Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 01, 2024 12:18 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 208  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 04, 2009 3:20 am
Posty: 2982
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Mały, przestań przytruwać bo to już serio ciężko strawne.

Inni, weźcie go poingnorujcie. Jak nie będzie miał słuchaczy to wcześniej czy później przestanie....

Czytać się tego nie da. Już i tak coraz więcej śmieci na katoliku, kiedyś było inaczej.

_________________
Omnis sapientia a Deo venit


Wt lis 06, 2012 12:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 1:38 pm
Posty: 1553
Płeć: mężczyzna
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
joannaa napisał(a):
Mały, przestań przytruwać bo to już serio ciężko strawne.

Inni, weźcie go poingnorujcie. Jak nie będzie miał słuchaczy to wcześniej czy później przestanie....

Czytać się tego nie da. Już i tak coraz więcej śmieci na katoliku, kiedyś było inaczej.



Przez takie opinie jak małego, hena i Brygido podobnym prawdziwi katolicy którzy myślą logicznie są zaszczuwani bo ich logiczne myślenie jest zgodne z ateistami. I wtedy Ci 'katolicy' wmawiają innym że nie są katolikami i że Bóg się obrazi jak tak zrobią. To świadectwo na poszerzający sie na forum fanatyzm i głupote.


Śr lis 07, 2012 11:55 am
Zobacz profil
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Prowadzenie ewangelizacji dla katolików może być tyleż uciążliwe dla obu stron, co bezsensowne, z uwagi, że nie jest to faktyczna ewangelizacja a wciskanie ludziom swoich poglądów.
Zamiast ducha ewangelicznego słychać przy tej okazji jęki i jazgoty diabelskie czasem, niekoniecznie wydobywające się z trzewi ewangelizowanych, częściej pochodzą od "ewangelizatorów".

Obsługa forum mogłaby zwrócić także baczniejszą uwagę na nieznośną praktykę wciskania innym nie ich słów w ich usta, nie ich poglądów i nie ich przynależności, narodowości, pochodzenia itd.
To stara praktyka psychomanipulacyjna, znana i używana w Polsce co najmniej od czasów stalinowskich. Aż się czasem odechciewa zaglądać na forum, jeśli nie dyscyplinujecie tych zachowań.

Pozdrawiam


Śr lis 07, 2012 2:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 11, 2007 11:20 pm
Posty: 2880
Lokalizacja:
Płeć: kobieta
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Czy można by wydzielić jakiś osobny topic na temat "ewangelizacyjnej misji forum", gdzie co poniektórzy mogliby wylewać swoje żale na temat obecności na forum innych poza katolikami? Co otworzę jakiś wątek, to czytam o tym, dlaczego forum nie ewangelizuje. Strach lodówkę otworzyć.

_________________
Tak, to znowu ja. Wiem, że nie tęskniliście.


Śr lis 07, 2012 6:35 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So wrz 08, 2012 7:29 pm
Posty: 275
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Dostałem od berta ostrzeżenie następującej treści:
Cytuj:
mały - OSTRZEŻENIE za troling

Mam pytanie:
Na czym polegał mój troling?
Założyłem wątek pod tytułem:"Po co żyje agent i kapuś?".
Od początku mej bytności na tym forum, moderator bert04 wykazuje w stosunku do mnie wielką aktywność, w moim odczuciu spowodowaną jakimś uprzedzeniem. Zupełnie nie przeszkadza mu rzeczywista trolerka zefcia, Acro, czy Katki, natomiast ja nie mogę nawet założyć wątku, bo od razu "ciach".
Wcale nie muszę być na tym forum. Wszedłem na nie, bo zwiodła mnie nazwa "Katolik". Widzę jednak że ta nazwa ma niewiele wspólnego z rzeczywistością, choćby tylko z tego względu, że na katolickim forum, nie mogłoby być nieobiektywnych moderatorów.


Śr lis 07, 2012 8:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 1:38 pm
Posty: 1553
Płeć: mężczyzna
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
To straszne, ze osoba ktora jest na emeryturze, zamiast czytac, odpoczwac, zastanawiac sie nad soba czy zyciem, poznawac wiecej opinie storn. Jest tak zgorzkniala, zamknieta, nie tolerancyjna, przesiaknieta zlem. Mam nadzieje ze wiekszosc emerytow ma inne podejscie...

Ja wiem ze malego to nie obchodzi, ale szkoda mi Ciebie...Szkoda. Moze moj post cos zmieni. Zycze powodzenia.


Śr lis 07, 2012 8:38 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So wrz 08, 2012 7:29 pm
Posty: 275
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Aaaaaaaaaa!
Ty te ostrzeżenia to dostajesz tylko tak dla zmylenia przeciwnika.
Co raz lepiej!


Śr lis 07, 2012 8:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 1:38 pm
Posty: 1553
Płeć: mężczyzna
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
mały napisał(a):
Aaaaaaaaaa!
Ty te ostrzeżenia to dostajesz tylko tak dla zmylenia przeciwnika.
Co raz lepiej!

?? nie rozumiem? Dostaje tak jak Ty i każdy inny, chociaż czasami uważam że zostaje ostrzeżenia "za nic" czyli za poglądy. Ale skoro Tobie już moderatorzy zwracają uwagę, tzn że przesadzasz. To że wyrzucasz pomyje na wszyskto i wszystkich i na koncu dodasz "kocham Boga" to tutaj nie działa. I znowu nie zrozumiałeś co napisałem, z Twojej storny: znowu atak, znowu źle, znowu podstęp, znowu pretensje....


Śr lis 07, 2012 8:59 pm
Zobacz profil
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
mały napisał(a):
Na czym polegał mój troling?


Na przykład na tym:

mały napisał(a):
Założyłem wątek pod tytułem:"Po co żyje agent i kapuś?".


Śr lis 07, 2012 9:27 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Wyraźnie brakuje wątku-uwagi o obsłudze forum. :)


Śr lis 07, 2012 9:43 pm
Zobacz profil
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
A co do trollingu, to przecież nie kto inny tylko Administracja zezwoliła nie wiadomo po co na zaśmiecenie forum licznymi tematami "Po co żyjesz ... XXX". Trudno się dziwić, że ktoś zdesperowany, widząc 20 uruchomionych w ten sposób tematów, uruchamia temat po raz 21. I wtedy dziwi ostrzeżenie dla tego kolegi za "trolling".
Głupio powiedzieć ostrzeżenie, więc powiem, że to samobójczy gol dla Administracji.

- to w ramach uwag o obsłudze forum.


Śr lis 07, 2012 9:46 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
merss napisał(a):
Wyraźnie brakuje wątku-uwagi o obsłudze forum. :)


Raczej zrozumienia, że uwagi o obsłudze forum są w rzeczywistości często uwagami ...do obsługi forum.


Śr lis 07, 2012 9:50 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
thorwald napisał(a):
Raczej zrozumienia, że uwagi o obsłudze forum są w rzeczywistości często uwagami ...do obsługi forum.

I co ja mogę? Nie potrafiłam nawet wyjaśnić, że nie należy pisać x zamiast ks a zostało to wzmocnione wielokrotnie przez różne osoby. Mogę się jedynie uśmiechnąć i polecić razem z userami do kosza.


Śr lis 07, 2012 9:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
A maly_kwiatek pewnie by chcial popisac w tamtym watku :? Ciekawe jako kto: agent czy kapus?


Śr lis 07, 2012 10:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
maly_kwiatek napisał(a):
A co do trollingu, to przecież nie kto inny tylko Administracja zezwoliła nie wiadomo po co na zaśmiecenie forum licznymi tematami "Po co żyjesz ... XXX". Trudno się dziwić, że ktoś zdesperowany, widząc 20 uruchomionych w ten sposób tematów, uruchamia temat po raz 21. I wtedy dziwi ostrzeżenie dla tego kolegi za "trolling".
Głupio powiedzieć ostrzeżenie, więc powiem, że to samobójczy gol dla Administracji.

- to w ramach uwag o obsłudze forum.


Nie no to już przegięcie. Niniejszym protestuję przeciw twierdzeniu o przyzwalaniu przez Administrację na zaśmiecanie forum poprzez zezwolenie na funkcjonowanie topiców typu " po co zyjesz ...X". Każdy z funkcjonujących tematów utrzymany jest we własnej unikatowej konwencji zdecydowanie różnej w każdym z tychże wątków.

Zatem proszę odpowiedzieć i odpowiedź uzasadnić:
Któryż z tych istniejących już wątków funkcjonuje niepotrzebnie czy ten o ateiście, czy ten o człowieku, czy ten o katoliku czy ten o mężczyźnie :wink: i dlaczego :?:

Imho założenie topicu o kapusiu i agencie było przekroczeniem cienkiej i płynnej linii dobrego smaku :no: Moderacja postąpiła słusznie.


Śr lis 07, 2012 10:04 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 208  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL