Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 10, 2024 3:16 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Profanacja Komuni Świętej 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 25, 2015 6:13 pm
Posty: 536
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
Jezus nie jest zrażony nienawiścią, która Go otacza, mimo , tego ukazuje Miłość i rozdaje Miłość i uczy jej swoich uczniów.

_________________
"Pan mój i Bóg mój"


N maja 01, 2016 1:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 24, 2014 10:39 pm
Posty: 2321
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
skała napisał(a):
Jezus nie jest zrażony nienawiścią, która Go otacza, mimo , tego ukazuje Miłość i rozdaje Miłość i uczy jej swoich uczniów.


nie imputuję Jezusowi nienawiści, sam jednak wypędził kupców ze świątyni, zgadza się ?


N maja 01, 2016 1:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N mar 30, 2014 8:35 pm
Posty: 3895
Lokalizacja: polkowice
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
skała napisał(a):
Jezus nie jest zrażony nienawiścią, która Go otacza, mimo , tego ukazuje Miłość i rozdaje Miłość i uczy jej swoich uczniów.


Widoczne ma problemy z edukacją swoich pociech, bo Ci jakoś bez bata w postaci świeckiego ramienia nie potrafią się obejść.
Oczywiście jest to bardzo wygodne bo zawsze można powiedzieć to nie My (wyznawcy)to Oni (świeccy ).


N maja 01, 2016 1:42 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
Advaita napisał(a):
sapper napisał(a):
Advaita, czy ty choc troszke rozumiesz co to sa wartosci moralne?
Poza tym panstwo i prawo to my, cale spoleczenstwo i kazdy czlonek spoleczenstwa ma prawo do ochrony prawnej swoich wartosci czy to materialnych, intelektualnych, czy tez moralnych.


Sapper, oczywiście, że tak, dlatego pisałem tutaj wielokrotnie, że Bóg nie miał prawa zabijać niemowlaków i powinien znaleźć inne rozwiązania niż niszczenie Sodomy i Gomory. Tutaj jednak spotkałem się z przerażającą racjonalizacją zbrodni ze ST ! Stwierdziłem , że Ci ludzie nie wiedzą czym jest moralność, szacunek do życia człowieka i sprawiedliwość.

Mamy prawo do ochrony życia naszych dzieci. Gdy Bóg je zabija akceptujemy to , gdy natomiast ktoś podepcze opłatek , to jest wielkie oburzenie.
gdzie w tym moralność i logika ?

jakby gimbusy zakradły się w nocy i ukradły księdzu opłatki, jak najbardziej jestem za tym aby państwo ich ukarało !
a tak to niech ukarze ich biskup.

Ty jak zwykle piszesz o czyms o czym nie masz zielonego pojecia.
Przeczytaj choc raz caly ST to pogadamy bo jak do tej pory wypowiadasz sie jedynie o swojej pokretnej naturze w roznych tematach.
Przyszedles do Katolikow i korzystajac z ich goscinnosci probunesz zdemolowac im mieszkanie i gwalcic co wpadnie ci w rece.
Twoje tu pisanie niewiele rozni sie od postepowania tych nastolatkow o ktorych jest ten temat.


N maja 01, 2016 1:53 pm
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 25, 2015 6:13 pm
Posty: 536
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
Wolna Wola :!:

_________________
"Pan mój i Bóg mój"


N maja 01, 2016 1:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
Advaita napisał(a):
Jaśminowa napisał(a):
Na szczęście nie Ty o tym decydujesz.
Każdy może się nawrócić, nawet w momencie kiedy najbardziej się tego nie spodziewa, zatem Kościół stoi dla niego otworem.


to używając Twojej logiki wpuszczajmy bandziorów do kościoła i nie karajmy ich za szkody, jeszcze się zniechęca do tej instytucji i zamkniemy im drogę do nawrócenia.

Jeżeli bandzior ma ochotę na to by uczestniczyć we mszy Świętej nie zakłócając jej, to jak najbardziej mile jest widziany.
Cytuj:
nie imputuję Jezusowi nienawiści, sam jednak wypędził kupców ze świątyni, zgadza się ?

Advaito, do Domu Bożego przychodzi się modlić i sakramenty przyjmować a nie handlować. Nie rozumiesz tego, czy udajesz?


N maja 01, 2016 1:57 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 24, 2014 10:39 pm
Posty: 2321
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
sapper napisał(a):

Ty jak zwykle piszesz o czyms o czym nie masz zielonego pojecia.
Przeczytaj choc raz caly ST to pogadamy bo jak do tej pory wypowiadasz sie jedynie o swojej pokretnej naturze w roznych tematach.
Przyszedles do Katolikow i korzystajac z ich goscinnosci probunesz zdemolowac im mieszkanie i gwalcic co wpadnie ci w rece.
Twoje tu pisanie niewiele rozni sie od postepowania tych nastolatkow o ktorych jest ten temat.


acha, nie mam pojęcia, że mordowanie niemowlaków przez osobę wszechmocna jest czystym złem ? jakiego rodzaju moralność Ty sobą reprezentujesz ?
Poczytaj chociaż kilka książek mistycznych ( współczesnych, starożytnych) to wtedy będziesz miał pojęcie o Jezusie. Bo na razie nie masz zielonego pojęcia co on sobą reprezentował. A racjonalizując zbrodnie ze ST dajesz jedynie wyraz swojej wypaczonej natury.

Gdybyś pojawił się na forum mistycznym i pisał o swojej ideologii katolickiej to na pewno bym nie powiedział o zadnym zdemolowaniu mieszkania i gwałcie, A wiesz dlaczego ?
bo to mieszkanie jest zbyt stabilne, by ktokolwiek mógł je zdemolować.
i nie miałbyś też na tyle siły, aby cokolwiek tam zgwałcić. :)

szkoda, ze uważasz swoja religie za taka słabą.


N maja 01, 2016 2:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 24, 2014 10:39 pm
Posty: 2321
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
Jaśminowa napisał(a):
Jeżeli bandzior ma ochotę na to by uczestniczyć we mszy Świętej nie zakłócając jej, to jak najbardziej mile jest widziany.

Advaito, do Domu Bożego przychodzi się modlić i sakramenty przyjmować a nie handlować. Nie rozumiesz tego, czy udajesz?


pisałem przecież, że ja ciągle zakłóca.. wiec jak ? powinien taki dostać wilczy bilet ?

nie rozumiesz czy udajesz, ze w kościele ciągle ma miejsce handel ? sakramenty za pieniądze, zbieranie na tace.. handel wymienny, usługa za pieniądze.


N maja 01, 2016 2:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
Cytuj:
nie rozumiesz czy udajesz, ze w kościele ciągle ma miejsce handel ? sakramenty za pieniądze, zbieranie na tace.. handel wymienny, usługa za pieniądze.

A z czego księża mają utrzymać kościół i plebanię?


N maja 01, 2016 2:13 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 24, 2014 10:39 pm
Posty: 2321
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
Jaśminowa napisał(a):
A z czego księża mają utrzymać kościół i plebanię?


za pomocą takiego handlu wymiennego, nie mam pretensji, jednak przez sekundę nie myśl, ze nie odbywa się tam handel :D


N maja 01, 2016 2:20 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 25, 2015 6:13 pm
Posty: 536
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
Jesteś ''wyszczekany jak pies'' .

_________________
"Pan mój i Bóg mój"


N maja 01, 2016 3:20 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
Advaita napisał(a):
Jaśminowa napisał(a):
A z czego księża mają utrzymać kościół i plebanię?


za pomocą takiego handlu wymiennego, nie mam pretensji, jednak przez sekundę nie myśl, ze nie odbywa się tam handel :D

Oczywiście że się odbywa :) Ostatnio w Kościele kupiłam bazie w Niedzielę palmową. Cel szczytny, bo pieniadze przeznaczone na ubogie rodziny z parafii.


N maja 01, 2016 4:16 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
Advaita napisał(a):
sapper napisał(a):

Ty jak zwykle piszesz o czyms o czym nie masz zielonego pojecia.
Przeczytaj choc raz caly ST to pogadamy bo jak do tej pory wypowiadasz sie jedynie o swojej pokretnej naturze w roznych tematach.
Przyszedles do Katolikow i korzystajac z ich goscinnosci probunesz zdemolowac im mieszkanie i gwalcic co wpadnie ci w rece.
Twoje tu pisanie niewiele rozni sie od postepowania tych nastolatkow o ktorych jest ten temat.


acha, nie mam pojęcia, że mordowanie niemowlaków przez osobę wszechmocna jest czystym złem ? jakiego rodzaju moralność Ty sobą reprezentujesz ?
Poczytaj chociaż kilka książek mistycznych ( współczesnych, starożytnych) to wtedy będziesz miał pojęcie o Jezusie. Bo na razie nie masz zielonego pojęcia co on sobą reprezentował. A racjonalizując zbrodnie ze ST dajesz jedynie wyraz swojej wypaczonej natury.

Gdybyś pojawił się na forum mistycznym i pisał o swojej ideologii katolickiej to na pewno bym nie powiedział o zadnym zdemolowaniu mieszkania i gwałcie, A wiesz dlaczego ?
bo to mieszkanie jest zbyt stabilne, by ktokolwiek mógł je zdemolować.
i nie miałbyś też na tyle siły, aby cokolwiek tam zgwałcić. :)

szkoda, ze uważasz swoja religie za taka słabą.

Nie przeczytales jeszcze ST wiec nie mac tu i nie wprowadzaj swoich chorych insunuacji.
Jesli chodzi o fora o ktorych piszesz to mi one nie sa potrzebne i nie mam ani mnajmniejszego zamiaru tam zagladac ani na nich zabierac glos.
Ty natomiast jak widac czujesz sie niedowartosciowany i implementujesz wszystkim swoje poglady.


N maja 01, 2016 5:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
Advaita napisał(a):
skała napisał(a):
Jezus nie jest zrażony nienawiścią, która Go otacza, mimo , tego ukazuje Miłość i rozdaje Miłość i uczy jej swoich uczniów.


nie imputuję Jezusowi nienawiści, sam jednak wypędził kupców ze świątyni, zgadza się ?


Czy powiedzieć komuś, że ma wyjść z mojego domu, musi oznaczać nienawiść?

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


N maja 01, 2016 6:26 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 24, 2014 10:39 pm
Posty: 2321
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Profanacja Komuni Świętej
skała napisał(a):
Jesteś ''wyszczekany jak pies'' .


ładny komplement :) nie szanujecie uczuć drugiego człowieka, a chcecie, aby ktoś szanował wasze tradycje, hipokryzja


N maja 01, 2016 7:52 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 192 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL