Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:41 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
merss napisał(a):
I co ja mogę? Nie potrafiłam nawet wyjaśnić, że nie należy pisać x zamiast ks a zostało to wzmocnione wielokrotnie przez różne osoby. Mogę się jedynie uśmiechnąć i polecić razem z userami do kosza.


Jeżeli nie możesz odróżnić rzeczy ważnych od dup**eli, to rzeczywiście jest pewien problem...


Śr lis 07, 2012 10:06 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
To zależy jak to klasyfikujesz. Kiedyś za trzy orty nie zdawałeś matury z języka polskiego. Niektórzy mają 'we krwi' zasady pisowni i wykładnię dojrzałości, dbają o ortografię, ponieważ to dyskwalifikowałoby ich w środowisku. Inni ustalają sami wykładnię i denerwują się jak otrzymują ciosy. Cechą dojrzałości jest elastyczność i zdolność do samowychowywania oraz uśmiech (przyznanie racji) jak usłyszy się uwagi pod swoim adresem. Koniec nauki, jest warta i tak kosza. :)


Śr lis 07, 2012 10:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
mały napisał(a):
Założyłem wątek pod tytułem:"Po co żyje agent i kapuś?".

Nie, nie założyłeś wątku pod tym tytułem.

Topic jeszcze jest w koszu, każdy zainteresowany sam odnajdzie różnicę. I ta różnica jest odpowiedzią na Twoje pytanie.

Cytuj:
Wcale nie muszę być na tym forum.

Święte słowa. Ale znam życie. Ty sam nie pójdziesz, choć będziesz jeszcze wielokrotnie deklarował taką chęć, jak jeszcze przed chwilą.

viewtopic.php?p=808733#p808733

Cytuj:
na katolickim forum, nie mogłoby być nieobiektywnych moderatorów.

Kiedyś w starym regulaminie stało takie coś "Moderatorzy starają się być w swojej pracy obiektywni światopoglądowo, mimo zarzutów ateistów, iż faworyzują katolików i zarzutów katolików, że faworyzują ateistów. ". Być może powinniśmy byli to zostawić.

------------------

@Kaset

Kto jak kto, ale Ty sam powinieneś się zastanowić nad własną kulturą dyskusji, zanim zaczniesz pouczać innych. W zasadzie wiesz to sam, ale zbyt często zapominasz.

------------------

Arwena napisał(a):
Każdy z funkcjonujących tematów utrzymany jest we własnej unikatowej konwencji zdecydowanie różnej w każdym z tychże wątków.

Fakt, przyznaję, że na początku miałem wielką ochotę wywalić już pierwszy wątek. Bo wydawał mi się na pograniczu prowokacji. Potem to samo z drugim i trzecim, chciałem nawet zrobić z tego jeden wątek zbiorczy. Ale community... mnie pozytywnie rozczarowało. Ba, nawet jajcarski spin-off skierowany do męskiej części forum zachowuje jakiś-tam poziom.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Śr lis 07, 2012 10:21 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 1:38 pm
Posty: 1553
Płeć: mężczyzna
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
bert04 napisał(a):
@Kaset

Kto jak kto, ale Ty sam powinieneś się zastanowić nad własną kulturą dyskusji, zanim zaczniesz pouczać innych. W zasadzie wiesz to sam, ale zbyt często zapominasz.


TO prawda czasami daje się sprowokować. Za co przepraszam


Śr lis 07, 2012 10:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 04, 2009 3:20 am
Posty: 2982
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
bert04 napisał(a):
Kiedyś w starym regulaminie stało takie coś "Moderatorzy starają się być w swojej pracy obiektywni światopoglądowo, mimo zarzutów ateistów, iż faworyzują katolików i zarzutów katolików, że faworyzują ateistów. ". Być może powinniśmy byli to zostawić.

A wyrzuciliście to? Głupio...

Cytuj:
Fakt, przyznaję, że na początku miałem wielką ochotę wywalić (...). Ba, nawet jajcarski spin-off skierowany do męskiej części forum zachowuje jakiś-tam poziom.

No! Ani mi się waż tykać mojego mężczyzny ;-). A kysz a kysz.

A serio: też trochę się dziwię, że aż tak się rozwinęło. Pisałam tylko i wyłącznie dla tzw jaj, trochę od niechcenia, bez polskich znaków bo z pracy i w ogóle dla zabicia czasu bo znów nudno się zrobiło a prezenty urodzinowe tez już wybrałam ;-).
A poza tym albo trzeba by wywalić wszystkie albo wszystkie zostawić. Przynajmniej na tym etapie z powodu podobnych tytułów bo potem to wiadomo, jak się w którym potoczy...



Kaset

Wiesz co mnie bardzo w Tobie denerwuje? Jeśli Cię interesuje zdanie jakiejś tam joannyy, to Kaset nie jest zwykłym... krzykaczem, pieniaczem itp. Ty umiesz normalnie pogadać, i umiesz być... miły. Drażni mnie u takich osób taki ton w jaki Ty często wpadasz. Bo co innego jak ktoś inaczej nie umie. Ty umiesz.

_____

Przy okazji bert jeszcze: pamiętałeś spytać o tamte priwy? Od początku zakładałam, ze marne szanse żeby dało radę i przeżyć sie da bez tej zmiany ale jak, pytałeś w ogóle?

_________________
Omnis sapientia a Deo venit


Cz lis 08, 2012 2:54 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So wrz 08, 2012 7:29 pm
Posty: 275
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Arwena napisał(a):

Imho założenie topicu o kapusiu i agencie było przekroczeniem cienkiej i płynnej linii dobrego smaku :no: Moderacja postąpiła słusznie.


Czy agenci i kapusie to byty fikcyjne?
Moim zdaniem obecnie to podstawowy problem polskiego państwa. Jest też bardzo ważne uświadomienie ludziom, kim właściwie są tacy ludzie i jakie maja podejście do życia.
Jest znamienne że pewne środowiska traktują ten temat jak diabeł święconą wodę.


Cz lis 08, 2012 10:08 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 11:03 pm
Posty: 1064
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
mały napisał(a):
Arwena napisał(a):

Imho założenie topicu o kapusiu i agencie było przekroczeniem cienkiej i płynnej linii dobrego smaku :no: Moderacja postąpiła słusznie.


Czy agenci i kapusie to byty fikcyjne?
Moim zdaniem obecnie to podstawowy problem polskiego państwa. Jest też bardzo ważne uświadomienie ludziom, kim właściwie są tacy ludzie i jakie maja podejście do życia.
Jest znamienne że pewne środowiska traktują ten temat jak diabeł święconą wodę.


Co to ma do katolicyzmu i wiary?
Po drugie kto miałby odpowiedzieć ci na Twoje pytanie "Po co żyjesz agencie i kapusiu?" - masz kogoś określonego na myśli na tym forum?


Cz lis 08, 2012 10:10 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So wrz 08, 2012 7:29 pm
Posty: 275
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
bert04 napisał(a):
mały napisał(a):
Założyłem wątek pod tytułem:"Po co żyje agent i kapuś?".

Nie, nie założyłeś wątku pod tym tytułem.

Topic jeszcze jest w koszu, każdy zainteresowany sam odnajdzie różnicę. I ta różnica jest odpowiedzią na Twoje pytanie.



Wątek był założony w konwencji tych założonych poprzednio i tyle, a temat był jak napisałem.
Co do odejścia : Jest tu parę osób, które wiedzą że nie jest tak jak piszesz.
Gdyby była możliwość samodzielnego skasowania konta, już by mnie tu nie było. Nie pcham się tam, gdzie mnie nie chcą!
Powiem Ci: Jeżeli to forum rzeczywiście prowadzą Salwatorianie,to Ty szkodzisz temu forum!
Skasuj moje konto!


Cz lis 08, 2012 10:19 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
ad mały

Pod takim tytułem założyłeś wątek. Jak na podającego się za katolika kłamiesz w żywe oczy o wiele za dużo.
viewtopic.php?f=10&t=21724

Zamiast powtarzać w kółko frazes o kasowaniu konta, złóż podanie do Admina i nie rób sobie z gęby wycieraczki.


Cz lis 08, 2012 10:57 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Ja tylko tak chcialam sie dowiedziec, watek Pytania do Swiadkow Jehowy to tak na dluzej zamkniety? Czy ktos o nim zapomnial?


Cz lis 08, 2012 11:58 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
joannabw napisał(a):
Ja tylko tak chcialam sie dowiedziec, watek Pytania do Swiadkow Jehowy to tak na dluzej zamkniety? Czy ktos o nim zapomnial?

Wysłałem w poniedziałek PW do autora topicu. PW jeszcze nie odebrany, więc czekam do góra najbliższego poniedziałku. Potem wyciągnę konsekwencje wobec autora i - po przejrzeniu - samego topicu.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Cz lis 08, 2012 12:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Ok, tak tylko pytalam. Choc nie ukrywam, ze interesujacy temat.


Cz lis 08, 2012 12:25 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
joannaa napisał(a):
A wyrzuciliście to? Głupio...

Ogólnie w starym Regulaminie było więcej uzasadnień, tłumaczeń, disclaimerów. Było na przykład, że podział na działy nie służy dyskryminacji, że moderatorzy co tydzień muszą zamykać sterty dubli, że w 10 minut mod nie zdąży zareagować na każde zgłoszenie. W nowym staraliśmy się obejść bez tego.

joannaa napisał(a):
A serio: też trochę się dziwię, że aż tak się rozwinęło.

Widzisz, nie ja jedyny zostałem pozytywnie rozczarowany. Lub zaskoczony.

joannaa napisał(a):
pamiętałeś spytać o tamte priwy?

Pamiętałem. W ten sam dzień, w którym Ci na to odpowiadałem. Odpowiedzi nie ma, ani tak ani siak. Przy jakiejś najbliższej okazji spytam się raz jeszcze.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Cz lis 08, 2012 1:41 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So wrz 08, 2012 7:29 pm
Posty: 275
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
<ciach - "Prośba" przekazana dalej, a tymczasowo profilaktycznie ban stały. Reg V/5, 6 - b4>


Cz lis 08, 2012 2:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 1:38 pm
Posty: 1553
Płeć: mężczyzna
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
przestań być dzieciakiem, po prostu się tu nie loguj....żenujące to już jest.


Cz lis 08, 2012 2:14 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL