Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 4:32 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Dlaczego Niepokalana? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 2012
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Dlaczego Niepokalana?
We mnie są dwie osoby jednak która chciałabym podążac drogą cnoty oraz wstrzemięzliwosc oraz druga która jest rozpustna i chiałaby korzystać z "przywilejów"...życia jak nabardziej .Od dziecka się we mnie kłócą te dwie osoby .I kiedy jedna dochodzi do głosu druga jest nieszczęsliwa i sie obwinia a kiedy druga czuję się z tym zle.Gdzieś musi być złoty srodek .Wiem ,że wynika tak z zaczerpetych wzorców kobiet mi najblizszych .Maryja jest dla mnie wzorem ale nie wiem czy bym potrafiła być tak cnotliwa ...Jestem wdzieczna swojej mamie za wspaniałe dzieciństwo chodz może inne niz wszystkie i nie pozbawione cierpienia ,jednak naprawde w pewien spósb wyjątkowe.

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


N gru 15, 2013 8:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Post Re: Dlaczego Niepokalana?
Zygmunt napisał(a):
A teraz tak logicznie pomys,l; Czy mogl narodzic sie Zbawiciel z grzesznej kobieta, ktora bylaby oddana cialu i ziemskim pozadliwosciom ??.Napewno Nie.

Dlaczego nie? Jakby przyjęła na siebie tą misję? Pokory i ufności można się nauczyć.


N gru 15, 2013 11:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 2012
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Dlaczego Niepokalana?
Trzeba się pogodzić.Ja np.mam ojca chorego na łuszczyce rzucza mną emocjonalnie jak jakimś smieciem .O coś się zapytam miło a on do mnie z nerwami a pózniej znowu miły i tak w kółko przyciagami takich samych męzczyzn bo przecież zazwyczaj szukamy wzroców podonych do naszych rodziców.Po prostu piekło aż mi się płakać chce jak ciezkie ja mam życie.Moge się leczyć na psychoterapi a on robi to samo.Niektórzy są chorzy ale dobrzy i potrafią znosic swoje cierpienie nie raniąć innych bo wiedzą ,że mają wolną wole a on jest po prostu bezmyslny och jakie ja mam ciezkie życie i tak od dziecka.Jestem po prostu psychicznie wrakiem człowieka.Przez lata zycia w takim piekle każdy by sie leczył i mial takie problemy jak ja.

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


N gru 15, 2013 11:11 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL