Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 11, 2024 7:07 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona
 Miszmasz (wydzielony) 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
To co teraz robicie to zwykła obmowa i plugastwo. Nie żebym się czepiał. Tak tylko se mówię.


So lip 03, 2021 11:21 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
Jaka obmowa? Masz słownik to sprawdź co oznacza obmowa. A to ze twoje posty w 99,9% to bełkot to już zauważyło wielu. Można powiedzieć ze tylko dzielimy się spostrzeżeniami a i ja radzę nie brać poważnie twoich wpisów. Powód podałem wcześniej.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So lip 03, 2021 11:57 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
Jockey napisał(a):
Jaka obmowa? Masz słownik to sprawdź co oznacza obmowa. A to ze twoje posty w 99,9% to bełkot to już zauważyło wielu. Można powiedzieć ze tylko dzielimy się spostrzeżeniami a i ja radzę nie brać poważnie twoich wpisów. Powód podałem wcześniej.

Jak mówię o kimś kto jest na forum, to mówię to do danej osoby, a nie tak jakby jej nie było. (to jest dla mnie obrzydliwe)
Tak samo postępuje jak uważam czyjeś wpisy za bełkot. Potrafię też przeprosić jeśli kogoś urażę. Potrafię też nie poruszać tematu zbyt bolesnego dla innych jeśli mnie poproszą (np, temat Marii). Tak samo jeśli ktoś z was powiedziałby mi zwyczajnie abym odszedł z tego forum to w niczym by mi to nie ujęło i zrobiłbym tak.
Zgodzę się, że 99,9% może tak uważać i też w niczym mi to nie ujmuje. I nawet to potwierdzam w temacie: czym się różnimy.
A tu jest temat miszmasz, synonim bełkotu :D (kto pozwala na bełkot?)


N lip 04, 2021 6:43 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16895
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
Miszmasz to nie bełkot. Wyjaśniłam uzasadnienie nadania takiego tytułu wątku. Na ogół wyjaśniam powody wyodrębnienia wątku w pierwszym poście. Poza tym każdy wątek podlega regulaminowi a ten zobowiązuje do merytorycznego wypowiadania się. Naturalne zboczenie z tematu to nie uniki, by nie odpowiadać na pytania i oszukiwać adwersarza.
Ty stosujesz swoistą grę obliczoną na zmęczenie adwersarza, tak by nie zorienował się, że cechuje cię chaos myśli, brak spójności i do tego brak komunikatywności; pojawiają się jakieś oderwane wypowiedzi, których nie sposób odczytać, kosmiczne skojarzenia. Kiedy mi ktoś pisze, że chory to wiem, że od czasu do czasu pisze inaczej i sugeruję odwiedzić lekarza, zawiesić obecność na forum, bo czasem należy coś z tym zrobić w gabinecie lekarskim.
Lekarze zalecają w formie terapii bywanie w środowisku ludzi zdrowych, ale nie odwrotnie, by ton nadawały osoby chore a zdrowe udawały, że wszystko jest OK - nie jest. Jeśli chaos myśli wynika z innych przyczyn, forum nie jest właściwym miejscem aktywności. A trollowanie podlega karom. Inaczej więc traktuję trolla aniżeli osobę chorą, więc potrzebuję rozeznania z czym mam do czynienia.


N lip 04, 2021 10:48 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
Mały Książę napisał(a):
W Kościele katolickim rozróżniamy zbawienie obiektywne które zostało dokonane przez Chrystusa i zbawienie subiektywne, czyli to,że musimy je przyjąć osobiście. Zbawienie oznacza uwolnienie od zła. Zbawienie obiektywne dokonało się na Krzyżu a zbawienie subiektywne oznacza to, że muszę przyswoić sobie zasługi Chrystusa aby być zbawionym.
To akurat (wybacz, ale w przeciwieństwie do Twoich pozostałych twierdzeń) ma sens.
Choć nie nazwałbym tego "subiektywnym" i "obiektywnym".
Chrystus po prostu stwarza możliwości, ale decyzja należy do nas - jak zawsze.
Osobiście uważam, że w języku polskim najlepiej odróżnić jedno od drugiego nazywając Ofiarę Chrystusa "odkupieniem", zaś zbawienie które (mam nadzieję) będzie naszym udziałem przy końcu naszego życia "zbawieniem".

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N lip 04, 2021 10:54 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
Jeden z moich katechetów powiedział tak. Jezus przez swoją smierć zbawił wszystkich tylko nie wszyscy chcą z tego zbawienia skorzystać. Dlatego nie każdy zostanie zbawiony. Bóg chce zbawić wszystkich jednak na siłę tego nie robi. Szanuje nasza wolność i nasz wybór. Bez naszej decyzji nie będziemy zbawieni. A za decyzja idą konkretne nasze postawy i czyny. „Oto stoję u drzwi i kołaczę…”
Św Jan Paweł II mówił o dwóch nawróceniach. Jedno takie wielkie gdzie wybieramy ze chcemy żyć z Bogiem a potem jest codzienne nawracanie się z różnych naszych słabości i grzechów. Wiele zależy od tego właśnie nawracania się codziennego.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lip 04, 2021 3:14 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
merss napisał(a):
Miszmasz to nie bełkot. Wyjaśniłam uzasadnienie nadania takiego tytułu wątku. Na ogół wyjaśniam powody wyodrębnienia wątku w pierwszym poście. Poza tym każdy wątek podlega regulaminowi a ten zobowiązuje do merytorycznego wypowiadania się.
ok Merss. Godzinę temu dostałem od dobrego znajomego wyjaśnienie znaczenia słowa bełkot. Nadmieniam, że to ateista. Według jego osobistego uznania znaczy: że totalnie tego nie rozumie.
merss napisał(a):
Naturalne zboczenie z tematu to nie uniki, by nie odpowiadać na pytania i oszukiwać adwersarza.
Ty stosujesz swoistą grę obliczoną na zmęczenie adwersarza, tak by nie zorienował się, że cechuje cię chaos myśli, brak spójności i do tego brak komunikatywności; pojawiają się jakieś oderwane wypowiedzi, których nie sposób odczytać, kosmiczne skojarzenia. Kiedy mi ktoś pisze, że chory to wiem, że od czasu do czasu pisze inaczej i sugeruję odwiedzić lekarza, zawiesić obecność na forum, bo czasem należy coś z tym zrobić w gabinecie lekarskim.
Lekarze zalecają w formie terapii bywanie w środowisku ludzi zdrowych, ale nie odwrotnie, by ton nadawały osoby chore a zdrowe udawały, że wszystko jest OK - nie jest. Jeśli chaos myśli wynika z innych przyczyn, forum nie jest właściwym miejscem aktywności. A trollowanie podlega karom. Inaczej więc traktuję trolla aniżeli osobę chorą, więc potrzebuję rozeznania z czym mam do czynienia.
.
To zwrócisz uwagę Yarpen Zirgin? Pewnie nie, skoro pochwalasz tego typu zachowanie.
Nie mogę napisać wszystkiego w jednym poście. To nierealne. Nie mam chaosu myśli i raczej uznaję, że tak to odbierasz.


N lip 04, 2021 6:04 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
1antyk napisał(a):
To zwrócisz uwagę Yarpen Zirgin

Mój nick odmienia się przez przypadki. Racz o tym pamiętać.


N lip 04, 2021 6:16 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
Yarpen Zirgin napisał(a):
1antyk napisał(a):
To zwrócisz uwagę Yarpen Zirgin

Mój nick odmienia się przez przypadki. Racz o tym pamiętać.

Możesz mi podać bo mam z tym problem?


N lip 04, 2021 7:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
Nie rżnij głupa.


N lip 04, 2021 7:10 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
Yarpen Zirgin napisał(a):
Nie rżnij głupa.

Po czym można poznać zwykłego chama, jak myślisz?


N lip 04, 2021 7:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
Np. po unikaniu odpowiedzi na postawione pytania, kłamstwach, wycieczkach ad personam, zmianach tematu i innymi podobnymi reakcjami, kiedy orientuje się, że nie ma niczego na poparcie swoich tez. :)


N lip 04, 2021 7:33 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
przecież nie prosiłem o koszulę, a nawet o kubek wody.


N lip 04, 2021 7:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
O, prawda zabolała, skoro znowu piszesz sobie a muzom.


N lip 04, 2021 7:41 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miszmasz (wydzielony)
No popatrz, jak chcesz to i w słomie (z buta) kwiatka znajdziesz. Powodzenia.


N lip 04, 2021 7:50 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL