Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 10:26 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16881
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
maly_kwiatek napisał(a):

I jeszcze raz na koniec, pozwolę sobie przypomnieć, ze najważniejsze przykazanie dla ludzi jest przykazanie miłości Boga i Bliźniego. Przypominać o tym, nie jest rolą kapłanów, tylko wszystkich ludzi, którzy o tym wiedzą i pamiętają. Bóg nie będzie nas rozliczał z naszych racji, zwycięstw w kłótniach i sporach, tylko z miłości.


Przykazania Miłości są dane każdemu z nas, by pilnował siebie. Pilnowanie innych i donosy to szatańska robota.
Znów własna interpretacja Przykazań? Odwróciłeś wykładnię.
Jestem na tym forum kilka lat i nigdy nie doniosłam na żadnego kolegę. Nawet jak zmieniałam nick nie chciałam uzasadnić tego faktu, a ktoś mi porządnie wszedł za skórę. Dziś nasze relacje są poprawne.


Pn lis 12, 2012 10:53 pm
Zobacz profil
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
merss, o jakich donosach mówisz ?


Pn lis 12, 2012 11:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
maly_kwiatek napisał(a):
Bert04,
uprzejmie jest odpowiadać w formie jakiej używa dana osoba.

Uprzejmie jest dostosować się ze swoim poziomem uprzejmości do towarzystwa, w które się wchodzi. Inaczej można być łatwo posądzonym o zarozumiałość. A przynajmniej zdystansowane wywyższanie się ponad "tłum". Co przydarzyło się już jednemu userowi, co wszystkich "panował".

Nie wiem, czemu przejmujesz tę manierę, ale sympatii community tym sobie nie przysporzysz, tyle to Ci już teraz powiedzieć mogę.

Cytuj:
A merss wiele razy używała na forum formy Pan, Pani, raz nawet wypaczając nicka dyskutanta przez dodanie do niego formy pan z małej litery.

Nie pamiętam dokładnie, kto pierwszy wymyślił tę "formę wypaczoną". Być może byłem to nawet ja sam. Było to zresztą reakcją na masowe "panowanie". Które w tym przypadku jest także ... przynajmniej naruszeniem netykiety.

Cytuj:
Nie rozumiem, co z tego, ze oglądam sobie jakieś zjawiska forumowe po 2 tygodniach?

3 tygodniach, mój drogi.

3 tygodniach po tym, jak merss sama napisała, że już przestaje używać tego przezwiska.

3 tygodniach, przed którymi merss jeszcze nie była modem. Stała się nim 26. paź. 2012

Jeżeli bierzesz się za pisanie sążnistych elaboratów o kompetencjach tego i owego, warto najpierw sprawdzić parę faktów. Inaczej łatwo o kompromitację.

Cytuj:
Oglądam wtedy gdy mam okazję. Do większości tematów zasadniczo nie zaglądam od pewnego czasu, bo ich nagłówki są dla mnie nie ciekawe.

Jeżeli myślisz, że ignorancja jest dobrą wymówką, to się pomyliłeś. Niewiedza jest tylko usprawiedliwieniem, jeżeli nie miałeś szansy się czegoś dowiedzieć.

W Twoim przypadku - trudno o takie podejrzenie. Przeglądnąłeś skrupulatnie posty merss - i moje przy okazji. Przegapiłeś jakoś dwie strony gratulacji z powodu przyjęcia merss do grona moderacji. Oraz jej własny wpis, że już nie będzie używać pewnego przezwiska. Więc cóż... trudno nie oprzeć się wrażeniu, że szukasz skrupulatnie - ale wybiórczo.

Cytuj:
Nie domagaj się ode mnie, bym wiedział, za co chcą być uważani poszczególni dyskutanci. Patrzę na to co piszą i stosownie do tego reaguję.

Tym samym dajesz innym prawo do oceny Ciebie. Mogę teraz pisać, że jak na księdza masz strasznie kiepskie kompetencje, i jeżeli nie chcesz rzucać cienia na stan duchowny, musisz się lepiej wysławiać?

Że co?

Że nigdy nie napisałeś, że jesteś duchownym?

A kogo to obchodzi. Nie domagaj się ode mnie, bym wiedział, za co chcą być uważani poszczególni dyskutanci.

Cytuj:
Przy okazji gratulacje z powodu mrówczej nieraz i tytanicznej pracy na forum. Szkoda, że ta praca czasem staje się słabo widoczna wśród mało katolickich kłótni i dywagacji na forum, w klimacie złości i niechęci do ludzi, a czasem nienawiści, zamiast właściwych dla chrześcijan miłości i szacunku dla Bliźnich. Na szczęście Pan Bóg wszystko widzi i z pewnością Cię wynagrodzi :)

Pozwól, że tym razem nie podziękuję. Podkreśliłem te frazy, przez które te "komplementy" mi w gardle stają. Tobie przypomnę tylko Mt 7:1nn

-------------

PS:

Mała dygresja:
merss napisał(a):
1. Informuję, że piszemy nie z małej litery a małą literą. Używając formy grzecznościowej pan/pani przy nazwisku używamy również małej, nie wielkiej litery. Piszemy więc pan Rutus, a nie Pan Rutus.


Niby racje jeżeli mówi się o osobach. Ale jeżeli zwracamy się do osoby, zwłaszcza w formie listu, to już warto przejść na wielką literę. Tak przy "panowaniu" jak i przy "tykaniu".

viewtopic.php?f=11&t=21701

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Pn lis 12, 2012 11:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 11:07 pm
Posty: 1063
Lokalizacja: Świat
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
maly_kwiatek - w manipulowaniu widzę osiągasz mistrzostwo: o nieczepianiu się tyczyło się CIEBIE, a nie merss. Więc bądź łaskaw nawet odrobinkę nie sugerować, że ja ją upomniałam. Bo tak Twoją uwagę do niej można odebrać

To raz.

Dwa - bądź łaskaw nie próbować uchodzić z jedynego sprawiedliwego co to wszelkie kodeksy w jednym paluszku ma i maluczkich poustawiać łaskawie postanowił.

Chcesz bić pianę - nie na tym podwórku. Twoja postawa robi się z deka niesmaczna...

_________________
Cor unum et anima una :)


Pn lis 12, 2012 11:43 pm
Zobacz profil
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Annika, napisałem do merss, bo do niej pasowała Twoja uwaga.
O jakiej pianie piszesz?

Bert04, dziękuję za rzeczowe uwagi.
Twoje podkreślenia na niebiesko nie miałeś brać do siebie osobiście, bo one dotyczą klimatów na forum, za które przecież nie Ty jesteś odpowiedzialny.
Napisałem tam gdzieś, że za treść postów odpowiadamy my - użytkownicy.

Co do Przykazania Miłości, nigdy dość go sobie przypominać i rozważać.


Pn lis 12, 2012 11:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Jozek napisał(a):
A ja z taką małą prośbą.Czy ktoś z czcigodnych moderatorów ,mogłby w wolnej chwili posprzątać w tym temacie.
viewtopic.php?f=9&t=18148
Wiele z bajek najzwyczajniej się dubluje ,a inne znikneły z serwerów.
Ponadtto zastanawiam się ,czy nie zamieścić tam jakiś tagów ,aby wyszukiwarki ściągały więcej dzieciaków.W tym ostatnim jestem jednak ciemnawy i potrzebna mi pomoc.
Z góry dziękuje.

ps.
Wszyscy wiemy ,że nawet najlepsze wino nabiera smaku z czasem.Ja sobie 'pracę' Merss chwale. :D

Jozku, to jest Twój temat, Ty sam w nim piszesz 14 z 16 postów, zamieszczasz jakiejś 90% linków. Jeżeli oczekujesz, że będziemy sprawdzać "martwe linki" czy porównywać duble to... zbyt wiele oczekujesz. Tak szczerze.

Natomiast jeżeli już sam sprawdziłeś, porównałeś itd, to wal śmiało. Napisz co / gdzie / jak poprawić. Wtedy jakiś mod (może i ja) w miarę czasu to uskuteczni. Właśnie zastanawiam się, jak najlepiej to by zrobić, ale chyba najprościej byłoby tutaj w tym naszym "uwagowym" temacie.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Wt lis 13, 2012 12:25 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 1:38 pm
Posty: 1553
Płeć: mężczyzna
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Przepraszam bardzo za co ja dostałem ostrzeżenie? Kogo niby obraziłem? Bo mam wrażenie że kosiarz mnie, ale to ja ostrzeżenie dostałem?

I w Hyde Parku w temacie nagła śmierć merss znowu wmawia coś czego nie wie jako prawdę. Jak to Jezus ojcu Pio mówił co ma robić... Moderatorka nie powinna przytaczać jej domysłów jako prawdziwe wydarzenia. I to ten ton znowu o ktorym mały kwiatek pisał i z jego opinią się zgadzam. Myślałem szczerze że na to zareagujecie albo że chociaż merss przestanie, ale jak widać robi to dalej.


Wt lis 13, 2012 10:06 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 1:38 pm
Posty: 1553
Płeć: mężczyzna
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Prosiłbym o nie oszukiwanie Nas tu wszystkich. Część forum "u góry" jest mocno manipulujące. Więc może osoba, która pisze jakiś temat "na dole" chciałaby rzetelniejszą opinia, a może po prostu mniej subiektywną, a może więcej niż jedną, taką samą. O tym pisałem nie rozumiem za co ostrzeżenie. Uważam, że to emocjonalnie-subiektywna decyzja Anniki.


Wt lis 13, 2012 10:16 am
Zobacz profil
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Moje posty są czasami "wyciachane" i być może nawet faktycznie warte są czasami tegoż wyciachania...
Tyle, że nie mogę się do tego odnieść, bo ich nie ma, a nawet nie wiem kto je usunął.
Może wartałoby informować na priv zamieszczając tekst i odnosząc się do jego treści..
Taka ogólna uwaga.


Wt lis 13, 2012 2:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 11:07 pm
Posty: 1063
Lokalizacja: Świat
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Są takie dni że wykonujemy kilkadziesiąt "ciach". Już to jest dość praco- i czasochłonne, a co tu jeszcze z wklejkami/kopiami itd. Średnio wykonalne.

_________________
Cor unum et anima una :)


Śr lis 14, 2012 12:23 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N lut 18, 2007 4:24 pm
Posty: 825
Płeć: kobieta
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Cytuj:
Moim zdaniem wypowiedź ojca Pio przytoczona przez merss to bezsensowny bełkot,(...)Nie napisałam o samym ojczulku nic obraźliwego
...zaleciało śmierdzącym onetem i jeszcze bardziej cuchnącą wp...

Ale skoro Katka autorytatywnie stwierdziła, że ona absolutnie nikogo nie obraża to tak ma być i basta!...
Bo ona "podała argumenty"...
Prawda szanowna moderacjo?

Dlaczego co niektórym za byle pierdołę ładuje się co najmniej "ciacha" a innym nawet uwagi się nie zwróci?
Bo oni tak uważają?
To jest ich zdanie a nie prawda objawiona...
Mam wrażenie że Katka w bezczelny sposób kpi sobie z wiary i wogóle całego portalu, a ci co powinni zrobić z tym porządek, kulą uszy po sobie...

No ale cóż, życie toczy się dalej...
A to tylko tak na marginesie...

_________________
Co jest miarą człowieczeństwa w człowieku?


Śr lis 14, 2012 7:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2010 2:54 pm
Posty: 11561
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Zasugerowany opinią
białogłowa napisał(a):
Trochę szkoda, że nie dałeś tego tematu do działu ekumenicznego
proszę Moderacje o przeniesienie wątku viewtopic.php?f=8&t=21764 do działu Chrześcijaństwo, ekumenizm.
Edit: Annnika - zrobione ;)

_________________
Postaw, Panie, straż moim ustom
i wartę przy bramie warg moich!
Mojego serca nie skłaniaj do złego słowa...


Śr lis 14, 2012 11:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 19, 2010 11:26 pm
Posty: 3715
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
bert04 napisał(a):
Jozku, to jest Twój temat, Ty sam w nim piszesz 14 z 16 postów, zamieszczasz jakiejś 90% linków. Jeżeli oczekujesz, że będziemy sprawdzać "martwe linki" czy porównywać duble to... zbyt wiele oczekujesz. Tak szczerze.

Natomiast jeżeli już sam sprawdziłeś, porównałeś itd, to wal śmiało. Napisz co / gdzie / jak poprawić. Wtedy jakiś mod (może i ja) w miarę czasu to uskuteczni. Właśnie zastanawiam się, jak najlepiej to by zrobić, ale chyba najprościej byłoby tutaj w tym naszym "uwagowym" temacie.


Podam więc co trzeba wyciachać .
Poszczególne cytaty znaczą od ... do, a po drodze jest kilka sprawnych.
Można sprawne w jeden post wkleić ,to już decyzję pozostawiam szanownej moderacji mi jest to obojetne. :roll:

wywalamy...
w pierwszym poście

<OK>


<pierwsze mi działało, więc zostawiłem, reszta wywalona>

7 post
Cytuj:
Cicha noc 2002


9 post
Cytuj:
Spotkanie z Jezusem / The Miracle Maker, (2000)


11 post (dziady z tvn wolą duszka cacperka)
Cytuj:
"Królestwo bez granic"


12
Cytuj:
"Brat Ogień"

<reszta wywalona razem z postami>

The End
ps. Wielkie dzięki

<nie ma za co - b4>

_________________
Panie, nie wywyższa się serce moje, oczy moje nie chcą patrzeć z góry. Ps 131


Cz lis 15, 2012 2:46 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 21, 2008 2:46 pm
Posty: 137
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Jeżeli moderatorzy tak skwapliwie korzystają ze swoich uprawnień i powołują się na regulamin ,to proszę też stosować się do regulaminu .
Mój post wyciachano z wątku
viewtopic.php?f=8&t=21621&start=30
Mod który wyciachał mój wpis powołał się na :
Reg. IV/6)
natomiast w regulaminie IV/8 jest taki zapis:
"Działania moderatorów (np. „ciach”, zamknięcie tematu) z reguły opatrzone są krótka informacją (powód, podpis)."
Czy to ignorancja , czy strach.???


N lis 18, 2012 7:59 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16881
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Podałam powód- miejscem składania skarg i uwag o pracy moda jest ten wątek a nie watek tematyczny. Przy okazji proszę podać zasadność oskarżenia a nie emocjonalną wypowiedź, że mam sobie coś odpuścić czy przesadzam. Nie potrafię się odnieść do emocji ani odczuć i nie wiem czego dotyczą.


N lis 18, 2012 8:16 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL