Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 10, 2024 11:36 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
 Kościół a LD i OOBE 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt maja 25, 2010 2:13 pm
Posty: 531
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
Boro napisał(a):
ramzes napisał(a):
No w Polsce niesety zgadzam sie z Toba... Wiekszosc ludzi w Polsce to ciemnogrod skoro wierza w istnienie duszy. I tak ciemnogrod nalezy zwalczac czytaj edukowac i wtedy sie juz nie jest ciemnogrodem po prostu.

Przyznałbym Ci rację gdyby istniały w nauce jakieś teorie zaprzeczające istnieniu duszy. Ludzi ignorujących je można by wtedy spokojnie nazwać ciemnogrodem. Takich teorii jednak nie ma. Jeśli się nie zgadzasz to przedstaw którąś?
ramzes napisał(a):
Moja merytoryczna wypowiedz jest taka ze nie ma absolutnie zadnych najmniejszych dowodow ze jest cos takiego jak dusza. I wszystkie tego typu odczucia jak w temacie dzieja sie w mozgu ktory z kolei dziala na zasadach fizyki, ktora nie przewiduje duszy. I tyle mi wiadomo jak na razie.

Dowodów nie ma, ale są przesłanki. Nie ma natomiast żadnych dowodów które stanowiły by przeciwko istnieniu duszy.
Działanie mózgu nie zostało poznane jeszcze nawet w niewielkim ułamku. Potrafisz na gruncie praw fizyki wytłumaczyć fenomen świadomości? Powodzenia.

Prawda jest taka, że nie wiadomo na ten temat zbyt wiele. Wykształcony człowiek powinien rozpatrywać wszystkie opcje z równym prawdopodobieństwem. Dopiero później na podstawie obserwacji ewentualnie odrzucić którąś z nich. Ty niektóre odrzucasz z góry a inne z góry przyjmujesz za prawdziwe. To nie metoda naukowa, lecz fundamentalizm.


Ok i juz pojawia sie jakas abstrakcyjna sciezka tej dyskusji. Wiec jeszcze raz i ostatni juz:

- Nie ma zadnych dowodow ani przeslanek ze dusza istnieje, wiec nie rozumiem dlaczego mialoto by byc rozpatrywane. Tak samo jak nie ma absolutnie zadnych dowodow ze istnieje czarnoksieznik z krainy oz ani do tego zadnych przeslanek. I sorry bardzxo ale nie musze udowadniac ze czarnoksieznik z krainy oz nie istnieje. Nie kapuje jak mozna udowadniac ze cos nie istnieje. Jak cos nie istnieje to nie istnieje. Jezeli nie istnieje Packaciepkieczystaundkalzycaeslurpensefniapieczkieclo, to udowodnij mi to.


Cz sty 17, 2013 3:34 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pt paź 26, 2012 3:05 pm
Posty: 404
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
Jak zwykle uczepię się słówek, czyli tego "nie ma żadnych", a dlaczego nie powiesz "nie ma przesłanek", a więc po co sam sobie potwierdzasz (udowadniasz, że tak jest ? ). Jeżeli masz pewność, to dlaczego zaprzeczasz sobie ? a może ta pewność jest pół / pół ? A dlaczego chcesz udowadniać to nam wierzącym ?. Tak chcesz nasz oświecać ?, wyprowadzać z błędu, błędów ? A skąd wiesz, że popełniamy błąd ? i jaki błąd ? "Nie ma dowodów" - a udowodnij, że "jakaś to reakcja w mózgu, lub mózgach powoduje takie a nie inne zachowanie (zachowania) ludzi. Nie jesteś w stanie udowodnić ?, może i dobrze ?, bo co to znaczy owe "udowodnić" ? No w teorii to jest pewność, czyli te owe 100 %. Ach właśnie, jakbyś miał pewność 100 % to wtedy pisałbyś na tym forum, zadając pytania nam katolikom ? Nie ma pewności, dla mnie ona jest bo Jezus Chrystus był, żył, umarł i zmartwychwstał. A skąd to wiem ?, przepraszam a nie mogę mieć pewności owego w duszy ?, czyli na poziomie mojego "ja", ale nie tylko bo również na poziomie moich myśli i uczuć ? Ooo właśnie - kto ma te uczucia ? - mój mózg, czy ja je mam ? Mam pewność , że one należą do MNIE, a więc to ja posiadam. Ja to jest moja osobowość, coś bardzo głębokiego. Och to proszę mi udowodnić, że nie posiadam swojego "ja", że nie jestem osobą. Trochę zironizuję - to proszę złożyć wniosek o pozbawienie mnie (lub innych ludzi praw obywatelskich). Ooo ludzie mają prawa, a dlaczegóż to je mają ? Aaa, bo są ludźmi, czyli są o wiele, wiele bardziej rozwinięci od różnych innych "stworzeń". No i co ? - no mają dusze i "kropka" :-D.


Cz sty 17, 2013 4:11 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt maja 25, 2010 2:13 pm
Posty: 531
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
misjonarz napisał(a):
Jak zwykle uczepię się słówek, czyli tego "nie ma żadnych", a dlaczego nie powiesz "nie ma przesłanek", a więc po co sam sobie potwierdzasz (udowadniasz, że tak jest ? ). Jeżeli masz pewność, to dlaczego zaprzeczasz sobie ? a może ta pewność jest pół / pół ? A dlaczego chcesz udowadniać to nam wierzącym ?. Tak chcesz nasz oświecać ?, wyprowadzać z błędu, błędów ? A skąd wiesz, że popełniamy błąd ? i jaki błąd ? "Nie ma dowodów" - a udowodnij, że "jakaś to reakcja w mózgu, lub mózgach powoduje takie a nie inne zachowanie (zachowania) ludzi. Nie jesteś w stanie udowodnić ?, może i dobrze ?, bo co to znaczy owe "udowodnić" ? No w teorii to jest pewność, czyli te owe 100 %. Ach właśnie, jakbyś miał pewność 100 % to wtedy pisałbyś na tym forum, zadając pytania nam katolikom ? Nie ma pewności, dla mnie ona jest bo Jezus Chrystus był, żył, umarł i zmartwychwstał. A skąd to wiem ?, przepraszam a nie mogę mieć pewności owego w duszy ?, czyli na poziomie mojego "ja", ale nie tylko bo również na poziomie moich myśli i uczuć ? Ooo właśnie - kto ma te uczucia ? - mój mózg, czy ja je mam ? Mam pewność , że one należą do MNIE, a więc to ja posiadam. Ja to jest moja osobowość, coś bardzo głębokiego. Och to proszę mi udowodnić, że nie posiadam swojego "ja", że nie jestem osobą. Trochę zironizuję - to proszę złożyć wniosek o pozbawienie mnie (lub innych ludzi praw obywatelskich). Ooo ludzie mają prawa, a dlaczegóż to je mają ? Aaa, bo są ludźmi, czyli są o wiele, wiele bardziej rozwinięci od różnych innych "stworzeń". No i co ? - no mają dusze i "kropka" :-D.


No wlasnie dlatego nazywam ten kraj ciemnogrodem po prostu.

Wg mnie nie ma zadncyh przeslanek ze dusza istnieje. Jezeli takie masz to je podaj. Moim zadaniem na dzisaij jest odciemnogrodzenie ciebie, bo nie mam co robic w robocie niestety.


Cz sty 17, 2013 4:14 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
ramzes napisał(a):
Moim zadaniem na dzisaij jest odciemnogrodzenie ciebie, bo nie mam co robic w robocie niestety.
Niniejszy temat nie jest od tego, na co już Ci zwracałem uwagę. Pytanie też zadałem i czekam na odpowiedź. Co opuszcza Twoje ciało w trakcie OOBE?


Cz sty 17, 2013 4:17 pm
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt maja 25, 2010 2:13 pm
Posty: 531
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
maly_kwiatek napisał(a):
ramzes napisał(a):
Moim zadaniem na dzisaij jest odciemnogrodzenie ciebie, bo nie mam co robic w robocie niestety.
Niniejszy temat nie jest od tego, na co już Ci zwracałem uwagę. Pytanie też zadałem i czekam na odpowiedź. Co opuszcza Twoje ciało w trakcie OOBE?


Odpowiedzialem Ci tylko nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Nic nie opuszcza ciala to tylko rekacja chwemiczna w mozgu. Masz mozg? To czytaj uwaznie.


Cz sty 17, 2013 4:22 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pt paź 26, 2012 3:05 pm
Posty: 404
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
Ooo a "ramzes" jest taki bardzo mądry, że nie potrafi pisać, używających polskich znaków . Ach, ale cóż to jest ?, a może tak bardzo się śpieszy, że nie może zdążyć z własnymi myślami i uczuciami i dlatego nie chce mu się, albo nie może ich używać ? Ale mi mądrość, napisać 2 zdania i na podstawie tych zdań wysuwać pewne wnioski. A jeżeli tak napisałbyś to swojemu profesorowi to jak on by to ocenił ?, czyli jak ocenił by tę twoją mądrość i inteligencję ? A może inaczej - a może zamiast tych swoich dowodów lub "peudowododów" będziesz nam umieszczał tutaj te "reakcje w mózgu" ? A może to my zaczniemy mówić coś w stylu "reakcja ramzesa w mózgu" próbuje udowadniać............. "Reakcje mózgu ramzesa" próbują pisać ale jakoś im to nie wychodzi. A może "te reakcje" popełniają błędy ? Ooo właśnie a może "reakcje ramzesa się mylą" ? A dlaczegóż to "reakcje chemiczne ramzesa" mają pewność ?

No nie wiem czemu - do zobaczenia i usłyszenia "rekcjo ramzesa". :)


Cz sty 17, 2013 4:31 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt maja 25, 2010 2:13 pm
Posty: 531
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
misjonarz napisał(a):
Ooo a "ramzes" jest taki bardzo mądry, że nie potrafi pisać, używających polskich znaków . Ach, ale cóż to jest ?, a może tak bardzo się śpieszy, że nie może zdążyć z własnymi myślami i uczuciami i dlatego nie chce mu się, albo nie może ich używać ? Ale mi mądrość, napisać 2 zdania i na podstawie tych zdań wysuwać pewne wnioski. A jeżeli tak napisałbyś to swojemu profesorowi to jak on by to ocenił ?, czyli jak ocenił by tę twoją mądrość i inteligencję ? A może inaczej - a może zamiast tych swoich dowodów lub "peudowododów" będziesz nam umieszczał tutaj te "reakcje w mózgu" ? A może to my zaczniemy mówić coś w stylu "reakcja ramzesa w mózgu" próbuje udowadniać............. "Reakcje mózgu ramzesa" próbują pisać ale jakoś im to nie wychodzi. A może "te reakcje" popełniają błędy ? Ooo właśnie a może "reakcje ramzesa się mylą" ? A dlaczegóż to "reakcje chemiczne ramzesa" mają pewność ?

No nie wiem czemu - do zobaczenia i usłyszenia "rekcjo ramzesa". :)


No i co podales w koncu jakies dowody na te dusze czy nie?


Cz sty 17, 2013 4:33 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
ramzes napisał(a):
Nic nie opuszcza ciala to tylko rekacja chwemiczna w mozgu. Masz mozg? To czytaj uwaznie.

Reakcja czego z czym i jaki jest produkt? :|


Cz sty 17, 2013 5:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7276
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
Nie wiem czemu ludzie chcą mieć świadome sny, ja miewam koszmary gdy wiem , że to jest sen i nie mogę się obudzić.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Cz sty 17, 2013 5:23 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt maja 25, 2010 2:13 pm
Posty: 531
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
maly_kwiatek napisał(a):
ramzes napisał(a):
Nic nie opuszcza ciala to tylko rekacja chwemiczna w mozgu. Masz mozg? To czytaj uwaznie.

Reakcja czego z czym i jaki jest produkt? :|


Chodzi o to ze mozesz to w jakis sposob kontrolowac. Mozesz zmieniac odczuwanie w mozgu wplywajac na niego za pomoca lekow narkotykow itp. rzeczy. O to mi chodzi. Mozesz odczytywac jakies informacje za pomoca fizyki i przekopiowac je do komputera. To jest ta roznica, ze ludzie umieja to w jakis sposob coraz bardziej kontrolowac i to czyni wlasnie rekacje chemiczne prawdziwe i niezaprzeczalne. Natomiast ty mowisz ze istnieje jakas dusza kompletnie niezdefiniowana i zdeterminowana blizej nieokreslona wyobraznia jakis goscio w czarncyh sukienkach. Rozumiesz?


Cz sty 17, 2013 5:32 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
ramzes napisał(a):
Rozumiesz?

Nie :|


Cz sty 17, 2013 5:38 pm
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt maja 25, 2010 2:13 pm
Posty: 531
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
maly_kwiatek napisał(a):
ramzes napisał(a):
Rozumiesz?

Nie :|


No wlasnie. I wolisz wierzyc gosciom z sukienkach ze jest dusza a nawet nie probowac poszukac info jak dzialaja np. leki zmieniajace swiadomosc. Nie wiem piles keidys alkohol? Czujesz roznice? Poczytaj jak dziala lsd i jakie przezycia ludzie mieli po zazyciu tego narkotyku. To jest wlasnie reakcja chemiczna w mozgu.

Masz: http://nalogi.wieszjak.pl/narkotyki/204 ... -kwas.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Do%C5%9Bwi ... hodeliczne


Cz sty 17, 2013 5:47 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pt paź 26, 2012 3:05 pm
Posty: 404
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
A podam pewien "dowód". No więc próbujesz nam "imputować", że pewnym dowodem na te "reakcje" są nienormalne stany osobowe człowieka po środkach psychoaktywnych. No i co to jest dowód ?
Ok. a Jezus mówił:
bądźcie trzeźwi, czuwajcie, przeciwnik wasz diabeł krąży szukając kogo pożreć, mocni w wierze przeciwstawiajcie się jemu.

Tak więc nienormalne stany świadomości (również te w wyniku OOBE) są stanami "upojenia" i są przeciwieństwem "czuwania". Tak więc są one przykrywką dla działania diabła, a ponieważ pod wpływem tych środków, człowiek ma osłabioną lub całkiem zniekształconą wolną wolę, więc "nie czuwa". Gdy człowiek nie jest "czujny" to poddaje się działaniu diabła (nie umie walczyć wewnętrznie) i powstaje problem. Człowiek staje się marionetką, - "lalką", którą diabeł rzuca jak mu się podoba.
Dowodem na istnienie duszy jest istnienie Jezusa Chrystusa, który mówił też Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę? (M-t 16.26).
Ok. to posłużę się tą słynną "wiki" - cyt. "(gr. ψυχή, psyche - dusza), termin odnoszący się do całokształtu procesów oraz dyspozycji niematerialnych, psychicznych człowieka. Indywidualna realizacja psychiki nazywana jest osobowością".

No właśnie "całokształt" - dosyć interesujące pojęcie, bo może również oznaczać "całe życie", a więc nie jest możliwe udowadnianie istnienia duszy na podstawie pewnego "wycinka osobowości" - np. radości i tych procesów, które za tym się kryją. Tak więc dusza jest świadoma i dąży do "poznania, poznawania: siebie, świata, Boga. Świadomość własnego "ja", własnych uczuć, własnych pragnień, czy marzeń, albo nawet potrzeb stanowi o dojrzałości człowieka, bo - np. "tylko człowiek wolny", potrafi świadomie: myśleć, kochać, pracować. Trzeba więc poznawać własne wnętrze aby odkryć to co jest w nas - dobro i zło, czyli odkryć, lub odkrywać Boga, ale też również jego przeciwnika - szatana. Boga aby wzrastać w miłości a szatana aby z nim walczyć. Ludzie zniewolenie nie potrafią walczyć z szatanem, no i później mamy np. to "słynne OOBE".


Cz sty 17, 2013 6:39 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt maja 25, 2010 2:13 pm
Posty: 531
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
misjonarz napisał(a):
A podam pewien "dowód". No więc próbujesz nam "imputować", że pewnym dowodem na te "reakcje" są nienormalne stany osobowe człowieka po środkach psychoaktywnych. No i co to jest dowód ?
Ok. a Jezus mówił:
bądźcie trzeźwi, czuwajcie, przeciwnik wasz diabeł krąży szukając kogo pożreć, mocni w wierze przeciwstawiajcie się jemu.

Tak więc nienormalne stany świadomości (również te w wyniku OOBE) są stanami "upojenia" i są przeciwieństwem "czuwania". Tak więc są one przykrywką dla działania diabła, a ponieważ pod wpływem tych środków, człowiek ma osłabioną lub całkiem zniekształconą wolną wolę, więc "nie czuwa". Gdy człowiek nie jest "czujny" to poddaje się działaniu diabła (nie umie walczyć wewnętrznie) i powstaje problem. Człowiek staje się marionetką, - "lalką", którą diabeł rzuca jak mu się podoba.
Dowodem na istnienie duszy jest istnienie Jezusa Chrystusa, który mówił też Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę? (M-t 16.26).
Ok. to posłużę się tą słynną "wiki" - cyt. "(gr. ψυχή, psyche - dusza), termin odnoszący się do całokształtu procesów oraz dyspozycji niematerialnych, psychicznych człowieka. Indywidualna realizacja psychiki nazywana jest osobowością".

No właśnie "całokształt" - dosyć interesujące pojęcie, bo może również oznaczać "całe życie", a więc nie jest możliwe udowadnianie istnienia duszy na podstawie pewnego "wycinka osobowości" - np. radości i tych procesów, które za tym się kryją. Tak więc dusza jest świadoma i dąży do "poznania, poznawania: siebie, świata, Boga. Świadomość własnego "ja", własnych uczuć, własnych pragnień, czy marzeń, albo nawet potrzeb stanowi o dojrzałości człowieka, bo - np. "tylko człowiek wolny", potrafi świadomie: myśleć, kochać, pracować. Trzeba więc poznawać własne wnętrze aby odkryć to co jest w nas - dobro i zło, czyli odkryć, lub odkrywać Boga, ale też również jego przeciwnika - szatana. Boga aby wzrastać w miłości a szatana aby z nim walczyć. Ludzie zniewolenie nie potrafią walczyć z szatanem, no i później mamy np. to "słynne OOBE".


No tak czy inaczej Ty nazywasz reakcje chemiczne Szatanem a ja nazywam je reakcjami chemicznymi. Nie imputuje ze nienormalne stany sa dowodem. Mowie ze mozliwosc wplywania na mozg jest dowodem ze to co czujesz jest spowodowane przez fizyke a nie przez dusze czy cos tam. Mozesz na to wplywac, manipulowac, chorowac, miec zaburzenia. U ludzi z zaburzeniami psychicznymi obserwuje sie zaburzone dzialanie mozgu a nie duszy. To w mozgu a nie duszy masz zapiane wszystko to co przezyles - swiadomosc. Jak mozesz dac sie zmanipulowac podejrzanym gosciom w czarnych sukienkach rzadajacych jeszcze za to kasy?


Cz sty 17, 2013 6:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 12, 2010 2:56 pm
Posty: 3821
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kościół a LD i OOBE
ramzes napisał(a):
Nie ma zadnych dowodow ani przeslanek ze dusza istnieje, wiec nie rozumiem dlaczego mialoto by byc rozpatrywane.

Nie ma dowodów, ale są przesłanki: Biblia, cuda oraz świadectwa, oob. Z każdą z tych przesłanek można oczywiście polemizować, dlatego są to przesłanki a nie dowody. Wbrew powszechnej opinii "oświeconych racjonalistów" Biblia jest źródłem zdecydowanie godnym uwagi, ale to już temat na inną dyskusję.
Cytuj:
No wlasnie dlatego nazywam ten kraj ciemnogrodem po prostu.

Nazywasz ciemnogrodem ok. 80% ludzi światowej i ponad 90 polskiej populacji, którzy wierzą w Jahwe, lub inną formę siły wyższej.
Cytuj:
Nic nie opuszcza ciala to tylko rekacja chwemiczna w mozgu.

Jakie są na to dowody? Czekam na wyniki badań, które jednoznacznie to rozstrzygnęły.
Jeśli nie poprzesz takowymi swoich słów, to będziesz musiał pogodzić się z faktem, iż jest to tylko Twoja opinia.
ramzes napisał(a):
Natomiast ty mowisz ze istnieje jakas dusza kompletnie niezdefiniowana i zdeterminowana blizej nieokreslona

Natomiast Ty mówisz bardzo konkretnie:
ramzes napisał(a):
mozesz to w jakis sposob kontrolowac. Mozesz zmieniac odczuwanie w mozgu wplywajac na niego za pomoca lekow narkotykow itp. rzeczy. O to mi chodzi. Mozesz odczytywac jakies informacje za pomoca fizyki i przekopiowac je do komputera. To jest ta roznica, ze ludzie umieja to w jakis sposob coraz bardziej kontrolowac

Tak wygląda Twoja metoda naukowa. Zamiast przyjrzeć się z bliska relacją obu stron, przeczytałeś strzępy informacji i wnioski oparte na nich uznajesz ze pewnik. To nie jest podejście naukowe tylko religijne. Zamiast odkrywać prawdę od zera, z góry zakładasz jaka ona jest.
ramzes napisał(a):
No wlasnie. I wolisz wierzyc gosciom z sukienkach ze jest dusza a nawet nie probowac poszukac info jak dzialaja np. leki zmieniajace swiadomosc. Nie wiem piles keidys alkohol? Czujesz roznice? Poczytaj jak dziala lsd i jakie przezycia ludzie mieli po zazyciu tego narkotyku. To jest wlasnie reakcja chemiczna w mozgu.

Jedno nie przeczy drugiemu.
Nie masz nawet pojęcia jakie są to reakcje, ale w ciemno wierzysz gościom w białych sukienkach(fartuchach), że tak jest. Ślepa wiara gością w sukienkach ma niewiele wspólnego z nauką. Zarówno tym w czarnych jak i tym w białych.

_________________
"Biada ludziom religijnym, którzy nie znają innego świata niż ten, w którym żyją..."


Cz sty 17, 2013 7:10 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 210 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL