Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:33 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Małgosia napisał(a):
Jockey napisał(a):
Druga sprawa to zarzut Awerny. Był on zasadny. Obiecywałaś, że nie będziesz dyskutować i nakręcać i...

Nieprawda. Nie dyskutuje z Derayesem od wczoraj, a on w każdym poscie wywołuje mnie do tablicy, w dodatku obrażając. Mimo to puszczam to mimo uszów.
Zgłosiłam post, bo nie zamierzam przechodzić obok, kiedy widzę chamstwo i pogardę.
Arwena zasugerowała, że odczytałam intencje Derayesa niewłaściwie cytując Robura, więc odpowiedziałam Arwenie, gdyż najwyraźniej popiera takie postawy, czego wyraz dała właśnie broniąc Derayesa.


(podkrślenie moje)

Po 1.)
Wolałabym abyś coś zarzucając komuś, tutaj mojej skromnej osobie, nie snuła własnych domysłów, a konkretnie powoływala się na wpisy, ewentualnie dopytała gdy masz wątpliwość.

Po 2.)
To jeżeli ktoś staje w obronie, czy po stronie danego usera, to nie znaczy, że w całości popiera to co tamten pisze i nie firmuje swoim nickiem każdej wypowiedzi osoby bronionej.


N sty 03, 2016 5:44 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
Tradycyjnie, po 200 stronach wpisów zamykamy stary wątek i odkładamy ad acta stare sprawy.


N sty 03, 2016 5:51 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL