Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn maja 13, 2024 2:19 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86  Następna strona
 Ocieplanie sie klimatu 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
Zgaduj dalej DPMS. :) Moze zgadniesz ?? ;)

@ martius6

Moglbys sie troche liczyc ze slowami kolezko.Nie znalem Korwina.Jezeli jest dobrym politykiem i jezeli go Polacy wybiora to Polske czekaja lepsze czasy.

Pozdr. :)


So mar 12, 2011 6:21 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 4:50 pm
Posty: 2275
Lokalizacja: Ziemia (jako planeta)
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
Cytuj:
Moglbys sie troche liczyc ze slowami kolezko.


O czym ty mówisz ?? 8O A jak jesteś aż tak poirytowany moją dość sprawiedliwą reakcją, to zacznij wreszcie czytac ze zrozumieniem :-o

Cytuj:
nie twierdzę NIGDZIE, że ocieplenie wyprodukował człowiek. Twierdzę, że ma miejsce.


Słusznie sądzisz :)

_________________
"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje"
Nicolás Gómez Dávila


N mar 13, 2011 8:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 02, 2009 10:32 pm
Posty: 3864
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
martius6 napisał(a):
O czym ty mówisz ?? 8O A jak jesteś aż tak poirytowany moją dość sprawiedliwą reakcją, to zacznij wreszcie czytac ze zrozumieniem :-o

Treść nieważna: twój post nie mógł znaleźć uznania w oczach Zygmunta, bo nie zawarłeś w nim zdania - klucza: Al Gore jest guuupi! ;)

_________________
Bo jeśli Boga nie ma, to chwała Bogu! Ale jeśli, nie daj Boże, Bóg jest, to niech nas ręka boska broni!


Wt mar 15, 2011 7:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
Pudlo kolego Acro. :) Al Gore jest wielkim cwaniakiem.To trzeba wielkiej odwagi i poparcia stracencow aby wyjsc z tak bezsensownym atakiem na portfele klasy pracujacej i to pod pokrywka rzekomego dobra.... :(


N kwi 10, 2011 5:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
Ciekawy tekst:
Stanowisko Komitetu Nauk Geologicznych Polskiej Akademii Nauk w sprawie zagrożenia globalnym ociepleniem

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Pn kwi 11, 2011 10:27 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 02, 2009 10:32 pm
Posty: 3864
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
No proszę - i tak właśnie rzecz komentują naukowcy (a nie działacze czy politycy): ocieplenie jest (nawet jeśli akurat Zygmuntowi zimno), tylko nie wiadomo, czy człowiek ma tu coś do rzeczy.

_________________
Bo jeśli Boga nie ma, to chwała Bogu! Ale jeśli, nie daj Boże, Bóg jest, to niech nas ręka boska broni!


Pn kwi 11, 2011 6:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 15, 2003 11:23 am
Posty: 3194
Lokalizacja: Wrszw
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
Acro napisał(a):
ocieplenie jest.


Chyba, żeby nie było. :)

W będącym w moim posiadaniu, pisanym na przełomie lat 60/70 XX wieku, akademickim podręczniku do meteorologii, jak wół podaje się, że średnia temperatura Ziemi wynosi ...+16 stopni Celsjusza, co jest wartością o stopień wyższą niż podawana współcześnie. :)

Czyli w ciągu ostatnich 40 lat mieliśmy 1 stopniowe oziębienie :P

_________________
15 VIII 1480 - Dzień triumfu tolerancji

Jest inaczej Blog człowieka leniwego


Wt kwi 12, 2011 4:04 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
pilaster napisał(a):
W będącym w moim posiadaniu, pisanym na przełomie lat 60/70 XX wieku, akademickim podręczniku do meteorologii, jak wół podaje się, że średnia temperatura Ziemi wynosi ...+16 stopni Celsjusza


Zgubiłeś erratę :P

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Śr kwi 13, 2011 4:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu


W/g mojej skromnej opinii podales komunistyczny link, ktory nie jest godny uwagi.Juz od calych dziesiecioleci lewacy krzycza o tzw. zagrozeniu klimatycznym.Najpiew krzyczeli o globalnym oziebieniu, bo przeciez przewwidywali ze Londyn (England) bedzie caly w lodzie, a gdy normalna pogoda udowodnila, ze sa klamcami to chwycili sie ocieplenia i wybrali odnowiciela nieszczesnego Al Gore'a, ktory rozpetal kampanie klamstw n/t rzekomego ocierplenia spowodowanego niby dzialalnoscia czlowieka.Wiemy, oczywiscie, ze obydwie teorie o oziebieniu i ociepleniu sa falszywe.Wiemy rowniez i to, ze wielu tzw. klimatologow dalo sie przekupic przez lewactwo.Stad ich falszywe opinie dolewaja oliwy do tego calego zamieszania.


Wt kwi 19, 2011 3:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
Zygmunt napisał(a):


W/g mojej skromnej opinii podales komunistyczny link, ktory nie jest godny uwagi.Juz od calych dziesiecioleci lewacy krzycza o tzw. zagrozeniu klimatycznym.Najpiew krzyczeli o globalnym oziebieniu, bo przeciez przewwidywali ze Londyn (England) bedzie caly w lodzie, a gdy normalna pogoda udowodnila, ze sa klamcami to chwycili sie ocieplenia i wybrali odnowiciela nieszczesnego Al Gore'a, ktory rozpetal kampanie klamstw n/t rzekomego ocierplenia spowodowanego niby dzialalnoscia czlowieka.Wiemy, oczywiscie, ze obydwie teorie o oziebieniu i ociepleniu sa falszywe.Wiemy rowniez i to, ze wielu tzw. klimatologow dalo sie przekupic przez lewactwo.Stad ich falszywe opinie dolewaja oliwy do tego calego zamieszania.


Po tym co tu napisałeś wnioskuję że nie raczyłeś nawet rzucić okiem na ten tekst i dlatego wypisujesz bzdury. Stanowisko Komitetu Nauk Geologicznych Polskiej Akademii Nauk w sprawie zagrożenia globalnym ociepleniem jest bardzo... ostrożne i nie ma w nim żadnych kategorycznych stwierdzeń.

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Wt kwi 19, 2011 7:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 02, 2009 10:32 pm
Posty: 3864
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
Oczywiście, że nie przeczytał. Do oceny wystarczył Zygmuntawi fakt, że w tytule nie znalazło się magiczne: " A Al Gore skończy w piekle!" :(

_________________
Bo jeśli Boga nie ma, to chwała Bogu! Ale jeśli, nie daj Boże, Bóg jest, to niech nas ręka boska broni!


Cz kwi 21, 2011 12:12 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
Inczuczuna napisał(a):

Po tym co tu napisałeś wnioskuję że nie raczyłeś nawet rzucić okiem na ten tekst i dlatego wypisujesz bzdury. Stanowisko Komitetu Nauk Geologicznych Polskiej Akademii Nauk w sprawie zagrożenia globalnym ociepleniem jest bardzo... ostrożne i nie ma w nim żadnych kategorycznych stwierdzeń.


Rzucilem okiem, ale nie mialem czasu na trawienie tego.Jakos jestem uprzedzony do polskich mediow, a bzdur nie wypisuje.Jestes w stanie mi udowodnic, ze moje stanowisko w temacie jest bledne ?? :)

Acro napisał(a):
Oczywiście, że nie przeczytał. Do oceny wystarczył Zygmuntawi fakt, że w tytule nie znalazło się magiczne: " A Al Gore skończy w piekle!" :(


Nie naleze do osadzaczy jako ty jestes. OK ??


Cz kwi 21, 2011 2:17 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 09, 2011 10:55 pm
Posty: 1740
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
Zygmunt napisał(a):
Wedlug opinii bylego Wicprezydenta USA p. All Gore kilmat naszej planety ocieplil sie w stopniu niebezpiecznym dla cywilizacji.Twierdzi on ze za 21 lat lady arktyki stopnieja a Nowe York zostanie zalany.
Jakie sa wasze opinie na ten temat ??

[/quote]

Ta sprawa zostala juz wyjasniona za 21 lat tak drastyczne ocieplenie jest nie mozliwe i jak przyznali naukowcy ktorzy rozprzestrzeniali taka wiadomosc pomylili sie o bagatela.....300 lat :)


Cz kwi 21, 2011 9:33 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
Zygmunt napisał(a):
Rzucilem okiem, ale nie mialem czasu na trawienie tego.Jakos jestem uprzedzony do polskich mediow, a bzdur nie wypisuje.Jestes w stanie mi udowodnic, ze moje stanowisko w temacie jest bledne ?? :)
Przez dłuższy czas byłem przekonany że jest to temat o ocieplaniu się klimatu, argumentach za i przeciw. Ale spojrzałem na pierwszy post w tym temacie i widzę że Al Gore to twoja idée fixe. Ja o polityku nie zamierzam wcale dyskutować, ani przekonywać ciebie czy kogoś innego do tego gościa. Zamiast rzeczowych argumentów co pewien czas powtarzasz że Al Gore jest be. No sorry stary ale przy takim podejściu wiem że nie mam szans udowodnić ci nawet tego że woda jest mokra.

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Cz kwi 21, 2011 10:27 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Post Re: Ocieplanie sie klimatu
Jezeli nie zamierzasz dyskutwac to po co glos zabierasz ?? ?? ?? 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O


Śr maja 18, 2011 12:14 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL