Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:22 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222  Następna strona
 Off top ... myśli niepowiązane. 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Ja też mam zaliczone różne miejsca w Polsce :). Lubię w ogóle wyjechać gdzieś w Polsce. Lubię wygode, życie bez cierpienia, bez wojen. Ale życie pisane jest inaczej.Człowiek chciałby się nie obudzić i tak codziennie.


N lip 03, 2022 5:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Piotr9000 napisał(a):
Ja też mam zaliczone różne miejsca w Polsce :). Lubię w ogóle wyjechać gdzieś w Polsce. Lubię wygode, życie bez cierpienia, bez wojen. Ale życie pisane jest inaczej.Człowiek chciałby się nie obudzić i tak codziennie.

Nie obudzić?
A jaka wojna i w jaki sposób Ci obecnie doskwiera poza ekranem telewizora?


Pn lip 04, 2022 11:04 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
sachol napisał(a):
Piotr9000 napisał(a):
Ja też mam zaliczone różne miejsca w Polsce :). Lubię w ogóle wyjechać gdzieś w Polsce. Lubię wygode, życie bez cierpienia, bez wojen. Ale życie pisane jest inaczej.Człowiek chciałby się nie obudzić i tak codziennie.

Nie obudzić?
A jaka wojna i w jaki sposób Ci obecnie doskwiera poza ekranem telewizora?


A nie obudzić się w sensie zeby po prostu umrzeć ;). Bo śmierć to zaśnięcie :)
Wojna o tym jak przetrwać dzień :).

A tak odnośnie prawdziwej wojny.
Wiesz nie boisz się ,ze wojna się rozleje na terenie europy ?


Pn lip 04, 2022 5:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Piotr9000 napisał(a):
sachol napisał(a):
Piotr9000 napisał(a):
Ja też mam zaliczone różne miejsca w Polsce :). Lubię w ogóle wyjechać gdzieś w Polsce. Lubię wygode, życie bez cierpienia, bez wojen. Ale życie pisane jest inaczej.Człowiek chciałby się nie obudzić i tak codziennie.

Nie obudzić?
A jaka wojna i w jaki sposób Ci obecnie doskwiera poza ekranem telewizora?


A nie obudzić się w sensie zeby po prostu umrzeć ;). Bo śmierć to zaśnięcie :)
Wojna o tym jak przetrwać dzień :).

A tak odnośnie prawdziwej wojny.
Wiesz nie boisz się ,ze wojna się rozleje na terenie europy ?

Chcesz umrzeć i jednocześnie boisz się wojny która może wcale nie wystąpić?
Wybacz ale nie widzę logiki w tym rozumowaniu.


Pn lip 04, 2022 8:43 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
nie chodzi o to ,ze chce umrzeć, własnie w tym sęk ,ze śmierć mnie i tak mnie nie chce. Wojna, chodziło mi bardziej to ,ze każdy musi jakos przetrwać swoje życie macie plany marzenia, a ja musze przetrwać dzień. Bo patrzenie w daleką przyszłośc nie nie da :)

heh niem wiecej coś takiego :).


Wt lip 05, 2022 8:06 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Piotr9000 napisał(a):
nie chodzi o to ,ze chce umrzeć, własnie w tym sęk ,ze śmierć mnie i tak mnie nie chce. Wojna, chodziło mi bardziej to ,ze każdy musi jakos przetrwać swoje życie macie plany marzenia, a ja musze przetrwać dzień. Bo patrzenie w daleką przyszłośc nie nie da :)

heh niem wiecej coś takiego :).

A na czym polega przetrwanie dnia? Musisz polować w dżungli na jedzenie, uciekać przed wrogiem, chronić się w jaskini przed zimnem czy o co chodzi?


Wt lip 05, 2022 12:17 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
sachol napisał(a):
Piotr9000 napisał(a):
nie chodzi o to ,ze chce umrzeć, własnie w tym sęk ,ze śmierć mnie i tak mnie nie chce. Wojna, chodziło mi bardziej to ,ze każdy musi jakos przetrwać swoje życie macie plany marzenia, a ja musze przetrwać dzień. Bo patrzenie w daleką przyszłośc nie nie da :)

heh niem wiecej coś takiego :).

A na czym polega przetrwanie dnia? Musisz polować w dżungli na jedzenie, uciekać przed wrogiem, chronić się w jaskini przed zimnem czy o co chodzi?


Żyje w cywilizacji.
Spokojnie to najmniejszy problem jeśli chodzi o jedzenie,mieszkanie płacenie rachunków.Tutaj to nie o to chodzi. Mam gdzie mieszkać. Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. Nie potrafię tego opisać. Ale to nie jest choroba.

moze opiszę tak. Wiesz dla jednego życie to jest spacerek w sensie nim się nie obejrzysz zaraz będziesz dziadkiem.A u mnie jest tak, ze każdy dzień to wyzwanie nawet wstawanie z łóżka nawet pójscie do sklepu. Zaznaczam, ze to nie jest depresja ;).
Ale tak czuje, takie mam uczucie.


Wt lip 05, 2022 3:36 pm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
i jeszcze dodam ,ze się leczę :)


Wt lip 05, 2022 3:45 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Jakość życia poprawia medycyna i psychologia. Tak więc, jeśli człowiek gada głupoty, że boi się czegoś nieokreślonego to mamy do czynienia nie ze strachem (uzasadniona obawa), ale irracjonalnym lękiem lub lękiem wdrukowanym człowiekowi genetycznie (boimy się węży i trzasku krzaków usłyszanych nagle wieczorem -> sygnał do ucieczki). Najpierw piszesz o lęku a potem nie tylko zaprzeczasz, ale wskazujesz, że się leczysz. Gadanie bez ładu i składu, rozbiegane myśli. Masz depresję, ale wskazywanie klasycznych objawów depresji podajesz jako nie związane z chorobą. Mam propozycję: zakończ już pisanie pamiętnika na forum. Żadnego tematu nie kończysz, coś zaczniesz i zostawiasz. To wygląda tak: wiem, ale nie powiem, czyli dziecinne wzbudzanie zainteresowania swoją osobą.


Wt lip 05, 2022 4:03 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
No i masz merss mnie podsumowała eh.
Dowiedziałem się prawdy o sobie.
Trochę to nie fair, widzę ze straciłaś do mnie cierpliwość ok rozumiem :).
Nie kazdy ma do mnie cierpliwość.


Wt lip 05, 2022 5:19 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Metra nie ma miłości w serduszku


Wt lip 05, 2022 11:53 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Dobra zakończę już ten wątek o sobie :).

Moze zacznę normalnie pisać. Ale to jednak długa praca ,ciężka praca przede mna.

Tylko prośba proszę nie róbcie cytatów do mojej wypowiedzi.


Śr lip 06, 2022 1:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Piotr9000 napisał(a):
i jeszcze dodam ,ze się leczę :)


Pisałeś o Twojej diagnozie zdrowia na początku bytności tutaj. Przypuszczam, że niewiele mogło się zmienić?


Śr lip 06, 2022 3:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Każdy ma ciężko w życiu, fakt, inni bawią się we Włoszech, nad morzem, ale jeszcze inni nie mają nóg, rąk, leżą na onkologii umierają.

Jedno mądre pytanie usłyszałem: Co to da? W domyśle ---------> nerwy, stres, narzekanie, użalanie się.... NIC, kompletnie nic, więc trzeba żyć, bo Pan Bóg zawsze jakiś plan dla człowieka ma, my go często w ogóle nie widzimy.

Pojawia się zniechęcenie czy nawet stany depresyjne, znużenie tym wszystkim, monotonią, złem na świecie, w kraju, Kościele, ale trzeba mieć nadzieję jak mawia o Leon Knabit, że to wszystko ma sens i prowadzi do celu.

Większości spraw tego świata nie zmienimy, więc przynajmniej starajmy się zmienić nasze osobiste życie na lepsze, wyjdźmy do ludzi, uśmiechnijmy się, bądźmy życzliwi i pamiętajmy o modlitwie, życiu sakramentalnym, na mocnym i trwałym fundamencie stawia się dom- nasze życie, nie zaś na piasku...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Śr lip 06, 2022 4:15 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Brandeisbluesky napisał(a):
Piotr9000 napisał(a):
i jeszcze dodam ,ze się leczę :)


Pisałeś o Twojej diagnozie zdrowia na początku bytności tutaj. Przypuszczam, że niewiele mogło się zmienić?


Zależy pod jakim kątem pytasz,ze się nie wiele zmieniło. Chorobowym niestety nie wiele. Ale życiowym zmieniło się bardzo wiele.


Śr lip 06, 2022 4:16 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL