Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 9:51 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Wydzielę,jeśli będzie nadal zainteresowanie.


Pn gru 14, 2015 10:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Pierwszy post po okresie ślubów milczenia zawierający pozdrowienia dla inspiratorów tychże ślubów i od razu do kosza? U la la! :D


Wt gru 15, 2015 6:07 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Chcesz też po męsku, jak Rafał? Naprawdę? Zapytaj więc zaufanych co wycięłam. Nie masz danych- nie beblaj bez ładu i składu, nie jątrz.
Wersja kobieca- zajmij się adwersarzami dawaj z siebie więcej niż sądzisz, że możesz dać. Widzę gotowość, więc dzialaj! ;)
Na deser Goethe: Jeśli ktoś jest i ty tak go potraktujesz, pozostanie taki sam. lecz, gdy potraktujesz go tak, jakby już był taki, jaki być powinien i jaki może być, tak się stanie.
A teraz uciekaj z tego wątku. Sprzedałam Cię Jockeyowi. Napoleon błyskawicznie działał, przynajmniej długi czas.


Wt gru 15, 2015 6:19 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr paź 21, 2015 8:23 pm
Posty: 42
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
merss napisał(a):
Na zapytanie autora wątku odpowiedziano i wskazano podstawę etyczną.

Odpowiedź dostałem
Jozek napisał(a):
wpuszczamy wagonik tam gdzie jest jeden człowiek.

Ale miałem pewne wątpliwości co do podstawy etycznej.
Jozek napisał(a):
Zdaje się ,że papież w encyklice "vagonus dei" o tym pisał i to chyba jest oficjalne stanowisko kościoła

Dlatego też ośmieliłem się drążyć temat
merss napisał(a):
Uprzedzałam dwukrotnie autora wątku, że jeśli sam go strolluje, ja zmuszona będę zamknąć. W odpowiedzi wzmocniono trollowanie.

Zapewniam że moim celem nie było trollowanie. Nie staram się nikogo ośmieszyć ani obrazić ani też wywołać kłótni.


Śr gru 16, 2015 7:52 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Następnym razem proszę poważnie brać uwagi poprzedzające wykluczenie z rozmów. Dyskusje to trochę wyższy poziom niż zapytania kilkulatka. I mantrowanie takimi pytaniami (przy jednoczesnym braku zaangażowania się w dyskusje, brak też historii takich zapisów rozmów) oraz brak zrozumienia odpowiedzi są wystarczającymi powodami, by uznać to za nieregulaminowe.

W podręczniku etyki chrześcijańskiej nie znalazłam ani przykładu z wagonikami, ani też takiego przykładu, na który w prosty sposób można by nałożyć kalkę. W etyce chrześcjańskiej mamy normy, ale jest też miejsce na twórcze podejmowanie rozwiązań (wystąpienie przed szereg M.Kolbego).
Ja przejrzałam Etykę szczegółową na potrzeby tej rozmowy. A Ty ile włożyłeś wkładu w zrozumienie?


Cz gru 17, 2015 5:52 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pt lis 20, 2015 11:21 am
Posty: 64
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Współżycie przed ślubem
Drogi moderatorze merss,gdzie popełniono wykroczenie,że zakazujesz pisania w tym dziale,ja tylko pytam,ten dział jak mi wiadomo jest dla wierzących i poszukujących.Nie wszyscy maja wiarę gorącą są i chłodni i ci potrzebują wiedzy,bo w kościele jej nie znajdują,tam nie ma tłumaczenia, tylko kanony dla wielu niezrozumiałe.


Pt gru 18, 2015 9:10 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Wymagania regulaminowe działów katolickich regulują te sprawy. Między watpliwościami a pewnością wykładni Dekalogu (nieprawidłową) mamy przepaść rowu Mariańskiego. To wiedza na poziomie przedszkolnym a nie trudne problemy etyczne. Mimo wcześniejszych wyjaśnień, prawda nie przebiła się, wiesz swoje.
Nie wnikam w światopogląd i nie oceniam osoby, oceniam jedynie zgodność pod kątem regulaminu forum.
Zakaz nie dotyczy działów dla chrześcijan, jedynie tych, w których mogą pisać katolicy.


Pt gru 18, 2015 9:24 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn gru 21, 2015 12:00 pm
Posty: 226
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Antykoncepcja
O godzinie 16.20 dzisiaj to znaczy 22 grudnia wysłałem ostatni post i z przykrością stwierdzam, że nie został (jako kolejny) opublikowany. Przykro mi bardzo, ale to cenzura i zakłamanie! ponieważ otrzymałem maile "Twój post "Re: Antykoncepcja" w wątku "Antykoncepcja" został zaakceptowany przez moderatora lub administratora." gdy post się ukazał, ale nic nie otrzymałem gdy został zbanowany. Wstyd drogi moderatorze obawiam się, że uważasz, iż musisz bronić Słowa Bożego za wszelką cenę i nie ufasz Bogu, nie wierzysz, że Sam potrafi bronić Swojego Prawa i nie wierzysz Kościołowi jeżeli uważasz, że fałszem musisz mu pomagać, przemyśl swoją wiarę obawiam się, że to tylko skorupa. Z Panem Bogiem.


Śr gru 23, 2015 12:06 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Żaden twój post z godz 16:20, ani inny nie został usunięty, co sprawdziłem.


Śr gru 23, 2015 12:29 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn gru 21, 2015 12:00 pm
Posty: 226
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Ja nie kłamię, widocznie zaginął w kablach tak jak poprzednie :(


Śr gru 23, 2015 12:51 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn gru 21, 2015 12:00 pm
Posty: 226
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Kolejne dwa wcięło ! może coś robię nie tak jak trzeba? naciskam odpowiedz - piszę tekst i klikam wyślij


Śr gru 23, 2015 1:20 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Trudno orzec, dwa dwa weszły zgłoszę Adminowi. Cierpliwości, zaraz będzie bez zatwierdzania.


Śr gru 23, 2015 10:13 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn gru 21, 2015 12:00 pm
Posty: 226
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Piszę ponownie w sprawie postu który się nie ukazał i pytam czy wasz portal stosuje cenzurę? tym razem nagrałem filmy i zamieszczę je na YouTube.


Śr gru 23, 2015 5:52 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Uzyskałeś odpowiedź. Dziwnym trafem dostają się na forum posty adresowane do Uwag, inne ponoć przechwytujemy i tajemniczo cenzurujemy. Odrzucony post sygnowany jest: odrzucono i podawany jest użytkownikowi powód odrzucenia. Pierwszych dziesięć postów jest więc albo zatwierdzonych lub odrzuconych. Automatycznie powiadamiany jest o czynności moderatorskiej użytkownik.
Robur poinformował, że przesłał informację Adminowi. Nie przyspieszysz odpowiedzi pisząc posty do tego wątku.

___________
Pojawił się kolejny post. Nie wpuszczę go na forum. Ma charakter karuzeli kręcącej się wokół swej osi. Zrozum człowieku, że to co wysłałeś nie doszło do nas. Ile razy to samo można powtarzać?
Albo robisz sobie jaja, albo jesteś chory, bo napisano, że sprawę przekazano Adminowi. Jak jesteś pewien, że posty przechwytujemy i utylizujemy, radzę udać się do doktora.


Śr gru 23, 2015 7:12 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn gru 21, 2015 12:00 pm
Posty: 226
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Jest jeszcze jedna możliwość którą zaraz sprawdzę a zasugerował mi to syn, może być tak, że gdy piszę długi post i trwa to dużo czasu (przemyślenia, czytanie źródeł, drewniane palce) to wylogowuje mnie ze strony i gdy klikam wyślij odświeża stronę kasując mój wpis. Jeżeli okaże się, że tak jest to odszczekam swoje pomówienia wszędzie gdzie tylko admin mi karze.


Śr gru 23, 2015 7:49 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL