Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 9:39 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 208  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 11:07 pm
Posty: 1063
Lokalizacja: Świat
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Cytuj:
W tym wątku prosimy zamieszczać wszelkie pytania/uwagi do moderatorów.

W związku z faktem, ze nieustannie pojawiają się w tym dziale nowe watki dotyczące moderacji, wycinania, zamykania itd., pojedyncze posty z pretensjami czy pytaniami, postanowiliśmy założyć jeden przeznaczony do tego, przyklejony temat, by zapanować nad tym chaosem.

Dlatego proszę wszystkich, którzy maja takowe problemy czy pytania, o umieszczanie ich tutaj. Wszelkie nowe watki o tej tematyce będą zamykane lub usuwane.
Pozdrawiam.


Kontynuacja znanego wątku, ponieważ liczebność stron poprzedniego utrudniała jego moderowanie.

Proszę odpuścić sobie w tym konkretnym temacie dyskutowanie z innymi osobami niż obsługa forum.

_________________
Cor unum et anima una :)


Ostatnio edytowano Pn cze 01, 2009 8:37 pm przez Annnika, łącznie edytowano 1 raz



Pn cze 01, 2009 8:02 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N gru 07, 2008 10:51 pm
Posty: 160
Post 
Pozwolę sobie zabrać głos jako pierwsza osoba z grona zwykłych użytkowników;p

Otóż mam pytanie/prośbę które to niejednokrotnie pojawiało się w temacie którego ten jest kontynuatorem. Niestety nigdy nie doszukałem się (bynajmniej nie przypominam sobie aby było inaczej) na nie odpowiedzi. Chciałbym dowiedzieć się co moderacja sądzi o tym ażeby pod każdym nickiem pojawiła się krótka notka w której to każdy musiałby określić swoją tożsamość na gruncie wiary bądź też jej braku. Sądzę, że z tego rozwiązania mogłoby wyniknąć wiele plusów i udogodnień:
Być może udałoby się nawet uniknąć/ograniczyć na forum obrzucanie siebie błotem chociażby w sytuacji kiedy ktoś ironicznie i pogardliwie pyta kogoś o to czy jest na ten przykład protestantem tak jakby ta druga osoba z gruntu miała być kimś gorszym, a na dodatek zakamuflowanym i niejasnym typem. Następnie to samo pytanie pod adresem danej osoby często pada w innych tematach z ust kolejnych osób. Moim zdaniem jest to zupełnie niepotrzebne. Każdy samodzielnie określiłby swoja osobę, a nam wszystkim ułatwiło to rozmowę. Obecnie tworzą się różne dyskusje na temat czy ktoś jest katolikiem, czy nie, czy kłamie, dlaczego nie odpowiada itd.

Jeżeli wprowadzenie takiej zmiany jest z jakichś przyczyn niekorzystne, bądź też wiąże się z jakimiś finansowymi problemami to chciałbym po prostu o tym wiedzieć. Nie chciałbym natomiast aby moje pytanie zostało zignorowane i pozostawione bez odzewu. Jeżeli moderatorzy mają już swoje wyrobione stanowisko na ten temat to po prostu chciałbym je poznać włącznie z uzasadnieniem. To wszystko.

Pozdrawiam.


Pn cze 01, 2009 8:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 11:07 pm
Posty: 1063
Lokalizacja: Świat
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post 
Nie ma tej opcji w naszym skrypcie niestety a na nakładki nie zgadza się admin. Każde dodatkowe obciążenie może nam wykosić serwer, na darmowym za dużo nie da rady zrobić.

_________________
Cor unum et anima una :)


Pn cze 01, 2009 8:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 11, 2007 11:20 pm
Posty: 2880
Lokalizacja:
Płeć: kobieta
Post 
A może zamiast statusów? Chyba poświęcilibyśmy "Niesamowite Gaduły" na rzecz takich prostych oznaczeń ;)

Inna sprawa, że mody musiałyby pewnie z listą "określ się" w ręku listę userów do gruntu przerobić... z góry współczuję.

_________________
Tak, to znowu ja. Wiem, że nie tęskniliście.


Pn cze 01, 2009 9:13 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 11:07 pm
Posty: 1063
Lokalizacja: Świat
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post 
Pomijając,że w czym problem wpisać nieprawdę...

_________________
Cor unum et anima una :)


Pn cze 01, 2009 9:53 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N gru 07, 2008 10:51 pm
Posty: 160
Post 
Rozumiem i dziękuje za wyjaśnienie:)


Pn cze 01, 2009 10:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 11, 2007 11:20 pm
Posty: 2880
Lokalizacja:
Płeć: kobieta
Post 
Można niby ganiać za wprowadzanie współdyskutantów w fałsz (np. gdybym ja sobie wpisała "rzymska katoliczka" i pisała to, co piszę), inna sprawa, że wzmogłoby to ogólne zamieszanie z pouczeniami, ostrzeżeniami i banami, kolejna - kto miałby wyznaczać, co jest, a co już nie jest katolickie/chrześcijańskie/jakieś tam? Niektórzy ludzie mają tak osobliwe poglądy, że ciężko byłoby ich zaszufladkować.

_________________
Tak, to znowu ja. Wiem, że nie tęskniliście.


Pn cze 01, 2009 10:12 pm
Zobacz profil
Post 
Proszę o zamknięcie wątku:"Przestałem być katolikiem."
Założenie go było nieprzemyślane,wedle powiedzenia:"Syty głodnego nie zrozumie."


Śr cze 03, 2009 8:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 28, 2006 6:22 pm
Posty: 1841
Lokalizacja: Oberschlesien
Płeć: mężczyzna
Post 
Czy mozna cos z tym zrobic?
mickin napisał(a):
Współczuję temu zmarłemu "takich" "najbliższych"!

http://www.dyskusje.katolik.pl/viewtopi ... 771#534771
Wiele razy szedlem z roznymi userami "na noze" dyskusje byly bardziej niz ostre ale to jest.... no sam nie wiem, parafrazujac pewna filmowa kwestie nie ma w slowniku ludzi kulturalnych slow wystarczajaco obelzywych by opisac takie zachowanie.

_________________
Wolnej myśli nie można spalić.


Śr cze 03, 2009 9:07 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): N lut 18, 2007 4:24 pm
Posty: 825
Płeć: kobieta
Post 
Przepraszam,że pytam, ale nie wiem gdzie można, w spokoju,bez narażania się na wszelkiej maści ostrzeżenia, ustosunkować się do postów przedmówców w tym topicu?

A konkretnie chodzi mi o post worksa, bo w zapodanym przykładzie nie mam sobie ABSOLUTNIE nic do zarzucenia-wyraziłam tylko własne zdanie!

Myślę że taka informacja przyda się tym, którzy, w przyszłości będą się chcieli ustosunkować do uzasadnionych lub nie, skarg oponentów.

_________________
Co jest miarą człowieczeństwa w człowieku?


Śr cze 03, 2009 9:27 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 8:49 pm
Posty: 619
Post 
donos:

http://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.ph ... 534#534534
Kwiatt napisał(a):
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...


to "komentarz" "świętej krowy" tego forum w sprawie wyborów.. :dokitu:

_________________
"Bóg jest wielki"


Śr cze 03, 2009 10:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 3:36 pm
Posty: 1861
Lokalizacja: Szczecin
Post 
Jaka szkoda, że ks.Marian zamknął ten temat Chętnie bym autora wziął pod obcas...... a tu gleba, zabawy nie będzie.

_________________
jesteśmy przerwą miedzy nicościa a nicością

Weiter, weiter ins Verderben
Wir müssen Leben bis wir sterben


Cz cze 04, 2009 5:50 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 9:15 pm
Posty: 507
Lokalizacja: Stolica
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post 
Wybacz Swan ale to nie byłaby dyskusja, a mógłbyś łatwo zarobić jakieś ostrzeżenie. Lepiej zostawmy to w Archiwum.

_________________
Boże, użycz mi Pogody Ducha!


Cz cze 04, 2009 7:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 3:36 pm
Posty: 1861
Lokalizacja: Szczecin
Post 
Eeee no byłbym grzeczny :-) Ja w takich sytuacjach jestem grzeczny, że aż boli. :lol:

Oczywiście nie nalegam. Wasza decyzja. Wy tym forum zawiadujecie.

_________________
jesteśmy przerwą miedzy nicościa a nicością

Weiter, weiter ins Verderben
Wir müssen Leben bis wir sterben


Cz cze 04, 2009 7:52 pm
Zobacz profil
Post 
Ciach - tu nie ma dyskusji - zwróć uwagę na tytuł.


Pt cze 05, 2009 10:30 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 208  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL