Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:04 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2036 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136  Następna strona
 Ciekawe wypowiedzi z forum 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 25, 2015 3:18 am
Posty: 1277
Płeć: mężczyzna
wyznanie: religia niechrześcijańska
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Co nijak nie zmienia mojej oceny (a sądzę, że jeszcze kilka osób się ze mną zgodzi), że było to chamskie (choć nie prostackie!)
Przecież gdybym ja nazwał Cię "pyszczkiem", to zapewne zaraz dostałbym osta za obrazę godności, nie?

_________________
Jestem z powrotem. Cieszycie się? Znów zadam parę trudnych pytań i znów odpowiedzią będzie "ad personam" :(


Wt wrz 22, 2015 12:27 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
WielkiMasakrator napisał(a):
Co nijak nie zmienia mojej oceny (a sądzę, że jeszcze kilka osób się ze mną zgodzi), że było to chamskie (choć nie prostackie!)
Przecież gdybym ja nazwał Cię "pyszczkiem", to zapewne zaraz dostałbym osta za obrazę godności, nie?



Nie chce mi się z Tobą gadać bo rozmowa taka sensu nie ma aleć widzę osobliwy argument z którym już się na tym forum spotkałem, mianowicie zakładanie że wiele innych osób ocenia sprawę podobnie jak Ty.
I tak dobrze że, wzorem pewnej forumowiczki, nie idziesz dalej w konfabulacje bo wedle niej wiele już osób przez Derayesa odeszło z forum a Derayes jakos wiąż widzi te same nicki ;) :mrgreen:


Batlogin napisał(a):
masochistyczna przyjemnośc w wyważaniu otwartych drzwi.

na razie musisz umyć rękę świadomości z zawartości nocnika niewiedzy


PIĘKNE!

Zwłaszcza to o ręce i nocniku :mrgreen: :P

Masz talent literacki, piszesz cos?

Bo Derayes wiersze jak mu smutno, teksty piosenek tłumaczy, książkę chciałby napisać ale gdy widzi jak piszą inni to daje spokój bo skoro robią to lepiej..... ;)

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Wt wrz 22, 2015 7:15 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 25, 2015 3:18 am
Posty: 1277
Płeć: mężczyzna
wyznanie: religia niechrześcijańska
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Derayes, czytaj ze zrozumieniem. Ja nie pisałem, że wiele, ale że kilka. To wyraźna różnica.
Ale zgodzę się w tym, że o tym chamskim wpisie nie ma co dyskutować, bo piękno/chamstwo to pojęcia względne - każdy ma inne ich poczucie, więc wypowiedź balansująca na krawędzi będzie różnie oceniana przez różne osoby i przerzucanie się "argumentami" nie ma tu sensu, bo każdy inaczej to widzi.
Niemniej w innych tematach, jak najbardziej można posłużyć się obiektywnymi argumentami (jak np. w rozmowie o rzekomych gwałtach na dzieciach czy może raczej w wykonaniu dzieci), ale skoro Twoja sensacyjka zaczęła przestawać trzymać się przysłowiowej kupy, wolałeś uciec od niewygodnej rozmowy, prawda?

_________________
Jestem z powrotem. Cieszycie się? Znów zadam parę trudnych pytań i znów odpowiedzią będzie "ad personam" :(


Wt wrz 22, 2015 9:24 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Obrazek

Obrazek

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Wt wrz 22, 2015 9:37 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Derayes napisał(a):
PIĘKNE!

Zwłaszcza to o ręce i nocniku :mrgreen: :P

Masz talent literacki, piszesz cos?

Bo Derayes wiersze jak mu smutno, teksty piosenek tłumaczy, książkę chciałby napisać ale gdy widzi jak piszą inni to daje spokój bo skoro robią to lepiej..... ;)


Boje ze skarbówką nauczyły mnie omowności... :D


Wt wrz 22, 2015 10:47 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Batlogin napisał(a):


Boje ze skarbówką nauczyły mnie omowności... :D


Sama poezja............... :roll: :x :lol:

Ja na co dzień też mam podobną, notatki, skierowania, zaświadczenia.

Ładnie też redaguję pisma urzędowe i na skargi odpowiadam :mrgreen:

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Wt wrz 22, 2015 5:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Brandeisbluesky napisał(a):
Mam pytanie odnosnie czegos, co sie nazywa 'cucumaria'. Widzialam to w kiedys w konserwach z napisem кукумария. Wygladalo to dziwnie, wiec dalismy to psu, i pies tez nie chcial jesc. Czy to moga jesc ludzie, a jesli tak, to co sie z tym robi?



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Wt wrz 22, 2015 7:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
No, nie nabijaj się :D :D :D :lol:

Dzisiaj przypomniało mi się tą konserwą i z psem; to było dawno temu; pamiętałam tylko nazwę konserwy i psa, że nie chciał jeść... i już się nawet nie dziwię dlaczego nie chciał :oops: :oops:


Wt wrz 22, 2015 7:53 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Serwowałaś mu sushi dla ubogich, nie dziw się... :>


Wt wrz 22, 2015 7:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Batlogin napisał(a):
Serwowałaś mu sushi dla ubogich, nie dziw się... :>


OK :oops: sorry za faux pas.....


Wt wrz 22, 2015 7:59 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
merss napisał(a):
Ot i wielokulturowość, przede wszystkim różnice mentalne plci. Jak tylko gabriel zaczął zapraszać lidzię do kuchni, ona zmieniła nie tylko płeć, ale i wyznanie. To upokorzenie, by kazać chłopu garami się zajmować! Upokorzenie wdrukowane przez kulturę i wychowanie. Co nam jeszcze wywinie? Z kobiety bezwyznaniowca i sympatyka islamu okaże się muzułmaninem? Bogactwo wielokuturowości australijskiej w praktyce?
lidka
Posty: 2064
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać

Jeśli tak doskonale grał tyle lat swoją rolę, czas na merytoryczne posty. Czekam z ogromną ciekawością. Trzeba odwagi, by zmienić profil a nie uciec w nowy nick, jestem więc pod wrażeniem. :-D

lidka napisał(a):
No prosze. prosze i Pania Merss mozemy wreszcie przeczytac... no tak madrej osoby - tzw, kobiety jeszcze w swoim zyciu nie spotkalam/em... a jaka slodka prawie jak ten koteczek na jej stronie :lol:

Wiem, lidka to w realu AnnaG/KrzysztofB i nie potrafi się zdecydować jakiej jest płci. :D

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt paź 02, 2015 1:33 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
domgo napisał(a):
1) Co jest najgorsze w sexie grupowym - zostać pominiętym :oops:


Domgo to geniusz.


Śr paź 14, 2015 7:16 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
haveaniceday napisał(a):
Cytuj:
Powiedziałbym, ze "to nalezy robić, i tamtego nie zaniedbywać".
Ale to znaczy, że co? Należy się modlić i nie zaniedbywać pracy czy odwrotnie?
Ile trwają takie modlitwy kółka różańcowego? Godzinę? Jeśli tak, to by wychodziło 400 roboczogodzin. Załóżmy po 25 zł/rbg, bo to raczej będą osoby niewykwalifikowane, a nie specjaliści. I tak wychodzi całkiem pokaźna kwota 10 000 zł o którą wyższe mogłoby być nasze PKB :) Plus do tego odprowadzony do budżetu podatek dochodowy, potem VAT od nabytych z towarów i usług, jeśli zatankowali lub przepili, to jeszcze dodatkowo akcyza. Z tego by w sumie wynikało, że kto się modli jest wywrotowcem, bo zmniejsza PKB i uszczupla budżet państwa.

Rozbawił mnie na maxa

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr paź 21, 2015 5:21 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Boro napisał(a):
user123 napisał(a):
odrzucam TE,a przede wszystkim to,że człowiek był kiedyś nierozumną małpą

Nie tylko był, ale nadal jest :wink:


Śr paź 28, 2015 8:48 pm
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 13, 2013 8:43 am
Posty: 411
Lokalizacja: kiedyś płaski Poznań, teraz "biuściaste" Karkonosze.
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Jockey napisał(a):
Jozek napisał(a):
Pracuje w Carlsbergu ,jestem odpowiedzialny za promocję piwa ,nie umiem tego pogodzić z sumieniem.Jest to przyczyną mojej wewnętrznej udręki.Po kilku miesiącach rzucił tą pracę ,wcześniej nie znajdując innej.Byłem pełen podziwu ,dla niego i jego ufności do Boga
W takiej sytuacji też bym rzucił. Promocja alkoholu jest sprzeczna z chrześcijaństwem.

Na @Jocey'owe dictum absurdum grzecznie i zachowawczo zareagował:
Barney napisał(a):
Cytuj:
Promocja alkoholu jest sprzeczna z chrześcijaństwem.
:o :o :boje:
Pierwsze słyszę. I to jeszcze piwa?

Przy czym @Barney jest z tej samej "parafii", co koledzy powyżej!
Proszę zatem nie wieszać na mnie wszystkich kotów!
Ponieważ ja tylko usiłuję ustalić - kto jest kim i o co tu w ogóle chodzi?!

Ja też (rozochocona i podbudowana stwierdzeniem prawomyślnego @Barneya) myślę, że ktoś tu dał mocno ciała i usiłuje być świętszym od Papieża.
Ale, po co?

Bo, o ile Chrystus ustanowił Eucharystię - to jednak z kielichem wina, nie zaś butelką Pepsi-Coli, lub kartonikiem soczku z Tymbarka.
"Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy, bo to jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów. Lecz powiadam wam: Odtąd nie będę już pił z tego owocu winnego krzewu aż do owego dnia, kiedy pić go będę z wami nowy, w królestwie Ojca mojego»".

Czyli: Pan i Zbawiciel bynajmniej nie stronił od porównań do krzewu winnego:
"Ja jestem prawdziwym krzewem winnym, a Ojciec mój jest tym, który [go] uprawia. Każdą latorośl, która we Mnie nie przynosi owocu, odcina, a każdą, która przynosi owoc, oczyszcza, aby przynosiła owoc obfitszy."

Oto (jak powyżej) słowo Pańskie!
Wiadomo, że krew, wino i winorośl były metaforą życia wiecznego, lecz po cóż i jaką uzupacją - odmawiać Jezusowi prawa do takich właśnie winiarskich porównań?!

Co zaś dotyczy piwa...
Jakoś tak się składa, że do dziś warzą je najlepiej zakonnicy z poruczenia dawnych, średniowiecznych i nie zakwestionowanych współcześnie nadań papieży i generałów zakonów.
I choć cena nie jest może adekwatna do jakości, jednak Benedyktyni, Franciszkanie, Trapiści PROMUJĄ swe produkty na potęgę.

Serdecznie przepraszam za "długaśne" wyjaśnienia w tym wątku, lecz przeniosłam "perełkę" z górnych tematów, niedostępnych zwyczajnym ludziom.
Nie mam zamiaru zakładać odrębnego tematu o mentalnych i niebiblijnych oraz nietradycjonalistycznych abstynentach.

A czy GRZECZNI piwosze, GRZECZNI koneserzy win i zdrowej proporcji między wiarą a rozumem, będą zbawieni - pozostawmy to jednak Bogu, nie zaś jego forumowym poprawiaczom!

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Obrazek


Cz paź 29, 2015 6:27 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2036 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL