Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 30, 2024 2:54 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt maja 15, 2012 7:58 pm
Posty: 910
Płeć: mężczyzna
Post Re: Aktualności II
Pan D. napisał(a):
Ciachciacz
słucham?????? przepraszam czy osoba która to Ciacha mogła by się podpisywać? To jest cenzura... nic obraźliwego nie napisałem, to jest po prostu strach przed prawdą...na pewno nie cały tekst...


Pt lis 30, 2012 2:10 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Aktualności II
Pan D. napisał(a):
słucham?????? przepraszam czy osoba która to Ciacha mogła by się podpisywać? To jest cenzura... nic obraźliwego nie napisałem, to jest po prostu strach przed prawdą...na pewno nie cały tekst...

Masz problem, ale go nie widzisz. To ogromne zaniedbania w zakresie kultury osobistej. Być może w innym środowisku jest to normą, ale wszedłeś tam, gdzie lekceważenie ludzi nie jest dopuszczalne i pewne określenia uznaje się za wulgaryzmy i prostactwo.
To Twoja praca własna: albo to dostrzeżesz i zmienisz, albo uznasz, że to wszyscy mają zejść do Twojego poziomu. W drugim przypadku nie mamy do czynienia z normą.
Otwarcie i życzliwie podałam, że masz problem. Możesz go jednak rozwiązać tylko sam.


Pt lis 30, 2012 9:25 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Aktualności II
Pan D. napisał(a):
Pan D. napisał(a):
Ciachciacz
słucham?????? przepraszam czy osoba która to Ciacha mogła by się podpisywać? To jest cenzura... nic obraźliwego nie napisałem, to jest po prostu strach przed prawdą...na pewno nie cały tekst...

Po tylu interwencjach powinieneś już domyśleć czyją sygnaturą jest wyrażenie - ciachciacz. 8O

Merss wyjaśniła ci jasno w czym rzecz, w nieskończoność nie będziemy tolerować twojego problemu, jeśli sam nie wykażesz chęci uporania się z nim.


Pt lis 30, 2012 11:40 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt maja 15, 2012 7:58 pm
Posty: 910
Płeć: mężczyzna
Post Re: Aktualności II
Robur napisał(a):
Pan D. napisał(a):
Pan D. napisał(a):
Ciachciacz
słucham?????? przepraszam czy osoba która to Ciacha mogła by się podpisywać? To jest cenzura... nic obraźliwego nie napisałem, to jest po prostu strach przed prawdą...na pewno nie cały tekst...

Po tylu interwencjach powinieneś już domyśleć czyją sygnaturą jest wyrażenie - ciachciacz. 8O

Merss wyjaśniła ci jasno w czym rzecz, w nieskończoność nie będziemy tolerować twojego problemu, jeśli sam nie wykażesz chęci uporania się z nim.



eee.. Przepraszam że w własnym zakłamaniu i we własnych problemach nie dostrzegacie że takie 'zagrania' ze strony Kościoła i oficjalnego szefa jego, powodują fanatyzm, odcinać wszystko wymyślone czy inne rzeczy wybzdurane po to żebyscie nie mogli sami myśleć. Im więcej tych samych bodźców tym reszta obumiera np w mózgu prawda pani merss? więc jak Wam Kościół zawęża całe myślenie do modlenia się wyznawania wiary, bezapelacyjnego posłuszeństwa i braku zadawania pytań, to tak się dzieje i nie dostrzegacie innego punktu widzenia, i robi to skrupulatnie i systematycznie. Wiem że tego nie widzicie, ale Jak inni ('katolicy' w każdym razie tak mają wpisane ) obrażają innych to jest cisza, Attyla chociażby który tylko kieruje swoje uwagi ad persona nigdy na temat. TO Wy nic. A jak napisałem że takie działanie powoduje że rydzolicy ( ślepowierzący katolicy w ojca Rydzyka i Jarosłąwa) będą coraz bardziej fanatyczni to obrażam Wasze uczucia religijne? Dostrzegam problem i o nim mówie a Wy wycinacie ten element. I jeszcze ta hipokryzja tacy świeci jesteście, a Polska rządzone przez Tuska taka zła, ten prokurator kłamie, gdzie indziej policjanci którzy wpadli do złego mieszkania, też wina Tuska, ale pedofila w Kościołach to już pojedyncze przypadki nieodpowiednich osób? I jeszcze w tym całym zakłamaniu u was okazuje się że w posiedzeniach komisji Kościoła katolickiego w Polsce brał udział Petz, arcybiskup oskarżony o pedofilię i molestowanie kleryków! Czy skoro był oskarżony to nie powinien chociaż nie być w takowej komisji? Zakłamanie hipokryzja i wydzielanie między naszych i innych. I nasz jest zawsze cacy a inni są zawsze źli. Gdzie w tym wszystkim nauczanie Jezusa? Jestem zniesmaczony takimi postawami ludzi którzy się uważają za katolików. Powinniście się zastanowić nad sobą. Zwłaszcza merss która się w ogóle ma za nie wiadomo jaką znawczynie. Jakby jakiś kucharz uważał się za najlepszego kucharza a jadł tylko dania z kury. Co z tego że z warzywami, czy owocami, skoro rodzajów mięs jest o wiele więcej nie wspominając o rybach. To właśnie są te wasze postawy WIEDZENIA.


Pt lis 30, 2012 1:15 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Aktualności II
Pan D. napisał(a):
eee.. Przepraszam że w własnym zakłamaniu i we własnych problemach nie dostrzegacie że takie 'zagrania' ze strony Kościoła i oficjalnego szefa jego, powodują fanatyzm, odcinać wszystko wymyślone czy inne rzeczy wybzdurane po to żebyscie nie mogli sami myśleć.

Postaram się na tym przykładzie wykazać Ci podstawowe błędy, które popełniajsz piszac posty. Co z tym uczynisz, nie należy już do mnie, więcej nauk nie będzie.

1. Proszę mi wykazać zakłamanie w tym co napisałam w poprzednim poście. Zakłamanie powinno być jednak ujęte wg ogólnie przyjętych kryteriów a nie widzimisię PanaD.
2. Gdzie odniosłam się pisząc o kulturze osobistej do wymogów Kościoła?
3. Proszę mi wskazać fanatyzm w oczekiwaniu na stosowanie ogólnie przyjętych form grzecznościowych i szacunku do drugiego człowieka.
W jednym z postów bezwyznaniowiec strofował wierzącego, że oczekuje kultury osobistej w stosunku do siebie, ponieważ on nie atakuje katolików. Moim zdaniem ta prośba o uszanowanie była zasadna. Panowie załatwili to między sobą i nie była potrzebna ingerencja z zewnątrz.
Cytuj:
Im więcej tych samych bodźców tym reszta obumiera np w mózgu prawda pani merss?

Nie chcę być niegrzeczna, ale na tym poziomie nie zaczynaj rozmowy. Źle to sformułowałeś. Możesz najwyżej pytać, popisy błyskawicznie wyłapię.
Cytuj:
więc jak Wam Kościół zawęża całe myślenie do modlenia się wyznawania wiary, bezapelacyjnego posłuszeństwa i braku zadawania pytań, to tak się dzieje i nie dostrzegacie innego punktu widzenia, i robi to skrupulatnie i systematycznie.

Brak związku z tematem. Ulewasz emocje i nic nie dostajesz w zamian, ślepa droga.
Cytuj:
Wiem że tego nie widzicie, ale Jak inni ('katolicy' w każdym razie tak mają wpisane ) obrażają innych to jest cisza, Attyla chociażby który tylko kieruje swoje uwagi ad persona nigdy na temat. TO Wy nic.

1.Sprawdź, jaki dział moderuję, potem rzucaj kamieniami.
2. Sprawdź wątek z ostrzeżeniami.
3. Nie na temat. To reakcja dziecka. Tak zareagowal też biblijny Adam- to Ewa winna.
Cytuj:
A jak napisałem że takie działanie powoduje że rydzolicy ( ślepowierzący katolicy w ojca Rydzyka i Jarosłąwa) będą coraz bardziej fanatyczni to obrażam Wasze uczucia religijne?

1. Nie znasz mojego poglądu n.t RM i o. Rydzyka i nie życzę sobie, by mnie wbijać w jakiś tłum. W kulturze zachodu pojmujemy osobę, z którą rozmawiamy za jedną. Masz zarzuty do mnie, napisz.
Ja wyraźnie różnicuję ateistów i każdą z osób widzę inaczej. Matryca, mój panie, na powielanie osobowości, wyrzucona; każdy z nas jest indywidualnością.
2. Napisałam wyraźnie, że użyłeś prostackiego określenia i za to był ciach. Prostactwo obraża, jest przeciwne szacunkowi, który jest przynależny każdemu człowiekowi. Chcesz być szanowany, zacznij od szacunku okazywanego innym. Najpierw jednak pokochaj samego siebie, tu masz problem. Nie akceptujesz siebie, stąd te ataki. Twoją podświadomość wypełnia brak miłości i dlatego atakujesz na oślep, byle sytuacja choć trochę przypominała tę pierwotną.
Cytuj:
Dostrzegam problem i o nim mówie a Wy wycinacie ten element.

Bzdura. Pisz ze słownikiem wyrazów kłopotliwych lub synonimów i sprawdzaj czy nie użyłeś niedozwolonego określenia. Nic nie zostanie wycięte.
Cytuj:
I jeszcze ta hipokryzja tacy świeci jesteście, a Polska rządzone przez Tuska taka zła, ten prokurator kłamie, gdzie indziej policjanci którzy wpadli do złego mieszkania, też wina Tuska, ale pedofila w Kościołach to już pojedyncze przypadki nieodpowiednich osób?

A to co jest? To dowód na moją hipokryzję czy Twoje problemy emocjonalno-argumentacyjno- intelektualne? Znasz moje poglądy na ten temat? Doprawdy?
Cytuj:
I jeszcze w tym całym zakłamaniu u was okazuje się że w posiedzeniach komisji Kościoła katolickiego w Polsce brał udział Petz, arcybiskup oskarżony o pedofilię i molestowanie kleryków!

Jaki to ma związek z moim postem, ewentualnie z innymi, które napisałam? Byle konkretnie.
Cytuj:
Gdzie w tym wszystkim nauczanie Jezusa?

Gdybyś mial podstawową wiedze religijną, wiedziałbyś, że Jezus obiecał zbawienie tylko tym, którzy będą realizowali swe życie wg Jego nauki. Powiedzial też o faryzeuszach- groby pobielane a o swym królestwie, że nie jest z tego świata.
Osoba wierzaca potrafi oddzielać prawdę od fałszu i nie podnieca się obiegowymi sloganami, których celem nie jest dotarcie do prawdy a walka z Kościołem.
Cytuj:
Jestem zniesmaczony takimi postawami ludzi którzy się uważają za katolików.

Ja nie, mam swoją niszę w tym życiu i swoją odpowiedzialność. Każdy dostanie to na co zapracował.
Cytuj:
Zwłaszcza merss która się w ogóle ma za nie wiadomo jaką znawczynie.

Ile tu konkretów! Ile pomocy! Lejesz wodę waść i bijesz, gdzie popadnie.
Napisałam konkretnie, że masz braki w kulturze osobistej a Ty mnie oskarżasz o to, że jestem znawczynią. :-D Z wrodzoną przekorą odpowiem- dziękuję, ale wiem na czym się znam, wolę usłyszeć to, czego mi brakuje.

Jeśli odczytasz ten tekst kilka razy, dojrzysz swoje problemy nad którymi warto się pochylić. Nikt nie jest doskonały.
Ten post nie nadaje się do wycięcia z powodu prostactwa określeń. Teraz się postarałeś. Odsłoniłam Ci inne problemy. Nie potrafisz rzeczowo argumentować, uzewnętrzniasz jedynie emocje. Nad tym warto popracować.


Pt lis 30, 2012 2:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Właśnie na tym polega problem.

Cały czas słyszę coś w stylu, dlaczego to zrobiłeś, bo Jasi też tak robi... Atylla ma podobną ilość uwag. I co z tego, chcesz się ścigać lub wykazywać, kto jest gorszy ?


Pt lis 30, 2012 3:01 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt maja 15, 2012 7:58 pm
Posty: 910
Płeć: mężczyzna
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
merss napisał(a):
1. Proszę mi wykazać zakłamanie w tym co napisałam w poprzednim poście. Zakłamanie powinno być jednak ujęte wg ogólnie przyjętych kryteriów a nie widzimisię PanaD.
Prosze mi wykazać teksty piosenek betlesów czy rolling stonesów gdzie tam sa satanistyczne teksty?
merss napisał(a):
2. Gdzie odniosłam się pisząc o kulturze osobistej do wymogów Kościoła?
??
merss napisał(a):
3. Proszę mi wskazać fanatyzm w oczekiwaniu na stosowanie ogólnie przyjętych form grzecznościowych i szacunku do drugiego człowieka.
Nie mówie o Tobie merss tylko tak jak napisałem chodzi mi o rydzolików. Np. rozstrzeliwanie dziennikarzy? I jeszcze później komentując tą wypowiedz dodając że chyba nie co 10tego tylko więc ich ;) Czy to nie prowadzi do fanatyzmu?
merss napisał(a):
Nie chcę być niegrzeczna, ale na tym poziomie nie zaczynaj rozmowy. Źle to sformułowałeś. Możesz najwyżej pytać, popisy błyskawicznie wyłapię.
Czy to prawda że ćwicząc dane mięśnie, myśli ignorując inne te ignorowane stają się coraz słabsze aż obumierają?
merss napisał(a):
Cytuj:
więc jak Wam Kościół zawęża całe myślenie do modlenia się wyznawania wiary, bezapelacyjnego posłuszeństwa i braku zadawania pytań, to tak się dzieje i nie dostrzegacie innego punktu widzenia, i robi to skrupulatnie i systematycznie.

Brak związku z tematem. Ulewasz emocje i nic nie dostajesz w zamian, ślepa droga.
Odnosząc się do tego co wyżej napisałem w tym poście. Nie jest to analogiczne do tego co sama napisałaś? Że rytm piosenki otwiera nas na szatana (czyli cos co nie pasuje Kościołowi) To czy rytm modłów i fakt że są one wklepywane od urodzenia nie świadczy że takie Kościelne modły czy przyśpiewki są bardziej 'mózgopranne' ? Obiektywnie czy jest to możliwe czy nie?
merss napisał(a):
3. Nie na temat. To reakcja dziecka. Tak zareagowal też biblijny Adam- to Ewa winna.
O Adam i Ewa winna. :D dobry przykład do którego możemy się odnieśc. Wy uważacie że to Szatan namówił Ewe a ona Adama czyli winny jest Szatan. A czy czasem uczciwym będąc to Winnym nie jest Ewa że wzięła to jabłko i Adam też bo dał się namówić? Czy jesteście za uniewinnianiem przestępców jak mówią " ale on mnie namówił na ten napad" ?? kolejny przykład hipokryzji. I Wasz Bóg wiedział o tym że Ewka to jabłko wezmie i namówi do zjedzenia Adama, To taki sadysta wrzucający myszki do węża i mówiący że mają wolną wole :) Mimo że wie jak to się zakończy.
merss napisał(a):
1. Nie znasz mojego poglądu n.t RM i o. Rydzyka i nie życzę sobie, by mnie wbijać w jakiś tłum. W kulturze zachodu pojmujemy osobę, z którą rozmawiamy za jedną. Masz zarzuty do mnie, napisz.
Ja wyraźnie różnicuję ateistów i każdą z osób widzę inaczej. Matryca, mój panie, na powielanie osobowości, wyrzucona; każdy z nas jest indywidualnością.
Napisałem że taka postawa Papieża utwierdza rydzolików w swym fanatyzmie a nawet zachęca do dalszego. A Wy to wycieliście. Nic nie pisałem że to tyczy się Ciebie wyraźnie napisałem rydzolików.
merss napisał(a):
2. Napisałam wyraźnie, że użyłeś prostackiego określenia i za to był ciach. Prostactwo obraża, jest przeciwne szacunkowi, który jest przynależny każdemu człowiekowi. Chcesz być szanowany, zacznij od szacunku okazywanego innym
Masz tu racje możliwe że za mocno to opisałem mam nadzieje że teraz jest 'lżej',
merss napisał(a):
Najpierw jednak pokochaj samego siebie, tu masz problem. Nie akceptujesz siebie, stąd te ataki. Twoją podświadomość wypełnia brak miłości i dlatego atakujesz na oślep, byle sytuacja choć trochę przypominała tę pierwotną.
Z tą miłością przesadzasz, szanuję Siebie, ale nie będę akceptował moich wad i udawał że jest ok jak coś robie nie tak. Tak jak to robicie Wy , nie zwale że jestem w gruncie dobry tylko czasami Szatan mnie nachodzi. Dlatego przyznałem że możliwe za mocno napisałem to w pierwszym poście na ten temat. I nie będę akceptował u Siebie tych wad bo to by mnie trzymało tylko w 1 miejscu, w którym niestety, ale Ty zawisłaś.
merss napisał(a):
Bzdura. Pisz ze słownikiem wyrazów kłopotliwych lub synonimów i sprawdzaj czy nie użyłeś niedozwolonego określenia. Nic nie zostanie wycięte.
przyznaję po raz kolejny za mocno napisałem.
merss napisał(a):
A to co jest? To dowód na moją hipokryzję czy Twoje problemy emocjonalno-argumentacyjno- intelektualne? Znasz moje poglądy na ten temat? Doprawdy?
Nie jasno sie wyjaśniłem to zdanie tyczyło sie rydzylików
merss napisał(a):
Gdybyś mial podstawową wiedze religijną, wiedziałbyś, że Jezus obiecał zbawienie tylko tym, którzy będą realizowali swe życie wg Jego nauki. Powiedzial też o faryzeuszach- groby pobielane a o swym królestwie, że nie jest z tego świata.
Osoba wierzaca potrafi oddzielać prawdę od fałszu i nie podnieca się obiegowymi sloganami, których celem nie jest dotarcie do prawdy a walka z Kościołem.
Tak powiedział żeby uważać na fałszywych typków w czarnych sukniach którzy będa wdowy mamić :) hmm pasuje tu Rydzyk jak ulał. Osoba wierząca wie że to co jest w Biblii prawdą nie jest bo nie da się tego wykazać. A prawdę musi się dać wykazać żeby ją prawdą nazwać i osoby które chcą żyć w prawdzie (tej z małej litery) nie będą głosiły za prawdę coś co nią nie jest nawet jak w to wierzą będąc uczciwe ze soba nie moga tak zrobić tym bardziej nie mogą wmawiać innym że maja problemy psychiczne ze sobą bo nie wierzą w ich prawdę ;) Tak czy nie?
merss napisał(a):
Z wrodzoną przekorą odpowiem- dziękuję, ale wiem na czym się znam, wolę usłyszeć to, czego mi brakuje.
No to sprawdzmy po tym poście czy rzeczywiście wiesz w jakim spotniu się na tym znasz, bo mam wrażenie że pisząc tu o innych i oceniając ich wypisując ich problemy jesteś pewna że masz racje w każdym przypadku i jak ktoś Ci wyrzuci taki sam argument, w przeciwnej perspektywie to Ty zachowujesz się w stylu " nie, tak nie jest jest tak jak ja napisałam"
merss napisał(a):
Jeśli odczytasz ten tekst kilka razy, dojrzysz swoje problemy nad którymi warto się pochylić. Nikt nie jest doskonały.
Ten post nie nadaje się do wycięcia z powodu prostactwa określeń. Teraz się postarałeś. Odsłoniłam Ci inne problemy. Nie potrafisz rzeczowo argumentować, uzewnętrzniasz jedynie emocje. Nad tym warto popracować.
Tak uważam że niektóre rzeczy napisałem zbyt agresywnie. Teraz Kolej na Ciebie przeczytaj i odpowiedz.


Pt lis 30, 2012 4:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Pan D. napisał(a):
Napisałem że taka postawa Papieża utwierdza rydzolików w swym fanatyzmie a nawet zachęca do dalszego.


W zasadzie powinienem może komentować w Aktualnościach, ale z paru powodów zdecydowałem się tutaj.

Po pierwsze, zamieściłeś tekst w dziale "Aktualności". W wątku "Aktualności II". Wiesz może, jak "aktualny" jest ten tekst? HINT: Niektórzy userzy w tym czasie chodzili jeszcze do przedszkola. O. Rydzyk, którego tak "lubisz", był jeszcze kapelanem studenckim w Krakowie i nawet nie zetknął się jeszcze z kwestiami radia (nastąpi to za parę lat w RFN). W Polsce pierwszy koncert Depeche Mode akurat odbywał się w Wa-wie. To tyle co do tła historycznego.

Po drugie, podpisałeś ten tekst "Benedykt XVI" i piszesz dalej "słowa papieża". Oba te teksty są... co najmniej manipulacją. Owszem, te słowa padły z ust (wyszły spod pióra) tej samej osoby, która obecnie zwie się Benedykt XVI. I sprawuje urząd papieża. Ale w roku, z którego pochodzą te słowa, papieżem był ktoś inny. Zgadniesz sam, kto. Sprawa jest o tyle ważna, że w naszym Kościele pewne sprawy są przypisane do urzędu, funkcji kościelnej. A funkcja papieża jest... jakby to powiedzieć... jednorazowa.

Po trzecie wreszcie, cytat pochodzi z opracowania dotyczącego pewnej konkretnej sprawy. Konkretnie, już nie będę Ci kazał zgadywać, dotyczącego liturgii. Czyli - Mszy Św. jakbyś nie kojarzył. Oraz muzyki dopuszczalnej podczas liturgii. Stąd próby uogólniania tej wypowiedzi poza jej kontekst są... cóż, może nie tyle nadużyciem, co nadinterpretacją. Co najmniej.

I to tyle w tej kwestii w tym miejscu z mojej strony. Obyś te same kryteria prawdomówności, według których innych mierzysz, do siebie samego przykładał.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


So gru 01, 2012 8:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 07, 2012 10:52 pm
Posty: 2432
Lokalizacja: Mojego motta nauczyłem się w Kościele Rzymsko-Katolickim
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Skąd nadawany jest „Katolik.pl”
Jak zaloguję się to mam prawidłową datę, jak się wyloguję data jest o godzinę większa.

_________________
Wygląda na to, że jestem prymitywnym katolikiem.
Od Rz 10,09 do Rz 10,11. Od Dz 15,07 do Dz 15,31


So gru 01, 2012 9:24 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 09, 2012 11:10 am
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Autor tego komentarza otrzymał nieprawdziwą informację:

Witaj syneloi,

Twój post "Re: Czy Jezus Chrystus jest Bogiem." w wątku "Czy Jezus Chrystus
jest Bogiem." został odrzucony przez moderatora lub administratora.

Powód odrzucenia:
Powód zgłoszenia nie pasuje do powyższych kategorii, podaj powód w polu
opis.

Jak się dowiedziałem, dysponujesz już kontem "Tomcio Paluszek" (ze spacją
pomiędzy)
memberlist.php?mode=viewprofile&u=10338

Więc usunę ten i następne posty, żeby nie było dodatkowego zamieszania z
dwoma kontami. Jeżeli będziesz miał dalej problemy z reaktywacją starego
konta, pisz do działu "Uwagi".

NIEPRAWDZIWOŚĆ TEJ INFORMACJI JEST OCZYWISTA PONIEWAŻ KONTO "Tomcio Paluszek" JEST WŁASNOŚCIĄ INNEJ OSOBY!

_________________
Syneloi http://wiecznaplaneta.pl


N gru 02, 2012 12:26 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
A to przepraszam. INNY USER ma ten problem, że zameldował się na nowo, choć stare konto jest jeszcze czynne. Sprawa jest w trakcie wyjaśniania. Wczoraj kasowałem seryjnie pewne jego posty i - serio niechcący - musiałem kliknąć przy Twoim poście w tym temacie w którym tamten user się udzielał.

Naprawdę mi przykro za pomyłkę. Niestety, postów skasowanych nie możemy odzyskać, więc o ile jeszcze pamiętasz, co pisałeś, napisz jeszcze raz i post - o ile nadal jest zgodny z Regulaminem - zostanie na pewno zaakceptowany.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Pn gru 03, 2012 12:48 pm
Zobacz profil
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Chciałbym zgłosić problemy z wyszukiwarką. Nie wiem czy to jakaś usterka czy po prostu tak jest skonstruowana ale bardzo często mam z nią problemy. Chodzi o to, że gdy chcę coś wyszukać, używając czy to wyszukiwarki właściwej czy tych skrótów: "Nowe posty", "Zobacz swoje posty" wyskakuje mi informacja, że w tej chwili nie mogę nic wyszukać. Czasami trzeba zmarnować całkiem sporo czasu aż coś znajdę. Być może jest to efekt ograniczenia serwera w każdym bądź razie nawet jak odczekam jakiś czas wyszukiwarka dalej nie działa :roll: Muszę przyznać że jest to trochę uciążliwe.


Wt gru 04, 2012 3:21 pm
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 09, 2012 11:10 am
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
bert04 napisał(a):
A to przepraszam. INNY USER ma ten problem, że zameldował się na nowo, choć stare konto jest jeszcze czynne. Sprawa jest w trakcie wyjaśniania. Wczoraj kasowałem seryjnie pewne jego posty i - serio niechcący - musiałem kliknąć przy Twoim poście w tym temacie w którym tamten user się udzielał.

Naprawdę mi przykro za pomyłkę. Niestety, postów skasowanych nie możemy odzyskać, więc o ile jeszcze pamiętasz, co pisałeś, napisz jeszcze raz i post - o ile nadal jest zgodny z Regulaminem - zostanie na pewno zaakceptowany.


Wybaczajcie a będzie Wam wybaczone... wybaczono!

:)

_________________
Syneloi http://wiecznaplaneta.pl


Wt gru 04, 2012 5:23 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Kargul napisał(a):
Chciałbym zgłosić problemy z wyszukiwarką. Nie wiem czy to jakaś usterka czy po prostu tak jest skonstruowana ale bardzo często mam z nią problemy. Chodzi o to, że gdy chcę coś wyszukać, używając czy to wyszukiwarki właściwej czy tych skrótów: "Nowe posty", "Zobacz swoje posty" wyskakuje mi informacja, że w tej chwili nie mogę nic wyszukać. Czasami trzeba zmarnować całkiem sporo czasu aż coś znajdę. Być może jest to efekt ograniczenia serwera w każdym bądź razie nawet jak odczekam jakiś czas wyszukiwarka dalej nie działa :roll: Muszę przyznać że jest to trochę uciążliwe.


Bardziej uciążliwe byłoby, gdyby jakiś koleś zrobił atak na nasze forum wykorzystując właśnie funkcję wyszukiwarki. Po prostu kazać szukać raz po raz i jeszcze raz aż się serwer zawiesi. To i inne czasowe ograniczenia na forum (blokada pisania postów po napisaniu ostatniego itd) ma w większości właśnie zabezpieczyć nas przed takimi trikami.

Ale wiem, że to uciążliwe.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Śr gru 05, 2012 10:58 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2004 11:34 pm
Posty: 3891
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Moja uwaga iż maly_kwiatek nie jest katolikiem ani chrześcijaninem miała istotne znaczenie dla dyskusji (bowiem niektóre osoby interpretowały wypowiedzi malego_kwiatka jako nauczanie katolickie). Dlatego uważam, że warn za ad personam w takiej sytuacji jest niesłuszny.

Zwłaszcza, że malego_kwiatka tak ten warn rozbestwił, że teraz wmawia mi zupełnie kosmiczne poglądy i leje jakiegoś chochoła z napisem "zefciu".

_________________
Użytkownik nieaktywny na skutek nieregulaminowej działalności modów. Szukać na wierze i ateiście.


Śr gru 05, 2012 3:54 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 200  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL