Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 10:14 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Paniczna blokada ankiety. Analiza/wnioski - już niebawem... 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2015 7:34 pm
Posty: 3951
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Post Paniczna blokada ankiety. Analiza/wnioski - już niebawem...
Ważne.

Wszystkie wpisy w tym wątku będą mieściły się w rygorze Regulaminu Forum.

W związku z tym blokada tego wątku lub usuwanie wpisów będzie bezprawnym działaniem wystawiającym jak najgorsze świadectwo osobie, która podejmie takie działania w obszarze jej prawości, moralności i poszanowania dla odmiennych poglądów.

czas pokaże...


Wt lis 21, 2023 12:57 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Paniczna blokada ankiety. Analiza/wnioski - już niebawem
1. Nie znasz regulaminu a powołujesz się na niego. Miejscem na zamieszczenie tego wpisu były Uwagi do obsługi forum. Nie potrafisz więc nawet zadekretować wpisu a to prosta umiejętność.
Napisałeś do mnie na priv i wyjaśniłeś, że zamknięcie watku oznacza, że znasz odpowiedź. Skoro ją znasz to po co po raz drugi o tym samym? Przymus? Wychodzi na to, że tak. Nie odpowiedziałam na privie, więc przymus nadal działał.
2. Badania ankietowe wymagają rzetelnej wiedzy dotyczącej nie tylko przygotowania pytań ankietowych (panują tu zasady, by możliwie najbardziej zobiektywizować badanie), ale także umiejętności jej opracowywania. Poza tym wymagają umysłu analitycznego i bezstronnego. Nie posiadłeś żadnej z tych cech o czym świadczy analiza poprzedniej ankiety. Wyjśniałam to punkt po punkcie jakie błędy popełniłeś.
Postawione w ankiecie pytanie wskazuje, że nie masz pojęcia o temacie za który się zabrałeś.
3. Pozostałe aspekty wyjaśniałam już w ankietach.
4. Sprawa przerasta twe umiejętności, więc przewidywałam, że opracowane wyniki będą na poziomie: ja tak myślę, więc tak jest.
Kuriozalne było stwierdzenie o popularności wątku na podstawie liczby odsłon.
5. Na tym forum umieszczenie ankiety do katolików w dziale ogólnym automatycznie dyskwalifikuje jej rzetelność. Ankieta jest anonimowa i każdy może udzielić odpowiedzi.
6. Kolejne ankiety o podobnym charakterze potraktuję podobnie i mamy na tę okoliczność stosowne punkty regulaminu, chociażby II/3 (brak niemerytoryczności wskazałam ) oraz II/5 (założenie prowokacyjne -> przygotowałeś wnioski w chwili przygotowywania ankiety...napisanie o tym to kuriozum, bo od razu będzie skutkować karą regulaminową.
7. Wyjaśnienie uważam za wyczerpujące wobec stwierdzenia, że ty i tak wiesz lepiej. Nie potrafię ustosunkować się do tego, więc zamykam. 'Dyskusji' nie podejmę.
Cytuj:
poszanowania dla odmiennych poglądów.

Wykładnia oznacza merytoryczność a tę określają moderatorzy. Nie ma bezwzględnej wolności do pisania wszystkiego. Ona ma swe granice i je stawia moderacja.


Wt lis 21, 2023 1:31 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL