lepszym systemem wg Ciebie co ?

Oczywiście gabriel nie chwycił, czemu to słowo napisałem kapitalikami. Podobnie jak inne chwilkę wyżej. Może ktoś mu wytłumaczy? Mnie trochę niezręcznie.

Cytuj:
Poniewaz w tym systemie ludziom sie zyje najlepiej

Jak to zmierzyłeś.
Jeśli mierzysz wspołczesnośc, to niezłym miernikiem może być poziom zadowolenia z życia. Ale wtedy wychodzi, że im kraj bardziej zlaicyzowany, tym szcześliwszy! Więc czekam na wyjaśnienia, ja uzyskałeś taki wynik. Grzebaniem w nosie? :D

Cytuj:
Ahaaaa...sama Ci to mowila ? A skad wiesz ze Cie nie oszukuje ?
Dlatego piszę o -uwaga! trudne słowo! - przesłankach, a nie - uwaga! znów niełatwe! - dowodach. Nie ma za bardzo powodów do kłamania, więc (razem z innymi przesłankami) to - jeszcze trudniejsze słowa! - uwiarygadnia tę hipotezę.

Cytuj:
Te kilka przeslanek nie nadajace sie do pisania publicznie tez moze byc udawane

Akurat te, o których myślę, udawane być nie mogą. Mogą jednak też wskazywać na coś innego, dlatego znowu to tylko przesłanka, nie dowód.

Cytuj:
No wiec jak wyglada ta Twoja wiara ? Mizernie , bardzo mizernie
Rety, znów mylisz. Kurcze, ale rozmowy z tobą sa męczące, ty nawet naszego języka nie rozumiesz...

Jeżeli już, to nie wiara jest słaba, ale przesłanki. Ty w ogóle jeszcze ogarniasz, o czym rozmawiamy?

A te przesłanki sa ciągle nieskończenie lepsze, niż twoje do wierzenia w gadające krzaki, matki-dziewice *) i cieślów - zombi.

Dodajmy, że im bardziej nieprawdopodobne teza, tym mocniejszych dowodów wymaga. Miliardy kobiet kocha mężczyzn, nie jest to nic niezwykłego. Ilu ludzi gada z wężami, krzakami albo burzy trąbkami budynki?

*) znajomy ginekolog opowiadał mi, że ta wiara jest zaskakująco powszechna. Nie ma miesiąca, żeby nie trafiła mu się jakaś dziewczyna, u której diagnozuje ciążę, na co jej matka komentuje:
- Ale ona jeszcze nie uprawiała seksu!
Więc może i coś jest na rzeczy...

_________________
Bo jeśli Boga nie ma, to chwała Bogu! Ale jeśli, nie daj Boże, Bóg jest, to niech nas ręka boska broni!


Cz sie 21, 2014 10:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Post Re: Dowody na istnienie Boga
Acro
Cytuj:
Jak to zmierzyłeś.
Jeśli mierzysz wspołczesnośc, to niezłym miernikiem może być poziom zadowolenia z życia. Ale wtedy wychodzi, że im kraj bardziej zlaicyzowany, tym szcześliwszy! Więc czekam na wyjaśnienia, ja uzyskałeś taki wynik

Zgadza sie wlasnie o ten miernik mi chodzilo , tylko co oznacza zlaicyzowanie ? Ze nie chodza do kosciola ? Ze nie wierza w Boga ?
To sa tylko puste deklaracje , poniewaz wzorcem moralnym dla nich jest moralnosc chrzescijanska

Laicyzacje spolecznestwa mozna porownac do produkcji doskonalej jakosci zegarkow szwajcarskich i jesli Rolex bedzie oznaczal chrzescijanstwo to spolecznestwa te laickie o ktorych piszesz ukradly patent chrzescijanstwu na moralnosc i etyke i pod zmienieniona nazwa produkuja prawie to samo

Pisze prawie to samo bo sa pewne niedorobki albo niewielkie roznice miedzy morlanoscia chrzescijanska i ich podrobka sprawiaja ze za kilkadziesiat lat najpozniej te podrobki splajtuja ,a oznaki plajty widac na kazdym kroku
Cytuj:
Dlatego piszę o -uwaga! trudne słowo! - przesłankach, a nie - uwaga! znów niełatwe! - dowodach

No swietnie ze piszesz o przeslankach tylko ze jedna przeslanki akceptujesz jako warygodne a inne takze przeslanki o istnieniu Boga nie akceptujesz i to jest fascynujace
Ty zrabales te przeslanki o istnieniu Boga bardzo szybko , ale nie mniej szybko ja moge to samo zrobic z przeslankami na ktorych Ty opierasz swoja wiare ze twoja dziewczyna Cie kocha
Piszesz ze nie ma powodu do klamania ? A co znasz jej mysli ?
Cytuj:
Mogą jednak też wskazywać na coś innego, dlatego znowu to tylko przesłanka, nie dowód.

Wiec znowu wierzysz jednym przeslankom a nie wierzysz innym np o istnieniu Boga
Cytuj:
A te przesłanki sa ciągle nieskończenie lepsze, niż twoje do wierzenia w gadające krzaki, matki-dziewice *) i cieślów - zombi


Alez oczywiscie ze nieskonczenie lepsze bo nigdy acro nie spotkal klamiaca dziewczyne
Ciekawe jakich przenosni uzywaly klamiace dziewczyny 3000 lat temu ? Pewnie gdyby acro to przeczytal to by dla niego Biblia byla 100 razy bardziej wiarygodna , no tylko ze Biblia zostala napisana ponad 2000 lat temu i nie ma tam takich pojec jak kwarki , ciemna energia ,antymeteria i inne bo gdyby byly to co prawda acro bylby wted y wierzacym ale Ci pasterze 3000 late temu twierdziliby to samo co acro dzis


Ps.Jak sie nie ma argumentow to sie czepia kogos pisowni , to klasyka na forum i nawet mnie to juz nie rusza

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Cz sie 21, 2014 11:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 02, 2009 10:32 pm
Posty: 3864
Płeć: mężczyzna
Post Re: Dowody na istnienie Boga
Cytuj:
Zgadza sie wlasnie o ten miernik mi chodzilo , tylko co oznacza zlaicyzowanie ? Ze nie chodza do kosciola ? Ze nie wierza w Boga ?
To sa tylko puste deklaracje , poniewaz wzorcem moralnym dla nich jest moralnosc chrzescijanska

Konkretnie mierzona jakoś odsetkiem osób, określających Boga jako zupełnie bez znaczenia w życiu.
Wątpię, by ich moralność można była nazwać bardziej chrześcijańską niż antyczną. Szczególnie w krajach takich jak Japonia czy Korea Południowa.

Ale - proszę bardzo - zaproponuj i podaj lepsze wskaźniki.

Cytuj:
Laicyzacje spolecznestwa mozna porownac do produkcji doskonalej jakosci zegarkow szwajcarskich i jesli Rolex bedzie oznaczal chrzescijanstwo to spolecznestwa te laickie o ktorych piszesz ukradly patent chrzescijanstwu na moralnosc i etyke i pod zmienieniona nazwa produkuja prawie to samo

Pomijam, czy to faktycznie kopiowanie chrześcijaństwa (naciągane jak choroba, co najmniej 30% dekalogu nie jest akceptowalne, pozostałe rozumiane często zupełnie inaczej), to i tak rzecz bez znaczenia - oznacza, że czynią to LEPIEJ i fakt pozostaje faktem, że tworzą SZCZĘŚLIWSZE społeczeństwo.

Cytuj:
No swietnie ze piszesz o przeslankach tylko ze jedna przeslanki akceptujesz jako warygodne a inne takze przeslanki o istnieniu Boga nie akceptujesz i to jest fascynujace

W przypadku bogów nie znam żadnych. A - przypominam - teza bardziej nieprawdopodobna wymaga mocniejszych.

Cytuj:
Piszesz ze nie ma powodu do klamania ? A co znasz jej mysli ?
Nie. Nie znam też stutysięcznej cyfry po przecinku liczby pi. Na szczęście nie piszę ani o jednym, ani o drugim, tylko (werble!) o powodach. Odróżniasz?

Cytuj:
Wiec znowu wierzysz jednym przeslankom a nie wierzysz innym np o istnieniu Boga

Nie chłopcze. Dlatego to jest przesłanka, a nie dowód.

Cytuj:
Alez oczywiscie ze nieskonczenie lepsze bo nigdy acro nie spotkal klamiaca dziewczyne

Kłamiącej dziewczyny.
Bawiąc się w Twoje porównania: gabriel pewno spotkał takich setki, podobnie jak setki kłamiących kronikarzy czy dziennikarzy, ale - akurat! - w to, że Maryja kłamała, albo relacjonujący to ludzie minęli się z prawdą (właściwie to z czterech to tylko jeden zauważył ten, jakże błahy i nieistotny, fakt. Nie ciekawe dlaczego, mój Szerloku?)

Cytuj:
Pewnie gdyby acro to przeczytal to by dla niego Biblia byla 100 razy bardziej wiarygodna

Acro czytał. Od czego bardziej wiarygodna? Pisz staranniej.

Cytuj:
Ps.Jak sie nie ma argumentow to sie czepia kogos pisowni , to klasyka na forum i nawet mnie to juz nie rusza

Chłopie. Walisz obrzydliwe ortografy, raz za razem. Interpunkcja i składnia u Ciebie nie istnieją, co w połączeniu z niezbyt lotną myślą tworzy gargantuiczne przeszkody w domyśleniu się, o co Ci biega. Szanuj rozmówcę i nasz język.

_________________
Bo jeśli Boga nie ma, to chwała Bogu! Ale jeśli, nie daj Boże, Bóg jest, to niech nas ręka boska broni!


Cz sie 21, 2014 11:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Post Re: Dowody na istnienie Boga
acro
Cytuj:
Konkretnie mierzona jakoś odsetkiem osób, określających Boga jako zupełnie bez znaczenia w życiu.
Wątpię, by ich moralność można była nazwać bardziej chrześcijańską niż antyczną. Szczególnie w krajach takich jak Japonia czy Korea Południowa.

Ale - proszę bardzo - zaproponuj i podaj lepsze wskaźniki


Przeciez wiekszosc z tych ludzi nie wie ze nie kradnij czy nie zabijaj pochodzi z dekalogu
Wiedza teologiczna zwyczajnch ludzi jest prawie zerowa, wiec jak moga pisac o znaczeniu Boga w ich zyciu jesli nie maja pojecia na jakich podstawach opiera sie ich morlanosc

Dobrze ze wspomniales Koree Pld ,wlasnie tam niedlugo wybiera sie papiez a przy okazji jego wizyty podano ze w ciagu 40 lat ilosc katolikow tam wzrosla z 1 % do 10 % a wszystkich chrzescijan bodajze jest prawie polowe spoleczenstwa
Cytuj:
Pomijam, czy to faktycznie kopiowanie chrześcijaństwa (naciągane jak choroba, co najmniej 30% dekalogu nie jest akceptowalne, pozostałe rozumiane często zupełnie inaczej), to i tak rzecz bez znaczenia - oznacza, że czynią to LEPIEJ i fakt pozostaje faktem, że tworzą SZCZĘŚLIWSZE społeczeństwo.

Pomijajac pierwsze 3 przykazania odnosnie Boga mamy
4 czcij matke i ojca - jakies ale..w zwiazkuz tym ma wiekszosc spolecznestwa ?
5 Nie zabijaj - tez prawie zgoda ( no moze oprcz aborcji )
6 Nie cudzoloz - Za cudzolostwo czyli zdrade malzonka jest zwykle spoleczne potepienie i czesto sa rozwody
7 Nie kradnij - tutaj tez jest jasnosc
8 Nie mow falszywego swiadectwa - tez zgoda
9 Nie pozadaj zony - jakies watpliwosci ?
10 ani zadnej rzeczy ktora jego jest - tez mamy jasnosc

Wiec jakie 30 % dekalogu jesli chodzi o moralnosc nie jest akceptowane co ?

Sa pewne roznice co prawda ,nie 30 % ale znacznie mniej ale o tym pozniej i konsekwencjach tego
Cytuj:
o powodach. Odróżniasz?

Jesli nie znasz jej mysli to nie znasz i powodow dlaczego mialaby akuratnie klamac !
Skup sie czlowieku ! Nie sadzilem ze bedziesz mial problem ze zrozumieniem tego .Np moze chciec sie wyzyc na mezczyznach za to ze wczesnej jakis facet ja rzucil
Cytuj:
Nie chłopcze. Dlatego to jest przesłanka, a nie dowód

Ale tym przeslankom ze dziewczyna Cie kocha wierzysz a przeslankom ze Bog istnieje nie
Cytuj:
Bawiąc się w Twoje porównania: gabriel pewno spotkał takich setki, podobnie jak setki kłamiących kronikarzy czy dziennikarzy, ale - akurat! - w to, że Maryja kłamała, albo relacjonujący to ludzie minęli się z prawdą (właściwie to z czterech to tylko jeden zauważył ten, jakże błahy i nieistotny, fakt. Nie ciekawe dlaczego, mój Szerloku?)

Alez ja Ci nie kaze wierzyc Rydzykowi , dyskutujemy o przeslankach na istnienie Boga , skup sie acro
Cytuj:
Acro czytał. Od czego bardziej wiarygodna? Pisz staranniej.

Od jezyka / slownictwa jakim poslugiwaly sie dziewczyny 3000 lat temu klamiac swoich facetow ze je kochaja
Cytuj:
Chłopie. Walisz obrzydliwe ortografy, raz za razem

Ahaaa...to ortografy przeszkadzaja acro zrozumiec co pisze do niego i tak np zwiazki zwiazki hemiczne sprawiaja acro niewyobrazalna wprost trudnosc ze zrozumieniem tego co mialem na mysli natomiast piszac zwiazki chemiczne acro natychmiast rozumie co mialem na mysli

Przepraszam ze zapytam , czy znasz jezyk polski od dziecinstwa czy moje teksty tlumaczysz na jakis inny jezyk np w google translator i wyskakuja Ci w zwiazku z tym bledy w tlumaczeniu np w google translator wpisujac "zwiazki hemiczne" i stad sie biora Twoje problemy i zdenerwowanie

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


Pt sie 22, 2014 12:02 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL