Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:28 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 Śmierć bliskiej osoby 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So gru 21, 2013 10:21 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Śmierć bliskiej osoby
Ciągle w mojej głowie mam chwile te ostanie kiedy odchodziła mi bliska osoba.
Była osobą bardzo wierzącą całe życie się modliła odprawiała pierwsze piątki miesiąca , mimo chorób uczestniczyła we mszy św , dziennie odmawiała 6 różańców i wiele modlitw. Kiedy przyszły te ostatnie cierpienia , nagła operacja ogromne bóle ciągle była uśmiechnięta ,tuż po bardzo poważnej operacji trzymała w ręku różaniec i się modliła . W ostatnim miesiącu życia kiedy była już w szpitalu mówiła nam wszystkim (najbliższej rodzinie że słyszy jakiś głoś który mówi '' nic sie nie bój wszystko będzie dobrze'' a w dzień swojej śmierci miała sen że widziała '' wielkie piękne słońce''.
Odeszła 1 listopada w dzień Wszystkich Świętych w pierwszy piątek miesiąca z modlitwą na ustach.
Moje pytanie czy ten dzień śmierci oznaczał że bliska mi osoba jest już w niebie ?


So gru 21, 2013 10:41 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So gru 22, 2012 5:35 pm
Posty: 381
Lokalizacja: Zagłębie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Śmierć bliskiej osoby
Jeśli w chwili śmierci osoba Ci bliska była w stanie łaski uświęcającej,to można tak myśleć.Dla chrześcijanina,katolika odejście w takim stanie z tego doczesnego życia, to coś, o czym można "marzyć", o czym warto zawsze pamiętać i do tego dążyć.Pokój z Tobą:)

_________________
Wczoraj minęło,jest dzisiaj, a jutro nie wiadomo czy będzie,dlatego warto uwierzyć już teraz


N gru 22, 2013 12:21 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6811
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Śmierć bliskiej osoby
dixiland napisał(a):
Ciągle w mojej głowie mam chwile te ostanie kiedy odchodziła mi bliska osoba.
Była osobą bardzo wierzącą całe życie się modliła odprawiała pierwsze piątki miesiąca , mimo chorób uczestniczyła we mszy św , dziennie odmawiała 6 różańców i wiele modlitw. Kiedy przyszły te ostatnie cierpienia , nagła operacja ogromne bóle ciągle była uśmiechnięta ,tuż po bardzo poważnej operacji trzymała w ręku różaniec i się modliła . W ostatnim miesiącu życia kiedy była już w szpitalu mówiła nam wszystkim (najbliższej rodzinie że słyszy jakiś głoś który mówi '' nic sie nie bój wszystko będzie dobrze'' a w dzień swojej śmierci miała sen że widziała '' wielkie piękne słońce''.
Odeszła 1 listopada w dzień Wszystkich Świętych w pierwszy piątek miesiąca z modlitwą na ustach.
Moje pytanie czy ten dzień śmierci oznaczał że bliska mi osoba jest już w niebie ?


Po pierwsze przyjmij moje szczere wyrazy współczucia.
Myślę że można mieć taką nadzieję. Bo właściwie czemu by nie? Bóg jest miłosierny i kocha wszystkich - Twoja bliska z pewnością bardzo się starała by być blisko Boga, więc Dobry Pan Bóg z pewnością ją przyjął do siebie.
Trzeba w to wierzyć, niemniej także i prosić w modlitwie Boga o tą łaskę dla niej.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


N gru 22, 2013 12:24 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So gru 21, 2013 10:21 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Śmierć bliskiej osoby
Dziękuje za odpowiedź :)
Moderatora proszę o usunięcie tematu
Pozdrawiam .


N gru 22, 2013 8:26 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL