Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:54 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222  Następna strona
 Off top ... myśli niepowiązane. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Czasem to w ogóle z łóżka nie warto wstawać wiedząc jaki Cię czeka dzień...A najgorsze, że następny dzień wcale nie będzie lepszy, tylko taki sam...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So maja 21, 2022 4:15 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Tez tak czasami mam ale modlitwa poranna układ dzień według priorytetów i człowiek ma inne spojrzenie. Polecam modlitwę Liturgią Godzin. Jak ktoś nie ma w domu to jest zawsze dostępna na www.brewiarz.pl
Tak na marginesie to tez obsługiwane przez katolik.pl

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So maja 21, 2022 6:12 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Co do polityki to jeszcze chciałem powiedzieć dlaczego nie wchodzę do działu, bo tam są same nieporozumienia, byle się czegokolwiek czepiają.

(ciach usunięto na prośbę autora -J)


Ostatnio edytowano Śr lip 12, 2023 10:34 pm przez Admin, łącznie edytowano 2 razy

korekta posta na prośbę autora



N maja 22, 2022 7:30 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Praca, praca, praca...łapać godziny i jedziemy, wracamy na pełnej petardzie - po 10 i 12 godzin w soboty, poniedziałki, trzeba dorabiać... takie czasy, taki klimat

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pt cze 03, 2022 7:31 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
mniszek_pospolity napisał(a):
Praca, praca, praca...łapać godziny i jedziemy, wracamy na pełnej petardzie - po 10 i 12 godzin w soboty, poniedziałki, trzeba dorabiać... takie czasy, taki klimat

Każdy potrzebuje odpoczynku i urlopu. Przepracowanie nikomu nie służy.


Śr cze 22, 2022 11:01 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
mniszek_pospolity napisał(a):
Praca, praca, praca...łapać godziny i jedziemy, wracamy na pełnej petardzie - po 10 i 12 godzin w soboty, poniedziałki, trzeba dorabiać... takie czasy, taki klimat


Zawsze możesz zmienić na lepszą prace jak Ci się nie podoba. No chyba ,ze nie ma takiej mozliwości to mozna zrozumiec, bo nie kazdy ma takie predyspozycje. Ja np nie mógłbym tyle pracować. W ogóle nawet do fizycznej pracy też nie mogłbym.


So cze 25, 2022 3:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Odpoczynek miałem podczas dwóch pobytów w szpitalu ; 27 luty - 16 marzec i 18 kwiecień - 29 , czas na pracę. Lubię być w ruchu, spotykać ludzi, rozmawiać, żartować, a przy okazji zarabiać, bo bez pieniędzy i pracy to wiecie...ciężko żyć.

No i jest opieka nad mamą, obowiązki domowe... Może w sierpniu uda się wyskoczyć do kamedułów...3-4 dni, naładować akumulatory, może jakieś jezioro ze znajomymi? Tak Bogiem a prawdą to nie mam gdzie i z kim chyba jechać, i po co xD ;-)

Nie samą pracą żyje człowiek, ale jak się pracuje, to kocha się pracę. Chcę w lipiec zaszaleć i pójść trochę na całość, spróbować pobić mój dotychczasowy rekord czyli 240 godzin pracy w miesiącu, spróbuję 250, trochę to szalone, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :cfaniak:

Co ma być to będzie :wink:

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


So cze 25, 2022 7:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
mniszek_pospolity napisał(a):
Odpoczynek miałem podczas dwóch pobytów w szpitalu ; 27 luty - 16 marzec i 18 kwiecień - 29 , czas na pracę. Lubię być w ruchu, spotykać ludzi, rozmawiać, żartować, a przy okazji zarabiać, bo bez pieniędzy i pracy to wiecie...ciężko żyć.

No i jest opieka nad mamą, obowiązki domowe... Może w sierpniu uda się wyskoczyć do kamedułów...3-4 dni, naładować akumulatory, może jakieś jezioro ze znajomymi? Tak Bogiem a prawdą to nie mam gdzie i z kim chyba jechać, i po co xD ;-)

Nie samą pracą żyje człowiek, ale jak się pracuje, to kocha się pracę. Chcę w lipiec zaszaleć i pójść trochę na całość, spróbować pobić mój dotychczasowy rekord czyli 240 godzin pracy w miesiącu, spróbuję 250, trochę to szalone, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :cfaniak:

:

Chłopie ja rozumiem że pieniądze potrzebne ale pracować tyle godizn?
No to nie jest normalne ani zdrowe.


N cze 26, 2022 5:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Każdy człowiek ma prawo decydować ile chce pracować. Jeżeli nie ma nic konkretniejszego do roboty, nie ma żony, małych dzieci, nie włóczy się po knajpach, dyskotekach, domach rozpusty i schadzek, upija, to praca jest dobrym rozwiązaniem. Pożyteczne łączy się z przyjemnym, będzie większa wypłata, będzie można pomyśleć o czymś innym niż pójściem na spacer, do kościoła czy sąsiada. U mnie tylko zdrowie może być przeszkodą, choć Bogu dzięki czuję się dobrze, więc trzeba korzystać z tego, że jest się na chodzie... A z praca z normalnością chyba ma coś wspólnego :cfaniak:

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N cze 26, 2022 9:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
mniszek_pospolity napisał(a):
Każdy człowiek ma prawo decydować ile chce pracować. Jeżeli nie ma nic konkretniejszego do roboty, nie ma żony, małych dzieci, nie włóczy się po knajpach, dyskotekach, domach rozpusty i schadzek, upija, to praca jest dobrym rozwiązaniem. Pożyteczne łączy się z przyjemnym, będzie większa wypłata, będzie można pomyśleć o czymś innym niż pójściem na spacer, do kościoła czy sąsiada. U mnie tylko zdrowie może być przeszkodą, choć Bogu dzięki czuję się dobrze, więc trzeba korzystać z tego, że jest się na chodzie... A z praca z normalnością chyba ma coś wspólnego :cfaniak:

Każdy człowiek potrzebuje odpoczynku.
Ale racja każdy robi co chce. Rozsądniejsze jest znaleźć dobrą pracę z dobrym wynagrodzeniem za Normana liczbę godzin i z prawem do normalnego urlopu, bo wnioskuję że Twoje przepracowywanie się nie wynika z chciwości tylko z tego że za dużo to nie płacą za nią.


Pn cze 27, 2022 12:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
mniszek_pospolity napisał(a):
Jeżeli nie ma nic konkretniejszego do roboty, nie ma żony, małych dzieci, nie włóczy się po knajpach, dyskotekach, domach rozpusty i schadzek, upija, to praca jest dobrym rozwiązaniem.

To raczej świadczy o braku zainteresowań i ciekawości świata, skoro uważasz że czas wolny można tylko spędzać na upijanu czy odwiedzaniu domów rozpusty. Naprawdę jest masa pozytywnych rzeczy które można robić w wolnym czasie.


Pn cze 27, 2022 1:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
Ależ mam zainteresowania, a co do ciekawości świata... nie wiem czy ten świat mnie aż tak bardzo interesuje. Gdybym miał do wyboru spędzić tydzień na Maderze lub na Bielanach w zamkniętym eremie wśród kamedułów wybrałbym to drugie :D

Zawsze odkąd pamiętam byłem typem domatora, bywałem w teatrach w tym dwukrotnie muzycznym Roma, w filharmonii lubelskiej, kino oczywiście , spektakle koncerty, przedstawienia, seanse, pielgrzymki imprezy turystyczne, wiele książek, filmów audycji radiowych za mną... noce kultury... Teraz jest jak jest - chora mama, szereg obowiązków, szpitale, praca, więc i czasu mniej... Wiele mam wad, ale chciwość to raczej nie ja, fakt...

Wolę po prostu komuś coś dać, podarować niż samemu otrzymać, lepiej dla mnie komuś sprawić radość i przyjemność niż samemu tego doświadczyć. A pieniądze to dziś nie luksus przy obecnych cenach, opłatach, rachunkach... oczywiście nie mówię o milionach, setkach czy dziesiątkach tysięcy...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pn cze 27, 2022 2:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
mniszek_pospolity napisał(a):
Gdybym miał do wyboru spędzić tydzień na Maderze lub na Bielanach w zamkniętym eremie wśród kamedułów wybrałbym to drugie :D


A byłeś kiedyś na Maderze lub jakiejś innej turystycznej wycieczce ?
Akurat Madera jest bardzo ładna przyrodniczo i ma piękne krajobrazy:)

https://youtu.be/GiWhr6YPhZM


Pn cze 27, 2022 9:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
No piękne, piękne doprawdy miejsce :-)

Bywałem, choć głównie po Polsce, lata dzieciństwa i młodości xD: Bałtyk, Jastrzębia Góra, Jarosławiec, Darłówek, Ustka, Hel, Pieniny, Tatry, Bieszczady, Zakopane, Biały Dunajec, wszystkie doliny i szczyty poza Rysami zaliczone, jeziora, Białe, Czarne, Firlej, Zagłębocze... wakacje, wczasy obozy, kolonie... A poza granicami tylko 2x góry, Tatry na Słowacji... przy mojej mamie to nic... była na Węgrzech, Litwa, Austria, Włochy, Watykan, Egipt, Grecja, Kreta, Wenecja, no dużo by wymieniać...


Ale jest gorąco, duszno, okropnie :oops:, czekam na deszcz....

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Wt cze 28, 2022 6:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Off top ... myśli niepowiązane.
mniszek_pospolity napisał(a):
No piękne, piękne doprawdy miejsce :-)

Bywałem, choć głównie po Polsce, lata dzieciństwa i młodości xD: Bałtyk, Jastrzębia Góra, Jarosławiec, Darłówek, Ustka, Hel, Pieniny, Tatry, Bieszczady, Zakopane, Biały Dunajec, wszystkie doliny i szczyty poza Rysami zaliczone, jeziora, Białe, Czarne, Firlej, Zagłębocze... wakacje, wczasy obozy, kolonie... A poza granicami tylko 2x góry, Tatry na Słowacji... przy mojej mamie to nic... była na Węgrzech, Litwa, Austria, Włochy, Watykan, Egipt, Grecja, Kreta, Wenecja, no dużo by wymieniać...


Ale jest gorąco, duszno, okropnie :oops:, czekam na deszcz....

No widzisz to mas zjescze wiele miejsc do zobaczenia a nie tylko praca.

Wszak to stworzył Bóg więc jak najbardziej można się zachwycać.


Cz cze 30, 2022 10:18 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL