Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 14, 2024 5:59 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
 Czy Szatan może czynić cuda ? 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16900
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Czy Szatan może czynić cuda ?
sowa napisał(a):
Zaraz,ja tu się nie zgodzę.

Zaprzeczasz, że w cudzie chodzi o żonglowanie prawami natury? Czyżby był działaniem wbrew prawom natury? Nie ma bowiem innej alternatywy.


Śr paź 23, 2013 9:59 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 27, 2010 4:04 pm
Posty: 3541
Lokalizacja: okolice EPKK
Płeć: mężczyzna
Post Re: Czy Szatan może czynić cuda ?
merss napisał(a):
Dlaczego podszywając się pod boże cuda może osiagnąć swój cel? Nie zostaje najczęściej rozpoznany, bo cudowne zdarzenie człowiek przypisuje Bogu. Gdzie interes Złego?

Odwróćmy pytanie: Bóg, podszywając się pod szatana, nie zostaje rozpoznany, bo człowiek zło przypisuje szatanowi. Gdzie tu interes Boga?

Prawda, że robi się teraz ciekawie?

_________________
W tej wypowiedzi prawdopodobnie użyłem nieco dosadnych wyrażeń, w których w mojej ocenie jest niestety sporo prawdy


Śr paź 23, 2013 11:05 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz lip 25, 2013 10:06 pm
Posty: 128
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Czy Szatan może czynić cuda ?
zaintrygowaniec napisał(a):
merss napisał(a):
Dlaczego podszywając się pod boże cuda może osiagnąć swój cel? Nie zostaje najczęściej rozpoznany, bo cudowne zdarzenie człowiek przypisuje Bogu. Gdzie interes Złego?

Odwróćmy pytanie: Bóg, podszywając się pod szatana, nie zostaje rozpoznany, bo człowiek zło przypisuje szatanowi. Gdzie tu interes Boga?

Prawda, że robi się teraz ciekawie?


Zaintrygowaniec ,teraz to poleciałeś po bandzie :D :D
Merss
Szatan ma cel by naszą duszę sobie zabrać. Skoro chrześcijanin idzie do bioenergoterapeuty z myślą o uzdrowieniu,to nie wierzy Bogu tylko popełnia grzech bałwochwalstwa wierząc w moc energii itd.To już wystarczający podstęp szatana by takiego katolika na dobro zwerbować .
Szatan non stop pod przykrywką dobra działa ,bardzo perfidnie .Ale po owocach poznacie .
Tu przykładowe świadectwo bioenergoterapeuty ,z którym osobiście rozmawiałam na konferencji o zagrożeniach duchowych.
https://www.youtube.com/watch?v=S5q7HM6J-Rk
Wytłumaczył jasno jak działa uzdrawianie przez energię i jakie są konsekwencje.

Dlatego trzeba badać duchy i mieć wiedzę na temat demonologii.
Nie jedna wróżka ma w swoim gabinecie obrazki świętych by wszystko wyglądało na działanie Boże ,ludzie w to wpadają i mają problem.
Też spotkałam taką co się nazwała ładnie:przewodnik duchowy ,he,he
Co za pułapka ,wszystko po Bożemu ,z błogosławieństwem ale z wahadełkiem w ręku.


Śr paź 23, 2013 11:39 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16900
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Czy Szatan może czynić cuda ?
@Sowa- ja wiem o tym wszystkim o czym piszesz. Zaprzeczyłaś, że cuda dzieją się w granicach praw natury. I tylko o to zapytałam.


Śr paź 23, 2013 11:44 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 27, 2010 4:04 pm
Posty: 3541
Lokalizacja: okolice EPKK
Płeć: mężczyzna
Post Re: Czy Szatan może czynić cuda ?
sowa napisał(a):
Zaintrygowaniec ,teraz to poleciałeś po bandzie :D :D
Nie wiem, co widzisz w tym śmiesznego. Moim zdaniem wszelkie przejawy działalności szatana to jedynie Bóg udający szatana po to, żebyś:

1. bała się szatana

2. była wierną i oddaną sługą Boga (co jest prostą konsekwencją zaistnienia 1.)

Grunt, to w swoich niewolnikach wytworzyć poczucie, że tylko ich Pan może ich wyzwolić "ode złego".

Proszę udowodnić, że się mylę i że to, co wygląda na działanie Złego, to prawdziwe przejawy istnienia anioła, który został strącony do piekieł za bunt przeciw Bogu.


Cytuj:
Szatan ma cel by naszą duszę sobie zabrać. Skoro chrześcijanin idzie do bioenergoterapeuty z myślą o uzdrowieniu,to nie wierzy Bogu tylko popełnia grzech bałwochwalstwa wierząc w moc energii
Jeśli podłączam wiertarkę do gniazdka 230V, to niewątpliwie wierzę w moc energii (elektrycznej).
Czy w ten sposób też popełniam grzech bałwochwalstwa?

_________________
W tej wypowiedzi prawdopodobnie użyłem nieco dosadnych wyrażeń, w których w mojej ocenie jest niestety sporo prawdy


Śr paź 23, 2013 11:52 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pt lis 29, 2013 7:37 pm
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Czy Szatan może czynić cuda ?
Nie słyszałem szczerze mówiąc o żadnym cudzie szatana. I wątpię, żeby analogicznie do cudów boskich zbierała się specjalna komisja potwierdzająca cud od szatana.


So lis 30, 2013 3:37 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL