Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 09, 2024 1:41 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 208  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
joannabw cos namodzila w halloweenowym watku. Wbila wszystko w jeden cytat (oprocz ostatniego zdania. Wszystko przez ta glupia komorke. Mozna to jakos naprawic?


N paź 28, 2012 12:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
białogłowa napisał(a):
[...]
Mądrości, cierpliwości i wszelkich potrzebnych łask na nowej drodze ;)
merss.


Przyłączam się do życzeń i gratuluję merss. :)


N paź 28, 2012 8:26 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 19, 2012 1:38 pm
Posty: 1553
Płeć: mężczyzna
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Godzina się zmieniła...


N paź 28, 2012 11:15 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16892
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Wejdź w panel użytkownika; wyszukaj ustawienia forum i zmień strefę czasową.


Pn paź 29, 2012 12:13 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Leszcz napisał(a):
ja tu jakieś 15000 postów przez ostatnie lat

I dwa nicki, nie zapominajmy. Choć to akurat masz wspólne ;)

joannaa napisał(a):
No właśnie, czy Ty sam nie świętowałeś ostatnio jakiejś okrągłej dużej liczby? Dziesięciu tysięcy?

Indeed Watson. Cóż, trzeba będzie się znowu dobijać do kolejnych tysięcy. Choć jako mod i tak nie mam żadnej "nagrody" (Strasznie niesamowity gaduła) z tego licznika.

EDIT: Sprawdziłem teraz rankingi userów, nadal jestem w "Top 3". Przedtem chyba też byłem.
joannabw napisał(a):
joannabw cos namodzila w halloweenowym watku. Wbila wszystko w jeden cytat (oprocz ostatniego zdania. Wszystko przez ta glupia komorke. Mozna to jakos naprawic?

W sumie tylko jeden [ /quote] zapomniałaś na samym początku, ale sprawdź jeszcze, czy teraz jest OK.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Pn paź 29, 2012 11:24 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Jest prawie ideanie, ale nie bede juz marudzic.
Dziekuje :bukiet:


Pn paź 29, 2012 11:49 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
A pomarudź sobie, zwłaszcza jeżeli cytaty są źle przyporządkowane. Ja sprawdzałem tylko pierwszy.

Ze swojej strony pomarudzę, że następnym razem proszę o linka do postu, a przynajmniej do wątku. Tym razem akurat czytałem przed chwilą ten post, więc znalazłem z pamięci. Ale na przyszłość proszę szanować też nasz czas.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Pn paź 29, 2012 12:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
bert04 napisał(a):
Ze swojej strony pomarudzę, że następnym razem proszę o linka do postu, a przynajmniej do wątku. Tym razem akurat czytałem przed chwilą ten post, więc znalazłem z pamięci. Ale na przyszłość proszę szanować też nasz czas.

Przepraszam, jak nabede w koncu nowego netbooka to bede wrzucac linki.


Pn paź 29, 2012 12:31 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So wrz 08, 2012 7:29 pm
Posty: 275
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Moderator bert04 jest stronniczy!
Wszelkie ad personam pod moim adresem toleruje, a moje odpowiedzi kasuje!
Przykład: zefciu napisał:"Jest to pewne, bo co? Bo nastąpiło już kiedyś na jakimś wolnym rynku? Bo w modelu Twoich guru - Marksa, Engelsa i Lenina coś takiego następuje?" i to berta04 nie razi, ale moje zapytanie o guru zefcia go razi.
Jak taka postawa mieści się w pojęciu katolicyzmu?
Cytat z wątku: viewtopic.php?f=3&t=21006&start=285


Wt paź 30, 2012 4:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Przypomnij sobie, że Twojego "opatentowanego" epitetu "mamoniarze" nie ciąłem. Bo, niezależnie od moich poglądów na ten temat, jakieś-tam uzasadnienie tego gdzieś-tam było. Być może wtedy trzeba było ciąć, ale teraz już za późno.

Przypomnij sobie, że Twoje poglądy gospodarczo-społeczne w tym wątku były kilkukrotnie komentowane. Na Twoje własne życzenie. Łącznie z tym, kto takie pomysły jako pierwszy wymyślił. Nie raczyłeś na te komentarze odpowiedzieć poza "to dla was za trudne", więc stoją nadal do debaty.

Wyciąłem tylko jedno Twoje zdanie, bo zamiast komentarza było coś w stylu "Ty też jesteś gupi"... nawet przy dosyć luźnym tonie rozmowy w tym wątku, treści w tym nie było za grosz.

zefciu miał też już swoje upomnienie, więc uważajcie oboje lepiej na słowa.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Wt paź 30, 2012 6:27 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So wrz 08, 2012 7:29 pm
Posty: 275
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
"Przypomnij sobie, że Twoje poglądy gospodarczo-społeczne w tym wątku były kilkukrotnie komentowane. Na Twoje własne życzenie. Łącznie z tym, kto takie pomysły jako pierwszy wymyślił. Nie raczyłeś na te komentarze odpowiedzieć poza "to dla was za trudne", więc stoją nadal do debaty."
Co miałem odpowiedzieć, jeżeli ktoś, łącznie z Tobą przypisuje mi niezgodnie z prawdą, poglądy bandytów i zbrodniarzy? To wg Ciebie nie jest poniżające ? Tak wolno? "Mamoniarz" jest obraźliwie, a porównanie do Lenina Marksa i Engelsa, to jest zaszczytne? Pięknie! Wyczucie super!
O czym mam debatować z kimś, kogo jedynym argumentem jest "nie, bo nie"?
Jeżeli ktoś nie rozumie o czym piszę, to delikatnie mówiąc, jest to dla niego za trudne i tyle, więc go o tym informuję i koniec rozmowy.
Poza tym sam nie potrafi sformułować zdania na omawiany temat, tylko formułować głupie uwagi do wyrwanych z kontekstu słów.


Wt paź 30, 2012 8:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 04, 2009 3:20 am
Posty: 2982
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Czy forum bedzie zamkniete 1-2 listopada? Dziekuje.

_________________
Omnis sapientia a Deo venit


Wt paź 30, 2012 10:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 04, 2009 3:20 am
Posty: 2982
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
Czy jest mozliwosc technicznie zeby pw mozna bylo edytowac w dowolnym czasie a nie tylko chwile po?O ile rozumiem to ustawienie dla forum tak na pw to traci sens i wnerwia.

_________________
Omnis sapientia a Deo venit


Wt paź 30, 2012 10:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 04, 2009 3:20 am
Posty: 2982
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
No dobra, jeszcze raz ja. czy można coś odzyskać z wykasowanych wiadomości do wysłania bo własnie się okazuje, że chyba nie zapisałam sobie? Pewnie nie ale może....

_________________
Omnis sapientia a Deo venit


Śr paź 31, 2012 1:09 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM - III
joannaa napisał(a):
Czy forum bedzie zamkniete 1-2 listopada? Dziekuje.

Nie przewidywaliśmy tego na razie. Ja i tak pracuję w te dni, więc przynajmniej jeden mod będzie obecny.

joannaa napisał(a):
Czy jest mozliwosc technicznie zeby pw mozna bylo edytowac w dowolnym czasie a nie tylko chwile po?O ile rozumiem to ustawienie dla forum tak na pw to traci sens i wnerwia.

Mogę się spytać, ale dotychczas PW podlegały pod te same ograniczenia, co posty. Chyba zauważyłaś, że po wysłaniu PW masz 2 min. blokadę na pisanie postów na forum.

Ale mogę się spytać.
joannaa napisał(a):
No dobra, jeszcze raz ja. czy można coś odzyskać z wykasowanych wiadomości do wysłania bo własnie się okazuje, że chyba nie zapisałam sobie? Pewnie nie ale może....

To to już na 99.9% nie. Pytałem się kilkukrotnie, czy można odzyskać skasowane treści forum (czy to skasowane przez serwer, czy przez moda) i zawsze odpowiedź była negatywna.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Śr paź 31, 2012 10:21 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 208  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL