Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 11, 2024 5:49 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 532 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Następna strona
 Co jest manipulacją? Media 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
Art-33, a jednak piłeś i piszesz, radzę Ci tylko czytać, gdyż wypisujesz bzdury.
Te "kilka moherów", to ponad 2,5 miliona Polaków, którzy napisali domagając się telewizji Trwam, do KRRiT, ponad 180 manifestacji protestacyjnych i ponad 30 tysięcy skarg obywatelskich wysłanych do Ministra Administracji i Cyfryzacji.
To, że na ten temat milczą TVNy, to nie dziwię się, ale tzwn. telewizja publiczna olewa miliony płatników abonamentu, z których to, żyją te medialne pasożyty.
Przemilczanie tych protestów przez media "publiczne", to forma manipulacji.

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


Pt gru 06, 2013 3:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
@Brygida

Pomiń sobie z łaski swojej te alkoholowe odniesienia, ostatecznie internetowego alkomatu nie ma.


So gru 07, 2013 11:01 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2004 5:06 pm
Posty: 1940
Lokalizacja: Dolny-Śląsk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
Brygida napisał(a):
Art-33, a jednak piłeś i piszesz, radzę Ci tylko czytać, gdyż wypisujesz bzdury.
Te "kilka moherów", to ponad 2,5 miliona Polaków, którzy napisali domagając się telewizji Trwam, do KRRiT, ponad 180 manifestacji protestacyjnych i ponad 30 tysięcy skarg obywatelskich wysłanych do Ministra Administracji i Cyfryzacji.
To, że na ten temat milczą TVNy, to nie dziwię się, ale tzwn. telewizja publiczna olewa miliony płatników abonamentu, z których to, żyją te medialne pasożyty.
Przemilczanie tych protestów przez media "publiczne", to forma manipulacji.


Czy rozmawiamy Brygido o tej samej telewizji której średnia oglądalnośc to około 6 tysięcy osób a maksymalna nie przekracza 50 tysięcy ?

Robur napisał(a):
@Brygida

Pomiń sobie z łaski swojej te alkoholowe odniesienia, ostatecznie internetowego alkomatu nie ma.


Spoko Robur, nigdy nie ukrywałem że jestem zagorzałym piwoszem.
Niestety praca nie pozwala przeważnie poszalec, ale to nie znaczy że najczęściej nie wypijam piwa bądź dwóch w chwilach wolnych i więcej. :-D

_________________
- Gdyby trójkąty stworzyły sobie boga, miałby na pewno trzy boki.


So gru 07, 2013 3:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 2012
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
Dla mnie manipulacją jest np.w sprawie pana Sławomira Nowaka napisanie więcej kolegów niż pieniędzy?Kiedy wyrok jeszcze nie zapadł w tej sprawie dla mnie jest to publiczna manipulacja albo publiczne śledztwo.

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


So gru 07, 2013 4:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
mindmonkey napisał(a):
Dla mnie manipulacją jest np.w sprawie pana Sławomira Nowaka napisanie więcej kolegów niż pieniędzy?Kiedy wyrok jeszcze nie zapadł w tej sprawie dla mnie jest to publiczna manipulacja albo publiczne śledztwo.


Publiczne śledztwo, bo i osoba jest publiczna.
I to z wyboru, nie z przymusu.
Takie są konsekwencje pchania się na piedestał.
Na nim także brud widać wyraźniej.


So gru 07, 2013 6:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
Drogi arcie-33 rozmawiamy o telewizji Trwam, a te podane przez Ciebie dane, to było dawno i nieprawda.
Mamy więc do czynienia nie tylko z manipulacją, ale i kłamstwem.

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


So gru 07, 2013 8:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
Brygida napisał(a):
Drogi arcie-33 rozmawiamy o telewizji Trwam, a te podane przez Ciebie dane, to było dawno i nieprawda.
Mamy więc do czynienia nie tylko z manipulacją, ale i kłamstwem.


To prawda.
Art najwyraźniej kłamie. ;)
6 tysięcy to było dawno i nieprawda. :D

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... lnosc.html


So gru 07, 2013 8:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
Jak oni spreparowali to kłamstwo:sprzedano 600 tysięcy zestawów do oglądania telewizji Trwam/też taki zestaw miałam, gdy mieszkałam w Pruszczu Gdańskim/, poza tym telewizja Trwam jest odbierana w niektórych kablówkach/teraz korzystam z takiego odbioru , gdy mieszkam w Rumi/, a telewizję Trwam ogląda 6tysięcy odbiorców.
Od kiedy 600 tysięcy to jest mniej niż 6 tysięcy???? 8O
Manipulacja, czy kłamstwo szyte grubymi nićmi?

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


So gru 07, 2013 9:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
Brygida napisał(a):
Jak oni spreparowali to kłamstwo:sprzedano 600 tysięcy zestawów do oglądania telewizji Trwam/też taki zestaw miałam, gdy mieszkałam w Pruszczu Gdańskim/, poza tym telewizja Trwam jest odbierana w niektórych kablówkach/teraz korzystam z takiego odbioru teraz, gdy mieszkam w Rumi/, a telewizje Trwam ogląda 6tysięcy odbiorców.
Od kiedy 600 tysięcy to jest mniej niż 6 tysięcy???? 8O
Manipulacja, czy kłamstwo szyte grubymi nićmi?


Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
To jest przecież 6 tysięcy na minutę!
Tak to po prostu mierzą i te 6 tys. to jest bardzo mizernie.

Można mieć zestaw i go nie używać.
Ilu Polaków ma w domu Biblię albo "Pana Tadeusza"?
A ilu je "ogląda"?


So gru 07, 2013 9:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 11:30 pm
Posty: 2012
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
Cytuj:
Publiczne śledztwo, bo i osoba jest publiczna.
I to z wyboru, nie z przymusu.
Takie są konsekwencje pchania się na piedestał.
Na nim także brud widać wyraźniej.

zgadza sie ale z tego co mi wiadamo sledztwo powinno byc tajne z racji tego ze rozgłos mu nie sluzy wiec albo ja mało wiem albo ktoś złamał przepisy.

_________________
Zabiegaj o sprawiedliwość, wiarę, miłość, pokój - wraz z tymi, którzy wzywają Pana czystym sercem..."


So gru 07, 2013 9:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
thorwald napisał(a):
Brygida napisał(a):
Jak oni spreparowali to kłamstwo:sprzedano 600 tysięcy zestawów do oglądania telewizji Trwam/też taki zestaw miałam, gdy mieszkałam w Pruszczu Gdańskim/, poza tym telewizja Trwam jest odbierana w niektórych kablówkach/teraz korzystam z takiego odbioru teraz, gdy mieszkam w Rumi/, a telewizje Trwam ogląda 6tysięcy odbiorców.
Od kiedy 600 tysięcy to jest mniej niż 6 tysięcy???? 8O
Manipulacja, czy kłamstwo szyte grubymi nićmi?


Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
To jest przecież 6 tysięcy na minutę!
Tak to po prostu mierzą i te 6 tys. to jest bardzo mizernie.

Można mieć zestaw i go nie używać.
Ilu Polaków ma w domu Biblię albo "Pana Tadeusza"?
A ilu je "ogląda"?


Jeśli nie przekonuje Cię ponad 600 tysięcy zakupionych zestawów specjalnie do oglądania telewizji Trwam, to może przekona Cię ponad 2,5 miliona podpisów żądających Trwam na multipleksie i ponad setki tysięcy biorących udział w ponad 180 marszach protestacyjnych.
Przemilczanie tych faktów przez telewizje "publiczną" jest ewidentną MANIPULACJĄ.

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


N gru 08, 2013 10:18 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 13, 2004 5:06 pm
Posty: 1940
Lokalizacja: Dolny-Śląsk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
Brygida napisał(a):

Jeśli nie przekonuje Cię ponad 600 tysięcy zakupionych zestawów specjalnie do oglądania telewizji Trwam, to może przekona Cię ponad 2,5 miliona podpisów żądających Trwam na multipleksie i ponad setki tysięcy biorących udział w ponad 180 marszach protestacyjnych.
Przemilczanie tych faktów przez telewizje "publiczną" jest ewidentną MANIPULACJĄ.


Tak po kolei chyba nie 600 a 300 , tu troszkę bliżej przybliża temat.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/od ... c-tv-trwam

Dalej pozostaje łociec dyrektor i grono mocherowych emerytek, bez urazy Brygida ale mało przyszłościowy to widz, biologia jest okrutna.
Reszta podanych przez Ciebie przykładów nie ma żadnego sensu jest związana z całą innych aspektów mających mały związek z rzeczywistym poparciem jedynie dla łocca dyrektora i jego teliwizorni, wszyscy natomiast przyznają ekspansję RM osiągającą nawet ponad 3 % słuchalności.
To że czegoś nie rozumiesz to jedynie twój problem, po prostu zamiast szukac manipulacji czy kłamstw łatwiej rozejżec się wokół siebie i poznac świat jaki cię otacza.
Wszystkie twoje argumenty były podawane w mediach tylko nie były tygodniami informacją dnia, bo miały marginalne i niszowe znaczenie.

_________________
- Gdyby trójkąty stworzyły sobie boga, miałby na pewno trzy boki.


N gru 08, 2013 11:09 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 12:00 pm
Posty: 4288
Lokalizacja: Pomorskie
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
Powiem krótko arcie-33! NIE ZGADZAM się z Tobą, również z pisownią:"mocher", z angielskiego "mohair", dlatego mohery, a nie mochery, to po pierwsze.
Po drugie napisałam wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie i nie będę się powtarzała, tym bardziej, że robi się off top w temacie:Co jest manipulacją? Media.

_________________
"Dopóki macie czas, dobro czyńcie"
Święty Paweł z Tarsu


N gru 08, 2013 12:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
Brygida napisał(a):
Jeśli nie przekonuje Cię ponad 600 tysięcy zakupionych zestawów specjalnie do oglądania telewizji Trwam, to może przekona Cię ponad 2,5 miliona podpisów żądających Trwam na multipleksie i ponad setki tysięcy biorących udział w ponad 180 marszach protestacyjnych.


Znasz moje zdanie.
Ja uważam media Rydzyka za antysystemowe i antypaństwowe, o czym ostatecznie przekonałem się oglądając relację z marszu niepodległości.
Uważam, że przyznawanie takim mediom miejsca na publicznym multiplexie było błędem i państwo powinno się z tego jak najszybciej wycofać.


N gru 08, 2013 2:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 9:03 pm
Posty: 7765
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co jest manipulacją? Media
thorwald napisał(a):
Brygida napisał(a):
Jeśli nie przekonuje Cię ponad 600 tysięcy zakupionych zestawów specjalnie do oglądania telewizji Trwam, to może przekona Cię ponad 2,5 miliona podpisów żądających Trwam na multipleksie i ponad setki tysięcy biorących udział w ponad 180 marszach protestacyjnych.


Znasz moje zdanie.
Ja uważam media Rydzyka za antysystemowe i antypaństwowe, o czym ostatecznie przekonałem się oglądając relację z marszu niepodległości.
Uważam, że przyznawanie takim mediom miejsca na publicznym multiplexie było błędem i państwo powinno się z tego jak najszybciej wycofać.


Tak wyglada thorwaldowa "demokracja"
Ludzie maja prawo tylko wtedy czegos sie dopominac kiedy zgadza sie to z pogladami thorwalda :)

_________________
"Poznacie ich po ich owocach"


N gru 08, 2013 5:51 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 532 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL