Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn maja 13, 2024 1:21 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 408 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
 Osobowość Jarosława Kaczyńskiego 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pt gru 31, 2010 6:20 pm
Posty: 95
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
Tak naprawdę to nie jest wina Komorowskiego...To wszystko wina Ruskich!
Platformie spada, a PiS, zamiast to wykorzystać i pocisnąć PO za finanse, itp., to Kaczyński znów mówi, że "Komorowski to, Komorowski tamto".To jest dobre dla wąskiej (relatywnie, oczywiście) grupy twardego elektoratu PiSu...Ale jak na dłuższą metę, to może tylko powodować, że PiS okopie się na 20-25% poparciu i nie będzie się rozwijał.


N sty 30, 2011 5:02 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 6:34 pm
Posty: 92
Płeć: mężczyzna
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
Rafał.Nie sil się na wciskanie klawiszy w klawiaturze tylko odeślij ciekawych takich rewelacji do superstacji Michnika ,GW tegoż lub TVN24 (np.szkło kontaktowe)Tam o każdej porze opluwają J.Kaczyńskiego czy o.Rydzyka a umiejętność powtarzania tych inwektyw ,którą posiadłeś ,wzrasta wprost proporcjonalnie do ilości godzin prania mózgów.
I nigdy nie bierz do ręki Naszego Dziennika ani nie włączaj Radia Maryi bo lepiej nie weryfikować swego światopoglądu.Przecież myśleć tak samo jak gwiazdy propagandy medialnej jest wygodnie ,miło połechtać swoje ego gdy taki Michnik,Miecugow,Lis czy Olejnik mówią to co my myślimy(o tym że od nich się tego nauczyliśmy łatwiej nie pamiętać)


So cze 25, 2011 2:25 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:22 am
Posty: 1187
Lokalizacja: Pomorze
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
pablo44 napisał(a):
Rafał.Nie sil się na wciskanie klawiszy w klawiaturze tylko odeślij ciekawych takich rewelacji do superstacji Michnika ,GW tegoż lub TVN24 (np.szkło kontaktowe)Tam o każdej porze opluwają J.Kaczyńskiego czy o.Rydzyka a umiejętność powtarzania tych inwektyw ,którą posiadłeś ,wzrasta wprost proporcjonalnie do ilości godzin prania mózgów.
I nigdy nie bierz do ręki Naszego Dziennika ani nie włączaj Radia Maryi bo lepiej nie weryfikować swego światopoglądu.Przecież myśleć tak samo jak gwiazdy propagandy medialnej jest wygodnie ,miło połechtać swoje ego gdy taki Michnik,Miecugow,Lis czy Olejnik mówią to co my myślimy(o tym że od nich się tego nauczyliśmy łatwiej nie pamiętać)

Pablo. Nie sil się na wciskanie klawiszy w klawiaturze tylko odeślij ciekawych takich rewelacji do Rozmów Niedokończonych Rydzyka, ND tegoż lub TVTrwam. Tam o każdej porze opluwają, ateistów, innowierców, liberałów, Żydów, czy w ogóle inaczej myślących a umiejętność powtarzania tych inwektyw ,którą posiadłeś ,wzrasta wprost proporcjonalnie do ilości godzin prania mózgów. I nigdy nie bierz do ręki żadnej gazety ani nie słuchaj innego radia niż jedynie słuszne bo lepiej nie weryfikować swego światopoglądu.Przecież myśleć tak samo jak gwiazdy propagandy medialnej jest wygodnie ,miło połechtać swoje ego gdy taki Rydzyk, Pośpieszalski, Gargas, czy Nowak mówią to co my myślimy(o tym że od nich się tego nauczyliśmy łatwiej nie pamiętać)


So cze 25, 2011 2:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 4:50 pm
Posty: 2275
Lokalizacja: Ziemia (jako planeta)
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
Cytuj:
Rafał.Nie sil się na wciskanie klawiszy w klawiaturze tylko odeślij ciekawych takich rewelacji do superstacji Michnika ,GW tegoż lub TVN24 (np.szkło kontaktowe)Tam o każdej porze opluwają J.Kaczyńskiego czy o.Rydzyka a umiejętność powtarzania tych inwektyw ,którą posiadłeś ,wzrasta wprost proporcjonalnie do ilości godzin prania mózgów.
I nigdy nie bierz do ręki Naszego Dziennika ani nie włączaj Radia Maryi bo lepiej nie weryfikować swego światopoglądu.Przecież myśleć tak samo jak gwiazdy propagandy medialnej jest wygodnie ,miło połechtać swoje ego gdy taki Michnik,Miecugow,Lis czy Olejnik mówią to co my myślimy(o tym że od nich się tego nauczyliśmy łatwiej nie pamiętać)


Środowisko GW, TVN, PO i SLD warte środowiska RM, Gazety Polskiej PiS i LPR. Żal mi was, wy tylko Polskę niszczycie !! To wszystko zostalo ustalone w Magdalence, i od 20 lat mamy już taki syf i bajzer pół socjalistyczny... Tylko KNP !!

_________________
"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje"
Nicolás Gómez Dávila


So cze 25, 2011 3:13 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 6:34 pm
Posty: 92
Płeć: mężczyzna
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
Asphodeusie.Nie wiem czy nie posądzić cię o plagiat.Nie słyszałem żeby w RM ,(a słucham od lat regularnie )opluwano kogokolwiek a np ateiści często są gośćmi zapraszanymi do dzielenia się poglądami.Ja innye media śledzę i wierz mi że tu nie ma porównania.Fakt że łączysz je z RM świadczy o tym że nigdy nie zadałeś sobie trudu poznania z autopsji tej stacji-więc do dzieła-odwagi chłopie nie zamykaj się w poglądach jedynie słusznych


So cze 25, 2011 5:22 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 6:34 pm
Posty: 92
Płeć: mężczyzna
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
Martiusie to ciekawy wątek musimy o tym pogadać


So cze 25, 2011 5:28 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N maja 02, 2010 11:21 am
Posty: 90
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
Pablo44 w takim razie dziwne jest to Radio Maryja, że na swojej stronie internetowej robi coś innego a w audycjach coś innego. Bo w każdy dzień na swojej stronie internetowej udowadnia, że wszyscy członkowie PiSu łącznie z Jarosławem Kaczyńskim to chodzący święci z aureolą, natomiast wszyscy członkowie PO to szatani wcieleni. Wystarczy tylko wejść na stronę i poczytać, żeby się całkowicie zniechęcić do tego radia. No chyba, że cierpią na schozofrenię i na stronie piszą coś innego niż mówią w audycjach.
TVN przynajmniej jedzie po jednych i po drugich. Ja jakoś nie widzę stronniczości w TVN. Pokazują coś co powiedział Tusk czy Kaczyński - i nie ma znaczenia w jakim to świetle stawia tych panów.
Wszystko jest na stronie internetowej RM i nikt nie może powiedzieć, że to nieprawda.


So cze 25, 2011 6:35 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 6:34 pm
Posty: 92
Płeć: mężczyzna
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
Mirecque.O jakich stronach RM piszesz?Od tego trzeba zacząć.Po drugie jeśli w RM kogoś się krytykuje to argumentując to.
No ale jeśli nie zauważasz tendencyjności w TVN24 to nie wiem co ci poradzić.To musi być jakaś różnica we wrażliwości jaka nas dzieli.
Spróbuj posłuchać regularnie RM i zobacz sam różnicę.Może to coś pomoże.
Sam nie wiem .Pozdrawiam


N cze 26, 2011 11:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 9:49 pm
Posty: 1579
Lokalizacja: Katowice
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
Tak coby pokazać na czym polega różnica między np GW a RM:
http://wyborcza.pl/1,91446,9842895,_Gaz ... aryku.html

Masz tu przykład tego że Michniki potrafią także przywalić w PO (choć wcale nie twierdzę że są GW jest niezależne) . Pokaż no mi 1 tekst z "Waszego dziennika" który równie ostro pojechałby po Pisowcu jak GW po Bondaryku.... i niech Ci da to do myślenia gdzie w rankingu wolnych i uczciwych mediów jest RM i ND.
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Pn cze 27, 2011 5:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 4:50 pm
Posty: 2275
Lokalizacja: Ziemia (jako planeta)
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
GW teraz będzie popierać partie socjalistyczno-sodomistyczne, takie jak Ruch Palikota i SLD, szkoda, że GW sie radykalizuje, to ja juz wole, zeby znowu chwalili te nijakie PO...

Cóż, RM pozostaje tylko PiS, bo nie ma już dzisiaj bardziej faszystowskiej partii w Polsce.

Dobrze, że przynajmniej Ncz jest obiektywne :wink:

_________________
"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje"
Nicolás Gómez Dávila


Wt cze 28, 2011 12:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 9:49 pm
Posty: 1579
Lokalizacja: Katowice
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
Nawet TVN potrafi ujawnić to czy owo o PO......RM już tego nie potrafi. Potrafią tylko pod niebiosa wysławiać PIS (partię która w kwestii obrony życia mija się z KRK) i walić w całą resztę bez opamiętania. Ot ich rzetelność dziennikarska.
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Wt cze 28, 2011 1:00 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 6:34 pm
Posty: 92
Płeć: mężczyzna
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
Arek. Mogę ci poradzić tylko-zacznij słuchać i czytać ze zrozumieniem ,bo jeśli poważnie się zastanawiasz czy GW i TVN są uczciwe i obiektywne ,to nie mam pytań.


Śr cze 29, 2011 9:45 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 6:34 pm
Posty: 92
Płeć: mężczyzna
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
Martius.Przesadziłeś z tym faszyzmem PIS ,tylko czekać aż nazwiesz SLD ręką kościoła a Palikota kanonizujesz .Zachowajmy w tej wymianie zdań pozory powagi.


Śr cze 29, 2011 10:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 9:49 pm
Posty: 1579
Lokalizacja: Katowice
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
pablo44 napisał(a):
Arek. Mogę ci poradzić tylko-zacznij słuchać i czytać ze zrozumieniem ,bo jeśli poważnie się zastanawiasz czy GW i TVN są uczciwe i obiektywne ,to nie mam pytań.

Cóż mogę Ci powiedzieć.....to się zwie Projekcja. Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem to co napisałem to pewnie byś zrozumiał że RM nawet przy TVN i GW wypada blado. Może nie zauważyłeś ale ja nie twierdzę że którekolwiek z tych mediów jest obiektywne.
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Śr cze 29, 2011 10:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 4:50 pm
Posty: 2275
Lokalizacja: Ziemia (jako planeta)
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Osobowość Jarosława Kaczyńskiego
pablo44 napisał(a):
Martius.Przesadziłeś z tym faszyzmem PIS ,tylko czekać aż nazwiesz SLD ręką kościoła a Palikota kanonizujesz .Zachowajmy w tej wymianie zdań pozory powagi.


Brak logiki. Ja mam takie zdanie o tych partiach, że SLD i Ruch Palikota to partie socjalistyczne i sodomickie, a PiS faszystowskie. Natomiast PO zachowuje się tak samo jak i PZPR w latach 70...

PS: A czemu na pw przestales rozmawiać ze mną o JKM i Nowej Prawicy ??

Cytuj:
RM już tego nie potrafi. Potrafią tylko pod niebiosa wysławiać PIS (partię która w kwestii obrony życia mija się z KRK) i walić w całą resztę bez opamiętania. Ot ich rzetelność dziennikarska.


No nie do końca, bo do RM są zapraszani nawet działacze partii KNP. Kiedys u babki sluchalem przypadkiem te radio, i nawet mowili cos krytycznego o pisie, chyba chodzilo o tą aborcję.

_________________
"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje"
Nicolás Gómez Dávila


Cz cze 30, 2011 1:11 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 408 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL