Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 30, 2024 10:54 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 222  Następna strona
 Off top ... myśli niepowiązane. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
mniszek_pospolity napisał(a):
Wespecjanie, to nie jest takie wszystko piękne i proste jak się Tobie wydaje. Ja przechodzę bezobjawowo (wciąż nie mam drugiego wyniku testu z przedwczoraj). W nocy pacjent z sali ode mnie zaczął gorzej się czuć, dusić wręcz. Ma z 70 lat, cukrzycę, przeszedł operację woreczka żółciowego. Jest wciąż pod tlenem na "najwyższych obrotach" i saturacja w granicach 80. Był lekarz, rozmawiali, być może czeka go respirator... Także nie wiem i co mnie czeka.

Ta twoja powyższa relacja tylko potwierdza moje zdanie że w Polsce bardzo mało ludzi umiera na kowid a większość ze starości i na swoje długoletnie ciężkie choroby z kowidem jako kodiagnozą.


So lut 27, 2021 11:09 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
... Może dostanę obiad, MOŻE xD. Temp 36.6, saturacja 97, ciśnienie 116 /70, jak "młody bog" ktoś by rzekł. Ból minął, wszystko inne też. Słonko świeci, chciałoby się już stąd wyjść i skoczyć na jakąś zupkę :) Pozdrawiam z Puław. Pierwszy raz tu jestem i od razu w szpitalu. Takie te moje przygody i "podróże".

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So lut 27, 2021 11:21 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
To na czym polegaja twoje klopoty jesli 3 dniowa glodowka + jakas kroplowka je usuwa? Czy wiesz co ci daja w kroplowce?
Test rzeczywiscie mogl dac falszywy wynik jesli nie masz absolutnie zadnych objawow.


So lut 27, 2021 6:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Adamie, mam chorą trzustke. Głodówką covida się nie leczy :) parametry podwyższone, CRP, amylaza, lipaza, a wszystko inne w normie. Nadal nie dostałem jeść, mają jeszcze jutro pobrać krew, i jak wyjdą parametry lepsze, to dostanę kleik ryżowy i suchara :D Lepszy rydz niż nic...

A te parametry Temp 36.6, saturacja 98, ciśnienie w normie... O drugim teście pan dr nic nie wie. :dokitu:

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So lut 27, 2021 7:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Tak chodzilo mi o niekowidowe dolegliwosci. Trzustka to dosc fatalna sprawa, ale np moj siostrzeniec kolo 30 tki stracil obie nerki jako powiklanie pogrypowe wiec wiem jak ciezko z takimi uszkodzeniami w miare normalnie starac sie zyc.


N lut 28, 2021 7:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
U mnie się zaczęło w listopadzie 2018 roku. Trochę to trwa. Paskudny narząd. Raz naruszony będzie dawał o sobie znać co jakiś czas ni z tego ni z owego.

Ale dostałem dziś kolację :D Byle tylko wyniki były dobre. Dalej nie wiem co z drugim wynikiem na Covid. Tak czy inaczej Temp 36.6, a saturacja.... 100 :) rekord i maksimum. Pani pielęgniarka powiedziała : "zdrowizna".

Konia z rzędem temu kto znajdzie drugą taką osobę z takimi wynikami leżącej w szpitalu covidowym...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N lut 28, 2021 8:00 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Kolejne stopnie:
- nękanie
- zniewolenie
- opętanie
- opętanie doskonałe
- wydmuszka

Czy jest możliwy ostatni stopień? taki, że z człowieka nic nie zostaje , tylko jest wehikułem demona?

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Pn mar 01, 2021 5:56 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
I jest "długo" wyczekiwana diagnoza. Konsultacja lekarska i mam "słodką chorobę" jak śp tata. Trochę zwaliło z nóg (mimo, że leżę w szpitalnym łóżku). I trzeba będzie do "końca" się pilnować, przyjmować insulinę... Teraz po wyjściu ze szpitala (o ile ono w ogóle nastąpi) seria wizyt u diabetologów itd. Cukrzyca, covid i co jeszcze?...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pt mar 05, 2021 2:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Nie nie Mniszku, cukrzyca ale najwyrazniej bez Covid.


Pt mar 05, 2021 5:04 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Bóg jest Miłością, ale miłość nie jest bogiem,
pod słowem "miłość" świat rozumie często rzeczy, które nie są Miłością zakorzenioną w Bogu.
Było kiedyś zdjęcie: oto zakochana para robi sobie romantyczne i pamiątkowe zdjęcie na tle .. płonących wież WTC z których wyskakują ludzie.

__________________________

(Nie mogę edytować) Miłość może stać się bogiem, ale nie jest Bogiem (przez duże B)

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Ostatnio edytowano So mar 06, 2021 8:55 pm przez merss, łącznie edytowano 1 raz

scalenie dwóch postów



So mar 06, 2021 7:57 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Brandeisbluesky napisał(a):
Czytam o technologii Deepfake i włos mi się jeży na głowie ze względu na to jak bardzo realistycznie można sfałszować czyjś wizerunek. Tutaj Deepfake pozwala przywołać Salvador'a Dalí "do życia" i wejść z nim w interakcję w muzeum: https://www.youtube.com/watch?v=BIDaxl4xqJ4 (Behind the Scenes: Dali Lives). To niewinne zastosowanie, ale pewnie można zastosować Deepfake w celach szeroko rozumianego oszustwa. Ciekawe, jak za kilkadziesiąt lat będzie dokonywało się poświadczenia autentyczności różnych materiałów filmowych (?)


Kontynuacja Deepfake tym razem na osobie Toma Cruise https://www.tiktok.com/@deeptomcruise?is_copy_url=1&is_from_webapp=v3
To nie jest śmieszne, to jest straszne: https://www.tiktok.com/@deeptomcruise/video/6933305746130046214?is_copy_url=1&is_from_webapp=v3
Autorem filmików Deepfake Toma Cruise jest belgijski artysta A.I. Chris Ume: https://www.youtube.com/watch?v=wq-kmFCrF5Q.


N mar 07, 2021 6:04 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Czym się różnią koty od Czechów? I koty i Czesi są dla nas zabawni, ale koty nas lubią. (choć nic dziwnego, choćby sprawa Zaolzia czy Jaruzelski)
Polska przyjęła chrzest od Czechów, a teraz tam krucho z wiarą. Był kiedyś taki serial czeski "Tysiącletnia pszczoła" i tam była tak wyrafinowana propaganda antyreligijna, że praktycznie nie do odparcia przez psychikę:
otóż, zdaje się że to główny bohater opowiadał o swoim dziadku. Dziadek znając ciesielkę z wielkim zaangażowaniem budował swój dom, pracował ciężko, nawet w niedziele. To nie podobało się jego zawistnym sąsiadom, i gdy dom był (prawie) na ukończeniu, któryś z nich go podpalił, a widząc to dziadek zmarł na serce. Propaganda oddziaływująca na emocje.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Wt mar 09, 2021 10:39 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Ogólnie nie przepadam za rapem, ale na Youtube warto poszukać rapera
Michał "Pax" Bukowski .

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Wt mar 09, 2021 10:44 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
A tak w ogóle, to po co jak się bez powodu czepiam akurat Czechów...znowu dałem się nabrać rogatemu, żeby coś napisać, bo będzie "fajny" wpis. :(

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Wt mar 09, 2021 11:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Coś tu trzeba wymyślić, tzn na pewno. Zasiłek, renta? Teraz L4, ale umowa kończy się 30 czerwca, a do tego czasu nie wyjmą mi drenów (raczej), lekarz mówił że najdłużej do roku, ostatnio po operacji miałem założone pod koniec maja, a wyjęte pod koniec sierpnia... A trzeba jeździć do przychodni, plukac, wykupić bilet miesięczny, odebrać 600 zł zwrotu z PIT, lekarstwa wykupić, no chyba można rentę na rok czasu dostać?

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pt mar 12, 2021 12:18 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 222  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL